Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6397 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 12:44

  muniek napisał:  

  kiko napisał:  
"Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy zaplanowane na dziś na godz. 14.30 rozmowy pomiędzy przedstawicielami Sportowej Spółki Akcyjnej Pogoń Szczecin z prezydentem miasta Piotrem Krzystkiem nie odbędą się!"

I wszystko jasne. Mieli 5 dni na odwołanie, do tego czasu rozmów już zapewne nie będzie. Tak więc .... Freedom :)



Nie wiem czy to takie oczywiste. Faktem jest ze cos szykuja patrzac na ostatnie dzialania propagandowe vide specjalne premie, brednie o jakis miejscach pracy na ofi, kolejny artykul mojego ulubienca Rabedy z GW.



Co te rzgowskie pajace znowu kombinują? , ale co by to nie było to Krzystek musi zakończyć ten cyrk .


- papa gamoniu! -
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6821 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 13:02

  goral1982 napisał:  
Walka trwa o licencje na gre w 1 lidze, a jak wiadomo raczej sie nie utrzymaja . W najblizszym czasie zacznie sie walka o licencje na 2 lige. Wiec czasu niestety jeszcze troche zostalo.



Czy wymogi (jesli chodzi stadion) na II-lige roznia sie czyms od tymi z E-klasy?

Czy moze chodzi o to, ze po prostu jest wiecej czasu na przedlozenie papierow na licencje II-ligową?

... bez wzgledu na wszystko je*ać Ptaka... chwdp T A K O W I...


lol
MzP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6762 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 14:15

  mccnex napisał:  

  goral1982 napisał:  
Walka trwa o licencje na gre w 1 lidze, a jak wiadomo raczej sie nie utrzymaja . W najblizszym czasie zacznie sie walka o licencje na 2 lige. Wiec czasu niestety jeszcze troche zostalo.



Czy wymogi (jesli chodzi stadion) na II-lige roznia sie czyms od tymi z E-klasy?

Czy moze chodzi o to, ze po prostu jest wiecej czasu na przedlozenie papierow na licencje II-ligową?

... bez wzgledu na wszystko je*ać Ptaka... chwdp T A K O W I...




Wymogi są większe niż na E klasę, można powiedzieć, że "zbliżone" nawet do pierwszoligowych. Niestety ale licencje drugoligowe są rozpatrywane w późniejszym terminie niż pierwszoligowe.


Walka człowieka przeciw władzy jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. Pogoń szczecińska albo żadna!!!
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 18:30
Tymczasem okazuje się, że El-Met prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi kupcami klubu. W grze o Pogoń bierze udział 3 kontrahentów.

- Jeden z nich to inwestor polsko-niemiecki. Pozostali dwaj, to polskie kluby, ale z niższej klasy rozgrywkowej – powiedział Miedziak. – Mogę powiedzieć, że ta pierwsza firma chce pozostawić klub w Szczecinie, zaś pozostali dwaj oferenci przeniosą Pogoń gdzie indziej.

Prezes Pogoni nie chciał zdradzić, kto jest zainteresowany zakupem akcji. Dodał jedynie, że najbardziej

...


luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 18:47

  Zen napisał:  
Tymczasem okazuje się, że El-Met prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi kupcami klubu. W grze o Pogoń bierze udział 3 kontrahentów.

- Jeden z nich to inwestor polsko-niemiecki. Pozostali dwaj, to polskie kluby, ale z niższej klasy rozgrywkowej – powiedział Miedziak. – Mogę powiedzieć, że ta pierwsza firma chce pozostawić klub w Szczecinie, zaś pozostali dwaj oferenci przeniosą Pogoń gdzie indziej.

Prezes Pogoni nie chciał zdradzić, kto jest zainteresowany zakupem akcji. Dodał jedynie, że najbardziej

...



Skad to info?


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 18:52

  luki_717 napisał:  

  Zen napisał:  
Tymczasem okazuje się, że El-Met prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi kupcami klubu. W grze o Pogoń bierze udział 3 kontrahentów.

- Jeden z nich to inwestor polsko-niemiecki. Pozostali dwaj, to polskie kluby, ale z niższej klasy rozgrywkowej – powiedział Miedziak. – Mogę powiedzieć, że ta pierwsza firma chce pozostawić klub w Szczecinie, zaś pozostali dwaj oferenci przeniosą Pogoń gdzie indziej.

Prezes Pogoni nie chciał zdradzić, kto jest zainteresowany zakupem akcji. Dodał jedynie, że najbardziej

...



Skad to info?



pisze na Pogoń.v.pl i http://www.mmszczecin.pl/


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7707 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 19:24
No to nie jest tak zle. Jakies Pazimiechy Dolne kupia sobie miejsce w II lidze. Dostana kilku brasilianos w pakiecie i finito! Kaberet opuszcza Szczecin!


Kto nie pije ten donosi....
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 19:37
Dokładnie. Nawet przy ewentualnym zakupie przez niemieckiego kontrahenta (moze rafineria Schwedt??) brazylijczycy dostana kopa w dupe, bo Niemcy to nie idioci i chyba wiedzą, że Elton czy Campos to nie Adriano i Emerson. Zdrowe zasady z niższej ligi!


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Persona non grata
SKPS Portowcy
IP: zapisany
Na forum od 6421 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 19:46

  eJay napisał:  
Dokładnie. Nawet przy ewentualnym zakupie przez niemieckiego kontrahenta (moze rafineria Schwedt??) brazylijczycy dostana kopa w dupe, bo Niemcy to nie idioci i chyba wiedzą, że Elton czy Campos to nie Adriano i Emerson. Zdrowe zasady z niższej ligi!



A czy rafineria w Schwedt nie jest Ptaka ? cos mi tak sie o uszy obiło ?


muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7707 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 19:52

  Szymon! napisał:  

  eJay napisał:  
Dokładnie. Nawet przy ewentualnym zakupie przez niemieckiego kontrahenta (moze rafineria Schwedt??) brazylijczycy dostana kopa w dupe, bo Niemcy to nie idioci i chyba wiedzą, że Elton czy Campos to nie Adriano i Emerson. Zdrowe zasady z niższej ligi!



A czy rafineria w Schwedt nie jest Ptaka ? cos mi tak sie o uszy obiło ?



Ale powiedz ze teraz zartujesz???


Kto nie pije ten donosi....
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 20:04

  muniek napisał:  

  Szymon! napisał:  
[cytat=eJay]Dokładnie. Nawet przy ewentualnym zakupie przez niemieckiego kontrahenta (moze rafineria Schwedt??) brazylijczycy dostana kopa w dupe, bo Niemcy to nie idioci i chyba wiedzą, że Elton czy Campos to nie Adriano i Emerson. Zdrowe zasady z niższej ligi!



A czy rafineria w Schwedt nie jest Ptaka ? cos mi tak sie o uszy obiło ?




FC Schwedt, nawiązał współprace sportowa z Pogonia a rafineria jest sponsorem Schwedt i raczej to malo prawdopodobne aby ptaka bylo stac na rafinerie w niemczech.


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 20:13

  Cytat:  
- Jeden z nich to inwestor polsko-niemiecki. Pozostali dwaj, to polskie kluby, ale z niższej klasy rozgrywkowej – powiedział Miedziak. – Mogę powiedzieć, że ta pierwsza firma chce pozostawić klub w Szczecinie, zaś pozostali dwaj oferenci przeniosą Pogoń gdzie indziej.



Kurwicy idzie dostać czytając takie debilstwa - od kiedy to przenoszenie drużyn z miasta do miasta stało się takie normalne?


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6394 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 20:16
Zobaczymy z tą "niemiecką " opcją. Ja mam mieszane uczucia. Jeśli to są to sponsorzy z rafinerią ze Schwedt, to nawet byłbym na tak. Jednak z drugiej strony, wieczne niepowodzenia sponsorów, prezesów i działaczy niewiadomego pochodzenia, z brudnymi interesami trochę już mnie wkurzają. 4 Liga nie byłaby taka zła. Pogoń Nowa ma kilku sponsorów i jak by ten skład przeszedł własnie do IV ligi napewno uzyskał by jescze kilku następnych. Drużyna byłaby prowadzona wtedy napewno na zdrowych zasadach, gdyż już teraz zarządzają tam ludzie o zdrowych zmysłach, którzy napewno myślą długo terminowo... czekamy na rozwiazania.
ps. jak se ktos inny kupi tą brazyliane to też dobrze, bo głupie Ptaszysko odlecii... ale mam nadzieje, że nie zostaną tutaj. Zawsze mogą zmienić swoje zdanie...

pozdro

Ostatnio edytowany przez: Rch., 17 maja 2007, 20:26 [1 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6260 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 21:29
No ja pierdole płakac mi sie chce... tak w sumie to co my zrobimy jak przeniosa nasz klub w pizdu gdzies indziej ;(


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7078 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 21:29

  nierozumiem napisał:  
No ja pierdole płakac mi sie chce... tak w sumie to co my zrobimy jak przeniosa nasz klub w pizdu gdzies indziej ;(



Oglosimy ten piekny dzien swietem narodowym!!!


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 22:11

  nierozumiem napisał:  
No ja pierdole płakac mi sie chce... tak w sumie to co my zrobimy jak przeniosa nasz klub w pizdu gdzies indziej ;(



zesrała się bida i płacze...

ef fuzje lub przenosiny w naszej rodzimej kopanej od zawsze były mile widziane i traktowane całkiem normalnie przez psudodziałaczyków żądnych szybkiej kasy; pierwsze starsze przykłady z brzegu "Olimpia-Lechia Gdańsk" lub też "Sokół Tychy" (chyba jeszcze buller był w nazwie)... jednak na szczęscie zawsze kończyło się totalną klapą vide hydrochujoza ;)

Ostatnio edytowany przez: 1973, 18 maja 2007, 21:24 [1 raz(y)]


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 22:35

  Zen napisał:  
Tymczasem okazuje się, że El-Met prowadzi zaawansowane rozmowy z potencjalnymi kupcami klubu. W grze o Pogoń bierze udział 3 kontrahentów.

- Jeden z nich to inwestor polsko-niemiecki. Pozostali dwaj, to polskie kluby, ale z niższej klasy rozgrywkowej – powiedział Miedziak. –Mogę powiedzieć, że ta pierwsza firma chce pozostawić klub w Szczecinie, zaś pozostali dwaj oferenci przeniosą Pogoń gdzie indziej.
Prezes Pogoni nie chciał zdradzić, kto jest zainteresowany zakupem akcji




Moim zdaniem żadna z tych opcji nie dojdzie do skutku..Miasto ma jeszcze zapewne jakiegos asa w rękawie i ktoś "normalny" odkupi akcje od nielota..Jezeli tak sie nie stanie to bedzie to kolejny przykład na to jak miastu zależy na dobrej pilce w Sz-nie.Bo chyba kazdemu z nas zalezy na dobrej piłce tyle ze bez Firmy "ZyZoL i Syn"


No One Like Us....We don't Care...
muniek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7707 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 22:42
Apropos rozmow na lini miasto - skarpecierze...

Rozwalila mnie tresc komunikatu jaki wyszedl z miasta po niedoszlych rozmowach.

Informujemy, że w zaplanowanym i uzgodnionym pomiędzy przedstawicielami Zarządu MKS Pogoń Szczecin SSA i Urzędem Miasta terminie, tj. dziś 17 maja 2007 r., spotkanie z udziałem Prezydenta Szczecina Piotra Krzystka w sprawie umów umożliwiających dalsze funkcjonowanie klubu Pogoń Szczecin nie doszło do skutku.

W dniu spotkania do Urzędu Miasta wpłynęła informacja o niemożności przybycia prezesów spółek EL Met oraz CH Ptak do Szczecina.

Wiadomość o swojej nieobecności prezes Jan Miedziak przekazał drogą sms-ową prezesowi ZZPN Janowi Bednarkowi.

Beszczelnosc i bufonada nie zna granic. Za tego typu numery juz bym podziekowal za kolejne terminy.


Kto nie pije ten donosi....
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 22:56

  badboy napisał:  

Miasto ma jeszcze zapewne jakiegos asa w rękawie i ktoś "normalny" odkupi akcje od nielota.


Nie sądze miasto może tylko proponować jakieś chętnych do odkupienia akcji SSA ale napewno nikokogo konkretenego nie mają. A z resztą to kto by się kontaktował z miastem w sprawie klubu, który nie jest własnością miasta. Co do Ptaka to on może nie chcieć sprzedać klubu, a to całe pierdolenie Miedziaka ma tylko skłucić miasto i kibiców, bo może być to tylko zasłona dymna przed sprowadzeniem nowego kontenera kopaczy Made in Brazil.


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7175 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/05/2007 23:08

  muniek napisał:  

Wiadomość o swojej nieobecności prezes Jan Miedziak przekazał drogą sms-ową prezesowi ZZPN Janowi Bednarkowi.



Jak dla mnie miedziak to wiekszy debil od ptaka a to nie lada wyczyn.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005