Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 08:30

  Cytat:  
Polska liga jest słaba i nawet ci nie najlepsi Brazylijczycy jakoś sobie w niej radzą. Polacy w ich wieku przegrywaliby po 0:5, 0:6, a ci walczą, tylko mają pecha. Ja zresztą zdaję sobie sprawę, że oni są słabi. Lepszych w krótkim czasie nie udało nam się znaleźć. Już teraz mam w swoim ośrodku w Brazylii kilkunastu lepszych,bo było więcej czasu na selekcję. Grupa młodych piłkarzy przyleci zresztą do Warszawy już w czwartek i oni się sprawdzą.



Ptak won ze Szczecina skarpeciarzu jeden!! To jest już bezczelność i chamstwo.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7964 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 09:48

  eM napisał:  

  gruszka1919 napisał:  
wiecie moze jak tam jutro z cena biletow na mecz? beda jeszcze po 5 zl czy juz nie? bo 15 za takie "widowisko" dawac sie nie oplaca a jak za 5 mozna isc posmiac sie



za 5 zika nigdize lepszego kabaretu jak przy ulicy Twardowskiego nie znajdziesz.
Wpadaj smiało , Gu i jego banda z obrony szykuja nowe skecze , ciekaw jestem czym nas teraz zaskocza.



No i biletów po 5pln nie ma, Ptak oczekuje chyba, że ludzie zapłacą za dobry kabaret 15;P
Z całym szacunkiem dla grajków, ale do Ani Mru Mru jeszcze trochę im brakuje ;)


Arathorn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7530 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 12:55
Ale spójrzmy na to wszystko z drugiej strony...
Jakie to żałosne, że sprzedawcy krawatów, murarze i analfabeci z Brazylii, są w stanie n.p. zremisować z vice-mistrzem Polski...

Żałosna jest ta nasza Orange Ekstraklasa, skoro totalni amatorzy z Brazylii są w stanie zdobyć nawet te pare punktów.


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6388 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 13:00

  eJay napisał:  

  Cytat:  
Polska liga jest słaba i nawet ci nie najlepsi Brazylijczycy jakoś sobie w niej radzą. Polacy w ich wieku przegrywaliby po 0:5, 0:6, a ci walczą, tylko mają pecha. Ja zresztą zdaję sobie sprawę, że oni są słabi. Lepszych w krótkim czasie nie udało nam się znaleźć. Już teraz mam w swoim ośrodku w Brazylii kilkunastu lepszych,bo było więcej czasu na selekcję. Grupa młodych piłkarzy przyleci zresztą do Warszawy już w czwartek i oni się sprawdzą.



Ptak won ze Szczecina skarpeciarzu jeden!! To jest już bezczelność i chamstwo.




Żenujące próba obrony swoich działań w Pogoni. Wymyśla już takie bzdury. aż szkoda tego czytać. mam nadzieje, że jescze bardziej sie przejedzie na tych brazylijczykach. (żal mi ich. bo nie spełnią swoiich mażeń nie zostaną super piłkarzami,ani nawet nie wyjdą na ludzi, bo ptaki i jego sztab niczego dobrego ich nie nauczy, podejscie Czecha czy Polaka i wpojenie mu zasad gry to nie srawdza sie i nie sprawdzi.) Ptak może nie bedzie klepał biedy. Ale nigdy nie uda mu sie wypromowac brazylijczyków na miare kaki albo ronaldo lub rivaldo.


  Cytat:  

Będę sprowadzał coraz lepszych. Za kilka lat moi wychowankowie zagrają w Lidze Mistrzów, choć niekoniecznie w barwach polskiego klubu. Wie pan, ilu Brazylijczyków grało ostatnio w Lidze Mistrzów? Rok temu 70, teraz 88. To najzdolniejszy naród na świecie.

Zarobi pan na nich?
- Na razie inwestuję, ale liczę, że kiedyś, gdy trafią już do najlepszych lig w Europie, przyjdą zyski.



śmiech. a bardziej żenada.


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6911 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 13:04
A co, jeśli nie znajdzie się nabywca?
- Być może będę musiał wrócić na stare śmieci, wynieść się z zespołem ze Szczecina. Jeśli nie uda mi się sprzedać Pogoni, to wcale tego nie wykluczam.

taaaaaaaaaaaaaaaaa


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6388 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 13:07

  Arathorn napisał:  
Ale spójrzmy na to wszystko z drugiej strony...
Jakie to żałosne, że sprzedawcy krawatów, murarze i analfabeci z Brazylii, są w stanie n.p. zremisować z vice-mistrzem Polski...

Żałosna jest ta nasza Orange Ekstraklasa, skoro totalni amatorzy z Brazylii są w stanie zdobyć nawet te pare punktów.




wiesz może mecz był ustawiony. kto wie... Ale w sumie zremisowali te 2 mecze. Zawsze może sie trafić lepszy dzień. a dla innych słabszy. ale raczej wiekszosc. przegrali w tej rundzie. a od tej sie zaczeła już kompletna żenada i osiągneliśmy kompletne dno.A orange ekstraklasa. hmm. jest cienka.ale napewno nie żałosna. bywają mecze naprawde na dobrym poziomie.
A Temu facetowi nic nie przemowi do rozumu.
Niedługo wymieni żone na brazylijkę. (o ile jakas bedzie go chciała)


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7259 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 14:17
Niestety, ten wywiad z Dziennika (jak również artykuł z PS czy też ze Sportu) jest gwoździem do trumny Ptaka - nawet w moich oczach stracił resztki zaufania. On najwyraźniej nie ma zamiaru zmienić swoich planów i jakiekolwiek porozumienie co do ilości obcokrajowców jest nierealne - skoro tak, to niech zostawi ten klub i wynosi się ze Szczecina. No i mam nadzieję, że miasto w odpowiedni sposób pomoże mu w podjęciu tej dezycji...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7123 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 14:40

  Szołn napisał:  
Niestety, ten wywiad z Dziennika (jak również artykuł z PS czy też ze Sportu) jest gwoździem do trumny Ptaka - nawet w moich oczach stracił resztki zaufania. On najwyraźniej nie ma zamiaru zmienić swoich planów i jakiekolwiek porozumienie co do ilości obcokrajowców jest nierealne - skoro tak, to niech zostawi ten klub i wynosi się ze Szczecina. No i mam nadzieję, że miasto w odpowiedni sposób pomoże mu w podjęciu tej dezycji...



w koncu !


Szczecińska albo Zadna
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6474 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 15:06
Z zawodu jestem murarzem. Faktycznie, czasami z chłopakami grywałem po pracy w piłkę, jak każdy Brazylijczyk. Ale liga w Polsce to już co innego - mówi Tinga.

i wszystko jasne :) ale jak na murarza to i tak niezle sobie radzi ;) ( co nie zmienia faktu ze jego umiejętnosci nie są za wysokie )


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6616 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 15:09
Ja po przeczytaniu tego wywiadu z Ptakiem ostro sie ...zdenerwowałem.. bo te glupoty jakie on opowiada ze tyle zrobil i nikt go nie docenia i ze i tak i tak brazyliana rzadzi..ogolnie caly wywiad tylko pokazuje ze ten czlowiek ma problemy psychiczne. Widzi to sco chce zobaczyc [ np. niechec do brazylijczykow]


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 15:16
w tym wywiadzie absurd godni absurd, dla przykładu :


  Cytat:  
Ja zresztą zdaję sobie sprawę, że oni są słabi. Lepszych w krótkim czasie nie udało nam się znaleźć.



Tak? to po cholerę ich tutaj sprowadzał? żeby spuścić Pogoń do II ligi? Przecież mieliśmy całkiem niezła drużynę (może to nie był czub tabeli ale o ekstraklasę mogliśmy być pewni).

Kolejna sprawa to profesje piłkarzy, które ostatnio wyszły na jaw. Oczywiście nie można mieć pretensji o to, że jeden z drugim byli murarzami czy sprzedawali garnitury ale cholera gdyby prócz tego umieli grać w piłkę

Szkoda w ogóle to wszystko komentować, sytuacja w naszym klubie to niestety materiał na długa komedię.


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7169 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 15:48
Ja sie tylko zastanawiam jak zezol dorobil sie takiej kasy skoro wyczucia w interesach najmniejszego nie ma.Stawiajac na brazylijczykow to tak jakby chcial sie dorobic sprzedajac dziurawe buty.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 16:33

  byku napisał:  
Ja sie tylko zastanawiam jak zezol dorobil sie takiej kasy skoro wyczucia w interesach najmniejszego nie ma..



Jego urok osobisty tak dzialal na partnerow w interesach.... ;)


1948
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7090 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 17:00
Wywiadu nie ma co komentować. Mam tylko nadzieję, że uświadomi on Wam (mowa tu o tych, którzy wierzyli w poczynania tego idioty) jak mocno chorym umysłowo człowiekiem jest Ptak i, że dobro naszego klubu ma głęboko w dupie.

Pamiętajcie: Pogoń to MY!


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7964 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 17:09

  byku napisał:  
Ja sie tylko zastanawiam jak zezol dorobil sie takiej kasy skoro wyczucia w interesach najmniejszego nie ma..



A kto powiedział, że on nie zarobi na tych murzynach? Moge się założyć, że grupa która przyjedzie będzie tu za free, jedyne koszty to będzie ich przelot i utrzymanie. Wystarczy, że sprzeda 4-5 do 2-3 ligowych klubów i mu się zwróci...


Greg_Haas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6552 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 17:33

  Arathorn napisał:  
Ale spójrzmy na to wszystko z drugiej strony...
Jakie to żałosne, że sprzedawcy krawatów, murarze i analfabeci z Brazylii, są w stanie n.p. zremisować z vice-mistrzem Polski...

Żałosna jest ta nasza Orange Ekstraklasa, skoro totalni amatorzy z Brazylii są w stanie zdobyć nawet te pare punktów.



patrz tez na to ze poza ostatnim we wszystkich spotkaniach bronil Majdan, a jednak co by nie mowic nadal jest jednym z lepszych polskich bramkarzy. jakby w bramce od poczatku rundy stal Gu to nie wiem czy chociaz przegrali by jakies spotkanie mala iloscia bramek :]


Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7903 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 18:01
Prawda jest taka, ze osrodek w Jajcareii (czy kuzwa jak to sie pisze) to tak naprawde osrodek dla osob z uposledzeniem psychicznym, Panik, Ptak, Pala dobrali sie jak w korcu maku, jeszcze Miedziaka tam wysla.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
johnson
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7353 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/05/2007 18:44




Wyjaśniło się czemu siedzą cały czas pod Łodzią...
Z tych artykułów można wyciągnąć jeden wniosek, Ptak wyczuł nowy interes. Sprowadza tanią siłę roboczą do budowania ośrodka w Gutowie, żeby zarobić na EURO. Murarza już znamy, ciekawe kto kładzie kafle:P


z Wichrem chwały!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 01:25
cwaniacy z rady miejskiej tylko czekaja jak juz rozwalic sport w szczecinie..łacznosciowiec juz do piachu czas na Pogon


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/05/2007 01:38
Janek Studzinski wróć-cztery!!!


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005