Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/07/2007 01:35

  Elton napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Ptakowi wystarczy, ze jego twor pod nazwa Pogoń wystąpi przez trzy mecze w Stargardzie...



Nie sądze aby Ptak wystąpił chociażby w jednym meczu pod nazwą Pogoń my kibice Pogoni do tego nie dopuścimy



Może i zagra... o ile dopuści do tego PZPN w co baardzo wątpie na podstawie wypowiedzi Koźmińskiego.
A nawet jeśli zagra pod nazwą Pogoń to co mu z tego ? Tylko sobie narobi problemów, pod każdym względem. I kibicowskim i pod względem prawnym, co raczej bardziej go zaboli bo odczuje to finansowo...


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/07/2007 13:27

  Metyl napisał:  

  Elton napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Ptakowi wystarczy, ze jego twor pod nazwa Pogoń wystąpi przez trzy mecze w Stargardzie...



Nie sądze aby Ptak wystąpił chociażby w jednym meczu pod nazwą Pogoń my kibice Pogoni do tego nie dopuścimy



Może i zagra... o ile dopuści do tego PZPN w co baardzo wątpie na podstawie wypowiedzi Koźmińskiego.
A nawet jeśli zagra pod nazwą Pogoń to co mu z tego ? Tylko sobie narobi problemów, pod każdym względem. I kibicowskim i pod względem prawnym, co raczej bardziej go zaboli bo odczuje to finansowo...



już nie zagra...i nie tylko pod szyldem Pogoni ale już żadnym. tego pana to juz nawet w pzpn-ie mieli dość. a najbardziej żenujące i upokarzające dla niego jest to jak jeszcze próbuje kombinować. a tu taki policzek-jego lobby przestało działać


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
gregm
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/07/2007 13:52

  anathema napisał:  

  Metyl napisał:  

  Elton napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Ptakowi wystarczy, ze jego twor pod nazwa Pogoń wystąpi przez trzy mecze w Stargardzie...



Nie sądze aby Ptak wystąpił chociażby w jednym meczu pod nazwą Pogoń my kibice Pogoni do tego nie dopuścimy



Może i zagra... o ile dopuści do tego PZPN w co baardzo wątpie na podstawie wypowiedzi Koźmińskiego.
A nawet jeśli zagra pod nazwą Pogoń to co mu z tego ? Tylko sobie narobi problemów, pod każdym względem. I kibicowskim i pod względem prawnym, co raczej bardziej go zaboli bo odczuje to finansowo...



już nie zagra...i nie tylko pod szyldem Pogoni ale już żadnym. tego pana to juz nawet w pzpn-ie mieli dość. a najbardziej żenujące i upokarzające dla niego jest to jak jeszcze próbuje kombinować. a tu taki policzek-jego lobby przestało działać



mial moze po prostu zezowate szczescie...


WIARA BęDZIE W NAS TRWAć!!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/07/2007 14:33

  gregm napisał:  

  anathema napisał:  

  Metyl napisał:  

  Elton napisał:  

  Pszczółek napisał:  
Ptakowi wystarczy, ze jego twor pod nazwa Pogoń wystąpi przez trzy mecze w Stargardzie...



Nie sądze aby Ptak wystąpił chociażby w jednym meczu pod nazwą Pogoń my kibice Pogoni do tego nie dopuścimy



Może i zagra... o ile dopuści do tego PZPN w co baardzo wątpie na podstawie wypowiedzi Koźmińskiego.
A nawet jeśli zagra pod nazwą Pogoń to co mu z tego ? Tylko sobie narobi problemów, pod każdym względem. I kibicowskim i pod względem prawnym, co raczej bardziej go zaboli bo odczuje to finansowo...



już nie zagra...i nie tylko pod szyldem Pogoni ale już żadnym. tego pana to juz nawet w pzpn-ie mieli dość. a najbardziej żenujące i upokarzające dla niego jest to jak jeszcze próbuje kombinować. a tu taki policzek-jego lobby przestało działać



mial moze po prostu zezowate szczescie...



i tak za długo działał w naszej piłce...przypuszczam że wcale raczej sie tym nie przejął wszak i tak jest jednaym z nastepnych do odstrzału przez prokurature,inaczej napewno tak łatwo by sie nie poddał. a podwaliny juz sobie stworzył w innym kraju do "psucia piłki


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 13:06
We wczorajszej rozmowie w "Magazynie Sportowym" szczecińskiej Kroniki TVP3 wiceprezes Grzegorz Smolny poinformował, że w nowym sezonie bilety mają kosztować od 6 do 11 złotych. Jak jednak mówi Smolny "być może pojawi się jeszcze pula biletów troszkę droższych". Kabaret pod nazwą nienormalna Pogoń trwa...Kto to ustalał? skoro chą po tyle bilety w 4 lidze to ile bdą w drugiej? cos czuje ze ktos dobrze napisał że ci gastronomicą chcą tylko zarobic na Pogoni i pozniej ją odsprzedać


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8194 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 13:10

  anathema napisał:  
We wczorajszej rozmowie w "Magazynie Sportowym" szczecińskiej Kroniki TVP3 wiceprezes Grzegorz Smolny poinformował, że w nowym sezonie bilety mają kosztować od 6 do 11 złotych. Jak jednak mówi Smolny "być może pojawi się jeszcze pula biletów troszkę droższych". Kabaret pod nazwą nienormalna Pogoń trwa...Kto to ustalał? skoro chą po tyle bilety w 4 lidze to ile bdą w drugiej? cos czuje ze ktos dobrze napisał że ci gastronomicą chcą tylko zarobic na Pogoni i pozniej ją odsprzedać



a co nie stać Cię ?


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6527 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 13:13

  ted napisał:  

  anathema napisał:  
We wczorajszej rozmowie w "Magazynie Sportowym" szczecińskiej Kroniki TVP3 wiceprezes Grzegorz Smolny poinformował, że w nowym sezonie bilety mają kosztować od 6 do 11 złotych. Jak jednak mówi Smolny "być może pojawi się jeszcze pula biletów troszkę droższych". Kabaret pod nazwą nienormalna Pogoń trwa...Kto to ustalał? skoro chą po tyle bilety w 4 lidze to ile bdą w drugiej? cos czuje ze ktos dobrze napisał że ci gastronomicą chcą tylko zarobic na Pogoni i pozniej ją odsprzedać



a co nie stać Cię ?



stać aby nawet 50 zł zapłacic.tylko troche szacunku dla kibica,a widze ze traktuje sie nas jak dojne krowy. a iwesz mi że duzo ludzi nie stać-chyba że Pogon ma być klubem "elitarnycm" i zaraz po meczu Ci sami kibice wybiorą sie do Rockera bądź Cancana...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 13:29

  anathema napisał:  

  ted napisał:  

  anathema napisał:  
We wczorajszej rozmowie w "Magazynie Sportowym" szczecińskiej Kroniki TVP3 wiceprezes Grzegorz Smolny poinformował, że w nowym sezonie bilety mają kosztować od 6 do 11 złotych. Jak jednak mówi Smolny "być może pojawi się jeszcze pula biletów troszkę droższych". Kabaret pod nazwą nienormalna Pogoń trwa...Kto to ustalał? skoro chą po tyle bilety w 4 lidze to ile bdą w drugiej? cos czuje ze ktos dobrze napisał że ci gastronomicą chcą tylko zarobic na Pogoni i pozniej ją odsprzedać



a co nie stać Cię ?



stać aby nawet 50 zł zapłacic.tylko troche szacunku dla kibica,a widze ze traktuje sie nas jak dojne krowy. a iwesz mi że duzo ludzi nie stać-chyba że Pogon ma być klubem "elitarnycm" i zaraz po meczu Ci sami kibice wybiorą sie do Rockera bądź Cancana...



... a jakby w cenie biletu była kiełbacha, słonecznik i popcorn to już byś cieszył michę, czy dalej marudził, że "aż" 11zł, mecz o 20 przy sztucznym świetle, a nie o 17 zaraz po pracy, itd. itp.
Więc zastanów się trochę, zanim napiszesz kolejne kocopoły. To jest nasz klub i logiczne, że wpływy z biletów stanowić będą duży procent budżetu.

A jak się nie podoba...

Piła mechaniczna


MKS Pogoń Szczecin Polska
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7679 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 13:36

  anathema napisał:  

  ted napisał:  

  anathema napisał:  
We wczorajszej rozmowie w "Magazynie Sportowym" szczecińskiej Kroniki TVP3 wiceprezes Grzegorz Smolny poinformował, że w nowym sezonie bilety mają kosztować od 6 do 11 złotych. Jak jednak mówi Smolny "być może pojawi się jeszcze pula biletów troszkę droższych". Kabaret pod nazwą nienormalna Pogoń trwa...Kto to ustalał? skoro chą po tyle bilety w 4 lidze to ile bdą w drugiej? cos czuje ze ktos dobrze napisał że ci gastronomicą chcą tylko zarobic na Pogoni i pozniej ją odsprzedać



a co nie stać Cię ?



stać aby nawet 50 zł zapłacic.tylko troche szacunku dla kibica,a widze ze traktuje sie nas jak dojne krowy. a iwesz mi że duzo ludzi nie stać-chyba że Pogon ma być klubem "elitarnycm" i zaraz po meczu Ci sami kibice wybiorą sie do Rockera bądź Cancana...



Fakt, ja tez moge dac 50 zl ale to nie o to chodzi. W Zabrzu zaczelo sie na Gorniku pojawiac 15 tys po tym jak ceny biletow zmalaly do 5zl. 15 tys x 5 zl to tyle samo co 25 zl x 3 tys tylko mecz jest ciekawszy gdy na trybunach ryczy 15 tys gardel niz garstka 3 tys zapalencow.

Idac dalej tym tropem - 2 mln budzetu -> miasto + Bosman 1,5 mln, bilety 0,5 mln, gastro 0,0 mln. Tak sobie strzelam ale cos w tym jest. Chlopaki dali 0,5 mln zeby zalozyc spolke (co w sumie nie jest jakims wyczynem) a reszta sie "sama kreci".


Kto nie pije ten donosi....
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 13:36
Co do biletow to szkoda ze drogie, ale za 6 zł i tak sobie nie odmowie bycia na Twardowskiego.

Troche z innej beczki.

Vademecum Kibica
Vademecum kibica 2

wg mnie to jest skandal i obraza barw herbu itd.

Ostatnio edytowany przez: phoenix, 30 lipca 2007, 13:42 [1 raz(y)]


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Macias
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 14:53

  phoenix napisał:  
Co do biletow to szkoda ze drogie, ale za 6 zł i tak sobie nie odmowie bycia na Twardowskiego.

Troche z innej beczki.

Vademecum Kibica
Vademecum kibica 2

wg mnie to jest skandal i obraza barw herbu itd.



Panie jesli bilety za 6-11 zł są drogie to ja nie mam pytan ;)

jak dla mnie cena jest w zupełności normalna, za mecze prawdziwej Pogoni tak jak napisali już poprzednicy mógłbym płacic i po 50zł...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6209 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 14:59

  Macias napisał:  

  phoenix napisał:  
Co do biletow to szkoda ze drogie, ale za 6 zł i tak sobie nie odmowie bycia na Twardowskiego.

Troche z innej beczki.

Vademecum Kibica
Vademecum kibica 2

wg mnie to jest skandal i obraza barw herbu itd.



Panie jesli bilety za 6-11 zł są drogie to ja nie mam pytan ;)

jak dla mnie cena jest w zupełności normalna, za mecze prawdziwej Pogoni tak jak napisali już poprzednicy mógłbym płacic i po 50zł...



najpierw niech coś zrobią dla Pogoni później niech ciągną kase od kibiców. Bo mam wrażenie żę chcą jak najszybciej coś uszczknąć a poten opylić np Drzymale. A swoją drogą to możesz sie zdziwić jak na drugą lige własnie bedziesz bulił te 50 zł. Tylko ile będzie stać na mecz pytam sie...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 16:17

  monter napisał:  
... a jakby w cenie biletu była kiełbacha, słonecznik i popcorn to już byś cieszył michę, czy dalej marudził, że "aż" 11zł, mecz o 20 przy sztucznym świetle, a nie o 17 zaraz po pracy, itd. itp.
Więc zastanów się trochę, zanim napiszesz kolejne kocopoły. To jest nasz klub i logiczne, że wpływy z biletów stanowić będą duży procent budżetu.






Wszystko sie zgadza ale weź pod uwagę że ludzi trzeba przyciągnąć na stadion a biletami za 11zł raczej sie tego nie zrobi..Przecież wiadomo że nie wszyscy sie cieszą z IV Ligi a tu jeszcze bilety w takiej cenie..Jakbys zechciał zapytac czy mnie nie stac..To powiem Ci że stac mnie zeby zapłacic duzo wiecej dlatego też lepszym rozwiązaniem byłyby bilety po 5zł i np karnety w duzo wyższej cenie na których byłoby napisane np Pomagam POGONI,bądź inny fajny tekst który dałby ludziom do zrozumienia że kupując taki karnet robią coś dla ukochanego klubu! i skoro Ciebie stać mnie stać to kupimy "i logicznie bedziemy podnosic budżet klubu"Pozdrawiam ;]


No One Like Us....We don't Care...
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 18:30
W sumie nie ma co tu zadużo dyskutować o cenach biletów.Są już ustalone i nie mamy wpływu na zmianę cen. Chyba, że PN zareaguje.Jeżeli bedą one dobrzę wydane lub zaiwestowane to ok.

Jednak jest ta druga "zła" strona medalu. Jak awansujemy do III ligi to ile bedą kosztować bilety??? 20 zł??? a w II Lidze 35 ??? chyba troche za dużo!!! Na OE 15 zł są te tańsze a 30 droższe i jest tak na wielu stadionach OE. Nie zdziwiłbym się, że taki scenariusz może mieć miejsce tymbardziej, że raczej będzie, skok cen adekwatny do klasy rozgrywek...I na pewno nie będzie to 2 czy 3 zł podwyżki, a odrazu z 10.

Przeczuwam, że może być problem z drobnymi:P przy cenach 6 i 11 zł, pani w kasie nie bedzie miała wydać.:D (jak już to powinno byc 5 i 10 zika)

Moim zdaniem, na 4 Ligę, powinno być nie więcej jak 5 zł i to cena na cały stadion a na vipy to tylko karnety i już lub ten nawet bilet za 10 zł...

Byłem na meczu rezerw kiedyś o awans do 3 ligi (mecz przeciwko Cartusia Kartuzy czy jakoś tak) i cena biletu to własnie równę pięc złociszy. Mimo to ja bede chodził za te 6 zika. To nie majątek to prawie 3 Bosmany:D ale co tam:) Liczy się dobro klubu a pozatym na krytą i tak ludzie będą wchodzić bo na bramce stoją żółtodzioby.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 18:49

  Macias napisał:  

  phoenix napisał:  
Co do biletow to szkoda ze drogie, ale za 6 zł i tak sobie nie odmowie bycia na Twardowskiego.

Troche z innej beczki.

Vademecum Kibica
Vademecum kibica 2

wg mnie to jest skandal i obraza barw herbu itd.



Panie jesli bilety za 6-11 zł są drogie to ja nie mam pytan ;)

jak dla mnie cena jest w zupełności normalna, za mecze prawdziwej Pogoni tak jak napisali już poprzednicy mógłbym płacic i po 50zł...



Tak, są za drogie. Oczywiście jak jak na czwartą ligę, bo właśnie jak to ktoś wyżej napisał, licząc, że wraz z awansem bilety będą drożały, to w I lidze mogą być astronomiczne kwoty.
Ciekawi mnie jakie są koszty biletów na inne stadiony 4-ligowe, albo ile na przykład płacili dwa lata temu kibice takiego GKS-u K-ce.


kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7208 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 18:57
Na Inie Goleniów płaciliśmy 4zł.Jak oni nawet na biletach chca zarabiać to cieżko to widze...oszczędność godna Lesława Gondorskiego.


LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6626 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 19:10

  phoenix napisał:  
Co do biletow to szkoda ze drogie, ale za 6 zł i tak sobie nie odmowie bycia na Twardowskiego.

Troche z innej beczki.

Vademecum Kibica
Vademecum kibica 2

wg mnie to jest skandal i obraza barw herbu itd.



6 i 11 zl to jakas taka DZIWNA cena nie mowie juz o samej sumie .. nie lepiej bylo dac 10 zl kryta ,15 vipy , 5 zł reszta ... 5 zł to juz nie byłaby jakaś wielka suma - zreszta sie zastanowcie co mozna teraz za 5 zł kupic - 2 piwa ??? Jak se ktos nie odmówi wypicia i przyjdze na mecz to bedzie tylko dla jego zdrowia ;-p. A tak na poważnie dużo osób mówiło o czymś takim jak cegiełki - wsparcie dla klubu itp... takim wsparciem własnie bedą bilety ( nie wspominam o kwestii gastro bo dla mnie to jest jawny przekręt PO) . Chcesz wesprzeć carlsberga kup se browary - chcesz wesprzeć Pogoń kup bilet i tyle w temacie ...

A co do tego vademecum to tego redaktorka co to nasmarował powinni powiesić za jaja i to byłaby chyba najsłabsza kara za obraze Pogoni.... Nie wspominam o treści merytorycznej wartej mniej niż zero ( Grzegorz Matlak jak dobrze dojrzałem ma 24 lata ??)


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6232 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 19:13

  LEOnek napisał:  

  phoenix napisał:  
Co do biletow to szkoda ze drogie, ale za 6 zł i tak sobie nie odmowie bycia na Twardowskiego.

Troche z innej beczki.

Vademecum Kibica
Vademecum kibica 2

wg mnie to jest skandal i obraza barw herbu itd.



6 i 11 zl to jakas taka DZIWNA cena nie mowie juz o samej sumie .. nie lepiej bylo dac 10 zl kryta ,15 vipy , 5 zł reszta ... 5 zł to juz nie byłaby jakaś wielka suma - zreszta sie zastanowcie co mozna teraz za 5 zł kupic - 2 piwa ??? Jak se ktos nie odmówi wypicia i przyjdze na mecz to bedzie tylko dla jego zdrowia ;-p. A tak na poważnie dużo osób mówiło o czymś takim jak cegiełki - wsparcie dla klubu itp... takim wsparciem własnie bedą bilety ( nie wspominam o kwestii gastro bo dla mnie to jest jawny przekręt PO) . Chcesz wesprzeć carlsberga kup se browary - chcesz wesprzeć Pogoń kup bilet i tyle w temacie ...

A co do tego vademecum to tego redaktorka co to nasmarował powinni powiesić za jaja i to byłaby chyba najsłabsza kara za obraze Pogoni.... Nie wspominam o treści merytorycznej wartej mniej niż zero ( Grzegorz Matlak jak dobrze dojrzałem ma 24 lata ??)



znaczy sie w mojej wypowiedzi ze bilety od 6 zł do 11 zł sa drogie jak na tą klase rozgrywkową, ale to nie zmienia faktu ze to nie jest majatek< głownie o to mi sie rozchodzilo :]

Pozdro.


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6626 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 19:18

  phoenix napisał:  

  LEOnek napisał:  

  phoenix napisał:  
Co do biletow to szkoda ze drogie, ale za 6 zł i tak sobie nie odmowie bycia na Twardowskiego.

Troche z innej beczki.

Vademecum Kibica
Vademecum kibica 2

wg mnie to jest skandal i obraza barw herbu itd.



6 i 11 zl to jakas taka DZIWNA cena nie mowie juz o samej sumie .. nie lepiej bylo dac 10 zl kryta ,15 vipy , 5 zł reszta ... 5 zł to juz nie byłaby jakaś wielka suma - zreszta sie zastanowcie co mozna teraz za 5 zł kupic - 2 piwa ??? Jak se ktos nie odmówi wypicia i przyjdze na mecz to bedzie tylko dla jego zdrowia ;-p. A tak na poważnie dużo osób mówiło o czymś takim jak cegiełki - wsparcie dla klubu itp... takim wsparciem własnie bedą bilety ( nie wspominam o kwestii gastro bo dla mnie to jest jawny przekręt PO) . Chcesz wesprzeć carlsberga kup se browary - chcesz wesprzeć Pogoń kup bilet i tyle w temacie ...

A co do tego vademecum to tego redaktorka co to nasmarował powinni powiesić za jaja i to byłaby chyba najsłabsza kara za obraze Pogoni.... Nie wspominam o treści merytorycznej wartej mniej niż zero ( Grzegorz Matlak jak dobrze dojrzałem ma 24 lata ??)



znaczy sie w mojej wypowiedzi ze bilety od 6 zł do 11 zł sa drogie jak na tą klase rozgrywkową, ale to nie zmienia faktu ze to nie jest majatek< głownie o to mi sie rozchodzilo :]

Pozdro.



Wiem o co chodziło tylko ze wielu pisze ze beda wspierać klub a tu nagle wychodzi ze 6 zł to dla nich za duzo ... no sorki ... 2-3 mecze w miesiacu u siebie po te 6 zł to nie jest wielki majatek ... nie zjecie 5-6 paczek słonecznika na meczu nie wypijecie 5 piw .. nic sie nie stanie ... chcemy jak najszybciej awansowac w góre by zagoscic w OE to tez cos zróbmy ... nie oszukujmy sie gastro za frajer nie wladowali kasy, miasto tez nie , podobnie jak ptak....


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 19:35
" Tak. Zrezygnowaliśmy z gry w IV lidze. Miejsce w IV lidze przekazujemy Pogoni Nowej, bo taka była między nami umowa podpisana przed czterema laty. Grupy młodzieżowe trafią pod skrzydła stowarzyszenia MKS Pogoń - poinformował Marek Łopiński. Dla wiceprezesa Pogoni u Ptaka były to ostatnie podpisane dokumenty. Od 1 sierpnia wraca do pracy w ŁKS Łódź."

Najwqazniejszy fragment z artykulu :
http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34943,4351799.html


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.11 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005