Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/11/2006 12:40
Sytuacja staje się powoli naprawdę irytująca. Czy Ptak jeszcze nie zrozumiał, że nie da się zarządzać klubem na taką odległość? Czy on po prostu ma już całą Pogoń w dupie? Chyba nie jeżeli "męczy się" zakładaniem pseudo piłkarskich szkółek w Brazylii.. Organizacja w naszym klubie jest po prostu na poziomie jakiegoś 4 ligowego tworu, nikt nic nie wie, nie wiadomo nic .. a potem w rundzie rewanżowej będzie tłumaczenie słabych wyników właśnie tym że nie wiadomo było kto będzie grać, trenować i ogólnie nie można było przygotować dobrze zespołu .. ehh parodia


markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6650 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/11/2006 14:32
I znowu to samo ciągle czekamy, co znowu wymyśli nieobliczalny właściciel klubu, podczas każdej przerwy w rozgrywkach powtarza się ta sama sytuacja. Nie wiem jak Was, ale mnie to już zaczyna mocno i konkretnie wk..........


http://www.e-turysta.pl
krzysieek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7174 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/11/2006 14:37

  markzakole napisał:  
I znowu to samo ciągle czekamy, co znowu wymyśli nieobliczalny właściciel klubu, podczas każdej przerwy w rozgrywkach powtarza się ta sama sytuacja. Nie wiem jak Was, ale mnie to już zaczyna mocno i konkretnie wk..........



Szybki jeteś...


.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7127 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/12/2006 22:09

  Cytat:  
- Jesienią piłkarze przebywali w Szczecinie, a na ich treningi i tak nikt nie przychodził. Cała przeprowadzka była niepotrzebna - twierdzą w klubie, taką wypowiedź można przeczytać w dzisiejszym Głosie.



Nosz k***a jak się takie rzeczy czyta to ręce (i nie tylko) opadają...pewno jak są w Gutowie to na treningi walą tłumy! A może niech w ogóle nie trenują? Przecież mamy Czeskich szamanów!


Kriss
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7335 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/12/2006 00:12
eF^ moze nie tyle ma Polske w dupie co dyga sie przed wroclawska prokuratura :D
Musze powiedziec ze nie mam zielonego pojecia jak skonczy sie ta farsa, przerasta mnie to. Juz tak bardzo przekroczono ganice normalnosci ze moze zdarzyc sie wszystko. Natsepna druzyne antonio niech zalozy w Tworkach, to jedyne odpowiednie miejsce dla tego zyzola.
Pozdro!


Obrazek jpg wstawiony na forum
Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/12/2006 00:24

  Kriss napisał:  
eF^ moze nie tyle ma Polske w dupie co dyga sie przed wroclawska prokuratura :D
Musze powiedziec ze nie mam zielonego pojecia jak skonczy sie ta farsa, przerasta mnie to. Juz tak bardzo przekroczono ganice normalnosci ze moze zdarzyc sie wszystko. Natsepna druzyne antonio niech zalozy w Tworkach, to jedyne odpowiednie miejsce dla tego zyzola.
Pozdro!



Niedawno byl w Niemczech, wiec gdyby sie bal to nieprzyjezdzalby nawet tam, bo by go dorwali i dostarczyli w paczce do Polski.
Pozartym bylem na kilku treningach i jakos zawsze widzialem 100+ osob ; o


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/12/2006 13:55
No ja też parę razy byłem na treningach i jeśli w ogóle trening się odbył o zaplanowanej i podanej przez klub porze co nie zdarzało się często to pisanie, że było powyżej 100 osób na treningu to lekka przesada...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
WNB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6688 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/12/2006 19:44
ja niestety nie będe sponsorował na wiosnę wygłupów ptaka Pogonią,dlatego (niestety) nie zajrze na twardowskiego.Nie wiem jak reszta(to chyba dziwne),ale ja chciałbym by ptak stąd wyleciał,nawet gdyby oznacałoby to gre w 2 lidze,Chyba kazdy chce normalności,ładu,poszanowania barw tradycji,byłych graczy o szczecińskich korzeniach itp.Nie mogę patrzeć na tą bande skurwiałych murzynów w trykotach Pogoni.tyle e(L)o


Siła Płynie Z Krwią , Duma Razem Z Nią ->Duma Pomorza
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7127 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/12/2006 20:36
Do longinusa: fajny opis...


Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/12/2006 17:27

  Cytat:  
Ale gdzie są najlepsi piłkarze na świecie? Oczywiście w Brazylii. Kto wygrał ostatni Puchar Interkontynentalny? W Tokio z Internacionalem Porto Alegre poległa nawet słynna Barcelona. I to ograna została przez brazylijskich młokosów. Przypomnę‚ że rok temu najlepsze na świecie było Sao Paulo‚ które pokonało Liverpool. W tym wszystkim nie może być przypadku – z przekonaniem w głosie mówi Ptak.


Z tego wynika że trzeba jeść gówno miliardy much nie mogą się mylić w tym nie może być przypadku.
A tak na serio to być może ptaszek niedługo zawiedziony latynosami znajdzie nowy KIERUNEK


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7091 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 29/12/2006 19:48

  Scarface napisał:  

  Cytat:  
Ale gdzie są najlepsi piłkarze na świecie? Oczywiście w Brazylii. Kto wygrał ostatni Puchar Interkontynentalny? W Tokio z Internacionalem Porto Alegre poległa nawet słynna Barcelona. I to ograna została przez brazylijskich młokosów. Przypomnę‚ że rok temu najlepsze na świecie było Sao Paulo‚ które pokonało Liverpool. W tym wszystkim nie może być przypadku – z przekonaniem w głosie mówi Ptak.


Z tego wynika że trzeba jeść gówno miliardy much nie mogą się mylić w tym nie może być przypadku.
A tak na serio to być może ptaszek niedługo zawiedziony latynosami znajdzie nowy KIERUNEK



Ciekawe dlaczego nie powiedział, kto wygrał MŚ...?

Co do nowego kierunku - jest to bardzo prawdopodobne - w Afryce też ciepło, tylko plaże brzydsze...

ale ten facet ma nawalone równo... oczy


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7230 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 18:31
Waszak dossał się do nagrody dla piłkarzy za wygrany turniej w Niemczech. Te 100 euro na głowe w to perspektywie młodych piłkarzy, a w perspektywie kluby wydać by się mogło, że nie za wiele w porówaniu do pensji Amarala czy kosztów utrzymania i "selekcji" Brazyliczyków, ale jak widać i na taką kwotę połasił się klub. To już nawet nie jest śmieszne...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6738 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 18:37

  Plum napisał:  
Waszak dossał się do nagrody dla piłkarzy za wygrany turniej w Niemczech. Te 100 euro na głowe w to perspektywie młodych piłkarzy, a w perspektywie kluby wydać by się mogło, że nie za wiele w porówaniu do pensji Amarala czy kosztów utrzymania i "selekcji" Brazyliczyków, ale jak widać i na taką kwotę połasił się klub. To już nawet nie jest śmieszne...



Po prostu ręce opadają ... waszak nie masz wstydu ptakowy wdupowłazie


- Tylko Pogoń -
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7260 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 20:06
Rzeczywiście, ten numer z opłacaniem autokaru z nagród przeznaczonych dla piłkarzy to żenada, kompromitacja i skurwysyństwo czystej wody, dosłownie spadłem z krzesła po przeczytaniu tego artykułu...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 20:20
Jebane skąpiradła wszędzie wsadzą nos żeby choć przysłowiowego grosza wycisnąć :/


Stanisław Grzesiuk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6953 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 20:31
A jakby piłkarze nic nie osiągneli, to co? Mieliby dopłacać za udział w turnieju?
Kończ waść wstydu oszczędź...


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8184 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 20:45
............................


1948
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 20:53
Noz w kieszeni sie otwiera jak czytam takie rzeczy... Aa
jak dlugo jeszcze takie upokorzenia beda musieli znosic chlopcy ktorzy sa stad i chcieli by ten klub godnie reprezentowac...
...a my sie pozniej dziwimy ze Celeban w wywiadzie mowi iz najchetniej zmienilby klub...


markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6650 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/01/2007 21:22
Panie Waszak teraz żałuje że postrzymałem kumpla jak chciał Pana obić.


http://www.e-turysta.pl
fenster
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7940 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/01/2007 10:54
Tak trochę of topic zważywszy na ostatnie wątki w tym temacie...ale:

Lech dostanie najwięcej od władz Poznania

Aż 5 milionów zł wyda miasto Poznań na dofinansowanie najlepszych klubów sportowych w 2007 r. Większą część tej kwoty stanowią bezpośrednie dotacje finansowe, które choćby dla siatkarek czy koszykarek są główną częścią ich klubowego budżetu. Lech Poznań dostanie zdecydowanie najwięcej środków finansowych, otrzyma on kwotę miliona złotych. Dla porównania drugi klub sportowy na liście (AZS AWF Poznań) dostanie zaledwie 540 tys. zł.


źródło: Gazeta.pl

Wiem oczywiście jaka jest sytuacja w klubie i co tu się dzieje ,ale od lat wiadomo jaka jest polityka UM w tej kwesti więc wypada zazdrościć i gratulować kibicą poznańskim że tam słowa zamieniane są na czyny.


Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005