Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6649 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2006 09:25
Jak czytam te wypowiedzi Baranowskiego to jasno z nich wynika że zarząd klubu nie planował aby zawodnicy mieszkali w Szczecinie. Crls masz racje ręce opadają jak się czyta te brednie .


http://www.e-turysta.pl
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7033 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2006 10:20
A ja sądze że to coś znaczy. Sądze że zbliżają się większe zmiany w klubie. Wystarczy pomyśleć. Argumenty barana - wieśniaka (pewnie nawet to czyta jak cały zarząd - bez pozdrowień fucku ) są po prostu śmieszne, nawet nie chce mi się ich podważać, bo to za proste. Sytuacja jest taka. Zarząd zabiegał o kibiców (wybory->tereny) aż powstała Pogoń b-klasowa. Tu grunt pod nogami zaczoł im płocąć. Jedynym logicznym rozwiązaniem jest naprawa sytuacji w 1 zespole i odzyskanie poparcia Szczecinian. Pierwszy krok ku temu poczynili a tu nagle ...zonk. Zostają w Gutowie. Czyżby te kilkanaście tysięcy zaiwestowane miesięcznie miało się nie zwrócić? Przy dobrej atmosferze liczba kibiców więcej pokryje te straty i będą jeszcze do przodu. Więc moim zdaniem chodzi o coś więcej. Albo ptak po prostu chce już się wycofać z Pogoni nie licząc na nic(mało możliwe, trochę kasy wtopił i jest jeszcze szansa na tereny), albo planuje pozostać w Brazylii by nie zamieszkać na dłużej we Wrocławiu, i nie mam tu na myśli przenosin do Śląska ;) (też niebyt prawdopodobne, taki bogacz to najwyżej zawiasy by dostał idąc na wspólpracę, po co opuszczać więc ojczyznę?). Zostaje jeszcze jedna opcja. Czeka na wybory. Wiem że o tym każdy wie,nie napisałem nic nowego. Ale prawie żadna partia nie da mu terenów. No chyba że t która moim zdaniem ma największe szanse na zwycięstwo. Czyli PO m.in. z Majdanem który ma teraz płacone przez ...ptaka. Niemożliwe? Oby... ale składa się to w logiczną całość. Zobaczymy jak wyjdzie, ten post oceni Historia :)

PS. Jest ostatnia opcja. baran mówi prawdę. buhaha


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6916 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2006 11:58
Brzmi sensownie, ale z rozmów wiem że ludzie PO są wkur...i że Jurczyk chce dać przed wybyorami jak będzie ogólne zamieszanie coś Ptakowi. Moim zdaniem Ptak pogodził się już że nie dostanie tego co chciał ( np. ostatnie teksty o tym że budowa stadionu to już nieaktualna sprawa itd ... i liczy już tylko na tereny koło Panoramy ... a tam to pewnie mogą powstać tylko hale dla niemców...
Biorąć pod uwagę że najwczesniej będzie mógł zainwestować za dwa lata + czas budowy itd (i niby z tego ma być kasay na klub)... to znaczy że albo wyfrunie i sprzeda/zostawi komuś innemu, albo będziemy się tak bujać przez kolejne lata... Ptak wytrzyma bo chodzi o wielką kasę, ale czy kibice nie sądze... a za dwa, trzy lata Pogon Nowa może być już w 4 lidze


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/09/2006 08:03
Może być, że Ptasior sypnie trochę grosza dla PO.
Radek startuje do Sejmiku Województwa ale kasa na kampanię pójdzie też na kandydatów miejskich.
Tyle, że Herr Fogel może się później przekonać co to znaczy zaufać "politykom".


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7498 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/09/2006 17:56
No i brazylijczycy dostali mieszkania i to wcale nie takie zle bo nowiutkie bloki w okolicach Warszewa:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7047 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 13/09/2006 18:12

  spagetti napisał:  
No i brazylijczycy dostali mieszkania i to wcale nie takie zle bo nowiutkie bloki w okolicach Warszewa:)



teraz będzie można ich spotkać na baletach :]


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7901 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/09/2006 19:10
Od i cała prawda....

Choć w kuluarach o przybyciu Amarala mówiło się od kilku dni, powrotem Brazylijczyka zaskoczony jest trener szczecińskiego zespołu Mariusz Kuras. - O przybyciu Brazylijczyka dowiedziałem się z prasy. Nikt z władz w tej sprawie się ze mną nie kontaktował. Nie potrzebowałem defensywnego pomocnika, ale wzmocnień na lewą obronę i pomoc. Proszę nie spodziewać się, że Amaral będzie grał tylko dlatego, że ma znane nazwisko. Najpierw muszę zobaczyć, w jakiej jest formie - zastrzega Kuras.


"CSWD" i to się nie zmieni....
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6844 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/09/2006 21:20

  spagetti napisał:  
No i brazylijczycy dostali mieszkania i to wcale nie takie zle bo nowiutkie bloki w okolicach Warszewa:)



A można wiedzieć dokładniej gdzie? Bo mieszkam na Warszewie i jestem ciekawy..


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7269 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/09/2006 21:59

  Paulinus napisał:  
Od i cała prawda....

Choć w kuluarach o przybyciu Amarala mówiło się od kilku dni, powrotem Brazylijczyka zaskoczony jest trener szczecińskiego zespołu Mariusz Kuras. - O przybyciu Brazylijczyka dowiedziałem się z prasy. Nikt z władz w tej sprawie się ze mną nie kontaktował. Nie potrzebowałem defensywnego pomocnika, ale wzmocnień na lewą obronę i pomoc. Proszę nie spodziewać się, że Amaral będzie grał tylko dlatego, że ma znane nazwisko. Najpierw muszę zobaczyć, w jakiej jest formie - zastrzega Kuras.



No cóż Mario bedzie się musiał przyzwyczaić do tego, że czasami bedzie wiedział o przybyciu (lub ubyciu) pilkarza ostatni.
W drużynie jest tak wielu "specjalistów", że trener w sumie nie jest potrzebny.
A tak BTW: Jeszcze jedna - dwie porażki i wróci ulubieniec tłumów, Czeski Zagallo, nasz kochany i nie odżałowany Treneiro Panik :D i wtedy to bedzie nam wesoło. Czego ani sobie ani Wam nie życzę :D


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6721 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/09/2006 23:30
Franek Smuda:


  Cytat:  
Trener Kuras jest ambitny i na pewno zrobi tutaj dobry zespół. Wiem jednak, jacy ludzie rządzą w tym klubie i jak codziennie rano wstaje to mu współczuje.



Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/09/2006 12:03
za interia.pl

Nawet Anderson, którego sprowadziliśmy do Poznania mówił mi: - Trener, jeden, dwa Brazylijczyki to dobre, cztery czy pięć to problem - dodał Michniewicz.

to Kuras ma MEGAproblem


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/10/2006 13:47
W dzisiejszym przegladzie ukazal sie ciekawy artykul Dariusza Jachno na temat dziala A. Ptaka po 20 listopada szczegoly Tutaj. Okolo poludnia na stronie oficjalnej pojawilo sie dementi do czesci artykulu. Jak bedzie czas pokaze.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/10/2006 14:49
Oby odlecial. :)


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/10/2006 16:47

  KloceK napisał:  
Oby odlecial. :)



wynajmie im tanie chatki w brazylianos i na mecze beda przylatywac samolotami, bedzie taniej :D
bo tu wszystko jest normalne...


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6578 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/10/2006 09:34
Ale ktoś fajnie napisał na www.sports.pl, cyt:
"2006-10-18 09:03:04Ptaka miejsce jest na drzewie a nie w klubie piłkarskim,wiem coś o tym bo mieliśmy jednego we Wrocławiu."
:]
dobre :D


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/10/2006 16:00
Temat barw - artykul na stronie.
co bedzie nastepne?
c.d.n.

trafne podsumowanie Lisowskiego


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/10/2006 16:06
Smieszne tłumaczenie Julcimara. :|
Białe przynosił szczęście więc je nosiliśmy - jak dla mnie to zwykły beton. :|
W dupie mam czy białe przynoszą szczęście czy nie, mój klub ma grać w swoich barwach.

Wyobraża sobie ktoś z was Barcelone grającą w większości meczów w pomarańczowych strojach? Bo ja nie. :|


..Misiek 33..
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6545 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/10/2006 18:31

  Arathorn napisał:  
Smieszne tłumaczenie Julcimara. :|
Białe przynosił szczęście więc je nosiliśmy - jak dla mnie to zwykły beton. :|
W dupie mam czy białe przynoszą szczęście czy nie, mój klub ma grać w swoich barwach.

Wyobraża sobie ktoś z was Barcelone grającą w większości meczów w pomarańczowych strojach? Bo ja nie. :|



Ja nie wyobrażam Barcy w tych strojach :D w poprzednich wywiadach Leandro mówił,że sie lepiej widzą w białych strojach.


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/10/2006 18:59
proponuję więc pomalować murawę na czarno - będzie lepszy kontrast z białymi koszulkami i będą się widzieć jeszcze lepiej.


P.S. Nie wiem gdzie to napisać, więc dam tu. W artykule "Piłkarze Pogoni płacą za porażki" czytamy:

Portowcy maja trochę racji. Za ciężko wywalczony i niespodziewany bezbramkowy remis w Krakowie z Wisłą nie dostaną ani grosza. Musi wystarczyć satysfakcja z pokonania wicemistrzów.

Jeśli dobrze rozumiem, to chyba jest tu mały błąd :) Przecież nie pokonali Wisły.


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 12:27

  informator napisał:  
Oni naprawdę nie czują wsparcia swoich fanów. Pytają po meczu, czy w ogóle są w Szczecinie potrzebni?


Po co klamac? wystraczy powiedziec, ze NIE (nie wsyzscy oczywiscie.. bo jakby bylo 2-3 to nic nie mam do tego)

  informator napisał:  
A jak tak, to komu? Kiedy podejmowali Lecha, to na trybunach słyszeli fanów Lecha. Kiedy grali z Legią, ich kibicie dopingowali Legię


Komu?Ptakowi
Slyszeli fanow Lecha? Prawda, ale na doping trzeba sobie zasluzyc..
Jka gralismy z Legia dopingowalismy Legie? A ich nie dopingowalismy? Wcale.. Moze oni dalej nie rozumieja polskiego i nie rozumia tekstow piosenek?

Ostatnio edytowany przez: Safe, 19 października 2006, 13:32 [1 raz(y)]


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005