Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6243 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 15:16

  Cytat:  
Czegoś tu nie rozumiem, panie prezesie. Z jednej strony mówi pan, że jest obok, że zarządzanie Pogonią pana nie interesuje, a z drugiej strony cały czas mamy kierunek brazylijski. Jest to jak wiadomo pana konik, ciągle sprowadzani są nowi zawodnicy z tego kraju. Jak to jest?

– Na pewno są tu ważne względy ekonomiczne, ale nie tylko. Ludzie, którzy zetknęli się z brazylijską piłką, na pewno wierzą, że można zbudować drużynę z tych zawodników. Ja bardzo w to wierzę, ale oczywiście już nie poprzez Pogoń. Dlatego otworzyłem tutaj wspólnie z synem szkołę piłkarską przygotowującą do gry w Europie. I z tego korzysta w tej chwili Pogoń Szczecin.



Ma facet poczucie humoru...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6764 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 16:11
poczucia humoru to on nie ma jest po prostu zalosny, cos mi sie zdaje ze sie powoli sam gubi w tym co obiecywal i planowal.


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7302 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 16:18
On jest jakis dziwny sam sobie zaprzecza


Łobez zawsze z Pogonią
markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 16:32
Ptak kręci i sam już się gubi w tym co mówi.


http://www.e-turysta.pl
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 17:55
Każde dziecko widzi, że to nie Pogoń korzysta z tej szkółki piłkarskiej, lecz odwrotnie.

Co to za korzystanie, skoro Pogoń z tego korzyści nie ma żadnej. A zwłaszcza czysto sportowej (wyników), że już o negatywnych efektach ekonomicznych (protesty kibiców, ich brak na trybunach, coraz mniej kasy z tego tytułu, braki sponsorów, ośmieszanie klubu na całą Polskę itd.) nie wspomnę.


Niech ten Ptak zostawi już w spokoju ten klub i zgliszcza, które tu zostawił i w spokoju sobie buduje potęgę na tamtym kontynencie. Niech sobie wygrywa puchary 6 ligi stanu Mineiro, czy puchar lokalnego kacyka w amazońskiej dżungli. Ale nie kosztem Pogoni!


mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6764 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 18:28
To taki chwyt marketingowy wystarczy ze napisal na bramie swojej szkolki szkoleniowej DZRZWI DO EUROPY
i od razu grajki z lig stanowych pragnacy gry w Europie (a przeciez jest ona uwazana jako raj pilkarski w brazylii), napaleni marzac o niezwyklej karierze pilkarza ( bo przeciez tyle jest historyjek w Brazylii od slumsa do kogos!!) bez wachania przyjeli a raczej lykneli kontrakty Ptaka. Ptak moze ma tyle ze noz da sie jakiegos grajka nauczyc kpnac pilke to sprowadzi go do Pogoni a jak sie sprawdzi (hehe ze tak powiem rzadkosc) to na pewno w Szczecinie nie zostanie tylko od razu uruchomi sie chec ekonomicznego zysku- sprzedaz :)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7246 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 19:12
Ciekawe tylko, że Ptak jeszcze nikogo nie sprzedał ;]

Za Cleissona podobno jeszcze jak trenowali w Brazylii, Sao Paulo zaoferowało mu 2 miliony baksów. Jeśli to prawda, to Ptak mógł i powinien był zrobić interes życia. Taka kasa za podstarzałego grajka. W Europie to by ze śmiechu chyba padli jakby ktoś im zaproponował wydanie takiej kasy.

Z tych całych kontenerów dotychczas zwiezionych, Ptak nie sprzedał ani jednego piłkarza. Tylko na wypożyczenie do Zagłębia poszedł Pedro Anderson. Reszta wracała z wilczym biletem do Brazylii, albo dopiero wróci.


Jedyną kasę, jaką Ptak wyciągnął to ze sprzedaży/wypożyczeń Grzelaka, Kaźmierczaka i Magdonia.


Niech to wystarczy za komentarz w sprawie inwestowania w brazylijczyków.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7226 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 19:33
Za Grzelaka i Kaźmierczaka to mu jeszcze nie zapłacili nawet ;]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7200 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 23:33
Jesli chodzi o ten cały wywiad moze ktos dla mnie sprawdzic czy ten facet skończył jakąś szkołe?????Boże trzymaj mnie bo mu ten kurwa wzrok wyprostuje..za długo miałem nadzieje, czekałem az Ptak sie w koncu wypowie bo nie chcialem sluchac tych Miedziakow i Waszaków ale ten kurwa fa zyzol nawet zdania zlozyc nie potrafi a jesli juz cos mowi to z głupim usmiechem ze " oni spiewaja zebym sie wyniósł a mnie juz nie ma"...akuku... normalnie niedorozwój..Kilka postow temu pisałem o tym ze powinno sie szukac konsensusu i próbowac dialogu...Ten dialog poprowadzil redaktor radia..miałem okazje na zywo tego posluchac i wiecie co ??!!!!nie miałem racji...
PTAK ANTONI NIECH SIE GONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


No One Like Us....We don't Care...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7900 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 23:52

  badboy napisał:  
Jesli chodzi o ten cały wywiad moze ktos dla mnie sprawdzic czy ten facet skończył jakąś szkołe?????Boże trzymaj mnie bo mu ten kurwa wzrok wyprostuje..za długo miałem nadzieje, czekałem az Ptak sie w koncu wypowie bo nie chcialem sluchac tych Miedziakow i Waszaków ale ten kurwa fa zyzol nawet zdania zlozyc nie potrafi a jesli juz cos mowi to z głupim usmiechem ze " oni spiewaja zebym sie wyniósł a mnie juz nie ma"...akuku... normalnie niedorozwój..Kilka postow temu pisałem o tym ze powinno sie szukac konsensusu i próbowac dialogu...Ten dialog poprowadzil redaktor radia..miałem okazje na zywo tego posluchac i wiecie co ??!!!!nie miałem racji...
PTAK ANTONI NIECH SIE GONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Zatem witaj w klubie :), mam nadzieje, ze Twoj post skloni innych niedowiarkow, marzycieli, whatever do zastanowienia sie i przejrzenia na oczy.

sorki za oftop ;), ale po formacie stracilem Twoj numer gg wiec podbij Ty moj masz w profilu :)

Ostatnio edytowany przez: Shivan, 20 marca 2007, 00:03 [1 raz(y)]


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2007 23:53
Ale widzisz Badboy wreszcie wieksza czesc kibicow zaslepiona zezolcem przejrzy na oczy a moze dalej nie wszyscy...

Heh Shivan wyjales mi to z ust..Podbij na gg:)


,,Vi är överallt,,- POGON
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 00:05
Badboy: lepiej późno, niż wcale


MKS Pogoń Szczecin Polska
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7206 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 09:54

  Cytat:  
Oficjalna:

Praca Libora Pali nie jest oceniana wysoko. Wczoraj po raz pierwszy prezes klubu oficjalnie przyznał, że mecz z Arką miał dać odpowiedź co do przydatności Czecha w Pogoni.
- Zespół osiągnął pewien poziom i się zatrzymał - mówił wczoraj Miedziak




1 miejsce tekst roku :D :D :D


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7971 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 09:54
Nareszcie coraz wiecej osób zaczyna myśleć o tym jakoś normalnie ale i tak jest nas garstka taka jest smutna prawda...


Pogoń To My!
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7829 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 10:26

  badboy napisał:  
Jesli chodzi o ten cały wywiad moze ktos dla mnie sprawdzic czy ten facet skończył jakąś szkołe?????!


absolwent zawodówki jakiejs.


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8311 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 12:57

  eJay napisał:  

  Cytat:  
Zespół osiągnął pewien poziom i się zatrzymał - mówił wczoraj Miedziak




1 miejsce tekst roku :D :D :D



Jak mnie wkurwia debilizm niektorych ludzi to az strach...skoro zespol sie zatrzymal na pewnym poziomie to co pomoze kolejna zmiana trenera? nic ale jest latwiej zwolnic jedna osobe niz 20 ludzi...a moze to wlasnie po drugiej stronie jest jakis blad...wczoraj nasunela mi sie taka mysl: Na boisku panuje brazylijska samba...tylko szkoda ze pilkarze nie znaja kroków...chyba cos w tym jest...

Antek Ptak Tak! Tak! Tak!


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
Sir
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6813 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 12:59
eJay, nie wiem co Cie smieszy, zespol osiagnal pewien poziom (dno) i sie zatrzymal. Szczera prawda :(


Patriam nostram amamus, non quia magna est, sed quia nostra.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 13:10

  Sir napisał:  
eJay, nie wiem co Cie smieszy, zespol osiagnal pewien poziom (dno) i sie zatrzymal. Szczera prawda :(



a co,cieszylbys sie jakby wygrywali?pewnie z samba na ustach i brazylijska flaga:P


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6243 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 13:15
Ponoć zawsze jest tak, że mogłoby być jeszcze gorzej... W tej chwili trudno mi sobie wyobrazić sobie większy kryzys od panującego obecnie.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6945 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 14:45

  avelyn napisał:  

  badboy napisał:  
Jesli chodzi o ten cały wywiad moze ktos dla mnie sprawdzic czy ten facet skończył jakąś szkołe?????!


absolwent zawodówki jakiejs.



wydaje mi sie, ze podobnie jak i jego synalek Dawid jest tylko absolwentem 8 klasowej podstawowki. co do naszego menago jestem pewien, ze tylko podstawowke skonczyl


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005