Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7133 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/06/2007 13:52
Ciekawe kogo kapelusz ma murzynek z lewej :D


  wywiad z Baniakiem napisał:  
(...)Jak Brazylijczycy wyjeżdżali, to pojechał ich żegnać i potem mówił, jaki to jest popularny. A prawda jest taka, że ci młodzi chłopcy zadrwili sobie z niego. Zabrali mu kapelusz i robili sobie w nim zdjęcia.(...)



eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/06/2007 14:34

  Cytat:  
K iedyś mi dał kartkę(miedziak), na której było ustawienie z dwunastoma zawodnikami, 4-3-3-1. I był zdziwiony, że my gramy 4-2-3-1. Wtedy się Miedziak dowiedział, że na boisku gra 11 zawodników. Może on chciał wystawić jednego więcej i liczył, że sędzia się nie zorientuje?



Hahahahahaha.

Z tego wywiadu można by napisać jakąś książeczkę komediową - bestseller murowany!

Dobija mnie też to jak frajersko ze Stępińskim postąpiono, jeden z lepszych fachowców w Polsce w tej dziedzinie i musiał znosić takie poniżenia.


Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7731 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/06/2007 15:04
Miedziak ma zostać w nagrodę za dobrze wykonaną pracę w Szczecinie prezesem Piotrcovii


Pogoń to My
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6251 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/06/2007 09:32
- We środę rozwiązaliśmy umowę z panem Baniakiem - mówi Jan Miedziak, prezes Sportowej Spółki Akcyjnej Pogoń. - Skorzystaliśmy ze specjalnego zapisu w kontrakcie, który dawał nam taką możliwość. Od połowy tygodnia trener nie jest zatem pracownikiem Pogoni.

- Oczywiście, że mam ważny kontrakt - stwierdził po chwili. - Dlatego wraz ze współpracownikami jestem codziennie w klubie. Trenujemy razem ze szczecińskimi wychowankami. Nikt się ze mną nie kontaktował w związku z rzekomym rozwiązaniem kontraktu, więc na jakiej niby podstawie mogło do tego dojść? Na pewno nie za porozumieniem stron, bo nic mi o tym nie wiadomo. A jeśli nie tak, to w jaki sposób? - pyta trener

Rozgrywki sie zakończyły a cyrk trwa nadal. Cała Polska sie śmieje z wyjątkiem Szczecina oczywiście. Brak słów aby skomentować to co dzieje sie w SSA. Jakie to jest kurwa żałosne

Ostatnio edytowany przez: Metyl, 9 czerwca 2007, 09:47 [1 raz(y)]


Samo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6398 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/06/2007 14:05
Rozgrywki sie zakończyły a cyrk trwa nadal. Cała Polska sie śmieje z wyjątkiem Szczecina oczywiście. Brak słów aby skomentować to co dzieje sie w SSA. Jakie to jest kurwa żałosne[/cytat]

Cała Polska to nam współczuje , a nie się śmieje .


Qcu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/06/2007 00:35

  Samo napisał:  
Cała Polska to nam współczuje , a nie się śmieje .



Ostatnio ktos mi powiedzial tak:
"Teraz to juz nawet w Poznaniu wpierdol dostac za Pogon nie mozna bo wszyscy nam wspolczuja..."


IS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6728 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/06/2007 09:23

  Metyl napisał:  

  byku napisał:  
Nie jestem do konca zorientowany ale moze PN sprobowala by kupic SSA i miejsce w 2 lidze ? Jezeli chodzi o sume to byla podawana nawet ponizej 1 mln zlotych wiec moze bylo by to realne.Gdzies w wywiadzie z Chlasta czytalem ,ze sa w stanie stworzyc budzet na miare 2 ligi.Przy takim rozwiazaniu pewnie wszyscy byli by zadowoleni.



Wszystko ładnie i kolorowo. ALE. Po pierwsze po co nam to bagno zwane SSA ? Kupić to tylko dla miejsca w 2 lidze to głupota. Przecież zobacz, ptak w ramach zemsty może zadłużyć spółke przed transakcją na pare ładnych banieczek. I co wtedy ? Kto to wtedy spłaci ? Niestety ale wszystkie zobowiązania jakie miała SSA przejdą wtedy na nowego właściciela. Zobacz że nawet sam Miedziak nie ukrywa że klub utracił płynność finansową. Dwa. Kto da gwarancje że klub nie jest umoczony w afere korupcyjną ? Jeśli nie jest to dlaczego ptak zaszył sie w buszu na końcu świata i ani myśli przyjechać do Polski choć by po to aby zerknąć na swoje nowe posiadłości w Rzgowie? Po trzecie. Pogoń to marka z ogromnym potencjałem. Możesz mi wierzyć sponsorzy naprawde będą ale trzeba to wszystko najpierw poukładać i odbudować. 4 i 3 liga to będą dwa lata na odbudowe klubu i na udowodnienie sponsorom że to normalny i zdrowy klub a nie objazdowy cyrk, kabarecik jak za chorych rządów antoniego ptaka. Wtedy napewno nie jedna poważna firma zainteresuje sie sponsorowaniem klubu i da pieniążki na 1 lige. Tak więc Stowarzyszenie MKS i Pogoń Nowa łączcie siły i czekamy na odrodzenie Pogoni w 4 lidze bez oglądania sie na Koźmińskich i innych dobrych wujków.



To jest normalnie wykładnia moich poglądów na temat SSA. Gratuluje rzeczowej i dobrej wypowiedzi nic dodać nic ująć. Mam tylko nadzieje że PN sie rozwinie bo ludzie ją tworzący robią wspaniały klimat.


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/06/2007 13:02

  Qcu napisał:  

Ostatnio ktos mi powiedzial tak:
"Teraz to juz nawet w Poznaniu wpierdol dostac za Pogon nie mozna bo wszyscy nam wspolczuja..."



Hehe dla Ciebie zrobia wyjatek;) Hee


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/06/2007 22:58
Wywiad z Bebeto


Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6403 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/06/2007 10:27
"Radek zostanie albo prezesem Pogoni, albo zostanie bramkarzem Polonii Warszawa."


HERRING POWER
Stefanofs
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6737 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/06/2007 15:08
ptak antoni niech sie goni


jarooo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6786 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/06/2007 18:48
Ptasia ku..a rzadzi do konca... a by cie ustrzelili w tej Brazilianie hehehe podobno tam niebezpiecznie jest heheh....


Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6714 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/06/2007 19:49

  Stefanofs napisał:  



dziesięciolecia miną zanim Polska dojrzeje to takiego radosnego, brazylijskiego futbolu..


___________________________
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/06/2007 20:28
Podoba mi sie na tym filmiku cwiczenie polegajace na asekuracji. Tylko, ze to sie ku... cwiczy w druzynach juniorskich.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Nerson48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6191 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/06/2007 00:22
Ten ich trening jest podobny wfow dzieci w szkole . Dziekuje panie ptaku za 2 lige http://www.youtube.com/watch?v=s3KxU2YZ5sc&mode=related&search=


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/07/2007 18:27
W dzisiejszym treningu brali udział m.in. Matlak, Parzy, Biliński, Hinc (głowy nie dam, że grał), paru graczy z rezerw oraz paru z Pogoni Nowej.

Widzów ok. 100 (?)


P.1948.S
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/07/2007 19:35

  eF^ napisał:  
W dzisiejszym treningu brali udział m.in. Matlak, Parzy, Biliński, Hinc (głowy nie dam, że grał), paru graczy z rezerw oraz paru z Pogoni Nowej.

Widzów ok. 100 (?)



Hinc był ;)


Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6403 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/07/2007 11:58
dzis terminarz II ligi


HERRING POWER
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6556 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/07/2007 15:58
dzis wraz z odejsciem ptaka konczy sie nasza nienormalna Pogon-niezależnie w której lidze będzie grać


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/07/2007 17:38
Konferencja prasowa odbyła się na bocznym boisku, Smolny i Kałużny gadali dość przekonywująco zapewnili razem z Jarmolińskim (czy jak on tam się nazywa), że dalej będą kontynuować pracę z Pogonią (tą czwartoligową).
Nie dziwi mnie też zachowanie waszaka, kiedy ktoś zadał mu pytanie to nawet ust nie otworzył.

Pewnie kolejnego odcinka komedio telenoweli związanej z naszą Pogonią już na dniach.

coś tam przebąkiwali, że może jednak od 3 ligi zaczną, ale to chyba mało realne.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 3 lipca 2007, 17:49 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.19 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005