Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 21:15
Żart... mało śmieszny, ale chyba bardziej śmieszne choć może tragiczne jest zachowanie Drumlaka...
Teoretycznie udzielał wywiadu a mówi, że z tego co wie to artykuł się jeszcze nie ukazał, myśli czy przynajmniej tak mówi, że ten artykuł się jeszcze nie ukazał...
no to mnie dziwi... żart lekko złośliwy bo Drumlak dyrektorem sportowym...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 22:36

  Metyl napisał:  
Mam juz dosć ptaka, mam juz dość kolejnego Brazylianos który bedzie sobie robił jaja z naszego klubu i który myśli że kupi sobie w pakiecie kibiców za pare miedziaków. Czas powiedzieć temu objazdowemu cyrkowi BASTA. Im to kompletnie ryba jakie barwy reprezentują, ważne aby tylko jakiś stadion był, co zreszta nasz prezesunio potwierdził mowiac że "teraz to oni mogą miec problem z dogadaniem sie z władzami Wronek o stadion.. " NO QRWA !!!!! Jeb..ć to ekstraklase, czy komuś wogole w obecnej sytuacji radość sprawia chodzenie na mecze 1 ligi ?? Chcemy normalnego klubu z którym możemy sie identyfikować i z którego możemy być dumni, którego porażki i zwycięztwa bedziemy przeżywać tak jak kiedyś. Powrócimy za te pare lat ze zrównoważonym psychicznie sponsorem - lub grupą sponsorów. Niedziela, 12.00 pokażemy ze POGOŃ TO MY





Przełozyli mecz na 12 w niedziele?????? :P:P:P:P:P:P:P


No One Like Us....We don't Care...
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6375 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 22:37
Nie wiem, czy ktos zauwazylem ale... Silirpa od tylu brzmi jak "Aprilis" :)


HERRING POWER
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6680 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 23:01

  P. napisał:  

  jarooo napisał:  

  monter napisał:  

  jarooo napisał:  

  Wytrawny Melanżownik napisał:  

  Dyzio napisał:  
Każa cena jest warta normalności!



dokładnie.nawet kosztem gry w b-klasie warto się poswiecic



Na szczescie nie wszyscy tak mysla...



miotacz



bazooka



Ja odpowiem....Dlugo byla znoszona glupota Ptaka i jego swity....dosc juz i tyle.Jebac ta pierwsza czy druga lige.Za lat 5 powiedzmy moze uda sie znowu,ale miejmy nadzieje z normalnie zarzadzanym klubem.



A ja dalej śfidruje tą dziure. I pytam się o oficijalne stanowisko. To popieracie Pogoń ptaka i jeżdzicie na wyjazdy,czy zaczynamy od nowa, bez wyjazdów . Jebią mnie olewki w Szczecinie i pokazy na wyjazdach.
Podajcie konkretne stanowisko. Nie tłumaczcie sie barwami i tradycją.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 23:11

  D.A.W napisał:  
Nie wiem, czy ktos zauwazylem ale... Silirpa od tylu brzmi jak "Aprilis" :)



dokładnie-jaja sobie z nas robią.ale to nie jest juz zabawne,wrecz przeciwnie-żałosne.bo nie wiem zakładając iluzorycznie czy właściciel z brazylii byłby dobrym rozwiązaniem.ale juz dość kopania leżącego,na szczeście odlot Ptaka to tylko kwestia czasu.Pytanie co dalej bo z całym szacunkiem w zaangażowanie w Pogoń nową nie wierze w pełne powodzenie czyt powrót do elity piłkarsiej


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 23:36

  anathema napisał:  

  D.A.W napisał:  
Nie wiem, czy ktos zauwazylem ale... Silirpa od tylu brzmi jak "Aprilis" :)



dokładnie-jaja sobie z nas robią.ale to nie jest juz zabawne,wrecz przeciwnie-żałosne.bo nie wiem zakładając iluzorycznie czy właściciel z brazylii byłby dobrym rozwiązaniem.ale juz dość kopania leżącego,na szczeście odlot Ptaka to tylko kwestia czasu.Pytanie co dalej bo z całym szacunkiem w zaangażowanie w Pogoń nową nie wierze w pełne powodzenie czyt powrót do elity piłkarsiej



Damy rade trzeba być dobrej myśli, beda 2-3 lata - moze wiecej na zorganizowanie tego wszystkiego na poziom 1 ligowy. A sponsor strategiczny musi być zdrowy psychicznie ;)


P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7467 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 23:44

  psychopig napisał:  


A ja dalej śfidruje tą dziure. I pytam się o oficijalne stanowisko. To popieracie Pogoń ptaka i jeżdzicie na wyjazdy,czy zaczynamy od nowa, bez wyjazdów . Jebią mnie olewki w Szczecinie i pokazy na wyjazdach.
Podajcie konkretne stanowisko. Nie tłumaczcie sie barwami i tradycją.


Ale jakie Ty chcesz oficjalne stanowisko :).Robi sie powaznie juz.Co chwila jakies pisma, stanowiska itd ;)
No, ale ok.Przedstawie Ci jak to sie ma ze mna i moimi znajomymi.
Ogolnie patzrac z dzisiejszego dnia sytuacja idealna - Ptak out, miasto przejmuje barwy i herb, Nowa zmienia nazwe i juz ostaecznie mamy Pogon Szczecin i oddana jest IV liga, ktora zostala przekazana spolce w 2003 roku.To tak po ostanich wydarzeniach, bo na poczatku rundy mimo "wojny" z Ptakiem miala wrocic namiastka normalnosci.Nie ma co wnikac w sytuacje ktore do tego doprowadzily, ale zarzad bardzo sie przyczynil do pogorszenia sytacji(vide sytuacja z flagami na ŁKSie czy proba "zamknijcie mordy za 50gr").
Teraz jesli chodzi o stan obecny.Nie wyobrazam sobie zabawy, dopingu na meczach u siebie.Przychodze z przyzwyczajenia, spotkac sie ze znajomymi - w druzynie poza mlodymi ze Szczecina, nie ma nikogo z kim mozna sie utozsamiac.
Wyjazdy...Nie popieramy Ptaka, ale tzreba jezdzic za klubem.Gdybysmy od razu nie zaakceptowali tej druzyny to luz.Jednak jak najbardziej sie z nia identyfikowalismy, wiec niestety tzreba teraz to zdzierzyc i jezdzic mimo tragizmu dzisiejszej druzyny(i nie chodzi mi o wyniki nawet).A ze Cie to jebie, no coz - mnie jebie to ze Cie to jebie ;)


Sami przeciw wszystkim!!!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7882 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/03/2007 23:46

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

  Shivan napisał:  

VasyL - moze faktycznie masz racje, cofam to co powiedzialem, ale sobie jeszcze bardziej zaszkodzi pchajac sie w ten cyrk.



Spoko, nic sie nie stalo :). Baniak to twardy chlopak i nie da sobie czarnuchom w kasze dmuchac. Ojebie ich, az czarnuchy poczuja powera. Tak ja to widze. Pozdrawiam Cie i skrec mi Xboxa nowego z Empiku :P



Xbox to juz przezytek, teraz pojawily sie nowe Playstation 3, ale jak koniecznie chcesz xboxa to zapraszam przed salonem jest konsola i mozna sobie pograc :P.

co do artykulu, wiadomo zart, choc nie zdrowy, nastepnego zyda nam tu nie potzreba. Wszystko idzie w dobrym zdrowym kierunku, Ptak out.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 12:49
Oczywiście jestem za pomysłem rozpoczęcia od IV ligi, ale.... obawiawm się że tak szybko nie uda się awansować do II ligi nie mówiąc już o I. Po pierwsze skład, a raczej jego brak. Aktualni zawodnicy PN na IV lige mogą okazać się nie wystarczający. Wątpie też w to aby ktoś chciał tutaj przyjść do IV ligi mając w perspektywie grę w I czy II lidze. Tak samo o aktualnych młodych zawodnikach z Pogoni (Kowal, Celeban itp.) ogólnie wątpie że będzie tak kolorowo. Do tego musi dojść jeden dość bogaty strategiczny sponsor. Lecz mam nadzieję, że się myle i uda się w miare szybko odbudować naszą Pogoń.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 14:20
Bardzo słuszna decyzja Jarmolińskiego, te 50 tysięcy miesięcznie spokojnie można ulokować choćby w Piast Szczecin bądź Łącznościowiec nie wspominając o Pogoni 04 czy Pogoni Nowej.


  Cytat:  
Działacze i piłkarze Pogoni dowiedzieli się dziś również, że w obecnej sytuacji miasto nie jest zainteresowane podpisaniem ze spółką umowy na promocję Szczecina. Umowa dzierżawy jest klubowi niezbędna by mógł grać w pierwszej lidze.



:D


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 14:46
Albo taki cytacik...

Reprezentanci spółki powiedzieli nam po spotkaniu, że liczyli na negocjacje, tymczasem to, co od Tomasza Jarmolińskiego, było dla nich szokiem. W dokumencie jest również mowa m.in. o tym, iż spółka prowadzi niezrozumiałą politykę transferową, która kompromituje klub w Polsce i swoimi działaniami próbuje wykazać nieudolność władz Szczecina.

Jak wielce miedziak zdziwiony ojejjjj


,,Vi är överallt,,- POGON
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7794 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 14:48
Mam nadzieje ze dzieki temu ptaszydlo i jego swita wypierdola stad jak najszybciej...


Obrazek jpg wstawiony na forum
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 14:51
szczerze powiem ze pierwszy raz od bardzo dawna jestem dumny z dzialan wladz miasta.


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 14:51

  spagetti napisał:  


Reprezentanci spółki powiedzieli nam po spotkaniu, że liczyli na negocjacje, tymczasem to, co od Tomasza Jarmolińskiego, było dla nich szokiem. W dokumencie jest również mowa m.in. o tym, iż spółka prowadzi niezrozumiałą politykę transferową, która kompromituje klub w Polsce i swoimi działaniami próbuje wykazać nieudolność władz Szczecina.



Nie widze w tym niczego szokujacego, jest to prawda.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6373 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 15:53
Ptak się wkur** wyłoży te 50tys zl miesięcznie i dalej będzie ciągnął ten cyrk <lol2>


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7477 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 16:02

  Marcin_ napisał:  

  spagetti napisał:  


Reprezentanci spółki powiedzieli nam po spotkaniu, że liczyli na negocjacje, tymczasem to, co od Tomasza Jarmolińskiego, było dla nich szokiem. W dokumencie jest również mowa m.in. o tym, iż spółka prowadzi niezrozumiałą politykę transferową, która kompromituje klub w Polsce i swoimi działaniami próbuje wykazać nieudolność władz Szczecina.



Nie widze w tym niczego szokujacego, jest to prawda.



Oczywiscie ze to prawda natomiast tym zszokowany jest zarzad..Zla polityka transferowa?NIE Ptaszku kor....zajeb..sta politykaaaa


,,Vi är överallt,,- POGON
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7051 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 17:32
Miedziak myslal , ze otrzyma Doctoar honoris causa US za promocje Szczecina ? Zszokowany moze i jest , bo powoli grunt zaczyna palic sie pod nogami.Jeszcze jakim skladem poszli do prezydenta. Nie zabierajac kapitana zespolu chcieli chyba przekonac wlodarzy miasta , ze brazylijscy pilkarze to jakis medialny wymysl , ze w Pogoni nie ma ani jednego brazylijczyka.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 29 marca 2007, 17:38 [1 raz(y)]


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6681 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 17:58
Miedziak był gościem w kronice.i znow mowił ze chce za te 50 tys. kupic 2 dobrych polskich piłkazy a nie dawac ze stadion.cche jeszce rozmwaiac z miastem.i tam jescze gadął ze nie powinno tylke za stadion płacic bo sztnie sie wala gdzies tam nie moga sie przebierac nie ma warunkow na odnowe bio.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 18:12
hmmm 50 tysięcy złotych za dwoch polskich piłkarzy... nie wiem, może w Brazyli za taką kwotę można zamówić hurtem cały kontener kopaczy, ale jeśli Prezes chce zatrudnić dobrych piłkarzy to trochę za mało, a nawet w sytuacji w jakiej znajduje sie Pogoń to tylko i wyłącznie pieniądze mogą kogoś skusić... fakt, szatnie się walą, i co prawda miasto obiecało postwienie kontenerów, ale kwota 50 tyś to trochę za dużo dla normlanego klubu, ale moze w sam raz żeby wypędzić Ptaka...jakby to był normlany klub pewnie i kwota była by niższa, a jak Rzgowskim działaczom brakuje kasy to niech zwolnią Amarala i kasa się znajdzie... i zwolni się miejsce dla kolejnego piłkarza...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/03/2007 19:09
Bez kitu, zarząd miasta wykazuje się w tym momencie wyjątkowo dobrą taktyką :) Nie mówią Ptakowi wprost, ze go nie chcą, tylko stwierdzają, że jest debilem :D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005