Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 11:08

  P. napisał:  


  kibic79 napisał:  

Na forum zabrania się: wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum



Zglos sprawe na policje...



... hehe to samo chcialem mu polecic .... jak stwierdzisz Kibicu79 ze ty nie z takich co na 997 dzwonia to zawsze pozostaje ci napisac do " Przyjaciolki " ....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 15:14

  P. napisał:  

  kibic79 napisał:  

Na forum zabrania się: wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum


Zglos sprawe na policje...

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.



a rzucanie jebanymi gamoniami jest ok? pogadalem z nim pare razy i jego stanowisko pozwolilo mi stwierdzic iz jest frajerem... tyle...



Pewnie ze jest ok, skoro jestes jebanym gamoniem.




fajnie, w takim razie prosze Cie tylko o jedno, wytlumacz mi czemu jak ktos nazwie baniaka frajerem jest jebanym gamoniem? czy tylko Wasze zdanie sie liczy a kazde inne jest bledne? jesli Cie to przerasta nie musisz odp.


A znasz znaczenie slowa frajer??
Moze odwrocmy sytuacje, napisz mi dlaczego Baniak jest frajerem wedlug Ciebie.Moze uda Ci sie mnie(jak i pare innych osob) przekonac.Jesli nie, to podtzrymuje co pisalem wczesniej.



prosze Cie bardzo:
rozumiem, ze to jest trener i ma inna mentalnosc niz pilkarze badz (tymbardziej) kibice, ale jego zachowanie uwazam za falszywe (kocham Pogon, potem Lecha, potem znow Pogon a w miedzy czasie Zawisze itd.), po calym epizodzie w Poznaniu i innych miastach nie musi tutaj wciskac pomp jak on to znowu pokochal Pogon, przynajmniej zachowalby twarz wg. mnie przynajmniej, a tak jest to zachowanie falszywe a zarazem frajerskie; nie wiem moze nie wg. was, moze jestescie poprostu inaczej wychowani ale mi tak wpajano i juz mi tak zostalo "cale zycie pracujesz na szacunek, w sekunde mozesz stracic swoj dobry wizerunek". ponadto rozmawialem z nim pare razy i po kazdej rozmowie stwierdzilem, ze to palant nie chce mi sie mowic dlaczego (temat woda), jego synaszkowie tez zbyt ogarnieci nie sa a do jednego palam wrecz nienawiscia (odrazu rozwieje watpliwosci: nie uwazam baniaka za frajera bo ma pojebanych synow)ale to juz moja sprawa nie chce chlopakowi szkodzic, i wkoncu pare bliskich mi osob (troche starszych a wiec jest i inny punkt widzenia) rozmawialo z nim wlasnie o Pogoni, Lechu itd. i po rozmowie z nimi jeszcze bardziej sie utrwalilem w moim przekonaniu. teraz nawiazujac do twojej wypowiedzie w stosunku do mnie: chyba na goraco to napisales, bo czepianie sie za czyjes poglady i wyzywanie za ich przedstawienie stawie Cie raczej w zlym swietle, to tak jakbym ja cie nazwal "jebanym gamoniem" za to, ze nazywales np. matlaka frajerem czyz nie? mam nadzieje, ze troche sprawe rozjasnilem, jesli chcesz jeszcze cos wyjasnic to podaj gg odezwe sie ... pozdrawiam ... a i jeszcze jedno: nie mam zamiaru nikogo przekonywac co do moich racji, jest to moja subiektywna ocena a kazdy niech mysli jak chce ...


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 15:47
a ja podziwiam Baniaka za to że musiał urzerać sie z tą bandą popierdolców z Gutowa, z upokorzeniami z ich strony i za to że z twarzą próbował przejść przez ten sezon ze zbieraniną z brazylijskich slumsów i walczył o miejsca w składzie dla Polaków..Wielu by to rzuciło w trzy dupy i przylazłby kolejny frajer na usługach Miedziaka Ptaka i im podobnych. A to że ma (ponoć) pojebanych synów to co z tego? Oby Twoje bachory świeciły intelektem :]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7493 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/05/2007 15:51

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  kibic79 napisał:  

Na forum zabrania się: wyzywania, ubliżania innym użytkownikom forum


Zglos sprawe na policje...

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  

  P. napisał:  

  edi1 napisał:  
Vasyl co ty tak tego baniaka bronisz? jakis interes w tym masz? prawda jest taka, ze baniak to frajer...
"(...) frajerstwo trzeba tepic tak wychowano mnie..."


prawda jest taka ze jestes jebanym gamoniem.
Baniak nie jest moim faworytem, nie raz mu wypomnialem spiewanie o Leszku, ale rzucanie frajerami....nosz ja pierdole.



a rzucanie jebanymi gamoniami jest ok? pogadalem z nim pare razy i jego stanowisko pozwolilo mi stwierdzic iz jest frajerem... tyle...



Pewnie ze jest ok, skoro jestes jebanym gamoniem.




fajnie, w takim razie prosze Cie tylko o jedno, wytlumacz mi czemu jak ktos nazwie baniaka frajerem jest jebanym gamoniem? czy tylko Wasze zdanie sie liczy a kazde inne jest bledne? jesli Cie to przerasta nie musisz odp.


A znasz znaczenie slowa frajer??
Moze odwrocmy sytuacje, napisz mi dlaczego Baniak jest frajerem wedlug Ciebie.Moze uda Ci sie mnie(jak i pare innych osob) przekonac.Jesli nie, to podtzrymuje co pisalem wczesniej.



prosze Cie bardzo:
rozumiem, ze to jest trener i ma inna mentalnosc niz pilkarze badz (tymbardziej) kibice, ale jego zachowanie uwazam za falszywe (kocham Pogon, potem Lecha, potem znow Pogon a w miedzy czasie Zawisze itd.), po calym epizodzie w Poznaniu i innych miastach nie musi tutaj wciskac pomp jak on to znowu pokochal Pogon, przynajmniej zachowalby twarz wg. mnie przynajmniej, a tak jest to zachowanie falszywe a zarazem frajerskie; nie wiem moze nie wg. was, moze jestescie poprostu inaczej wychowani ale mi tak wpajano i juz mi tak zostalo "cale zycie pracujesz na szacunek, w sekunde mozesz stracic swoj dobry wizerunek". ponadto rozmawialem z nim pare razy i po kazdej rozmowie stwierdzilem, ze to palant nie chce mi sie mowic dlaczego (temat woda), jego synaszkowie tez zbyt ogarnieci nie sa a do jednego palam wrecz nienawiscia (odrazu rozwieje watpliwosci: nie uwazam baniaka za frajera bo ma pojebanych synow)ale to juz moja sprawa nie chce chlopakowi szkodzic, i wkoncu pare bliskich mi osob (troche starszych a wiec jest i inny punkt widzenia) rozmawialo z nim wlasnie o Pogoni, Lechu itd. i po rozmowie z nimi jeszcze bardziej sie utrwalilem w moim przekonaniu. teraz nawiazujac do twojej wypowiedzie w stosunku do mnie: chyba na goraco to napisales, bo czepianie sie za czyjes poglady i wyzywanie za ich przedstawienie stawie Cie raczej w zlym swietle, to tak jakbym ja cie nazwal "jebanym gamoniem" za to, ze nazywales np. matlaka frajerem czyz nie? mam nadzieje, ze troche sprawe rozjasnilem, jesli chcesz jeszcze cos wyjasnic to podaj gg odezwe sie ... pozdrawiam ... a i jeszcze jedno: nie mam zamiaru nikogo przekonywac co do moich racji, jest to moja subiektywna ocena a kazdy niech mysli jak chce ...


Gadac na gg nie zamierzam...Prawie wszystko co napisales to prawda(o synach sie nie zgadzam).Ja sie oburzylem o slowo frajer, co w kontekscie Baniaka wedlug mnie jest nie na miejscu.Wkurza mnie, ze ludzie rzucaja takimi epitetami na lewo i prawo.Stad ostra riposta, reszta mnie nie inetresuje - kazdy ocenia po swojemu.


Sami przeciw wszystkim!!!
BzM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7220 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/06/2007 00:33
raz tak...

...a raz tak

wiadomo, że to tylko fotki, ale pewien obraz przedstawiają podejścia Brazylijczyków do spraw Pogoni. Jak raz się chce coś udowodnić, to trzeba trzymać się tego. Zobaczymy jak zachowają młodzi piłkarze, choć gadanie o opluciu Miedziaka są trochę za bardzo pod publikę. Zarobili i wracają do domu. Dobrze, że już cyrk nie wróci. Po starej Pogoni pamiętam: kiksy Majdana, rajdy Pokładowskiego czy Rycaka, koślawego Studzińskiego. Nie zawsze im wychodziła gra, ale łączy ich to, że od razu kojarzą się z naszą Pogonią. Po kolejnej turze latynosów mało co zapmietam i jak juuż coś to wolę o tym zapomnieć.


leisaw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7418 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/06/2007 15:10

  BzM napisał:  
Po starej Pogoni pamiętam: kiksy Majdana, rajdy Pokładowskiego czy Rycaka, koślawego Studzińskiego. Nie zawsze im wychodziła gra, ale łączy ich to, że od razu kojarzą się z naszą Pogonią. Po kolejnej turze latynosów mało co zapmietam i jak juuż coś to wolę o tym zapomnieć.



Zapomniales o Marku Walburgu ;) hehe


ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7505 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/06/2007 15:12
eee Marek Walburg to nie stara Pogoń!
Janek Studziński, Wiesiu Latała, Andrzej Miązek, Sergej Nikitin i wielu innych to było coś!!!
remis na wyjezdzie 1-0 u siebie i jakoś to było ach to były czasy :):)


Better dead than red!
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7182 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/06/2007 15:30
Szukanie wolnego przez cały mecz pod Mandrysza, a po golu murowanie bramki :>??
A Pekowski itp. wynalazki??


MKS Pogoń Szczecin Polska
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7052 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/06/2007 16:19

  Cytat:  
I tłumaczenie (sztuka to niełatwa): Wierzę, że obecna selekcja kandydatów na piłkarzy w Brazylii i wyławianie talentów już jest na profesjonalnym i dobrym poziomie. Skąd to wiem? Od trenerów europejskich i brazylijskich. Obiecują oni bowiem, że efekty poznamy już w nadchodzącym sezonie. Obiecuję (tak jak butelkę brazylijskiego trunku), że jeszcze doczekamy się radosnych dni.



I gdzie ten brazylijski trunk :D::D


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/06/2007 16:36

  Rosa napisał:  

  Cytat:  
I tłumaczenie (sztuka to niełatwa): Wierzę, że obecna selekcja kandydatów na piłkarzy w Brazylii i wyławianie talentów już jest na profesjonalnym i dobrym poziomie. Skąd to wiem? Od trenerów europejskich i brazylijskich. Obiecują oni bowiem, że efekty poznamy już w nadchodzącym sezonie. Obiecuję (tak jak butelkę brazylijskiego trunku), że jeszcze doczekamy się radosnych dni.



I gdzie ten brazylijski trunk :D::D



chuj mu w dupe z tym trunkiem..:| nic juz od niego nie chce pewnie to takie gówno jak Ci jego bananowcy to ja juz wole rozkoszować sie jakimś bełtem z monopolowego...:P:D

Ostatnio edytowany przez: Castaway, 4 czerwca 2007, 16:53 [1 raz(y)]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6554 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/06/2007 22:26
i jeszcze coś odnośnie brazylijczyków-czas kończyc tą farse ale od tego nie mogłem sie powstrzymac cytat Baniaka "Dodatkowo kazał wystawić na mecz z Legią w bramce Gu - aby się promował. Swoją drogą ten bramkarz w gierkach na treningach był najlepszym piłkarzem z całego zaciągu Brazylijczyków. Nie wiem, kto zrobił z niego golkipera, ale lewą nogę miał najlepszą." hehe..skoro ten gość sprzedawał krawaty to co robili inni?


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 10:20

  anathema napisał:  
i jeszcze coś odnośnie brazylijczyków-czas kończyc tą farse ale od tego nie mogłem sie powstrzymac cytat Baniaka "Dodatkowo kazał wystawić na mecz z Legią w bramce Gu - aby się promował. Swoją drogą ten bramkarz w gierkach na treningach był najlepszym piłkarzem z całego zaciągu Brazylijczyków. Nie wiem, kto zrobił z niego golkipera, ale lewą nogę miał najlepszą." hehe..skoro ten gość sprzedawał krawaty to co robili inni?



Jeden z nich to murarz a dwóch innych to analfabeci..nie wiem którzy bo specjalnie sie tym nie chwalono..:P :D

brazylijscy "fachowcy"


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7911 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 11:33

  Fidel88 napisał:  


Jeden z nich to murarz a dwóch innych to analfabeci..



no to zle wybrali bo pewnie duzo wiecej by zarobili na polskich budowach niz na polskich stadionach ;)


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6223 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 11:35

  Gradus napisał:  

  Fidel88 napisał:  


Jeden z nich to murarz a dwóch innych to analfabeci..



no to zle wybrali bo pewnie duzo wiecej by zarobili na polskich budowach niz na polskich stadionach ;)



Gdybym wiedział wczesniej to bym zatrudnił ich do lania betonu przed moja chata :P bo pewnie lepsi z nich budowlańcy niz kopacze..ale podobny motyw jest chyba z reprezentacją San Marino tez zbieranina fryzjerów i ogrodników..ale chyba nie ma sie co pocieszać...:|


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6259 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 17:30

  Fidel88 napisał:  

  Gradus napisał:  

  Fidel88 napisał:  


Jeden z nich to murarz a dwóch innych to analfabeci..



no to zle wybrali bo pewnie duzo wiecej by zarobili na polskich budowach niz na polskich stadionach ;)



Gdybym wiedział wczesniej to bym zatrudnił ich do lania betonu przed moja chata :P bo pewnie lepsi z nich budowlańcy niz kopacze..ale podobny motyw jest chyba z reprezentacją San Marino tez zbieranina fryzjerów i ogrodników..ale chyba nie ma sie co pocieszać...:|



w finladni tez tak jest;D calkiem śmiesznie, najlepsze jest to ze polska z nimi przegrala -.- a co do san marino to przecieez ten kraj jest tak maly ze ojej


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
Zalayeta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6908 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 17:49

  Majowe City napisał:  

w finladni tez tak jest;D calkiem śmiesznie, najlepsze jest to ze polska z nimi przegrala -.- a co do san marino to przecieez ten kraj jest tak maly ze ojej



W Finlandii ;| Nie pomyliły Ci się kraje przypadkiem? Rozumiem, że Wyspy Owcze czy nawet Islandia(chociaż w sumie też nie) ale Finlandia? Dla przykładu kilka klubów kadrowiczów z Finlandii: (Bolton Wanderers, Feyenoord Rotterdam, Liverpool FC, etc)


PS do końca życia !
Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8318 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 17:58

  Majowe City napisał:  

  Fidel88 napisał:  

  Gradus napisał:  

  Fidel88 napisał:  


Jeden z nich to murarz a dwóch innych to analfabeci..



no to zle wybrali bo pewnie duzo wiecej by zarobili na polskich budowach niz na polskich stadionach ;)



Gdybym wiedział wczesniej to bym zatrudnił ich do lania betonu przed moja chata :P bo pewnie lepsi z nich budowlańcy niz kopacze..ale podobny motyw jest chyba z reprezentacją San Marino tez zbieranina fryzjerów i ogrodników..ale chyba nie ma sie co pocieszać...:|



w finladni tez tak jest;D calkiem śmiesznie, najlepsze jest to ze polska z nimi przegrala -.- a co do san marino to przecieez ten kraj jest tak maly ze ojej



Holandia tez jest "mala" ...


Hold skladam temu miastu...
U-96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7948 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 18:22

  Fidel88 napisał:  
podobny motyw jest chyba z reprezentacją San Marino tez zbieranina fryzjerów i ogrodników..ale chyba nie ma sie co pocieszać...:|




w San Marino mieszka mniej ludzi niz w Policach wiec nie dziwota..


Szlugi, wóda, gołe baby !
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6707 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 20:39
Wczoraj Miedziak i inni przedstawiciele Ptaka rozmawiali z grupą kapitałową ze Szczecina, tzw. gastronomikami (osoby związane ze szczecińskimi lokalami gastronomiczno-rozrywkowymi). - Przyznam, że ta grupa ma obecnie duże szanse na przejęcie klubu. Możliwe, że wyłożą pieniądze na stół - mówi Miedziak.

To już wolę Koźmińskich...jakaś pizzeria kupi i ludzie co sie nie znają na piłce


pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2007 20:49
jaka Pizzeria Zen??
Pomyśl chwilkę.
Grupa gastronomików ze Szczecina??
Czyżby to mieli być Bracia G. :) (Colorado, Columbus, Chrobry etc.)


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005