Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 14:52

  Dyzio napisał:  
Ponoć zawsze jest tak, że mogłoby być jeszcze gorzej... W tej chwili trudno mi sobie wyobrazić sobie większy kryzys od panującego obecnie.



Jest hujowo - Fakt. Ale gdyby ptak chciał nam zrobić jeszcze bardziej na złość, to pomyśl jak by sie to mogło skonczyć. Chce sprzedać i bardzo dobrze niech zostawi nas już w spokoju i się wynosi. Tylko, żeby to nie był jakis Latinogrande czy w dalszym ciągu interesy rodzinne (Dawid)...


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 15:03

  JuStyNa napisał:  

  Dyzio napisał:  
Ponoć zawsze jest tak, że mogłoby być jeszcze gorzej... W tej chwili trudno mi sobie wyobrazić sobie większy kryzys od panującego obecnie.



Jest hujowo - Fakt. Ale gdyby ptak chciał nam zrobić jeszcze bardziej na złość, to pomyśl jak by sie to mogło skonczyć. Chce sprzedać i bardzo dobrze niech zostawi nas już w spokoju i się wynosi. Tylko, żeby to nie był jakis Latinogrande czy w dalszym ciągu interesy rodzinne (Dawid)...



Niespecjalnie wierzę w możlwość szybkiej sprzedaży Pogoni przez Ptaka to raz. Dwa zrobić Nam na złość?? Wszystkich ludzi związanych z Pogonią Szczecin Antonio ma głęboko w dupie, na złość to on może robić tylko sobie poprzez kolejne chybione, chore, bezsensowne, głupie...etc. pomysły.


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6817 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 16:01

  Dyzio napisał:  
Niespecjalnie wierzę w możlwość szybkiej sprzedaży Pogoni przez Ptaka to raz. Dwa zrobić Nam na złość?? Wszystkich ludzi związanych z Pogonią Szczecin Antonio ma głęboko w dupie, na złość to on może robić tylko sobie poprzez kolejne chybione, chore, bezsensowne, głupie...etc. pomysły.



Głupie pomysły to on miał - w stosunku do Pogoni np. że zlikwiduje Pogoń jeśli nie dostanie terenów - przynajmniej cos takiego w swoim czasie było. Ja uważam, że on do Szczecina przyszedł zupełnie nie dla piłki... Chciał tak jak w Łodzi pootwierać sobie tutaj sklepy, hurtownie etc. od co... i tam też pod osłoną klubu piłkarskiego zdobywał tereny i sie rozbudowywał. On nie ma pojęcia o piłce a się pcha dla własnych zysków... myślał, że zainwestuje troche w Pogoń a miato z pocałowaniem w ręke wyda mu ziemie.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7080 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 16:24

  JuStyNa napisał:  

  Dyzio napisał:  
Ponoć zawsze jest tak, że mogłoby być jeszcze gorzej... W tej chwili trudno mi sobie wyobrazić sobie większy kryzys od panującego obecnie.



Jest hujowo - Fakt. Ale gdyby ptak chciał nam zrobić jeszcze bardziej na złość, to pomyśl jak by sie to mogło skonczyć. Chce sprzedać i bardzo dobrze niech zostawi nas już w spokoju i się wynosi. Tylko, żeby to nie był jakis Latinogrande czy w dalszym ciągu interesy rodzinne (Dawid)...



Ale co on chce sprzedac? Na dzien dzisiejszy jedyne aktywa spolki to kontrakty reklamowe i miejsce w 1 lidze , Grzelak , Kazmierczak , Celeban , Grosicki i Fabiniak.Do tego mozna dodac kilka pilek i stroje:) . Za 2 miesiace spolka straci miejsce w lidze i wplywy z reklam np. Canal + czy orange.Do tego sa wysokie kontrakty Ediego czy Amarala a jak wiadomo ten drugi nie godzi sie na jego rozwiazanie.A jaki inwestor wylozy kase na te aktywa , wiedzacv , ze Pogon niedlugo tez moze byc zwiazana z afera korupcyjna .


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 16:38
komentarz z vałki:
Powinniśmy budować, a nie niszczyć. Oczywiście negować wszystko jest łatwo. Przykładowe postulaty można wspólnie zredagować. Np.: 1.zwrot akcji dla stowarzyszeń; 2.sieć skautów w regionie; 3.dwóch brazylijczyków, dwóch piłkarzy z regionu, jeden z Polski(proporcje uzupełniania składu); 4.rozpoczęcie budowy centrum piłkarskiego w tym roku w Szczecinie; 5.wykupienie bazy noclegowej (mieszkań, domów) dla piłkarzy z zewnątrz + hotel dla młodzieży; 6.stworzenie ciała doradczego z byłych piłkarzy Pogoni i ewentualna pomoc im (klub Portowca) itd. itd. Więcej konkretów, a nie lania wody i rzucania haseł.

Marzenia nie do spełnienia............... :)


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 18:55
dzis w sporcie po kronice mowili ze jutro z Pogonia podpisze kontrakt Baniak ktory prowadzi rozmowy z klubem.


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7267 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 18:56
W SuperStacji przed jakąś godziną podali informację, że Baniak został nowym trenerem Pogoni... Oby ta informacja okazała się nieprawdziwa, bo zmiana trenera (zwłaszcza na takiego) w takim momencie to nic innego niż ostatni gwóźdź do trumny...

edit: No ładnie, Kronika też? :/


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 19:42
Wojenki z trenerami były istotne jakieś półtora roku temu. Teraz to nie o to juz tutaj chodzi. Mogą sobie mianować trenerem kogo tylko chcą i tak mojego stosunku do tych ludzi już nikt ani nic nie zmieni. Uznali że Baniak ma autorytet wśród kibiców i dlatego kibice kupią te bilety aby kolejny raz obejrzeć cyrkowców kopiących sie w czoło i hańbiących nasze miasto, barwy, Herb i tradycje Pogoni. Dalej będzie to jednak chory APAP na chorych zasadach wymyślonych przez chorego człowieka, przesycony chorą propagandą. WON !!


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7342 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 19:45
No prosze, Antonio doszedl do wniosku ze pilkarsko ciezko bedzie sie utrzymac wiec trzeba zadzialac stara, sprawdzona metoda koperciano-blaciano-ukladowa :D Swoja droga jestem pelen podziwu dla Bogusia ze jeszcze go nie zgarnela Prokuratura Wroclaw. Ciekawe jak sobie poradzi w tych ciezkich czasach jakie nadeszly dla ludzi jego pokroju. Osobiscie jednak bardzo lubie Bogusia i ciesze sie z jego powrotu. Taki maly poztywny (moje subiektywne zdanie) akcent w tym calym burdelu.
Pozdro!


Obrazek jpg wstawiony na forum
kibic79
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7040 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 19:55

  Kriss napisał:  
No prosze, Antonio doszedl do wniosku ze pilkarsko ciezko bedzie sie utrzymac wiec trzeba zadzialac stara, sprawdzona metoda koperciano-blaciano-ukladowa :D Swoja droga jestem pelen podziwu dla Bogusia ze jeszcze go nie zgarnela Prokuratura Wroclaw. Ciekawe jak sobie poradzi w tych ciezkich czasach jakie nadeszly dla ludzi jego pokroju. Osobiscie jednak bardzo lubie Bogusia i ciesze sie z jego powrotu. Taki maly poztywny (moje subiektywne zdanie) akcent w tym calym burdelu.
Pozdro!



nie zgarnela go bo z nimi wspolpracuje


http://e-dieselservice.pl/
Gruby
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7261 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 19:57
Osobiście to wole trenera Baniaka niż pale, ale czy ten bałwan ptak nie rozumie dalej że problemem nie są tylko trenerzy, ale ta zgraja czarnych leszczy... wogóle jak czytam, że on się nie przejmuje niepowodzeniemi i ma już przygotowany następny kontener prześmiesznych grajków to mnie krew zalewa kwasny


Aeja oooo --------> MKS POGOŃ SZCZECIN <-------- piwo
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7682 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 20:15
Baniak przynajmniej powrzeszczy na tych czarnuchów, ale oni i tak pewno nic nie zrozumieją. Ale tutaj trener nie pomoże. Z gówna domu nie zbudujesz ;]


Babilon Team
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 20:18
ja tez wole Baniaka niż Pale.Nie jest to wielki fachora ale chyba lepszy niz libor.ale tu nikt nie pomoże nawet Leo.nie ma tu ludzi do grania na 1 lige.ale mam nadzieje ze bebeto troche zycia w ta druzyne wprowadzi.tylko Pala od ggrudnia ich uczył taktyki i nie nauczył,baniak ma inny punkt myslenia to oni zgłupieja.ale nic sobie nie obiecuje.ale fajnie ze jest Baniak:)bedzie sie działo na ławce:)


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7257 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 20:27
Wow - widzę, że Ptak pomyślał przyszłościowo.

Zawczasu zatrudnił specjalistę od awansów do pierwszej ligi. Czyli chyba już do niego dotarło, że za rok Pogoń będzie w drugiej lidze.

A może liczy na to, że z pomocą Baniaka kupi utrzymanie w pierwszej lidze? Ale to chyba nikt mu nie powiedział, że większość mogących to załatwić jest pod lupą prokuratury, a sam Baniak już chyba nie zaryzykuje organizowania przekrętów.

Innymi słowy - Baniak wyleci po kilku meczach, bo wylecieć musi. Żeby z gówna bicz ukręcić, to trzeba być naprawdę czarodziejem, a popularny "Bebeto" raczej takim nie jest.


Ale i tak lepszy Baniak od "specjalistów" z pseudoczeskiej szkoły futbolu.

Ostatnio edytowany przez: Bzyku, 20 marca 2007, 20:34 [1 raz(y)]


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6710 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 20:40
Słyszał pan o pomyśle sprzedania spółki MKS Pogoń przez Antoniego Ptaka?

– Tak, słuchałem nawet rozmowy w Radiu Szczecin, bo bardzo mnie zaskoczyła ta sytuacja. I o to zapytałem Antoniego Ptaka w rozmowie telefonicznej – czy jest prawdą że są takie plany sprzedaży. Pan Ptak powiedział, że nic takiego nie nastąpi.

ale maniana i czeski fil.nikt nie wim oco chodzi... zal....


el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7188 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 20:43
Zmiana trenera to bedzie jedynie kosmetyczny zabieg -- w obecnej sytuacji nikt powazny nie bedzie chcial prowadzic tego zespolu. Z kolei Baniak to nie jest trener na czasy, kiedy tepi sie korupcje. Poza tym coz on biedny zrobi kiedy pilkarze z d...


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6919 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 20:44
Baniak- jak najbardziej tak zawsze umial odpowiednio zmotywowac kopaczy,choc w tym przypadku nie liczylbym na jakakolwiek zmiane na + zreszta,wisi mi to,dzis przejrzalem terminarz i wyszlo mi ze max mozemy zdobyc 6-7pkt a to napewno nie wystarczy do pozostania w lidze a specjalista od awansow sie przyda..juz niedlugo...

Wariant Optymistyczny:

Pogoń Szczecin - Wisła Płock - 1pkt
Korona Kielce - Pogoń Szczecin - 0pkt
Pogoń Szczecin - Wisła Kraków - 0pkt
Lech Poznań - Pogoń Szczecin - 0pkt
Górnik Łęczna - Pogoń Szczecin - 0pkt moze uda sie wywalczyc remis choc Leczna coraz lepiej sie prezentuje z odziwo...Labedzkim na czele
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź - 1pkt moze uda sie wywalczyc 3pkt
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin - 0pkt
Pogoń Szczecin - Odra Wodzisław wszystko mozliwe pewnie 1pkt
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin - 0pkt
Pogoń Szczecin - Cracovia Kraków wszystko mozliwe niech bedzie 1pkt
Groclin-Dyskobolia - Pogoń Szczecin- 0pkt
Pogoń Szczecin - GKS Bełchatów 0pkt

Mozna brac takze pod uwage lepsze zgranie i lepsza pogode ale watpie liga w tym roku dosyc silna i ciezko bedzie gdziekolwiek wywalczyc jakies punkty...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7211 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 21:08
Ja tam na miejscu Baniaka nie zgadzałbym sie na prowadzenie tego cieniactwa!O ile z druzyny ktora ma mozliwosci tylko jest w dolku mozna cos wycisnąć to z tego co mamy to Baniak wycisnie ale kolejny zawal serca dla siebie (czego mu nie zycze)Mario juz sie porwal z kosą na wiatr i wszyscy znamy finał..Co do Pali to zbytnio bym nie chciał go krytykowac poniewaz z takimi diamentami jubilera otworzyc nie mogl...;] Ale smiem twierdzic iz jest lepszym trenerem od Panika..poza tym zamienilem z nim kilka slow i wydaje sie w porządku i najwazniejsze- jako jedyny trener potrafil glosno powiedziec ze nie ma kim grac...I nawet jesli ktos powie ze to on wybierał najlepszych to jest to żałosne ale zapewne takich wybrał...Wracając do Baniaka to fakt potrafi opier...ale nie po portugalsku :)


No One Like Us....We don't Care...
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7098 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 21:56
I tak mamy szczęście, że Baniak do nas trafił a nie po raz pięćdziesiąty czwarty treneru Paniku i jego "częstochowska" taktiku.

Tak czy siak spadek gwarantowany (jeszcze żeby tak za spadkiem chciał iść odlot Ptaka...).


borsuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8322 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/03/2007 23:39
Wiecie co...tak to wszystko czytam i czytam i juz nie moge...powiedzcie mi w czym tkwi ten (jak dla mnie) fenomen...gdzie sie teraz podziali wszyscy ci, ktorzy na wiesc o tym ze ptak przenosci druzyne z Piotrkowa i zaklada nowa pod szyldem Pogoni sikali ze szczescia?...ale nie o tym chcialem pisac..zastanawia mnie dlaczego kurwa Polak zawsze musi byc glupi po szkodzie..przeciez ten cyrk na kolkach (sytuacja w klubie) to jest tylko nasza wina.To my kibice pozwolilismy zeby g(o)łąb osiedlil sie tutaj i probowal cos tam zrobic z kolejnym klubem.Ktos moze odpowiedziec "a skad mielismy wiedziec" to uprzedze i odpowiem cytatem z filmu: "Gazet kurwa nie czytasz"Malo zlego zrobil ptak w polskiej pilce?ile jeszcze klubow musi zniszczyc zeby ludzie sie dopiero otrzasneli?Co prawda nie jest to dokonczona mysl bo nie chce mi sie juz pisac ale taka mala rada na przyszlosc...myslmy czasami przed a nie po fakcie


"Badz uprzejmy miec watpliwosc"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005