Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 22:11
Ladnie Cele pojechal po miedziaku. Gdybym nie spotkal debili ze Rzgowa i zmieni sie wlasciciel to chetnie bym zostal w Pogoni. Taki najciekawszy fragment ze sportu na TVP3


Mugen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6299 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 27/05/2007 23:06
Dobrze chłopaki po nim pojechalii :D

Tu macie linka do tego magazynu:
http://ww6.tvp.pl/video/2007/05/27/123398/film.asf


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 00:05

  Mugen napisał:  
Dobrze chłopaki po nim pojechalii :D

Tu macie linka do tego magazynu:
http://ww6.tvp.pl/video/2007/05/27/123398/film.asf



Polecam warto zobaczyć. Mocne słowa padły i cała prawda.

"Prezes od którego codziennie było czuć alkohol przychodził w garniturze ubierał buty w korkach metalowych i uczył majdana jak ma bronić" wypowiedź Baniaka.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 00:31

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.


Sami przeciw wszystkim!!!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 03:18

  Rychu napisał:  
"Prezes od którego codziennie było czuć alkohol przychodził w garniturze ubierał buty w korkach metalowych i uczył majdana jak ma bronić" wypowiedź Baniaka.



Pewnie Antonio przesłał miedziakowi obiecany alkohol z Brazylii i kazał częstować kibiców na ostatnim meczu - teraz już wiemy, gdzie owe trunki się podziały ;)


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 13:30
Sonda na v.pl ->

Czy jesteś za zakupem Pogoni przez rodziene Koźmińskich?

Tak --> 64.8%
Nie --> 35.2%

Ilość oddanych głosów 4274

Śmiechu warte


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8189 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 13:38

  kiko napisał:  
Sonda na v.pl ->

Czy jesteś za zakupem Pogoni przez rodziene Koźmińskich?

Tak --> 64.8%
Nie --> 35.2%

Ilość oddanych głosów 4274

Śmiechu warte



Wszyscy znamy juz komentarze z valki, wiadomo kto tam przewaznie sie udziela.


1948
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7707 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 15:51
Lisowski napisal:

"Tegoroczny letni okres przypomina ten sprzed czterech lat, gdy bankrutowała Pogoń Gondora. Wtedy też był dylemat: grać od IV ligi czy zabrać Piotrcovię z Piotrkowa i zaufać Ptakowi. Wtedy opowiedziałem się za pierwszą opcją, kibice wybrali drugą. Dziś też skłaniam się w kierunku Pogoni Nowej, choć 100-procentowej pewności - tak jak wtedy - nie mam."

Lisowski -> pinokio

Farbowany lis 4 lata temu zdaje sie forsowal 2 opcje. Pamietam artukuly z GW ze dzialacze PN zawlaszczyli prawo do decydowania za wszystkich jaka ma byc Pogon.


Kto nie pije ten donosi....
Di Day
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6233 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 15:57
podobno jesli trafi sie na samo dno...to jedyna droga prowadzi juz tylko do gory....


Don't ever lose hope....
Jesli ktos Cie poniza to tylko dlatego,bo na to pozwalasz...
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8319 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 22:43

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."




chyba nie wiesz co znaczy słowo frajer...!!! dopiero jak sie dowiesz to zacznij go uzywac...


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
pachol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7510 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 28/05/2007 23:21

  eJay napisał:  
Coś ze strony szkolki piłkarskiej Ptaka :D

The football match was played in Dzierzoniów yesterday. Representation of Poland born in 1988 from ECF “;PTAK” won with Representation of Poland U-19 1: 0 It was first , very important and interesting match of Brazilian football players in Poland. In the first half of the match as well as in the latter half Brazilian have the advantage over rivals . They dominated during the whole performance. The offensive actions were completed by excellent shots. Football players of Polish’s representation coach had problems with keeping ball. In the first half of the match Brazilian were at the better position than rivals and it resulted of wonderful action of Mozart who finally scored the goal . Such players like Bernardo, Ruan Nishimura, Julio Santos, Edson Almeida deserved to be rewarded for their excellent attitude and play in the match. Defence of Brazilian football players appeared to be also very successful because they defended the access to their own goal except one situation.

Przeciez to jest jawna kpina. Przyjdzie taki jeden makumba do polskiej ligi, pełen nadziei, ze bedzie krecil wszystkich jak batony, a tu dupa.



pomijajac fakt, ze caly ten mecz zostal wymyslony (chyba jakies media oprocz strony ptaka by o tym poinformowaly?) to spojrzcie na to, jak ten tekst zostal napisany! przeciez kazdy, kto choc troche zna sie na angielskim zobaczy razace bledy gramatyczne i skladniowe. to tylko jeszcze rawz swiadczy o tym, ze ptak potrafi sobie dobierac ZAJEBISTYCH wspolpracownikow i prawdziwych profesjonalistow... eh, jak przychodzil do Pogoni to se myslalem ze wreszcie bedzie u nas normalnie, wiedzialem ze jestem naiwniakiem ale naprawde w to wierzylem... dupa, zalamka, nie wiem co jeszcze


Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem, bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/05/2007 13:33

  Cytat:  
Które z zespołów Orange Ekstraklasy są dla panów największym rozczarowaniem w minionym sezonie?
M. Chałbiński: "Mnie najbardziej rozczarował zespół Pogoni Szczecin. Właściciele klubu prowadzą nieodpowiednią politykę transferową. Według mnie jest to wielka pomyłka."



źródło wp.pl


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7912 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/05/2007 14:08

  pachol napisał:  

  eJay napisał:  
Coś ze strony szkolki piłkarskiej Ptaka :D

The football match was played in Dzierzoniów yesterday. Representation of Poland born in 1988 from ECF “;PTAK” won with Representation of Poland U-19 1: 0 It was first , very important and interesting match of Brazilian football players in Poland. In the first half of the match as well as in the latter half Brazilian have the advantage over rivals . They dominated during the whole performance. The offensive actions were completed by excellent shots. Football players of Polish’s representation coach had problems with keeping ball. In the first half of the match Brazilian were at the better position than rivals and it resulted of wonderful action of Mozart who finally scored the goal . Such players like Bernardo, Ruan Nishimura, Julio Santos, Edson Almeida deserved to be rewarded for their excellent attitude and play in the match. Defence of Brazilian football players appeared to be also very successful because they defended the access to their own goal except one situation.

Przeciez to jest jawna kpina. Przyjdzie taki jeden makumba do polskiej ligi, pełen nadziei, ze bedzie krecil wszystkich jak batony, a tu dupa.



pomijajac fakt, ze caly ten mecz zostal wymyslony (chyba jakies media oprocz strony ptaka by o tym poinformowaly?) to spojrzcie na to, jak ten tekst zostal napisany! przeciez kazdy, kto choc troche zna sie na angielskim zobaczy razace bledy gramatyczne i skladniowe. to tylko jeszcze rawz swiadczy o tym, ze ptak potrafi sobie dobierac ZAJEBISTYCH wspolpracownikow i prawdziwych profesjonalistow... eh, jak przychodzil do Pogoni to se myslalem ze wreszcie bedzie u nas normalnie, wiedzialem ze jestem naiwniakiem ale naprawde w to wierzylem... dupa, zalamka, nie wiem co jeszcze



Ktos chyba napisal tekst po polsku i wstawil do jakiegos tlumacza on-line :) Niezle jaja...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/05/2007 11:51
Dziś rano do siedziby Pogoni przy ul. Karłowicza 28 w Szczecinie przyjechali ciężarówką oraz tranzitem pracownicy CH Ptak w celu wywiezienia cennych rzeczy spółki do Rzgowa. Na liście do wywozu znalazły się komputery, drukarki, pralki, centrala telefoniczna oraz dokumentacja. Tak więc wyprowadzka Antoniego Ptaka ze Szczecina stałą się faktem. Jak się dowiedzieliśmy wszystkie puchary, sztandary oraz rzeczy cechujące tradycje klubu są bezpieczne i nie zostaną wywiezione.

źródło: ligowiec.net


Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/05/2007 13:20

  kiko napisał:  
Dziś rano do siedziby Pogoni przy ul. Karłowicza 28 w Szczecinie przyjechali ciężarówką oraz tranzitem pracownicy CH Ptak w celu wywiezienia cennych rzeczy spółki do Rzgowa. Na liście do wywozu znalazły się komputery, drukarki, pralki, centrala telefoniczna oraz dokumentacja. Tak więc wyprowadzka Antoniego Ptaka ze Szczecina stałą się faktem. Jak się dowiedzieliśmy wszystkie puchary, sztandary oraz rzeczy cechujące tradycje klubu są bezpieczne i nie zostaną wywiezione.

źródło: ligowiec.net



no kur..wa jeszcze tego by brakowało :/


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/05/2007 23:55

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.



a rzucanie jebanymi gamoniami jest ok? pogadalem z nim pare razy i jego stanowisko pozwolilo mi stwierdzic iz jest frajerem... tyle...


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 00:07

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.



a rzucanie jebanymi gamoniami jest ok? pogadalem z nim pare razy i jego stanowisko pozwolilo mi stwierdzic iz jest frajerem... tyle...



Pewnie ze jest ok, skoro jestes jebanym gamoniem.


Sami przeciw wszystkim!!!
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6218 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 00:22

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.



a rzucanie jebanymi gamoniami jest ok? pogadalem z nim pare razy i jego stanowisko pozwolilo mi stwierdzic iz jest frajerem... tyle...



Pewnie ze jest ok, skoro jestes jebanym gamoniem.




fajnie, w takim razie prosze Cie tylko o jedno, wytlumacz mi czemu jak ktos nazwie baniaka frajerem jest jebanym gamoniem? czy tylko Wasze zdanie sie liczy a kazde inne jest bledne? jesli Cie to przerasta nie musisz odp.


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 07:48

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.



a rzucanie jebanymi gamoniami jest ok? pogadalem z nim pare razy i jego stanowisko pozwolilo mi stwierdzic iz jest frajerem... tyle...



Pewnie ze jest ok, skoro jestes jebanym gamoniem.


Na forum zabrania się: wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum


http://e-dieselservice.pl/
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 11:02

  kibic79 napisał:  

Na forum zabrania się: wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum


Zglos sprawe na policje...

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.



a rzucanie jebanymi gamoniami jest ok? pogadalem z nim pare razy i jego stanowisko pozwolilo mi stwierdzic iz jest frajerem... tyle...



Pewnie ze jest ok, skoro jestes jebanym gamoniem.




fajnie, w takim razie prosze Cie tylko o jedno, wytlumacz mi czemu jak ktos nazwie baniaka frajerem jest jebanym gamoniem? czy tylko Wasze zdanie sie liczy a kazde inne jest bledne? jesli Cie to przerasta nie musisz odp.


A znasz znaczenie slowa frajer??
Moze odwrocmy sytuacje, napisz mi dlaczego Baniak jest frajerem wedlug Ciebie.Moze uda Ci sie mnie(jak i pare innych osob) przekonac.Jesli nie, to podtzrymuje co pisalem wczesniej.


Sami przeciw wszystkim!!!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005