Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6545 dni




Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2006 15:30
Napewno znalezliscie cos o Naszym klubie co odbiega od normalnego funkcjonowania Pogoni.
Nie widzialem podobnego tematu wiec zakladam nowy...

http://sport.onet.pl/0,1248675,1357020,wiadomosc.html

To co znalazlem to rece opadaja... Tych dwoch jest nienormalnych i chorych...


Amat victoria curam
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2006 16:38
od czerwca 2003 roku "to coś" co występuje w Szczecinie pod nazwą Pogoń Szczecin pod dowództwem skośnookiego bandyty nie mieści się w żadnych normach jako takiego klubu sportowego
wstyd i hańba że takie coś "reprezentuje" miasto Szczecin
tyle na ten temat bez zbędnego zagłębiania sie w temat


Better dead than red!
net chóls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6689 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2006 16:50
Ja myślę że wine za to co obecnie się dzieje , oczywiście po części ponoszą obecne władze punktu ale myśle że nie bez winy jest nasze kochane miasto z nieudaloną radą i prezydentem nieudacznikiem .


Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7053 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2006 17:15

  net chóls napisał:  
Ja myślę że wine za to co obecnie się dzieje , oczywiście po części ponoszą obecne władze punktu ale myśle że nie bez winy jest nasze kochane miasto z nieudaloną radą i prezydentem nieudacznikiem .



to nic nowego nie powiedziałeś


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7980 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2006 17:58
Powiedzmy sobie szczerze aktualnie Pogoń Szczecin nie istnieje tak jak powinna, dopóki ptak nie odejdzie to zawsze będzie taki burdel i nigdy nie będzie Pogoni SZCZECIŃSKIEJ dlatego trzeba mieć nadzieje.
Ja najbardziej nie moge zrozumieć większości kibiców, również większości na tym forum mówią na tych zawodników Portowcami a tak naprawde prawie nikt nim nie jest, jak można nazwać zawodnika sprowadzonego z Brazylii gracza Pogoniarzem czy też jak wyżej Portowcami. Takich przypadków jest jeszcze więcej ale nie będe wymieniał każdego.

Pozdro


Pogoń To My!
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7252 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2006 19:27
To jawna kpina w zadnym normalnie funkcjonujacym klubie jest to nie do pomyslenia,ciekawe gdzie sa goracy zwolennicy Antoniego ktorzy jak wchodzil do klubu byli zachwyceni..


Pogon & Legia
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2006 21:12
Temat byl walkowany ze sto razy a pewnie jeszcze nie raz bedzie nic nie wnoszaca polemika,takie bezplciowe siedzenie i biadolenie przed monitorem nic nie zmieni i wszyscy dobrze o tym wiemy,dopoki nie pokazemy ptakowi i jego przydupasom iz jest(sa) "persona non grata" w Grodzie Gryfa to nie wierze azeby cokolwiek sie zmienilo...

Ostatnio edytowany przez: 1973, 17 lutego 2012, 15:15 [1 raz(y)]


JamroH MKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7186 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/07/2006 10:58
ehh, az nie chce mnie sie pisac,ale powiem tak: Pogoni nie ma,zniszczyli ją..... ;(

to qrwa coś,to nie jest Pogoń a już na pewno nie Pogoń Szczecin...
moze jeszcze kiedys bedzie dobrze ale póki co nie będę ptasiora biletami na mecze sponsorował


Prosta liryka dla prostych ludzi, prostota nie snobstwo szacunek budzi...
Irriducibili
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7252 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/07/2006 19:42

  JamroH MKS napisał:  
ehh, az nie chce mnie sie pisac,ale powiem tak: Pogoni nie ma,zniszczyli ją..... ;(

to qrwa coś,to nie jest Pogoń a już na pewno nie Pogoń Szczecin...
moze jeszcze kiedys bedzie dobrze ale póki co nie będę ptasiora biletami na mecze sponsorował




nie trzeba go sponsorowac zeby na mecze chodzic.


Pogon & Legia
luki_717
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2006 10:18
W Pogoni zrozumiano, że stały pobyt zespołu w odległym od Szczecina o ponad 450 km Gutowie nie jest szczęśliwym rozwiązaniem.
Klubowi działacze wpadli na kolejny "ciekawy" pomysł - piłkarze mają mieszkać tydzień w Szczecinie, a tydzień w Gutowie.
Obecnie pracownicy klubu szukają w Szczecinie hotelu, w którym mogliby rezydować zawodnicy. Zmiana miejsca pobytu będzie uzależniona od tego, gdzie rozgrywany byłby najbliższy mecz


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders Kliknij PolskieSerce
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2006 10:23
No wreszcie jakis pozytyw, zeby to chociaz do skutku doszlo


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7970 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2006 11:21

  luki_717 napisał:  
W Pogoni zrozumiano, że stały pobyt zespołu w odległym od Szczecina o ponad 450 km Gutowie nie jest szczęśliwym rozwiązaniem.
Klubowi działacze wpadli na kolejny "ciekawy" pomysł - piłkarze mają mieszkać tydzień w Szczecinie, a tydzień w Gutowie.
Obecnie pracownicy klubu szukają w Szczecinie hotelu, w którym mogliby rezydować zawodnicy. Zmiana miejsca pobytu będzie uzależniona od tego, gdzie rozgrywany byłby najbliższy mecz



Brazylijczycy posmakują Bosmana, popatrzą na szczecinianki i też się zbuntują;)


manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6975 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2006 12:55

  chrisxx napisał:  

  luki_717 napisał:  
W Pogoni zrozumiano, że stały pobyt zespołu w odległym od Szczecina o ponad 450 km Gutowie nie jest szczęśliwym rozwiązaniem.
Klubowi działacze wpadli na kolejny "ciekawy" pomysł - piłkarze mają mieszkać tydzień w Szczecinie, a tydzień w Gutowie.
Obecnie pracownicy klubu szukają w Szczecinie hotelu, w którym mogliby rezydować zawodnicy. Zmiana miejsca pobytu będzie uzależniona od tego, gdzie rozgrywany byłby najbliższy mecz



Brazylijczycy posmakują Bosmana, popatrzą na szczecinianki i też się zbuntują;)



No i Wały zobaczą haha ;)


Kondziu_KKKK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7508 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2006 18:11

  maniek^^ napisał:  

  chrisxx napisał:  


Brazylijczycy posmakują Bosmana, popatrzą na szczecinianki i też się zbuntują;)



No i Wały zobaczą haha ;)


O! Takiego wała zobaczą ;)


Zawsze wierni Portowcom!
Seku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6605 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2006 19:02
Co do tego zamieszkania w Szczecinie to jest podejmowany jakis temat ale na tyle ile pamietam to nie moga znalesc hotelu ktory moglby zaoferowac dach nad glowa pilkarzy. Jednak znajac nasze wladze to pewnie szukaja hotelu ktory ma 5 gwiazdek i chcialby przygarnac zawodnikow za darmo a jeszcze lepiej gdyby wnosil za to jakies oplaty do skarbca antka. Tak wiec jakos nie chce mi sie wiezyc w to ze Nasza Pogon na nowo zamieszka tam gdzie jej miejsce. Temat jest podtrzymywany po to zeby nie bylo ze niby oni nie chca tylko ze nie ma warunkow. Jednak miasto w tej kwestii tez nie ma czystego sumienia tak wiec nie zapowiada sie na predki powrot "Pogoni Gutow do Pogoni Szczecin"


M K S
Cobra_S
PogonOnLine TEAM
IP: zapisany
Na forum od 7406 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/07/2006 22:09
Do Widzew wpłynęło pismo, w którym Zbigniew Boniek rezygnuje z funkcji wiceprezesa klubu

Czy to zapowiedź wycofania się z działalności w klubie z al. Piłsudskiego? - Nie mam zamiaru całkowicie odchodzić, ale z drugiej strony nie jestem przywiązany do stanowiska - mówi Boniek. - Zakończyłem pewien etap, jakim była budowa drużyna, która zagra w ekstraklasie. Nigdy jednak nie chciałem być właścicielem Widzewa. Może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał dalej prowadzić klub, zainwestuje w niego więcej pieniędzy i stworzy silniejszy zespół.

Teraz wniosek Bońka musi rozpatrzyć zarząd Widzewa. Na razie jednak nie może się zebrać, bo, jak twierdzi prezes Władysław Puchalski, dwaj wiceprezesi - Marek Kopczyński i Witold Skrzydlewski są na urlopach. - Ale wcale nie musimy przyjąć rezygnacji - zaznacza Puchalski.

za gazeta.pl

jakos mi sie wklejlo i nie wiem czemu


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/07/2006 22:22

  Cobra_S napisał:  
Do Widzew wpłynęło pismo, w którym Zbigniew Boniek rezygnuje z funkcji wiceprezesa klubu

Czy to zapowiedź wycofania się z działalności w klubie z al. Piłsudskiego? - Nie mam zamiaru całkowicie odchodzić, ale z drugiej strony nie jestem przywiązany do stanowiska - mówi Boniek. - Zakończyłem pewien etap, jakim była budowa drużyna, która zagra w ekstraklasie. Nigdy jednak nie chciałem być właścicielem Widzewa. Może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał dalej prowadzić klub, zainwestuje w niego więcej pieniędzy i stworzy silniejszy zespół.

Teraz wniosek Bońka musi rozpatrzyć zarząd Widzewa. Na razie jednak nie może się zebrać, bo, jak twierdzi prezes Władysław Puchalski, dwaj wiceprezesi - Marek Kopczyński i Witold Skrzydlewski są na urlopach. - Ale wcale nie musimy przyjąć rezygnacji - zaznacza Puchalski.

za gazeta.pl

jakos mi sie wklejlo i nie wiem czemu




taaaa.... cos mi tu pachnie... ale niezbyt ladnie... Antoś+Gutów = Widzew ?


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/07/2006 22:26

  benny napisał:  

  Cobra_S napisał:  
Do Widzew wpłynęło pismo, w którym Zbigniew Boniek rezygnuje z funkcji wiceprezesa klubu

Czy to zapowiedź wycofania się z działalności w klubie z al. Piłsudskiego? - Nie mam zamiaru całkowicie odchodzić, ale z drugiej strony nie jestem przywiązany do stanowiska - mówi Boniek. - Zakończyłem pewien etap, jakim była budowa drużyna, która zagra w ekstraklasie. Nigdy jednak nie chciałem być właścicielem Widzewa. Może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał dalej prowadzić klub, zainwestuje w niego więcej pieniędzy i stworzy silniejszy zespół.

Teraz wniosek Bońka musi rozpatrzyć zarząd Widzewa. Na razie jednak nie może się zebrać, bo, jak twierdzi prezes Władysław Puchalski, dwaj wiceprezesi - Marek Kopczyński i Witold Skrzydlewski są na urlopach. - Ale wcale nie musimy przyjąć rezygnacji - zaznacza Puchalski.

za gazeta.pl

jakos mi sie wklejlo i nie wiem czemu




taaaa.... cos mi tu pachnie... ale niezbyt ladnie... Antoś+Gutów = Widzew ?



A niech spierd.... stad!! To co zrobil z MAtlakiem poprostu swinstwo juz nie wnikam czy Lopinski,Cwikla czy Ptak caly ten jebany zarzad wypierd... do tego Widzewa, Wielka szkoda Grzeska ze w taki sposob jest zmuszony zakonczyc kariere,moze po ewakuacji Ptaka do Widzewa Matlak wroci, na zdrowych zasadach,TRZYMAJ SIE!!!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
...MKS...
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/07/2006 17:37
dobrze by było jak by sobie poszedł do widzewa wrescie spokój by jakis nastał


BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/07/2006 17:46
v-łka na znak protestu zawiesila dzialnosc strony.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005