Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 12:24
heh :) OK


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 12:51

  TymoN napisał:  

  frajer napisał:  
Rzygac się chce!Przyklepaliście wszyscy tą IV ligę i jesteście szczęśliwi? Miasto ma problem z głowy. Mam nadzieję, że te jarmolińskie i krzystki będą rozliczeni przez wyborców. Bo W magistracie trzeba szukac grabarzy Pogoni,zaczęte już za czasów rujnowiczów,koćmieli o jurczyku nie zapominając. Ptak zrobił swoje-ośmieszył i skompromitował klub i miasto zarazem,i to z pełną premedytacją.A że sabotaż był pełną gębą było osadzenie miedziaka nastanowisku prezesa który dokończył dzieła zniszczenia Miasto skansen zasługuje na klub w takiej lidze. Będziemy się pasjonowac meczami z Viktorią Przecław i innymi fajnymi drużynami i tak prawdopodobnie przez 10 lat albo i dłużej. Zakład? Takiego upokorzenia nie przeżyłem nigdy. . Przejrzyjcie na oczy bo z górki nie będzie. Wystarczy spojrzec na założenia reformy rozgrywek ligowych.



Zaklad kurwa.
O co?

Czy Ty nie byles jednym z tych, ktorzy w co drugim poscie, mowili ,, na chuj ta Pogon Nowa'' ?
Swoja droga, gdzie sa Ci wszyscy wielcy znawcy.
Ciekawe co by bylo, gdyby nie wlasnie ta znienawidzona PN.



następny który sie czepia-a gdzie ja bluzgałem mową Pogon? chodzi mi tylko o to że ten hurraoptymizm jest bez poparcia-miasto jakby miało coś zrobic dla klubu juz by to uczynilo-czy Ty tego nie kumasz? 4 liga to nie b -klasa,odpowiedz kim mamy grac? rezerwami co ledwo sie utrzymały? juz widze tą swietlana przyszłosc-jak nie zobacze tego co jest zapowiadane,czyli czytelne prowadzenie klubu, sponsor, prawdziwe zainteresowanie klubem przez miasto a nie tylko terenami to uwierze-poki co jestem sceptyczny i mam do tego prawo-i powiem że nawet sie o to boje...ale nidzie nie ubliżam ani Chlascie ani innym ludziom związanym z Nowa ba-jestem pełen podziwu że w koncu kibice sie obudzili co powinni juz zrobi dawno dawno temu, za czasów Lenkiewicza i Korneluka od których zaczeła sie degrangolada klubu... nie wiedziałem ze kiedys to napisze ale czasem az sie chce zawyc-Rynkiewicz wróc...


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 12:52

  Metyl napisał:  
heh :) OK



stoi :D


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 19:34
Oczywistym jest, że za pozbycie się Ptaka i smrodu który się za nim ciągnie jest wartością najwyższą i nawet gdyby Pogoń miała startować od A-kalsy byłoby warto.
Była szansa na II-ligę w oparciu o "gastronomików", Pogoń Nową i stowarzyszenie MKS Pogoń. Mało kto zdaje sobie sprawę, że to byłby od strony formalnoprawnej majstersztyk. Pogoń która grałaby w II lidze byłaby czystą i prawdziwą Pogonią szczecińską.
Nie udało się z winy Ptaka. Trudno - do końca okazał się być gnidą.
Szkoda bo tacy gracze jak Matlak, Adam Celeban, Biliński, Chifon, Parzy, Michalski czy inni którzy mogli zasilić Pogoń - w barwach bordowo-granatowychi w 1 lub 2 lidze już raczej nigdy nie zagrają. Ciśnienie na budowę nowego stadionu lub modernizację obecnego też będzie niewielkie.
Cóż stało się, czas budować wszystko od 4 ligi. Przy zaangażowaniu wszystkich kochających Pogoń będzie dobrze.


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6187 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 21:35
...............a jak by, to oto forum zaczelo sie wiecej angazowac - ja mysle o zbieraniu nie na oprawy - ale konkretnie na dofinansowanie Pogoni!!!

Ja wiem, wielu z nas nie maja kasy albo maja nie za wiele. Ale - jak by co mecz, kazdy dal zeta a co mecz w domu, bylo by ze 10000 fanow - no i 20 000 zl na miesiac ( w sezonie ) by doszlo - chyba by nie bylo tak zle!!!

Wiem tez, ze fani Pogoni zyja na calym swiecie!!! Takze by bylo mozliwe zalozyc konto, i tych ktorych nie ma na meczu bo sa zagranica - dac im szanse do tego sie dolozyc.

Ja wiem, to jest tylko moj sen - ale sny sie nie raz spelniaja!!!!


Obrazek jpg wstawiony na forum
tajny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6711 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/07/2007 22:16

  TommyBoy napisał:  
Tak dla rozladowania atmosfery i poprawienia humoru:
Pogoń - Zawisza 1992
to były czasy :D



Heheh świetne przebitki z portretami strzelców bramek :P Jak w więzieniu. I "Ołówek: bramę sieknął :)


no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/07/2007 12:37
jak ktoś był na dzisiejszym treningu to niech napisze kto w nich wziął udział.. oprocz rezerw i Pogoni Nowej.. jakiś nowy..?


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/07/2007 13:31
Szpakowski za Baranowskiego?

Zamienił styjek siekierkę na kijek :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/07/2007 21:26

  eF^ napisał:  
Szpakowski za Baranowskiego?

Zamienił styjek siekierkę na kijek :D



ee ten dowcip to jeszcze nic w porównaniu z tym co teraz przeczytałem wiec-Wydawać się mogło, że w temacie Pogoni Szczecin wszystko jest już jasne. Niekoniecznie. W poniedziałek lub wtorek do Szczecina ma przybyć Antoni Ptak, by spotkać się z prezydentem Piotrem Krzystkiem. W jakiej sprawie? Serwis gazeta.pl pisze, że ma to związek z odkupieniem przez miasto od Ptaka miejsca... w I lub II lidze. Szansa na powrót do Orange Ekstraklasy jest, bo Polonia Bytom i Zagłębie Sosnowiec mogą nie uporać się z wymogami licencyjnymi PZPN.
Przypomnijmy, że wcześniej wydzieloną z SSA sekcję piłkarską chcieli odkupić od Ptaka Artur Kałużny i Grzegorz Smolny. Gdy wszystko już było dogadane i umowa miała być formalnością, negocjacje niespodziewanie upadły. Okazało się, że Ptak nie dał "gastronomikom" gwarancji zabezpieczających (nie chcieli oni odpowiadać za zobowiązania finansowe spółki).
Najwyraźniej jednak prezydent Krzystek widzi sens w rozmowach ze rzgowskim biznesmenem. Dla władz prawie półmilionowego miasta posiadanie II-ligowej piłki jest na pewno kwestią prestiżu. Problem Pogoni (i wyższej klasy rozgrywkowej) nie daje spokoju rządzącym.
jak widac w Szczecinie prima aprilis trwa cały rok :D


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/07/2007 21:38
za jakie grzechy to wszystko? :/


Pogoń Szczecin MKS!
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6774 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/07/2007 21:50
no k*** mac niech to sie juz skonczy ani to smieszne nie jest juz ani zenujace. Codziennie sprawy sie odwracaja ide wziasc apap bo juz mi sie w glowie pierd***. Przepraszam za przeklenstwa ale inaczej sie nie da tego skomentowac.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/07/2007 22:41
Nielot sprzeda miejsce a potem sam zglosi ze byla korupcja hahaha.Moze inaczej:Pzpn nas spusci za korupcje

PS.niedlugo miejsce w lidze bedzie mozna na allegro kupic.Bedzie pelen wachlarz od 1 ligi do Bklasy:/

Ps.Schivan podbij na gg

Ostatnio edytowany przez: spagetti, 15 lipca 2007, 22:50 [1 raz(y)]


,,Vi är överallt,,- POGON
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/07/2007 22:46
O bogowie, odciac sie od tego wrzoda, zadnych ukladow z nim, bo smrod bedzie sie jeszcze dlugo ciagnal, my chcemy tylko spokojnej egzystencji klubu na zdrowych zasadach, czy to kur... tak duzo!!


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 00:15

  Shivan napisał:  
O bogowie, odciac sie od tego wrzoda, zadnych ukladow z nim, bo smrod bedzie sie jeszcze dlugo ciagnal, my chcemy tylko spokojnej egzystencji klubu na zdrowych zasadach, czy to kur... tak duzo!!



Przykre to bardzo ale widać że mimo pół roku nieustannego tłumaczenia nasza władza do tej pory nie zrozumiała że chcemy już tylko jednego: NORMALNOŚCI, bez ptaków, fuzji, przenosin, kupowania miejsc i obchodzenia naszego nieudolnego prawa.

Akceptacja będzie tylko dla normalnej i zdrowej Pogoni, budowanej od 4 ligi a nie dla sztucznego tworu który sobie kupi 1 albo 2 lige w Rzgowie na bazarku albo od Drzymały. DOŚĆ TEGO, powrót do negocjacji z ludźmi ptaka oznacza szczyt ponizenia dla władzy Szczecina i kibiców.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 07:53
A teraz damian nadajacy z kompa miedziaka,komentarze na stronie Blekitnych..

Marzenia się spełnią!!! - 2007-07-14 14:41:25
Moim wielkim marzeniem jest by drużyna Błękitnych Stargard Szczeciński była postrzegana jako profesjonalny klub z profesjonalnym zapeleczem oraz wspaniałym stadionem. Szanowny Panie Antoni wiem, że stać Pana na to wszystko i z tego miejsca chciałbym już zaapelować o to, zeby już zacząć budować drużynę na miare europejskich pucharów. Zdaję sobie sprawę, ze może być to cięzka sprawa z racji nieprzychylnych pseudokibiców ze Szczecina którzy będą torpedować budowę wielkiego klubu z którym utozsamiałaby się cała piłkarska Polska. Wiem również, że puchary europejskie są tylko kwestią czasu i czekać tylko jak zawita do Stargardu np. real Madryt czy AC Milan i inne tuzy światowej piłki... Stargard Szczeciński bedzie wówczas na ustach całej Polski i bedziemy wszyscy dumnie nosić wysoko głowę. Jako wierny sympatyk Pańskich działań apeluję by chociaż na począterk wzmocnić kadrę Błękitnych (które przecież bedą grać o wejście do OE) piłkarzami których posiada Pan karty zawodnicze. Mam na myśli Julcimara, Batatę i kilku innych wyróżniających się zawodników z rezerw Pogoni Szczecin. Warto również byłoby przekonac do siebie wspaniałego sponsora jakim jest niewątpliwie Browar Szczeciński BOSMAN i kilku innych dużych sponsorów. Trzymam za Pana kciuki Panie Antoni i mam nadzieję, ze uda się Panu zrobić w Strgardzie na stadionie Błekitnych piłke na najwyższym poziomie.
autor: ~DAMIAN


HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA

TEŻ JESTEM ZA!!! - 2007-07-14 19:00:37
Trzeba szybko działać Panie Antoni!!! Już teraz szukać dobrych technicznie zawodników i szybko awansowac do OE. Będzie podziwiać Pana cała Polska. Drużyna już na starcie następnego sezonu przygotowana o walke o najwyższe trofea. Wspaniali kibice (najlepsi w pierwszej lidze), najlepsze oprawy, jeden z największych budżetów i oczywiście modernizowany stadion by mógł spełniać wymogi Polskie ale i europejskie. To normalnie IDYLLA. Ja też dam plusika "+". Pozdrawiam kibiców Błekitnych i oczywiście nie zapominam o wspaniałych kibicach (zaznaczam kibicach, a nie chuliganach) Pogoni Szczecin.

AZ wazelina po monitorze splywa...Nie ma to jak poprawienie sobie humoru z rana:)

Ostatnio edytowany przez: spagetti, 16 lipca 2007, 07:59 [1 raz(y)]


,,Vi är överallt,,- POGON
FCS 1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6546 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 08:22
tam jest jeszcze wiele smiesznych wpisow heh


Tylko Pogoń !
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 08:50
komenty ze strony Błękitnych

Skądkolwiek oni nadają, nie narzekają chyba na słabego dealera.


MKS Pogoń Szczecin Polska
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7097 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 09:07

  monter napisał:  
komenty ze strony Błękitnych

Skądkolwiek oni nadają, nie narzekają chyba na słabego dealera.



Janek szaleje...


phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 11:34

  Mietow napisał:  

  monter napisał:  
komenty ze strony Błękitnych

Skądkolwiek oni nadają, nie narzekają chyba na słabego dealera.



Janek szaleje...



kurna przeciez mozna sie poplakac ze śmiechu lol

za panem antonim przemiezamy caly swiat wiele wiosek kilkanascie miast co rok to inny klub bawimy sie tak znow ole ole ole STARGARD TERAZ JEST!!!NOWA PRZYSPIEWKA PTAK PTAK BLEKITNI!!jak sie wam podoba?

Ostatnio edytowany przez: phoenix, 16 lipca 2007, 11:41 [1 raz(y)]


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6774 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 12:07

  jan mieziak napisał:  
Grając w Stargardzie jako Pogoń narazilibyśmy się szczecińskim pseudokibicom



Kurwa...pseudo kibicom... chyba kibicom, to pseudo Janka to mozna dodac pod prezes Pogoni.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005