Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 11:18

  psychopig napisał:  
A Ty Tarpan rozumiesz? I na który stadion mam podejść? Pogoni ptaka, czy boisko Pogoni N.?
Nie widzicie ,że Wasze działania nie przynoszą żadnego efektu? Selekcja w młynie, oprawy, wieszanie flag itp. Ludzie są zagubieni i robią się co raz większe podziały.
Niech ktoś z kumatych poda oficjalne stanowisko. Albo chodzimy na ptaka, albo na P.N. A nie wybieramy sobie mecze, pod względem atrakcyjności. Bojkot to bojkot.Trzeba trzymać jedną strone, a nie bujać się na lewo,czy prawo. To nas tylko osłabia.



Ale tu kurwa nie ma stron.Pogon jest jedna.W tym momencie pierwszoligowa.Pogon Nowa to tylko alternatywa - zabezpieczenie.Selekcja sobie morde wycierasz??Cos wydaje sie ze w profilu rocznik to tylko przykryewka jakiegos sfrustrowanego dzieciaka.Co do pierwszoligowej, to jestesmy za Klubem w sensie tradycji, barw.Chuj w Ptaka, Waszaka, Pawlaka i innych ich pokroju.Chcecie pokazac, ze sami nie doprowadzacie do podzialow??To wszyscy juz szykowac pieniadze, wolne itd do Gdynii.Nie jedziemy tam dla bananow czy frajerow z zarzadu tylko dla samych siebie!!!Tyle poloficjalnego stanowiska.


Sami przeciw wszystkim!!!
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6701 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 11:44

  P. napisał:  

  psychopig napisał:  
A Ty Tarpan rozumiesz? I na który stadion mam podejść? Pogoni ptaka, czy boisko Pogoni N.?
Nie widzicie ,że Wasze działania nie przynoszą żadnego efektu? Selekcja w młynie, oprawy, wieszanie flag itp. Ludzie są zagubieni i robią się co raz większe podziały.
Niech ktoś z kumatych poda oficjalne stanowisko. Albo chodzimy na ptaka, albo na P.N. A nie wybieramy sobie mecze, pod względem atrakcyjności. Bojkot to bojkot.Trzeba trzymać jedną strone, a nie bujać się na lewo,czy prawo. To nas tylko osłabia.



Ale tu kurwa nie ma stron.Pogon jest jedna.W tym momencie pierwszoligowa.Pogon Nowa to tylko alternatywa - zabezpieczenie.Selekcja sobie morde wycierasz??Cos wydaje sie ze w profilu rocznik to tylko przykryewka jakiegos sfrustrowanego dzieciaka.Co do pierwszoligowej, to jestesmy za Klubem w sensie tradycji, barw.Chuj w Ptaka, Waszaka, Pawlaka i innych ich pokroju.Chcecie pokazac, ze sami nie doprowadzacie do podzialow??To wszyscy juz szykowac pieniadze, wolne itd do Gdynii.Nie jedziemy tam dla bananow czy frajerow z zarzadu tylko dla samych siebie!!!Tyle poloficjalnego stanowiska.



Co to jest półoficjane stanowisko?
Ja nie sprawdzam profilu gościa ,kóremu chcę odpowiedzieć na post,bo nie interesuje mnie jego pochodzenie,płeć IQ, tylko to co ma do powiedzenia.
Człowieku od nas na mecze jeździło 20 osób, a teraz tylko pięć. Ostatnio ustaliliśmy,że olewamy ptaka i jeżdzimy tylko na Nową. A Ty mi piszesz,że to alternatywa.
Chcę jasnego komunikatu. Albo to ,albo tamto.
Wy dalej wybieracie dwie drogi. Tak chyba nie można...
..a zresztą co ja wiem. jestem sflustrowany dzieciak.


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 12:03
Nie chciałem w tym temacie takiej dyskusji wywoływać, bynajmiej do tych wszystkich nie doinformowanych, widzących podziały, miotajacych sie itd. Jedz na wyjazd a twoje problemy zostaną rozwiazane!!! tak trudno to zrozumieć!!!


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7488 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 18:13

  psychopig napisał:  

  P. napisał:  

  psychopig napisał:  
A Ty Tarpan rozumiesz? I na który stadion mam podejść? Pogoni ptaka, czy boisko Pogoni N.?
Nie widzicie ,że Wasze działania nie przynoszą żadnego efektu? Selekcja w młynie, oprawy, wieszanie flag itp. Ludzie są zagubieni i robią się co raz większe podziały.
Niech ktoś z kumatych poda oficjalne stanowisko. Albo chodzimy na ptaka, albo na P.N. A nie wybieramy sobie mecze, pod względem atrakcyjności. Bojkot to bojkot.Trzeba trzymać jedną strone, a nie bujać się na lewo,czy prawo. To nas tylko osłabia.



Ale tu kurwa nie ma stron.Pogon jest jedna.W tym momencie pierwszoligowa.Pogon Nowa to tylko alternatywa - zabezpieczenie.Selekcja sobie morde wycierasz??Cos wydaje sie ze w profilu rocznik to tylko przykryewka jakiegos sfrustrowanego dzieciaka.Co do pierwszoligowej, to jestesmy za Klubem w sensie tradycji, barw.Chuj w Ptaka, Waszaka, Pawlaka i innych ich pokroju.Chcecie pokazac, ze sami nie doprowadzacie do podzialow??To wszyscy juz szykowac pieniadze, wolne itd do Gdynii.Nie jedziemy tam dla bananow czy frajerow z zarzadu tylko dla samych siebie!!!Tyle poloficjalnego stanowiska.



Co to jest półoficjane stanowisko?
Ja nie sprawdzam profilu gościa ,kóremu chcę odpowiedzieć na post,bo nie interesuje mnie jego pochodzenie,płeć IQ, tylko to co ma do powiedzenia.
Człowieku od nas na mecze jeździło 20 osób, a teraz tylko pięć. Ostatnio ustaliliśmy,że olewamy ptaka i jeżdzimy tylko na Nową. A Ty mi piszesz,że to alternatywa.
Chcę jasnego komunikatu. Albo to ,albo tamto.
Wy dalej wybieracie dwie drogi. Tak chyba nie można...
..a zresztą co ja wiem. jestem sflustrowany dzieciak.


Dla mnie to kurwa mozesz nigdzie nie jezdzic, wyjebane mam.To chujowo ustaliliscie - wyjazdy na Pogon pierwszoligowa jak najbardziej.Pewnie, ze Nowa to tylko alternatywa - niech Ptak spierdala to bedzie fajnie i bedziemy jezdzic tylko na Nowa, ale na razie caly czas mamy druzyne w pierwszej lidze.Mozna nie zgadzac sie z wieloma rzeczami, ale to jest nasza druzyna, nie w sensie samych zawodnikow, ale kibicowalismy tej jedenastce i tzreba sie tego tzrymac.Poloficjalne to znaczy, ze nie jest to komunikat, tylko moje zdanie, poparte rozmowami w decyzyjnym gronie na Pogoni.Ze Ty chcesz komunikatu tez jebie mnie to.Jak bedzie potzreba to komunikat zaistnieje.


Sami przeciw wszystkim!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/02/2007 19:24
Ciekawy wywiad z Radkiem Majdanem na oficjalce, z tego co mówi nasz bramkarz mogłoby wynikać, że jest kolorowo. Ale po dokładniejszym przyjrzeniu się wywiadowi .. np. pytanie :


  Cytat:  
Jak byś ocenił nowych piłkarzy Pogoni?



Radek odpowiada, że jest (tylko?) 3 interesujących graczy, a reszta z tych "mega gwiazd młodego brazylijskiego pokolenia" ? Zobaczymy jak to się dalej potoczy.


  Cytat:  
Bardzo ciekawym i obiecującym zawodnikiem jest też środkowy napastnik, który przypomina mi trochę Roberta Dymkowskiego, nazywa się Diago (...)



Co też wali same bramki z główki? i czasami z "przewrotki" ? xD


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7973 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/02/2007 13:48
Rzeczowa ;) informacja z oficjalnej

Nadzwyczajne walne zebranie akcjonariuszy 14.02.07 - 13:27

Informujemy, że 13 lutego 2006 roku w Rzgowie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy MKS Pogoń Szczecin SSA. W czasie obrad Zgromadzenie odwołało wszystkich dotychczasowych członków Rady Nadzorczej. Zgromadzenie złożyło członkom odwołanej Rady wyrazy wdzięczności i podziękowania za pracę na rzecz spółki i dla rozwoju szczecińskiego futbolu. Następnie zostali powołani nowi członkowie Rady Nadzorczej MKS Pogoń Szczecin SSA. Przewodniczącym Rady został tak, jak poprzednio Antoni Ptak.

Wstydzą się podawać nazwisk, czy co ?!


POGOŃ TO MY !
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7973 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/02/2007 13:53
już dodali Miedziak prezesem Puszcza oczko


POGOŃ TO MY !
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6797 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 14/02/2007 20:42

  dary napisał:  
już dodali Miedziak prezesem Puszcza oczko




Oto fragment twórczości Jana Miedziaka:

  Cytat:  
Podobna sytuacja wydaje się być z Moskalewiczem. Kiedy klub na każdym kroku szuka oszczędności np. poprzez zmniejszenie liczby członków Zarządu i zmniejszenie ich wynagrodzenia i stara się zapewnić budżet na miarę swoich możliwości, ten zawodnik nie chce słyszeć o renegocjacji kontraktu? Gdyby jeszcze taka postawa była poparta znakomitą grą i pewną liczbą strzelonych bramek, to można to zrozumieć. Ale wszyscy wiemy jak było. Nie jest to oddanie sprawom Pogoni. Czy jest Pogoniarzem? Trudno uznać nieprzejednane stanowisko, które tak obciąża klub za postawę godną Pogoniarza.



>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7638 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 14:10
Takie napisy pojawily sie w nocy na Karlowicza...

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 14:58
Nonono, ktoś kto to napisał, zabłysnął inteligencją... Żenada, co tu komentować.

(co nie zmienia faktu, że pana Radosława M. specjalnie nie szanuję)


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 15:10

  Szołn napisał:  
Nonono, ktoś kto to napisał, zabłysnął inteligencją... Żenada, co tu komentować.

(co nie zmienia faktu, że pana Radosława M. specjalnie nie szanuję)


ważne ze Ty jestes zajebisty ;]


PORTOWCY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6273 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 15:11
niech sie miedziak na starcie poda do dymisji niech kogos normalnego moze ze szczecina prezes a nie z rzegowa !!!!!! ile mozna!:|


Bo najlepsza w Polsce jest POGOŃ SZCZECIN MKS.
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 16:54

  kijevo napisał:  

  Szołn napisał:  
Nonono, ktoś kto to napisał, zabłysnął inteligencją... Żenada, co tu komentować.

(co nie zmienia faktu, że pana Radosława M. specjalnie nie szanuję)


ważne ze Ty jestes zajebisty ;]


A co ma do tego moja (nie)zajebistość?


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 17:18

  Szołn napisał:  

  kijevo napisał:  

  Szołn napisał:  
Nonono, ktoś kto to napisał, zabłysnął inteligencją... Żenada, co tu komentować.

(co nie zmienia faktu, że pana Radosława M. specjalnie nie szanuję)


ważne ze Ty jestes zajebisty ;]


A co ma do tego moja (nie)zajebistość?


Skoro obrażasz innych to popatrz też na siebie może takie napisy wiele nie zwojuja ale gdy zobaczy je jeden z drugim zainteresowany to da mu to coś do myslenia a takie akcje to wynik desperacji a nie braku inteligencji.


jarooo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6779 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 18:07

  kijevo napisał:  

  Szołn napisał:  

  kijevo napisał:  

  Szołn napisał:  
Nonono, ktoś kto to napisał, zabłysnął inteligencją... Żenada, co tu komentować.

(co nie zmienia faktu, że pana Radosława M. specjalnie nie szanuję)


ważne ze Ty jestes zajebisty ;]


A co ma do tego moja (nie)zajebistość?


Skoro obrażasz innych to popatrz też na siebie może takie napisy wiele nie zwojuja ale gdy zobaczy je jeden z drugim zainteresowany to da mu to coś do myslenia a takie akcje to wynik desperacji a nie braku inteligencji.



Osoba inteligentna nie wypisuje pierdolow po plotach....


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 18:11
A kogo ja niby obraziłem? Stwierdziłem fakt. Jeżeli zgoda Majdana i Dymkowskiego na udział w delegacji z ramienia klubu (rozumiem, że o to się rozchodzi) jest nazywana "zdradą", to mnie ciężko jest to kulturalnie skomentować.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 18:43
Ciekawe co według tych, którzy to namalowali jest lepsze?

- Majdan i Dymkowski w zarządzie?
- Dwóch ponurych panów przywiezionych w bagażniku ze Rzgowa lub Łodzi, którzy Pogoń znają jedynie z wycinków w gazecie (choć i to nie jest pewne)?


Chyba oczywiste jest, że to pierwsze. I choć zbyt wiele oni tam nie zdziałają (wiadomo jak to jest), to może jakieś sprawy uda się kibicom dzięki tym Panom załatwić - a to dlatego, że oni na pewno lepiej rozumieją Pogoń niż jakieś przydupasy z Łodzi.

Moim zdaniem nie ma się co obrażać - a już na pewno nie gadać o jakiejś zdradzie. Cieszmy się, że ludzie związani z Pogonią chcą coś dla niej zrobić. Może kiedyś jak Ptaka już nie będzie (ale marzenia...), będzie miał kto to wszystko jakoś poukładać, będzie miał jakieś doświadczenie w funkcjonowaniu klubu.


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 19:08

  Bzyku napisał:  
Ciekawe co według tych, którzy to namalowali jest lepsze?

- Majdan i Dymkowski w zarządzie?
- Dwóch ponurych panów przywiezionych w bagażniku ze Rzgowa lub Łodzi, którzy Pogoń znają jedynie z wycinków w gazecie (choć i to nie jest pewne)?


Chyba oczywiste jest, że to pierwsze. I choć zbyt wiele oni tam nie zdziałają (wiadomo jak to jest), to może jakieś sprawy uda się kibicom dzięki tym Panom załatwić - a to dlatego, że oni na pewno lepiej rozumieją Pogoń niż jakieś przydupasy z Łodzi.

Moim zdaniem nie ma się co obrażać - a już na pewno nie gadać o jakiejś zdradzie. Cieszmy się, że ludzie związani z Pogonią chcą coś dla niej zrobić. Może kiedyś jak Ptaka już nie będzie (ale marzenia...), będzie miał kto to wszystko jakoś poukładać, będzie miał jakieś doświadczenie w funkcjonowaniu klubu.



w pelni sie zgadzam z tym co napisal Bzyku, a od siebie dodam,ze obrazanie Dymkowskiego jest calkowitym DEBILIZMEM!!
Robert na pewno jest czlowiekiem ,ktory nie zasluguje na to aby go nazywac zdrajca...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 19:32

  Szołn napisał:  
A kogo ja niby obraziłem? Stwierdziłem fakt. Jeżeli zgoda Majdana i Dymkowskiego na udział w delegacji z ramienia klubu (rozumiem, że o to się rozchodzi) jest nazywana "zdradą", to mnie ciężko jest to kulturalnie skomentować.


Miałem na myśli to iż nazwaleś nieinteligentnymi tych ktorzy to napisali.
Dla mnie Majdan stracił szacunek.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 21:00
Ale co taki Majdan zrobi w tej radzie? Na co mu pozowolą? Niestety na nic, zresztą jeśli ktoś ma poprawiać stosunki na lini zarząd kibice to czemu akurat człowiek dla którego zdanie kibiców się nie liczy...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005