Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
PAFCIO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 15:00

  szczepiii napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...



tylko nie baranie-a że graja chujowo to zamelduj to piłkarzom-bo oni chyba tego nie widzą.



Na piłkarzy nie narzekaj, bo zdechłbyś po 15 min na boisku. Potrzeba czasu... i tak dosyć zadowolające jest to że nie tracimy bramek a do tego stwarzamy mase sytuacji, które wkrótce po prostu muszą zacząć wpadać ;] Chłopaki mają ambicje, starają, bo wiedzą o co walczą, dla kogo walczą... pozatym to są chłopaki z naszego regionu a nie latynosi, którzy dzień przez przylotem do Polski dowiedzieli się gdzie ona leży... jak sobie przypomne o tamtych czasach, to nawet jakbyśmy zostali na jeszcze 1 rok w IV lidze to i tak wole to od tamtego chorego klubu.



Dokładnie! Nawet rezerwy w A-klasie są lepsze od tego, co nam dawał Ptak... A chłopaki się jeszcze zgrają, dajmy im trochę czasu... Sądzę, że tak od Września będą gromili wszystkich jak leci :)


Stargard Szczeciński kibicuje Pogoni Szczecin!!!
Czy wygrywasz, czy nie, Ja i tak kocham Cię! Bo najlepsza w Polsce jest: Pogoń Szczecin MKS!!!
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6238 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 15:08

  szczepiii napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...



tylko nie baranie-a że graja chujowo to zamelduj to piłkarzom-bo oni chyba tego nie widzą.



Na piłkarzy nie narzekaj, bo zdechłbyś po 15 min na boisku. Potrzeba czasu... i tak dosyć zadowolające jest to że nie tracimy bramek a do tego stwarzamy mase sytuacji, które wkrótce po prostu muszą zacząć wpadać ;] Chłopaki mają ambicje, starają, bo wiedzą o co walczą, dla kogo walczą... pozatym to są chłopaki z naszego regionu a nie latynosi, którzy dzień przez przylotem do Polski dowiedzieli się gdzie ona leży... jak sobie przypomne o tamtych czasach, to nawet jakbyśmy zostali na jeszcze 1 rok w IV lidze to i tak wole to od tamtego chorego klubu.



a na kogo mam narzekac? chłopaki dostali szanse o jakiej nawet nie śnili-graja w pierwszym zespole Pogoni Szczecin-to juz jest motywacja sama w sobie. Banialuki o zgraniu i kondycji to miedzy baje włożyć-to są zawodowcy i biorą za to kase. Ja ja jestem kibicem który kiedy trzeba pochwalic to zrobi a jak trzeba zganić to również-poki ci nie ma podstaw do pochwał.ciekaw co napiszesz na po załóżmy 20 kolejkach beda na tym miejscu w tabeli co sa? i nie pisz ze bedzie lepiej bo z tym składem,trenerem i zaangażowaniem "włascicieli" są to mżonki wyssane z palca. tez sie ciesze ze nie ma Ptaka,ale wybacz-obiecywano szybki powrót w cuglach do conajmniej drugiej ligi i czwarta liga miala byc tylko srodkiem a nie celem sama w sobie. no chyba że należysz do tych kibiców co krzyczą: chuj z wynikami-ja osobiscie głupszego sloganu na stadionie nie słyszałem,bo wyniki są bardzo ważne i one wytyczaja sens kibicowaniu i sportowej rywalizacji. wiec jeszcze raz podkreślam-piszac ze mamy nijaką Pogon mam na myśli jej piłkarzy i dotychczasowe wyniki


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 15:25

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...



tylko nie baranie-a że graja chujowo to zamelduj to piłkarzom-bo oni chyba tego nie widzą.



Na piłkarzy nie narzekaj, bo zdechłbyś po 15 min na boisku. Potrzeba czasu... i tak dosyć zadowolające jest to że nie tracimy bramek a do tego stwarzamy mase sytuacji, które wkrótce po prostu muszą zacząć wpadać ;] Chłopaki mają ambicje, starają, bo wiedzą o co walczą, dla kogo walczą... pozatym to są chłopaki z naszego regionu a nie latynosi, którzy dzień przez przylotem do Polski dowiedzieli się gdzie ona leży... jak sobie przypomne o tamtych czasach, to nawet jakbyśmy zostali na jeszcze 1 rok w IV lidze to i tak wole to od tamtego chorego klubu.



a na kogo mam narzekac? chłopaki dostali szanse o jakiej nawet nie śnili-graja w pierwszym zespole Pogoni Szczecin-to juz jest motywacja sama w sobie. Banialuki o zgraniu i kondycji to miedzy baje włożyć-to są zawodowcy i biorą za to kase. Ja ja jestem kibicem który kiedy trzeba pochwalic to zrobi a jak trzeba zganić to również-poki ci nie ma podstaw do pochwał.ciekaw co napiszesz na po załóżmy 20 kolejkach beda na tym miejscu w tabeli co sa? i nie pisz ze bedzie lepiej bo z tym składem,trenerem i zaangażowaniem "włascicieli" są to mżonki wyssane z palca. tez sie ciesze ze nie ma Ptaka,ale wybacz-obiecywano szybki powrót w cuglach do conajmniej drugiej ligi i czwarta liga miala byc tylko srodkiem a nie celem sama w sobie. no chyba że należysz do tych kibiców co krzyczą: chuj z wynikami-ja osobiscie głupszego sloganu na stadionie nie słyszałem,bo wyniki są bardzo ważne i one wytyczaja sens kibicowaniu i sportowej rywalizacji. wiec jeszcze raz podkreślam-piszac ze mamy nijaką Pogon mam na myśli jej piłkarzy i dotychczasowe wyniki



tylko z jedna opinia moge sie osobiscie zgodzic ``chuj z wynikami`` tez mi za bardzo to sie nie podoba,pilkarz grajac mecz i slyszacy taki tekst na trybunach nie musi sie do konca przykladac do gry bo wie ze kibice sa zawsze z nimi a tak byc nie powinno, kibice domagaja sie zwyciestw i te zwyciestwa maja byc!!! a tekst ``chuj z wynikami`` byl dobry za Ptaka,jak biegala te malpy i patrzylo sie obojetnie w strone murawy, teraz nie bardzo to pasuje,wszyscy chcemy awansu i duzej frekwencji u siebie i na wyjazdach a do tego potrzebne sa wyniki wiec ten tekst nijak sie ma z tym czego oczekujemy,jednak przed meczem spiewamy ``tylko zwyciestwo portowcy tylko zwyciestwo`` proponuje to rozwazyc, pamietam polowe i koniec lat 90 i po slabym meczu pilkarze zostali poprostu zjebani przez kibicow ``sprzedwczyki czy zlodzieje`` a tu niektore gwiazdki zachowuja sie jak swiete krowy moga nawet sie nie przykladac i nie angazowac bo i tak wiedza ze sa jedyna szanse na pilke w sz-n, a kibice nigdy nie krzykna na nich zlego slowa,po 3 slabych meczach kilku grajkom przydalby sie maly kop motywacyjny bo pkt uciekaja i awans ucieka...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6261 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 21:17

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...



tylko nie baranie-a że graja chujowo to zamelduj to piłkarzom-bo oni chyba tego nie widzą.



Na piłkarzy nie narzekaj, bo zdechłbyś po 15 min na boisku. Potrzeba czasu... i tak dosyć zadowolające jest to że nie tracimy bramek a do tego stwarzamy mase sytuacji, które wkrótce po prostu muszą zacząć wpadać ;] Chłopaki mają ambicje, starają, bo wiedzą o co walczą, dla kogo walczą... pozatym to są chłopaki z naszego regionu a nie latynosi, którzy dzień przez przylotem do Polski dowiedzieli się gdzie ona leży... jak sobie przypomne o tamtych czasach, to nawet jakbyśmy zostali na jeszcze 1 rok w IV lidze to i tak wole to od tamtego chorego klubu.



a na kogo mam narzekac? chłopaki dostali szanse o jakiej nawet nie śnili-graja w pierwszym zespole Pogoni Szczecin-to juz jest motywacja sama w sobie. Banialuki o zgraniu i kondycji to miedzy baje włożyć-to są zawodowcy i biorą za to kase. Ja ja jestem kibicem który kiedy trzeba pochwalic to zrobi a jak trzeba zganić to również-poki ci nie ma podstaw do pochwał.ciekaw co napiszesz na po załóżmy 20 kolejkach beda na tym miejscu w tabeli co sa? i nie pisz ze bedzie lepiej bo z tym składem,trenerem i zaangażowaniem "włascicieli" są to mżonki wyssane z palca. tez sie ciesze ze nie ma Ptaka,ale wybacz-obiecywano szybki powrót w cuglach do conajmniej drugiej ligi i czwarta liga miala byc tylko srodkiem a nie celem sama w sobie. no chyba że należysz do tych kibiców co krzyczą: chuj z wynikami-ja osobiscie głupszego sloganu na stadionie nie słyszałem,bo wyniki są bardzo ważne i one wytyczaja sens kibicowaniu i sportowej rywalizacji. wiec jeszcze raz podkreślam-piszac ze mamy nijaką Pogon mam na myśli jej piłkarzy i dotychczasowe wyniki



tylko z jedna opinia moge sie osobiscie zgodzic ``chuj z wynikami`` tez mi za bardzo to sie nie podoba,pilkarz grajac mecz i slyszacy taki tekst na trybunach nie musi sie do konca przykladac do gry bo wie ze kibice sa zawsze z nimi a tak byc nie powinno, kibice domagaja sie zwyciestw i te zwyciestwa maja byc!!! a tekst ``chuj z wynikami`` byl dobry za Ptaka,jak biegala te malpy i patrzylo sie obojetnie w strone murawy, teraz nie bardzo to pasuje,wszyscy chcemy awansu i duzej frekwencji u siebie i na wyjazdach a do tego potrzebne sa wyniki wiec ten tekst nijak sie ma z tym czego oczekujemy,jednak przed meczem spiewamy ``tylko zwyciestwo portowcy tylko zwyciestwo`` proponuje to rozwazyc, pamietam polowe i koniec lat 90 i po slabym meczu pilkarze zostali poprostu zjebani przez kibicow ``sprzedwczyki czy zlodzieje`` a tu niektore gwiazdki zachowuja sie jak swiete krowy moga nawet sie nie przykladac i nie angazowac bo i tak wiedza ze sa jedyna szanse na pilke w sz-n, a kibice nigdy nie krzykna na nich zlego slowa,po 3 slabych meczach kilku grajkom przydalby sie maly kop motywacyjny bo pkt uciekaja i awans ucieka...



masz racje ale jak stanie picus w okularach na gniedzie i sam nie wie co spiewa(tak jak bylo teraz) to sie plackac chce pod koniec meczu wpadl na pomysl zeby krzyknac"kto wygra mecz" a jak wczesniej ktos zaczal"tylko zwyciestwo" to z tekstami typu zamknij morde chuju itd. najbardziej mnie wkurzylo jak jakas dziewczyna z boku mlyna siedziala to gosc z gniazda krzyknal "wstawaj kudlata wywloko". wiem ze mlyn to mlyn i wszyscy powinni stac i spiewac. ale jak kieruje nim taki ktos kto wyjezdza z tekstem "ej a teraz dawacjie to no... too.. kurwwaa.. yyy... zaponialem ..huj telefon mi dzwoni" no to cos jest nie tak
pozdro


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6206 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/08/2007 01:10
Ja nierozumiem pewnej rzeczy... czy zawodnicy typu Kowal, Przewoźniak, Rydzak, Norsesowicz to myślą ze wszyscy zawodnicy i zespoły w IV lidze będa oddawały Pogoni punkty?? Bo tak to wygląda. TO co robi Kowal to nawet nienadaje sie do komentowania, Skorski kiwa, kiwa, kiwa i to koniec jego gry. Rydzak pokazał jak sie strzela w bramkarza a Norsesowicz jak sie kiwa samego siebie. Jedne jest pewne Matlak, Biliński i Skrzypek niebędą żyli wiecznie


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/08/2007 09:20
masz racje frajer, jeszcze z Manowem Kowal a zwlaszcza Rydzak wcale nie zagrali słabo, fakt, że nie strzelali bramek jak powinni, ale sami je sobie stwarzali i to w bardzo ładny sposób. A wczoraj to juz dno troche, Kowal ma przed soba bramkarza i bramke a kiwa sie z obronca ktory jest pol metra za nim... doslownie tak to wyglada w niektorych sytuacjach, zamiast uderzyc i strzelic to niektorzy chcieli "wejsc" do bramki, dobrze że Skrzypek nie chciał w ten sposob strzelic gola po skonczylo by sie na 0-0. Z reszta nawet jak nie maja bramkarza przed soba tylko sama bramke to i tak kiwaja sie z kolega z druzyny (Przewozniak chyba), tak bylo w ostatniej sytuacji. Z taka gra ciezko bedzie z Darzborem czy Sławnem...


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/08/2007 10:41
Akurat do Skorskiego powinno byc najmniej pretensji. Chloapk zostawia duzo zdrowia na boisku i jakby nie patrzec, pod nieobecnosc Matlaka to on glownie kontsruuje akcje an lewym skrzydle.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8190 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/08/2007 12:15
Wezcie piszcie w temacie "Pogon - Piast" albo "Wystepy w IV lidze". Ten temat sluzyl nam w czasach mniej optymistycznych. W zwiazku z tym apeluje o przeniesienie dyskusji n/t gry do w/w tematow.

Gdyby cos naprawde strasznego dzialo sie w klubie, zawsze mozna podciagnac do gory, ale nie ma takiej potrzeby w tej chwili.

P.S. Nie chce sie dopierdalac, po prostu razi w oczy ten tytul ;)


1948
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8320 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/08/2007 18:59
za duzo u nas kibicow (czyt. fanow pilki noznej)... macie szczecinskie akcenty w druzynie i dalej sie nie podoba... to czym was kurwa zadowolic? jebnij sie w leb jeden z drugim


Hold skladam temu miastu...
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/08/2007 21:24

  [aDriAn napisał:  
]za duzo u nas kibicow (czyt. fanow pilki noznej)... macie szczecinskie akcenty w druzynie i dalej sie nie podoba... to czym was kurwa zadowolic? jebnij sie w leb jeden z drugim



jak nie awansuja bedziesz mowil to samo? Moze jak spadna takze powiesz to samo? "Co tam jestesmy w az V lidze, najwazniejsze ze mamy szczecinskie akcenty!". Jestesmy zadowoleni ze mamy naszych chlopakow w zespole, no ale awans by sie przydal a z taka gra naszych "mlodziakow" nie wiem czy to jest realne, chyba ze Ci doswiadczeni utrzymaja forme ;]

Pozdro

co do normalnosci czy nie normalnosci, to poczytajcie komentarze na v.plce, tam 3/4 populacji jest swiecie przekonana ze jest nienormalne, ze uklady, ze gastronomicy nic nie dokladaja, ze oni tylko zarabiaja, nic nie robia itp ... eh, wiem ze sprawa komentarzy na v.plce byla walkowana ale to jest coraz bardziej irytujace, tymbardziej ze to nie jest 1 czy 2 osoba, to pisza prawie wszyscy na v.plce.


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/08/2007 21:41

  szczepiii napisał:  

  [aDriAn napisał:  
]za duzo u nas kibicow (czyt. fanow pilki noznej)... macie szczecinskie akcenty w druzynie i dalej sie nie podoba... to czym was kurwa zadowolic? jebnij sie w leb jeden z drugim



jak nie awansuja bedziesz mowil to samo? Moze jak spadna takze powiesz to samo? "Co tam jestesmy w az V lidze, najwazniejsze ze mamy szczecinskie akcenty!". Jestesmy zadowoleni ze mamy naszych chlopakow w zespole, no ale awans by sie przydal a z taka gra naszych "mlodziakow" nie wiem czy to jest realne, chyba ze Ci doswiadczeni utrzymaja forme ;]

Pozdro

co do normalnosci czy nie normalnosci, to poczytajcie komentarze na v.plce, tam 3/4 populacji jest swiecie przekonana ze jest nienormalne, ze uklady, ze gastronomicy nic nie dokladaja, ze oni tylko zarabiaja, nic nie robia itp ... eh, wiem ze sprawa komentarzy na v.plce byla walkowana ale to jest coraz bardziej irytujace, tymbardziej ze to nie jest 1 czy 2 osoba, to pisza prawie wszyscy na v.plce.



Jebać komentarze na v.pl i tyle w temacie.
A ludzie którzy piszą o "nienormalności" w klubie bo nie jesteśmy liderem tabeli po 5 meczach, sami powinni sie zastanowić czy aby są normalni.


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/09/2007 21:15
Doszliście już do jakiegoś porozumienia z Brazylijczykiem Julcimarem?
- Nie. Julcimar jest obrońcą, a my z tą formacją nie mamy problemów. W pierwszym rzędzie zależeć nam będzie na wzmocnieniu siły ofensywnej. Jednak cały czas jesteśmy w kontakcie z Brazylijczykiem i na pewno przyjdzie czas, że będziemy starali się go zaprosić do Pogoni. Na dzień dzisiejszy najważniejszy dla nas jest atak, i gra ofensywna, a nie obrona.

....Jest MArek...


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/09/2007 21:30
Jeszcze jeden cytacik z wywiadu...


o czego Panu potrzebna jest Pogoń i jakie przynosi korzyści?
- Klub jest mi potrzebny do spełnienia ambicji. Wraz z Grzegorzem Smolnym [wiceprezes klubu - red.] inwestujenyw niego z miłości do miasta. Korzyści na razie nie mamy żadnych, ale jeśli klub będzie dobrze funkcjonował, to w przyszłości będzie można na nim zarobić, bo będzie wizytówką

I oczym to swiadczy?Gosc ledwie wszedl w pilke i juz o zarobku mysli?I drugie slowo ,,inwestujemy,, takze trafione:)))


,,Vi är överallt,,- POGON
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/09/2007 21:56

  spagetti napisał:  
Jeszcze jeden cytacik z wywiadu...


o czego Panu potrzebna jest Pogoń i jakie przynosi korzyści?
- Klub jest mi potrzebny do spełnienia ambicji. Wraz z Grzegorzem Smolnym [wiceprezes klubu - red.] inwestujenyw niego z miłości do miasta. Korzyści na razie nie mamy żadnych, ale jeśli klub będzie dobrze funkcjonował, to w przyszłości będzie można na nim zarobić, bo będzie wizytówką

I oczym to swiadczy?Gosc ledwie wszedl w pilke i juz o zarobku mysli?I drugie slowo ,,inwestujemy,, takze trafione:)))



Okurat o to bym się nie czepiał. Zawsze jak się inwestuje to chce się zarobić. Tylko trzeba najpierw zainwestować...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/09/2007 22:29
No wlasnie kolego...Wiadomo bylo ze to kolejny biznes,tylko z tego co widac kse wyklada miasto czemu nie pisza ile oni wlozyli?Juz nie moie zebybyla mowa o konkretnych sumach ale jakas wzmianka,jakis transfer z funduszy swoich nie miasta...Bo wyglda to zeby pojsc na latwizne ,zarobic a wlozyc jak najmniej a najlepiej wcale


,,Vi är överallt,,- POGON
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/09/2007 23:06

  spagetti napisał:  
No wlasnie kolego...Wiadomo bylo ze to kolejny biznes,tylko z tego co widac kse wyklada miasto czemu nie pisza ile oni wlozyli?Juz nie moie zebybyla mowa o konkretnych sumach ale jakas wzmianka,jakis transfer z funduszy swoich nie miasta...Bo wyglda to zeby pojsc na latwizne ,zarobic a wlozyc jak najmniej a najlepiej wcale



``- Dopiero dziesięć dni temu nasza nowa spółka została zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym. Proszę mi wierzyć, że pierwszą rzeczą, którą zrobiliśmy po zarejestrowaniu była wizyta w telekomunikacji i zamówienie numerów telefonicznych. Już zostały nam założone pierwsze dwa numery telefonów. Instalujemy komputery, faksy, drukarki, czyli rzeczy potrzebne do normalnego funkcjonowania klubu. Proszę zdać sobie sprawę, że Antoni Ptak nie zostawił w klubie niczego. Zastaliśmy tutaj naprawdę spaloną ziemię.``

`` Proszę zrozumieć, że obecnie wszystko jest na etapie organizacji. Meble jednak powoli kupujemy i będziemy instalować``
---------------

Naprawde smieszne sa takie wpisy,moze chcialbys faktury jeszcze zobaczyc? Trzeba dac czas od odbudowanie wszystkiego przeciez ten gnoj(Ptak) nawet kable ze scian powyrywal, naprawde musi byc zle skoro spolka dopiero od niedawna jest na nowo zarejestrowana w KRS,a caly osprzet faktycznie stoi w sekretariacie w kartonach przy zakupie biletu w piatek na szczecinek mozna bylo to zobaczyc...troche wiecej optymizmu i czasu daj troche czasu,pierwsze oceny mysle ze bedzie mozna wystawic pod koniec roku,bedzie czas na podsumowanie rundy,nowe transfery i dzialania w celu promocji klubu czy pozyskiwania sponsorow czy chocby nawiazanie wspolpracy z takimi ludzmi jak Lesniak czy Kensy,poczekamy zobaczymy...

Jedyne co moze niepokoic to ciagly brak podpisania umowy z Chifonem, czytajac wywiad z Kaluznym, mowi jasno:

``W pierwszym rzędzie zależeć nam będzie na wzmocnieniu siły ofensywnej....Na dzień dzisiejszy najważniejszy dla nas jest atak, i gra ofensywna, a nie obrona.``

wiec niewiem nad czym sie jeszcze zastanawiaja Chifon raczej JEST przygotowany do sezonu,wczesniej w miare przyzwoity sezon w Lecznej,niedawno jakies nieporozumiena w Zniczu, ale na taka 4 lige napewno by sie nadawal,wiec jak niewiadomo o co chodzi to......wiadomo o co chodzi$$$$ :]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6923 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 00:00
Ja chętnie bym zobaczył jakieś kwoty, choc biorąc pod uwagę że miasta daje kasę od kilku dni, to ktoś przez te trzy miesiące musiał wkładac prywatną kasę. Póki co nie słyszałem żeby czegoś brakowało. Ale jak mówię kwoty przybliżone chętnie poznam.


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 07:43
No dobrze Randal poczekamy..:)


,,Vi är överallt,,- POGON
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7645 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 08:38
Dobra zamknąć ten temat bo znowu po remisie jakieś płaczki zaczną się w nim udzielać :]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 18:41
jestem optymistycznie nastawiony po wywiadzie ze Smolny, chłop przynajmniej nie owija w bawełne i mówi co gdzie i dlaczego.

Co do chifona to czytałem, ze to chyba nie jest takie proste i mozliwe ze nadal ma podpisany kontrakt w Zniczu, sprawa jest w sadzie chyba. Zobaczymy jak to sie potoczy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005