Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6916 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 15:25

  frajer napisał:  
Zostawicie Ptaka! Przecież już za 3 lata, ci brazylijczycy będą walczyć o Mistrzostwo Polski! Skoro pan Antoni tak mówi, to przecież trudno się z nim nie zgodzić! Przypatrzmy się dobrym aspektom ich gry! Oni praktycznie dorównują piłkarzom Wisły, lub Korony! Po prostu mają pecha! Ja tam ciągle wierzę, w Europejskie puchary! (bo mistrza chyba jednak nie będzie, ale kto wie?)



o loooooosiku :d buehehe "dobrze gada vodki mu dac" :d


KPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 16:22

  kaktus20 napisał:  

  frajer napisał:  
Zostawicie Ptaka! Przecież już za 3 lata, ci brazylijczycy będą walczyć o Mistrzostwo Polski! Skoro pan Antoni tak mówi, to przecież trudno się z nim nie zgodzić! Przypatrzmy się dobrym aspektom ich gry! Oni praktycznie dorównują piłkarzom Wisły, lub Korony! Po prostu mają pecha! Ja tam ciągle wierzę, w Europejskie puchary! (bo mistrza chyba jednak nie będzie, ale kto wie?)



o loooooosiku :d buehehe "dobrze gada vodki mu dac" :d



W tym wypadku nick mowi sam za siebie.
Nic dodac nic ujać...


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 16:26

  King Kong napisał:  

  kaktus20 napisał:  

  frajer napisał:  
Zostawicie Ptaka! Przecież już za 3 lata, ci brazylijczycy będą walczyć o Mistrzostwo Polski! Skoro pan Antoni tak mówi, to przecież trudno się z nim nie zgodzić! Przypatrzmy się dobrym aspektom ich gry! Oni praktycznie dorównują piłkarzom Wisły, lub Korony! Po prostu mają pecha! Ja tam ciągle wierzę, w Europejskie puchary! (bo mistrza chyba jednak nie będzie, ale kto wie?)



o loooooosiku :d buehehe "dobrze gada vodki mu dac" :d



W tym wypadku nick mowi sam za siebie.
Nic dodac nic ujać...



ale ja wierze i mam nadzieje a tego wam brakuje i tego mi zazdrościcie. a wiara czyni cuda. amen


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Zbylu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6788 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 16:44
Nie ma juz darmowych na Legie czy klub chce poprostu zarobic na nas?


Obrazek gif wstawiony na forum
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6506 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 16:45

  frajer napisał:  

  King Kong napisał:  

  kaktus20 napisał:  

  frajer napisał:  
Zostawicie Ptaka! Przecież już za 3 lata, ci brazylijczycy będą walczyć o Mistrzostwo Polski! Skoro pan Antoni tak mówi, to przecież trudno się z nim nie zgodzić! Przypatrzmy się dobrym aspektom ich gry! Oni praktycznie dorównują piłkarzom Wisły, lub Korony! Po prostu mają pecha! Ja tam ciągle wierzę, w Europejskie puchary! (bo mistrza chyba jednak nie będzie, ale kto wie?)



o loooooosiku :d buehehe "dobrze gada vodki mu dac" :d



W tym wypadku nick mowi sam za siebie.
Nic dodac nic ujać...



ale ja wierze i mam nadzieje a tego wam brakuje i tego mi zazdrościcie. a wiara czyni cuda. amen



Hahahaha:) /no coment/ :D
Ale się usmiałem, czytajac Twoje posty...


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 16:58
Po meczu Miedzi Legnica z Ruchem Chorzów (1:3) doszło do skandalu. Prezes Andrzej Grajewski wszedł do szatni swoich zawodników i nie pozostawił na nich suchej nitki, choć do przerwy Miedź prowadziła 1:0.
- Zgnoił nas totalnie! Powiedział, że latem sprowadzi na nasze miejsce 30 nowych zawodników. Morale każdego z nas sięgnęły dna – opowiada Damian Misan. Spośród wszystkich zaskoczonych zawodników, tylko 23-latek wstał i wdał się w wymianę zdań z Grajewskim.

- Powiedział, że w takim razie mogę w poniedziałek odebrać swoją kartę zawodniczą – irytuje się Misan.

Grajewski zapewnia, że skrytykował tylko niektórych. – Spacerowania na boisku nie będzie. Nasza gra nie spełnia drugoligowych norm. Jeśli nie mamy umiejętności, to musimy te braki nadrobić ambicją. Tymczasem część zawodników pomyliła zawód. Powinna grać w szachy, a najlepiej niech zapisze się do kółka różańcowego – powiedział.

--

Ehh, żeby tak u nas do szatni wpadł taki Grajewski :D


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 17:02
moje założenie jest takie że trzeba odrzucic cynizm i przekore i nie być niereformowalnym i archaicznym,.Należy brać przykład z takich działan które maja na celu wszystko co dobre i prawdziwe a to jest robione tylko dla nas-kibiców.i dlatego należy sie szacunek naszemu dobrodziejowi panu Antoniemu,bo mało jest takich ludzi jak on,w Polsce moze mu dorównac ojciec Tadeusz tudzież bracia posłowie i najjasniejszym premierem Kaczyńskim na czele nie zapominając oczywiscie o bezinteresownych altruistach Lepperze i Giertychu. Oczywiście cel uświeca srodki i potrzeba poświeceń i czasu,ale działanie naszego dobrodzieja jest oczywiste-dobro naszej kochanej Pogoni i tym samym nas kibiców.wiec zaufajmy mu raz jeszcze!


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7104 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 17:09

  frajer napisał:  
moje założenie jest takie że trzeba odrzucic cynizm i przekore i nie być niereformowalnym i archaicznym,.Należy brać przykład z takich działan które maja na celu wszystko co dobre i prawdziwe a to jest robione tylko dla nas-kibiców.i dlatego należy sie szacunek naszemu dobrodziejowi panu Antoniemu,bo mało jest takich ludzi jak on,w Polsce moze mu dorównac ojciec Tadeusz tudzież bracia posłowie i najjasniejszym premierem Kaczyńskim na czele nie zapominając oczywiscie o bezinteresownych altruistach Lepperze i Giertychu. Oczywiście cel uświeca srodki i potrzeba poświeceń i czasu,ale działanie naszego dobrodzieja jest oczywiste-dobro naszej kochanej Pogoni i tym samym nas kibiców.wiec zaufajmy mu raz jeszcze!



Janek??


Di Day
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6205 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 17:12
"frajer" blagam cie na kolanach....wrecz plaszcze sie przed toba....-blagam-daj mi namiary na swojego dilera !!!! prosze !!!!!


Don't ever lose hope....
Jesli ktos Cie poniza to tylko dlatego,bo na to pozwalasz...
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7478 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 17:13

  Di Day napisał:  
"frajer" blagam cie na kolanach....wrecz plaszcze sie przed toba....-blagam-daj mi namiary na swojego dilera !!!! prosze !!!!!



tez bylbym zainteresowany ;)


Better dead than red!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 17:24

  Bzyku napisał:  
--

Ehh, żeby tak u nas do szatni wpadł taki Grajewski :D



Nie kracz , bo wykraczesz i jeszcze andrzej zawita do nas:) . A on lepszy od nielota nie jest


frajer
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6177 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 17:56

  Wytrawny Melanżownik napisał:  

  Di Day napisał:  
"frajer" blagam cie na kolanach....wrecz plaszcze sie przed toba....-blagam-daj mi namiary na swojego dilera !!!! prosze !!!!!



tez bylbym zainteresowany ;)



PTAk jest BOGIEM-więc Bóg jest nałogiem..oto diler


wczoraj frajerem,jutro premierem ;)
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6618 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 18:07

  frajer napisał:  

  Wytrawny Melanżownik napisał:  

  Di Day napisał:  
"frajer" blagam cie na kolanach....wrecz plaszcze sie przed toba....-blagam-daj mi namiary na swojego dilera !!!! prosze !!!!!



tez bylbym zainteresowany ;)



PTAk jest BOGIEM-więc Bóg jest nałogiem..oto diler



daj numer do niego bo też bym skorzystał :-)


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
edi1
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6190 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 19:46
brechtacie z niego a sami jestescie zalosni... dajecie sie nabrac na tak beznadziejnie zalosna prowokacje ... jak male dzieci ...


nie zadne odmience.... normalne chlopaki....
P.R.O.S.T.O.
"(...) damy rade razem wiec zastanow sie dwa razy zanim zwatpisz, bo Bog o Tobie nie zapomni..."
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6926 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 21:23

  edi1 napisał:  
brechtacie z niego a sami jestescie zalosni... dajecie sie nabrac na tak beznadziejnie zalosna prowokacje ... jak male dzieci ...


moze prowokacje, choc dla mnie ktos sobie po prostu jaja robi i próbuje być śmieszny. A dzieci wszystko na poważnie biorą.


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6822 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/04/2007 22:45
Przecież to jest wg mnie napisane "ironią, żałośnie przesiąknięta sarkazmem..."


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/05/2007 13:02

  frajer napisał:  
moje założenie jest takie że trzeba odrzucic cynizm i przekore i nie być niereformowalnym i archaicznym,.Należy brać przykład z takich działan które maja na celu wszystko co dobre i prawdziwe a to jest robione tylko dla nas-kibiców.i dlatego należy sie szacunek naszemu dobrodziejowi panu Antoniemu,bo mało jest takich ludzi jak on,w Polsce moze mu dorównac ojciec Tadeusz tudzież bracia posłowie i najjasniejszym premierem Kaczyńskim na czele nie zapominając oczywiscie o bezinteresownych altruistach Lepperze i Giertychu. Oczywiście cel uświeca srodki i potrzeba poświeceń i czasu,ale działanie naszego dobrodzieja jest oczywiste-dobro naszej kochanej Pogoni i tym samym nas kibiców.wiec zaufajmy mu raz jeszcze!



Janek Miedziak zacząl dlugi weekend od wrzucenia dobrego kwasa ;)))

... a majóweczka dluga,dluga ;d


MKS Pogoń Szczecin Polska
markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 01/05/2007 18:45
Kilka razy przeczytałem ostatni wywiad z A. Ptakiem, i za każdym razem nasuwa mi się jeden i ten sam wniosek, że za wszelka cenę trzeba się pozbyć tego schizola z naszego klubu, nawet jakbyśmy mieli zaczynać od 4 ligi to warto, aby Pogoń się od niego uwolniła.
Facet powinien mieć dożywotni zakaz działania w piłce nożnej.

Ostatnio edytowany przez: markzakole, 1 maja 2007, 21:35 [1 raz(y)]


http://www.e-turysta.pl
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/05/2007 12:27
Według Ryszarda Czarneckiego, deputowanego do Parlamentu Europejskiego z ramienia Samoobrony, dwóch Polaków chce kupić 4-ligową drużynę niemiecką - Fortune Koeln. Byłby to pierwszy taki przypadek w historii.
Jak pisze Czarnecki: - Ci pionierzy mają swoiste doświadczenie z Polski: Tadeusz Dąbrowski to były właściciel RKS Radomsko, a Mirosław Stasiak to z kolei –obecnie - KSZO Ostrowiec (był jednym z zatrzymanych w aferze korupcyjnej, a jego klub został zdegradowany do 3 ligi). Obaj traktują to jako – również - okazję do wypromowania niektórych polskich zawodników na rynku niemieckim...

--

Stasiak i Dąbrowski - jeśli się nie mylę, to kumple Ptaka (razem z nim swego czasu mieli inwestować w Pogoń). Może oni kupią ten klub, a potem odsprzedadzą Ptakowi? (oni kupują dla zmyły, bo Ptak pewnie znany w całej Europie już i zaraz by go widłami Pogońili). 4 liga niemiecka to bardziej odpowiedni poziom dla sprzedawców lodów z Copacabany niż 1 liga polska, a i lepszy rynek do promowania się tam jest.

Tym sposobem zwrot "okazję do wypromowania niektórych polskich zawodników na rynku niemieckim" uległ by nieznacznej korekcie - a promowanymi byli by brazylijczycy.

Pomarzyć zawsze można...

P.S. Sprytne - słowo pogo.nili samo zmienia na Pogoń i jeszcze wielką literę stawia :D


markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/05/2007 09:45

  Bzyku napisał:  
Według Ryszarda Czarneckiego, deputowanego do Parlamentu Europejskiego z ramienia Samoobrony, dwóch Polaków chce kupić 4-ligową drużynę niemiecką - Fortune Koeln. Byłby to pierwszy taki przypadek w historii.
Jak pisze Czarnecki: - Ci pionierzy mają swoiste doświadczenie z Polski: Tadeusz Dąbrowski to były właściciel RKS Radomsko, a Mirosław Stasiak to z kolei –obecnie - KSZO Ostrowiec (był jednym z zatrzymanych w aferze korupcyjnej, a jego klub został zdegradowany do 3 ligi). Obaj traktują to jako – również - okazję do wypromowania niektórych polskich zawodników na rynku niemieckim...

--

Stasiak i Dąbrowski - jeśli się nie mylę, to kumple Ptaka (razem z nim swego czasu mieli inwestować w Pogoń). Może oni kupią ten klub, a potem odsprzedadzą Ptakowi? (oni kupują dla zmyły, bo Ptak pewnie znany w całej Europie już i zaraz by go widłami Pogońili). 4 liga niemiecka to bardziej odpowiedni poziom dla sprzedawców lodów z Copacabany niż 1 liga polska, a i lepszy rynek do promowania się tam jest.

Tym sposobem zwrot "okazję do wypromowania niektórych polskich zawodników na rynku niemieckim" uległ by nieznacznej korekcie - a promowanymi byli by brazylijczycy.

Pomarzyć zawsze można...

P.S. Sprytne - słowo pogo.nili samo zmienia na Pogoń i jeszcze wielką literę stawia :D


Z tego, co ja się oriętuje to Dąbrowski nie jest aktualnie w dobrych układach z Ptakiem


http://www.e-turysta.pl
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005