Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 22:58
Dzisiaj do Pyrzyc zawitają piłkarze Pogoni Szczecin. Jadąc na jutrzejszy mecz mają zatrzymać się w Faraonie i tutaj przenocować. Jutro o godz. 11:00 miałby odbyć się na Stadionie Miejskim im. Leszka Słoninki trening rozruchowy. Informacji odnośnie treningu jak na razie nie potwierdził dyrektor OSiR.

Gdzie był trening ??


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
FCS 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6517 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 23:01

  lotto napisał:  
Dzisiaj do Pyrzyc zawitają piłkarze Pogoni Szczecin. Jadąc na jutrzejszy mecz mają zatrzymać się w Faraonie i tutaj przenocować. Jutro o godz. 11:00 miałby odbyć się na Stadionie Miejskim im. Leszka Słoninki trening rozruchowy. Informacji odnośnie treningu jak na razie nie potwierdził dyrektor OSiR.

Gdzie był trening ??



czlowieku skoncz pierdolic o tym treningu w kazdym temacie kogo to interesuje???


Tylko Pogoń !
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6599 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 23:13
Wyluzuj młody tyko mówię że są nie słowni strasznie :)


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6930 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/05/2007 23:20

  lotto napisał:  
Wyluzuj młody tyko mówię że są nie słowni strasznie :)



Młody :D :D Idź sie wyśpij piszesz 10 razy to samo. Bez odbioru.


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 10:50
Dobrze że sezon się kończy mam dość już tej żenady. IV LIga nasza!!! POGOŃ TO MY !!!
mam nadzieje że sytuacja sie szybko rozwiąże i ta brazyliana odjedzie raz nazawsze i nie powróci razem z łódzkimi kurwami....

pzdr


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6162 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 13:34

  Rychu napisał:  
Dobrze że sezon się kończy mam dość już tej żenady. IV LIga nasza!!! POGOŃ TO MY !!!
mam nadzieje że sytuacja sie szybko rozwiąże i ta brazyliana odjedzie raz nazawsze i nie powróci razem z łódzkimi kurwami....

pzdr



popieram cie


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 13:54

  Rychu napisał:  
Dobrze że sezon się kończy mam dość już tej żenady. IV LIga nasza!!! POGOŃ TO MY !!!
mam nadzieje że sytuacja sie szybko rozwiąże i ta brazyliana odjedzie raz nazawsze i nie powróci razem z łódzkimi kurwami....

pzdr



Aby ta żenada raz na zawsze sie skończyła Stowarzyszenie MKS musi teraz zabrać to co nasze czyli nazwe, herb i tradycje. Miejmy nadzieje ze kroki ku normalnosci zostały z ich strony już poczynione.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 13:59

  Steryd napisał:  
Antonio, suszy! Gdzie ten alkohol?

beisbol



od ptaka ja juz niczego nie chce. a jesli ten alkohol taki wysmienity jak jego piłkarze z Brazylii to ja dziekuje...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 14:59

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

A pamietasz jak Matlak podszedl pod klatke Lecha u nas?
Baniak to trener, nie obchodza go sprawy kibicowskie. Zarabia na trenowaniu i sie z tym nie kryje, ale nie boi sie mowic prawdy.



jak jest w Poznaniu to kocha Lecha... nie wiem czy widziales ten teledysk... Jak jest w Szczecinie to kocha Pogon i wszystko by jej oddal.
Baniak zaczal "prawde" mowic dopiero jak juz nie bylo innego wyjscia. Dokladnie tak samo jak i Majdan.

Co innego podejsc do klatki kibicow klubu, w ktorym sie gralo a co innego spiewac w teledysku zapewniajac o dozgonnej milosci do klubu. Kochac mozna kogo sie chce ale po prostu nie wierze w slowa Baniaka.

Zastanow sie czy Baniak by za darmo trenowal B-klasowy zespol Pogoni Nowej, zeby ratowac pilke w Szczecinie?? Matlak biega po tych kartofliskach b-klasowych, przebiera sie najczesciej w aucie (bo szatnie to rzadkosc) a moglby jeszcze sobie spokojnie na poziomie 2 albo i nawet 1 ligowym pograc i troche kasy zarobic.



  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  


  Gradus napisał:  
Baniak to mniej wiecej poziom Miedziaka wiec trafil swoj na swego...


Tego nawet nie skomentuje.



dlaczego nie skomentujesz? Moze skomentuj to jak sie mowi o Baniaku? Sprzedawanie meczow itp. To cudowne uratowanie Lecha od spadku do 3 ligi to niby co bylo?
A przyjazn z "Fryzjerem" ??

http://pilkanozna.pl/board/viewtopic.php?t=7118&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=4d338aa59ffc67bb853f713eb022a1c9
-----------------------------------------------------
Taka ciekawostka, fragment czatu internetowego z Bogusławem Baniakiem, 28 maja 2001 roku

"Stefan#: Co wśród działaczy Lecha robi były menedżer Amiki Wronki, słynący z kupowania meczów, Ryszard Forbrich? Czy w Lechu zajmuje się tym, czym w Amice?

Nie ma takiego działacza w Lechu Poznań.

Ale jest moim przyjacielem, kolegą i jeżeli ten pasjonat chce być na stadionie Lecha, to i przecież dla niego są bramy tego stadionu otwarte."

Laughing Fajnych przyjaciół ma trener Hydrobudowy, czyżby Piotr Dziurowicz mówił prawdę o tym jegomościu?
----------------------------------------------------


a co ciekawe tutaj juz mowi, ze to nie jest jego przyjaciel:
http://sport.wp.pl/kat,32304,wid,8782776,wiadomosc.html?ticaid=13d16
-----------------------------------------------
Nawet gdyby Pan współpracował z policją, i to tak nie mógłby się do tego oficjalnie przyznać...

Stawia pan trudne pytania. Naprawdę nie współpracuję i nie jestem zamieszany w żadną aferę. Jak mogę się przyznać do czegoś, czego nie robię? Nie mam żadnych powodów, by wstydzić się swojej pracy i sukcesów. Chciałbym też spotkać się i porozmawiać z Piotrem Dziurowiczem, który kiedyś w "Gazecie" zarzucił mi, że kiedyś "skręciłem" Katowice w Szczecinie i że "Fryzjer" jest moim kolegą.
-----------------------------------------------


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 15:08
Baniak jest zamieszany w przenosiny Piotrcovii do Szczecina w przenosiny Kujawiaka do Bydgoszczy. Gdzie nie pojdzie to ostatnio wiaze sie to ze zniszczeniem w tym miescie pilki... gdzie tez nie pojdzie to jakis smrod z handlem meczami pozostaje... ciekawa sprawa...


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 15:37

  VasyL - Zawodowy Szaman napisał:  

Ostatnia Twoja wypowiedz przypomina mi retoryke SLD, ktora nacechowana jest stwierdzeniami "co sie mowi o...", a wtedy jak.. to na pewno.... ".
Mowic o kims mozna wszystko, pisac tez, bo papier wszystko przyjmie. Do dzis nie ma ŻADNYCH zarzutow co do nibykorupcji w wykonaniu Baniaka. Takie sa fakty.

Na koniec zycze Ci wiecej pokory w obsmarowywaniu czlowieka w stopniu jakim robi to Wybiorcza. Wiesz tyle, ile napisze ww pisemko i inne tego typu. O rzeczach dotyczacych tej persony, ktorych nie pisal na necie, gdy poprosisz powiem Ci na zywo. Gwarantuje wowczas, ze zmieni sie Twoj poglad o 180stopni. Milej niedzieli.




mylisz sie bardzo... GW jest dla mnie jednym z wiekszych szmatlawcow. Natomiast co do Baniaka to za duzo smrodu sie wokol niego pojawia. Obserwuje go od dluzszego czasu i po prostu ten czlowiek mi sie nie podoba. Chyba mam prawo nie miec do kogos szacunku? Wlasnie do Baniaka szacunku nie mam i nie wiem jaka rzecz powiedziana przez Ciebie moglaby zmienic moje poglady o 180 stopni. No i dlaczego niby jest to tak tajne, ze mozesz to tylko powiedziec na zywo? :)


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 16:00
Tonący brzytwy się chwyta.


Z daleka nie będzie widać.
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 18:13
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6889 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 18:29

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."



no tak po Dymkowskim,Majdanie czas na Baniaka,a co on takiego zrobil ze jest frajerem? uzeral sie z ta rzgowska banda i jako jeden z nielicznych nie bal sie ostrych slow pod adresem wlascicieli i zawodnikow.Wczesniej trenowal Lecha i co z tego? taki zawod trenera,raz tu raz tam(jezeli przekreslasz czlowieka po tym ze w swoim zyciorysie mial epizod w nielubianym klubie-jako trener czy zawodnik to niezle masz nasrane),taka jego praca,wazne ze zawsze dobrze sie wypowiadal na temat Pogoni i jak jest mu ona bliska,naprawde niemamy wielu ludzi utozsamiajacych sie tak bardzo z naszym regionem czy naszym regionem jak wyzej wspomniani(to nie znaczy ze trzeba szukac na sile).Podziwiam Baniaka ze wytrzymal ta runde i jezdzil do tego Gutowa czy Pogorzelicy i uzeral sie z tymi gnojami,facet z charakterem,dobry trener...lubi wypic ale kto nie lubi:]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 18:38

  Randall McMurphy napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."



no tak po Dymkowskim,Majdanie czas na Baniaka,a co on takiego zrobil ze jest frajerem? uzeral sie z ta rzgowska banda i jako jeden z nielicznych nie bal sie ostrych slow pod adresem wlascicieli i zawodnikow.Wczesniej trenowal Lecha i co z tego? taki zawod trenera,raz tu raz tam(jezeli przekreslasz czlowieka po tym ze w swoim zyciorysie mial epizod w nielubianym klubie-jako trener czy zawodnik to niezle masz nasrane),taka jego praca,wazne ze zawsze dobrze sie wypowiadal na temat Pogoni i jak jest mu ona bliska,naprawde niemamy wielu ludzi utozsamiajacych sie tak bardzo z naszym regionem czy naszym regionem jak wyzej wspomniani(to nie znaczy ze trzeba szukac na sile).Podziwiam Baniaka ze wytrzymal ta runde i jezdzil do tego Gutowa czy Pogorzelicy i uzeral sie z tymi gnojami,facet z charakterem,dobry trener...lubi wypic ale kto nie lubi:]



Brawo Randall - nic dodac, nic ujac!


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 18:42
za Radiem Szczecin:

Piłkarze zszokowani oskarżeniami Miedziaka

"Miedziak grabarzem Pogoni" - z takim napisem na koszulkach wyszli na sobotni mecz z GKS-em Bełchatów piłkarze szczecińskiej drużyny. To była odpowiedź m.in. na poniżające oskarżenia prezesa Pogoni pod ich adresem.

Przed pojedynkiem prezes klubu Jan Miedziak oskarżył polskich graczy Pogoni o kupczenie meczem z klubem z Bełchatowa, a na trenera Baniaka nasłał policję aby sprawdzić czy jest trzeźwy. 19-letni wychowanek Pogoni Kamil Grosicki zapowiedział, że szkalujących wypowiedzi prezesa Miedziaka nie puści płazem.

- Jestem w szoku, na pewno będę się sądził z tym człowiekiem. Nigdy mu ręki nie podam, napluję mu w twarz za to co powiedział. To skandal, żeby mnie i moich kolegów oskarżyć o sprzedaż meczu. W wieku 19 lat to by mi się nawet nie śniło. Modlę się żeby odejść od Ptaka, bo jego ludzie, którzy rządzą w klubie, oszukują go. Panie Antoni, niech pan wraca i robi porządek, to skandal co wyprawiają pana pracownicy! - zaapelował dramatycznie Grosicki.

Bramkarz Radosław Majdan liczy, że spadek Pogoni Szczecin do drugiej ligi będzie szansą "na rozpoczęcie nowej drogi". - O tym sezonie trzeba jak najszybciej zapomnieć. Mam nadzieję, że znajdą się nowi sponsorzy, którzy przejmą ten klub i sprawią, że będzie zmierzał do pierwszej ligi - podkreślił Majdan.

Antoni Ptak na razie nie wybiera się do Szczecina, a Kamil Grosicki ma propozycję gry w klubach z Francji i Niemiec oraz w warszawskiej Legii.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7068 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 18:43
edi1 - frajerem to jest Miedziak i całe te rzgowskie gówno, chociaż to i tak za mało powiedziane.
Mam do niego szacunek za to, że jako jeden z nielicznych nie dał sobie w papę dmuchać.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 19:17
Coś ze strony szkolki piłkarskiej Ptaka :D

The football match was played in Dzierzoniów yesterday. Representation of Poland born in 1988 from ECF “;PTAK” won with Representation of Poland U-19 1: 0 It was first , very important and interesting match of Brazilian football players in Poland. In the first half of the match as well as in the latter half Brazilian have the advantage over rivals . They dominated during the whole performance. The offensive actions were completed by excellent shots. Football players of Polish’s representation coach had problems with keeping ball. In the first half of the match Brazilian were at the better position than rivals and it resulted of wonderful action of Mozart who finally scored the goal . Such players like Bernardo, Ruan Nishimura, Julio Santos, Edson Almeida deserved to be rewarded for their excellent attitude and play in the match. Defence of Brazilian football players appeared to be also very successful because they defended the access to their own goal except one situation.

Przeciez to jest jawna kpina. Przyjdzie taki jeden makumba do polskiej ligi, pełen nadziei, ze bedzie krecil wszystkich jak batony, a tu dupa.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 19:20

  eJay napisał:  
Coś ze strony szkolki piłkarskiej Ptaka :D

The football match was played in Dzierzoniów yesterday. Representation of Poland born in 1988 from ECF “;PTAK” won with Representation of Poland U-19 1: 0 It was first , very important and interesting match of Brazilian football players in Poland. In the first half of the match as well as in the latter half Brazilian have the advantage over rivals . They dominated during the whole performance. The offensive actions were completed by excellent shots. Football players of Polish’s representation coach had problems with keeping ball. In the first half of the match Brazilian were at the better position than rivals and it resulted of wonderful action of Mozart who finally scored the goal . Such players like Bernardo, Ruan Nishimura, Julio Santos, Edson Almeida deserved to be rewarded for their excellent attitude and play in the match. Defence of Brazilian football players appeared to be also very successful because they defended the access to their own goal except one situation.

Przeciez to jest jawna kpina. Przyjdzie taki jeden makumba do polskiej ligi, pełen nadziei, ze bedzie krecil wszystkich jak batony, a tu dupa.



To wogóle prawda jest że pokonali naszą U-19?


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 20:37
Ten tekst oznacza pewnie, że:

- To grała reprezentacja U-15, a nie U-19
- I to była reprezentacja Bhutanu, a nie Polski
- Brazylijczycy robili wspaniałe akcje, ale po meczu jak poszli do knajpy
- Bramka padła pewnie po samobójczym trafieniu rywali...
- I nie została uznana...
- Więc po koszmarnej kopaninie było 0-0
- A tak naprawdę mecz się nie odbył, bo jak brazylijczycy jechali na niego stopem to nie potrafili wymówić "Dzierżoniów" i zamiast tego wylądowali gdzieś 100km dalej.
- A reprezentacja Bhutanu pomyliła Poland z Holland i czekali na polu gdzieś w Holandii.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005