Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 5917 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 21:45
Panowie i Panie proszę rozumiem, że ostatnie wieści z klubu wyzwalają w Was złość, ale proszę nie używać w swoich wpisach wulgarnych słów! wielka prośba z mojej strony


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6160 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 21:55
Pogoń do kupienia za pół ceny

Czterech kontrahentów chce nabyć akcje szczecińskiej Pogoni i przejąć klub, który we wtorek zdegradowany został do II-ej ligi. Antoni Ptak przed dwoma miesiącami ogłosił, że sprzedaje udziały w Pogoni za 10 milionów złotych - teraz cena za klub spadła o połowę, ale wciąż zainteresowanie akcjami spółki jest znikome. Niewykluczone, że nowym właścicielem zostanie podmiot, który najwięcej zaoferuje za udziały w portowym klubie. Zdaniem Radosława Majdana, bramkarza Pogoni - nie ma na to szans żadna ze szczecińskich firm lub grupa kapitałowa związana z naszym regionem. Jego zdaniem, w naszym regionie nie ma firm wystarczająco silnych finansowo, by nie tylko kupić klub sportowy, ale potem łożyć na jego utrzymanie. Nieoficjalnie wiadomo, że akcje Pogoni chcą przejąć: były reprezentant Polski - Marek Koźmiński, poprzedni właściciele Pogoni: Les Gondor z Sabri Bekdasem, oraz dwie firmy spoza naszego regionu.
Zrodlo: Radio Szczecin


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5607 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 21:55
Tragikomedia. Szkoda, że któryś z Polaków nie zdołał zdrowo przywalić prezesikowi w gębę...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5927 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 21:59
To już nie jest nawet śmieszne.
Miedziak wyp*** i to jak najszybciej! Prawie codzień jakieś nowe żałosne cyrki - ZENADA!

A to ze sprzedaniem meczu GKS`owi to chyba najgłupsza durnota z całego tego cyrku! Przez X czasu nie potrafią wygrać (2 remisy) i mają jeszcze sprzedawać mecz, klubowi który walczy o mistrzostwo i gra tak, że jeśli nie będzie jakichś anomalii pogodowych czy jakichś wymyślnych zakłóceń w meczu to wynik może oscylować w granicach 5 bramek w plecy.. szkoda gadać.


KaRoLeX
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5321 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 22:02
Na to co się teraz dzieje w POGONI to już brak słów... Ja mam nadzieje że Ptaki odlecą, a nam zostanie POGOŃ NOWA w IV lidze. A właśnie jest taka możliwość że SSA odchodzi ze szczecina z miejscem w drugiej lidze i tym w IV? Czy to jest tak że miejsce w IV lidze należy do st. MKS i wtedy łączy się ono z POGONIĄ NOWĄ i mamy IV lige. I nasz HERB i nazwe POGOŃ czy POGOŃ NOWA??


Całe życie na MELANŻU!!!! POGOŃ SZCZECIN & LEGIA WARSZAWA
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5469 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 22:25

  KaRoLeX napisał:  
Na to co się teraz dzieje w POGONI to już brak słów... Ja mam nadzieje że Ptaki odlecą, a nam zostanie POGOŃ NOWA w IV lidze. A właśnie jest taka możliwość że SSA odchodzi ze szczecina z miejscem w drugiej lidze i tym w IV? Czy to jest tak że miejsce w IV lidze należy do st. MKS i wtedy łączy się ono z POGONIĄ NOWĄ i mamy IV lige. I nasz HERB i nazwe POGOŃ czy POGOŃ NOWA??Ptak może odlecieć JEDYNIE z zajebistą kadrą zawodników:) Oraz miejscem w 2 lidze.


prts
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5697 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 22:34
Z dnia na dzień coraz śmieszniej... oby tylko Jarmoliński nie zrobił kupy w majtki i nie dał się namówić tym wszystkim "inwestorom" pokroju gondora.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5766 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/05/2007 22:59
BUHAHAHAHAHAHA

Ci z Bełchatowa musieli by być skończonymi idiotami żeby kupować mecz od drużyny, która od KAŻDEGO zbiera solidny łomot. Przecież to przeczy jakiemukolwiek zdrowemu rozsądkowi. Ten miedziak to jakiś skończony świr - chyba jego powinni tym alkomatem badać.

Naprawdę szkoda, że żaden Polak, albo jeszcze lepiej Brazylijczyk (przynajmniej jeden byłby cieplej wspominany) nie przywalił temu miedziakowi w ryj.

Gdybyśmy byli w Afganistanie, Iraku czy innym islamskim kraju, to już dawno by przed stadionem stała spora kolejka chętnych do wysadzenia bombą tego całego pier****** cyrku.


Jutro powie, że tak naprawdę to brazylijczycy są takimi wirtuozami futbolu, że każdego tłukli by po 5-0, ale spadamy z ligi bo Polacy sprzedali wszystkie mecze w tej rundzie.

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 24 maja 2007, 23:11 [2 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5066 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 00:05
Koźmiński po Ptaku? To jak powódź po wielkim pożarze.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
TomY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6387 dni

**
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 08:12
Wiem, że to "Dziennik" - "Fakt" ale jeżeli jest w tym choć trochę prawdy to wszystko zeszło poniżej poziomu mułu..
Brak słów...


klik


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4763 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 08:22
Nie warto sobie zawracać głowy takimi sprawami, wizurunek Pogoni Ptaka już dawno temu spadł poniżej rynsztoka...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4735 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 12:11
Nie wiem jak to napisac zeby tego nie usunięto.....:| już kur..de brak słów na to co wyrabia ta banda..idiotów..:| Takie rzeczy nie zdażały sie juz nawet za gondora jak Pogoń leciala do 2 ligi na łeb na szyje..:| Ten skur... miedziak miesza z gównem kogo jeszcze sie da..tak ośmieszyć trenera (bo motywu z alkomatem chyba inaczej nie można nazwać..) to chyba tylko taki kretyn potrafi..pier...ze sprzedali mecz a do chuj...sam każe im grać prosto z autokaru, sadza Polaków i trenera na ławce..to jak jebnąć sobie prosto w łeb..:| wstyd na całą Polske a mecz z GKS'em bedzie tego smutnym potwierdzeniem..czemu takie skur.....jak ptak miedziak waszak i inne pizdy zasze ściagaja do Szczecina..Ludzie juz dawno trzeba bylo przejżeć na oczy..:| ja za powtórke z "rozrywki" szczerze dziekuje w przyszłości..:|


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5726 dni

**
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 12:51
Na miejscu Polaków pozwałbym Miedziaka o zniewagę i uniemożliwanie wykonywania zawodu. Mysle, ze mieliby całkiem spore szanse na wygrana w sądzie.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6830 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 13:30
miedziak! -co? Bóg wybacza-Pogon NIGDY!!


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4908 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 14:08
Czasami wejdę na ofi i jak czytam te komentarze , które oni piszą sami do siebie , bo nie wierze , żeby w Szczecinie byli tak przyjebani kibice którzy twierdzą , że to miasto niszczy POGOŃ i się ciągle do władz miasta przypierdalają. A jak napisze im , że są idiotami to komentarz sie nigdy nie pojawia :) . a co do Midziaka Pataka i innych skapreciarzy sie już nie wypowiadam bo już chyba wszystko zostało powiedziane . :) pozdro


Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4908 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 14:08
Czasami wejdę na ofi i jak czytam te komentarze , które oni piszą sami do siebie , bo nie wierze , żeby w Szczecinie byli tak przyjebani kibice którzy twierdzą , że to miasto niszczy POGOŃ i się ciągle do władz miasta przypierdalają. A jak napisze im , że są idiotami to komentarz sie nigdy nie pojawia :) . a co do Midziaka Pataka i innych skapreciarzy sie już nie wypowiadam bo już chyba wszystko zostało powiedziane . :) pozdro


Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5138 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 17:11
Mam do was serdeczne pytanie czy to prawda że jutro godzina 11:00 Pogoń Szczecin będzie miała trening w Pyrzycach ??


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6241 dni

**
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 17:16
hahahahaha na oficjalne stronie zamieszczono ten oto artykuł red.nacz portalu ligowiec.net:

  Cytat:  
Chyba już nikt nie ma wątpliwości, że to ostatni sezon Antoniego Ptaka w Pogoni Szczecin. Chce sprzedać spółkę (miejsce w lidze) - komukolwiek. Ponoć nawet obniżył cenę z 10 do 3 mln zł. Wszystkie rozmowy są jednak owiane tajemnicą. Wiadomo tylko tyle, że potencjalni kupcy są podzieleni na dwie grupy: tych, których interesuje przeniesienie klubu do innego miasta, i tych, co chcą dalej działać w Szczecinie.
Jeśli akcje kupią ci pierwsi, nie oznacza to jednak, że Pogoń zniknie z mapy Polski. Można spać spokojnie. Nazwa, tradycje i herb przechodzą ponownie do stowarzyszenia MKS Pogoń. Wraz z Pogonią Nową mogą wystartować od IV ligi i budować piłkę od podstaw. Może i są to dwa kroki w tył, ale czasami warto je zrobić, aby później iść prosto bez chwiania się. Przykład Lechii Gdańsk i GKS Katowice pokazał, że ta opcja nie musi być zła.
A jeśli akcje Pogoni kupi inwestor, który chce budować piłkę w Szczecinie i będzie chciał szybko wrócić do ekstraklasy? Czemu nie, ale tylko na zdrowych i jasnych zasadach. Bo co będzie, jak po kilku latach nowy inwestor-wybawiciel powie, że Pogoń już go nie bawi, odchodzi z klubu? Czy znajdą się ponownie ludzie, którzy będą chcieli budować klub od zera? Szczerze mówiąc wątpię. Duża tu rola miasta, które nie powinno się spieszyć z podpisaniem umów. Powinno się dobrze zabezpieczyć i przyjrzeć inwestorowi. Jak pokazała historia szybkie działania, tylko aby pozbyć się kłopotu Pogoni nie wyszło nikomu na dobre. Po Bekdasie, Gondorze, obecnie Ptaku jestem bardzo sceptyczny co do wielkich wybawicieli. Bogatsi o do świadczenia powinniśmy być bardziej ostrożni. Rzeczą normalną i zrozumiałą jest, że każdy inwestor przy okazji klubu piłkarskiego, chce robić biznes, ale czy po tylu rozczarowaniach jesteśmy teraz gotowi ponownie zaufać? Nowy właściciel Pogoni oprócz dogadania się z miastem musi porozumieć się także albo przede wszystkim, ze szczecińskim środowiskiem, kibicami i z Pogonią Nową. Bo w Szczecinie nie może być kilku Pogoni.Skoro taki tekst znalazł się na stronie oficjalnej, oznaczać to może ni mniej nie więcej tylko potwierdzenie, ze Spółka będzie sprzedana firmie GARMAN za którą stoi tak naprawdę Edward Ptak - brat Antka, czyli sam Antoni Ptak. Kierunek brazylijski będzie utrzymany jako jedyny słuszny i perspektywiczny. :)


Pogoń to My
Jo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5138 dni
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 18:06
Mam do was serdeczne pytanie czy to prawda że jutro godzina 11:00 Pogoń Szczecin będzie miała trening w Pyrzycach ??


Warszawa !!!!!! Warszawa , Warszawa CWKS Legia !!!!!!!!!!!! Warszawa , Warszawa !!!!!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5701 dni

*
Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/05/2007 19:02
Nie wiem czy ma to coś wspólnego ze sprzedażą objazdowego cyrku (raczej nie) ale takie rzeczy można wylicytowac;

http://www.allegro.pl/item198921033_pogon_szczecin_pl_ciekawe_domeny%5D.html

...a co do treningu to chyba już mało kogo to interesi oczy

Ostatnio edytowany przez: 1973, 25 maja 2007, 19:17 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005