Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/05/2007 19:05

  Cytat:  
Słyszałem, że w środę ma się w Szczecinie pojawić nowy zaciąg - kolejnych 20 Brazylijczyków.



Baniak na konferencji po meczu z Legią.

Jeśli to prawda to tylko przyklasnąć! .. Co teraz? byli już emeryci, młode wilki może teraz czas na Brazylijki?!


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/05/2007 20:39

  eF^ napisał:  

  Cytat:  
Słyszałem, że w środę ma się w Szczecinie pojawić nowy zaciąg - kolejnych 20 Brazylijczyków.



Baniak na konferencji po meczu z Legią.

Jeśli to prawda to tylko przyklasnąć! .. Co teraz? byli już emeryci, młode wilki może teraz czas na Brazylijki?!



Jeśli to prawda to całe szczęście że miasto nie podpisało jeszcze umowy z tym cyrkiem, choć wiadomo że w tamten piątek było już blisko porozumienia. Teraz pozostaje mieć nadzieje że nie podpiszą i ten koszmar sie skończy. A swoją drogą sam Radek Majdan na konferencji stwierdził że ten klub to pośmiewisko a w następnym sezonie na mecz przyjdzie z 200 kibiców.


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6959 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/05/2007 20:51
Między innymi, przez takich Radków Majdanów do tego całego gówna doszło. Więc mógł już sobie darować.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/05/2007 21:25
Poprostu........śmiech na sali. Nie rozumiem tego jak można być tak tępym człowiekiem (!). pTAK respect dla cIEBIE za to co robisz.

PS. Może tych 22 nowych stworzy nową drużynę?? Może oni przejdą do Stali/Arkoni/Hutnika??? i będą rywalizować z PN :D


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7522 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/05/2007 22:05
Się Radek z ręką w nocniku obudził ;)


Z daleka nie będzie widać.
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/05/2007 22:07
ciekawostka z Wyborczej:

"Pogoń przegrała, ale zebrała po meczu w Warszawie dobre recenzje. Legia wygrała, ale grą i skutecznością nie zachwyciła. Mecz z trybun obserwował m.in. Sabri Bekdas. Były właściciel Pogoni jest sondowany, czy nie byłby zainteresowany ponownym zaangażowaniem w klub. Niewykluczone, że Bekdas będzie w środę w Szczecinie na meczu z Odrą Wodzisław (godz. 19).

A pod koniec tygodnia do Gutowa ma zawitać grupa 20 młodych Brazylijczyków, których wyselekcjonował Bohumil Panik. W Gutowie młodzi piłkarze przejdą aklimatyzację, a następnie Dawid Ptak będzie im organizował spotkania sparingowe w Europie. Najlepsi zostaną sprzedani."

Sam juz nie wiem czy sie smiac , czy plakac...?


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/05/2007 23:47
Widzisz Radzia jak kibice mowili to nie docieralo


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 11:27
Przed chwila obejrzalem powtorke wypowiedzi Majdana z Ligi+ extra, az sam sie teraz wstydzi ze namawial miasto do porozumienia z Miedziakiem, swoja droga kawal chama i cwaniaka z tego prezesika,pieprzony kombinator,wydzwania do Baniaka i namawia go zeby wypromowac GU bo mecz bedzie na zywo co tu promowac jak on nigdy zawodowo w pilke nie gral,do tego jego ``zlote rady`` podczas treningow kurwa za kogo on sie tu uwaza,pierdolony dzialacz ze Rzgowa niema kompletnie pojecia o treningach i realiach w futbolu, dobrze ze na antenie padlo kilka dosyc mocnych slow od Radka obudzil sie troche pozno ale przynajmniej tyle....Ciekawe jaka bedzie reakcja wladz klubu ,kara finansowa napewno,przeniesienie do rezerw? wyrzucenie z klubu? bo z zarzadu raczej tak...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7971 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 12:29

  pit26 napisał:  
ciekawostka z Wyborczej:



A pod koniec tygodnia do Gutowa ma zawitać grupa 20 młodych Brazylijczyków, których wyselekcjonował Bohumil Panik. W Gutowie młodzi piłkarze przejdą aklimatyzację, a następnie Dawid Ptak będzie im organizował spotkania sparingowe w Europie. Najlepsi zostaną sprzedani."



a myślałem że niewolnictwo już znieśli...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 14:06
"We wtorek zwołałem posiedzenie sztabu szkoleniowego. Wszyscy mówili‚ że Majdan jest bez formy. Tak samo twierdzą media i fachowcy"

To są słowa oczywiście Miedziaka <lol> To jak Radek jest bez formy to co powiedzieć o magicznych brazylijczykach !!!!!!!! Tego już się nie da słuchać <stop>


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 14:16
To jest jakaś farsa, jak w czeskim filmie :D :D :D

Osobiście, jestem gotów zaufać Radkowi, bo nie dość, że Gu(wno) gra jak amator, to jeszcze ta łódzka pała Miedziak panoszy się na każdym kroku. Sprawdzić bilingi jego, żony i calej rodziny, łacznie z numerem domowym. I oby się podał do dymisji...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8321 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 14:16
a tak wogole to spojzcie kto jest trenerem Pogoni wedlug UEFA

http://www.uefa.com/footballeurope/club=52652/domestic.html


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 16:09
Oj no ludzie przestancie juz , tacy naiwni jestescie czy udajecie? P.Ptak sciaga tu chlopaczkow z Brazyli(za marne 50 $ albo i za darmo) , placi im 1500 zl miesiecznie, trenuja w gutowie wiec nic go to nie kosztuje. Pograja troche u nas i dostaja "papierek" ze grali w zespole europejskim 1 ligowym. wartosc takiego zawodnika wsrasta! I Pan Ptak sprzedaje go znowu do Brazyli czerpiac z tego niemale profity (tylko dlaczego kosztem naszego klubu ? ). Mecz z Legia byl idealna promocja dla brazylijczykow( transmisja telewizyjna! ) . Tak ze na pilce to on sie nie zna i on to dobrze wie... ale w biznesie poruszac sie umie...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 16:33

  nowa od nowa napisał:  
Mecz z Legia byl idealna promocja dla brazylijczykow( transmisja telewizyjna! )


Akurat taki pokaz umiejetnosci mozna nazwac ANTYPROMOCJA. Ciezko jest wypromowac towar marnej jakosci. Pilkarzy o takich umiejetnosciach jak Campos czy Otawio spotkasz nawet na boiskach naszej 3 ligi.Z bramka to samo.Wliczajac wypozyczonego Fabiniaka , w klubie jest 4 lepszych bramkarzy od naszego kanarkowego bramkarza.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 16:37
jakoś dziwnie analogicznie sytuacja z Majdanem przypomina mi wątek Drumlaka i Moskalewicza...Ptak jest nierefirmowalny i obawiam sie ze męka bedzie trwała jeszcze długo.a my kibice niestety poza pisaniem na forach i nie wywieszaniu flag na meczach nie możemy nic zrobić..osobiscie ja posunąłem sie troche dalej mianowicie przestałem dotować klub swoja absencja na tych widowiskach z prozaicznych przyczyn-szkoda mi czasu i pieniedzy i przede wszystkim zdrowia


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6403 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/05/2007 16:38

  borsuk napisał:  
a tak wogole to spojzcie kto jest trenerem Pogoni wedlug UEFA

http://www.uefa.com/footballeurope/club=52652/domestic.html




dziwne bo ten koles to prezes Serbskiego Związku Piłkarskiego... i nie slyszalem zeby kiedykolwiek byl trenerem ;) ale Sz. P. Antoni lubi promowac nowych ludzi - syn Dawid, przyjaciel Jan, kolega Kazimierz...


HERRING POWER
gruszka1919
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6219 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/05/2007 10:15
wiecie moze jak tam jutro z cena biletow na mecz? beda jeszcze po 5 zl czy juz nie? bo 15 za takie "widowisko" dawac sie nie oplaca a jak za 5 mozna isc posmiac sie


mem
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7187 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/05/2007 11:28
Na onecie właśnie przeczytałem, że Gu sprzedawał garnitury... No to go nieźle Panik wyselekcjonował, chciał kupić garniak i zobaczył jak szybko przemieszcza się nasza gwiazda między wieszakami?


  Cytat:  
20-letni Gu nigdy nie bronił w profesjonalnym klubie, a w ojczyźnie jeszcze kilka miesięcy temu był ekspedientem w markecie.



"Zdziwiłbym się gdybym tylko potrafił się jeszcze zdziwić..."

"Jakie blaski, jakie cienie, o czym jest ta mowa? - CHCWD za nieprzemyślane słowa..."
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/05/2007 11:33

  gruszka1919 napisał:  
wiecie moze jak tam jutro z cena biletow na mecz? beda jeszcze po 5 zl czy juz nie? bo 15 za takie "widowisko" dawac sie nie oplaca a jak za 5 mozna isc posmiac sie



za 5 zika nigdize lepszego kabaretu jak przy ulicy Twardowskiego nie znajdziesz.
Wpadaj smiało , Gu i jego banda z obrony szykuja nowe skecze , ciekaw jestem czym nas teraz zaskocza.


69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7554 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/05/2007 12:22

  eM napisał:  

Wpadaj smiało , Gu i jego banda z obrony szykuja nowe skecze , ciekaw jestem czym nas teraz zaskocza.



Podobno intensywnie trenują rzuty z autu super


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005