Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/08/2007 21:59

  Pogoniarz73 napisał:  
Proponuję różnego rodzaju polemike w innym temacie a ten zamknąć ;)



a po co zamykać?? coś czuje że szybko należało by ten temat rehabilitować... moim zdaniem jeszcze normalnie nie jest a patrząc jak to wszystko sie toczy to jestem pełen obaw...


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/08/2007 22:39
A ja mam pytanie. Na wstepie powiem, ze jestem strasznie niezorientowany, takze prosze o pomoc.

Od 1948 byla sobie Pogon Szczecin, w 1998 czy 1999 przeksztalcona w SSA, lecz wlascicielem bylo Stowarzyszenie MKS Pogon. Nastepnie SSA zostala sprzedana Bekdasowi, ktory w 2002 czy 2003 sprzedal ja Gondorowi. Za rzadow Gondora SSA Pogon spadla do 2 ligi i zbankrutowala.
Przyszedl Ptak, miejsce swojej Piotrcovii zajal nowopowstala Pogonia Szczecin (skad mial prawa do nazwy, tradycji, logo itp. i dlaczego juz ich nie ma?).
Obecnie Ptak nie ma niczego.
Pogon Szczecin jest w IV lidze.
Czy JAKBY SIE UPRZEC Pogon Szczecin umarla wraz z bankructwem za czasow Gondora, a kolejne spolki to inne zespoly z wkladem stowarzyszenia MKS Pogon pod postacia herbu, nazwy itp. ?


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6243 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/08/2007 23:21

  Marcin_ napisał:  
A ja mam pytanie. Na wstepie powiem, ze jestem strasznie niezorientowany, takze prosze o pomoc.

Od 1948 byla sobie Pogon Szczecin, w 1998 czy 1999 przeksztalcona w SSA, lecz wlascicielem bylo Stowarzyszenie MKS Pogon. Nastepnie SSA zostala sprzedana Bekdasowi, ktory w 2002 czy 2003 sprzedal ja Gondorowi. Za rzadow Gondora SSA Pogon spadla do 2 ligi i zbankrutowala.
Przyszedl Ptak, miejsce swojej Piotrcovii zajal nowopowstala Pogonia Szczecin (skad mial prawa do nazwy, tradycji, logo itp. i dlaczego juz ich nie ma?).
Obecnie Ptak nie ma niczego.
Pogon Szczecin jest w IV lidze.
Czy JAKBY SIE UPRZEC Pogon Szczecin umarla wraz z bankructwem za czasow Gondora, a kolejne spolki to inne zespoly z wkladem stowarzyszenia MKS Pogon pod postacia herbu, nazwy itp. ?



Jakby sie uprzeć to na wszystkie pytania jakie zadałeś sam znalazłbyś odpowiedź na tej stronie, np. w archiwum w ciągu 3 minut.

W 2003 roku została zawarta umowa między klubem Piotrcovia a Stowarzyszeniem MKS Pogoń. Na jej mocy prawa do herbu, nazwy i tradycji Pogoni zostały temu klubowi UŻYCZONE. W ten sposób powstała MKS POGOŃ SZCZECIN SSA czyli to co do niedawna grało na naszym stadionie i niszczyło nasze tradycje.
A jako że wiadomo co ptaszysko zaczeło odpierdalać Stowarzysznie MKS wypowiedziało mu umowe o której wcześniej pisałem [podstawa prawna wypowiedzenia to zaległości finansowe spółki wobec Stowarzyszenia]. W ten sposób jego klub nie może sie już nazywać Pogoń. Spółka straciła też wszelkie prawa do tradycji Pogoni Szczecin. Miasto nie podpisało z nim też umowy o dzierżawe stadionu co oznacza że faktycznie ten klub nie ma już z nami i ze Szczecinem nic wspólnego. Ostatnio pracownicy SSA wywieźli z siedziby klubu wszystkie rzeczy ptakowej spółki a Marek Łopiński, viceprezes poinformował że klub zakończył działalnosć sportową, po tym jak nie otrzymał licencji najpierw na II a później na III lige.
Kilka dni temu powołano nową spółke POGOŃ SZCZECIN SA, utworzoną poprzez "koalicje" Artura Kałużnego, Grzegorza Smolnego, Pogoni Nowej i Stowarzyszenia MKS Pogoń.
Klub jest teraz czysto Szczeciński.

Jeśli byś chciał potwierdzenia tego co napisałem to masz wszystko streszczone T U T A J

I miejmy nadzieje że to już koniec rozmów o nienormalności w naszym klubie a ten temat jak najszybciej zdechnie i zapomnimy o nim na zawsze.


Marcin_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/08/2007 00:19
Dziekuje za odpowiedz!


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6701 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/08/2007 18:05
To musi byc nowy hymn Pogoni!!!heheheh :D


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/08/2007 16:51




chyba hymn "anty antoni" heheh


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/08/2007 17:38




kupa gówna... od słuchania tego puchną moje białe uszy.

Załosna "litania" bluzgów w wykonianiu prowincjonalnych whiggaz. Nazywanie tego hymnem Pogoni, to jak podnoszenie gówna do rangi sztuki


___________________________
Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6217 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/08/2007 18:38




Kurwa a wy dalej swoje z tą "piosenką"..skonczcie juz z tym chujem-antkiem. Juz gdzies to bylo i furory nie zrobilo a za nazywanie tego Hymnem Pogoni nalezy sie solidna muka..:]


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/08/2007 22:35




Intencje chlopcy mieli dobre, ale wykonanie to bryndza z zenada, ktorą tlumaczy wylacznie ich mlody wiek. Tylko wstyd ze to za posrednictwem youtube'a w swiat poszlo i z dobrych intencji wyszlo posmiewisko na cala Polske.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7637 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/08/2007 23:08
Temat można chyba już zamknąć...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6104 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/08/2007 13:39
tez jestem za tym aby temat zamknąć. No chyba ze uwazacie iz nadal jest (nie)normalna Pogoń. Jak dla mnie jest juz wszystko ok. Tylko grać zgrywać sie kupować zawodników i wspinać sie coraz wyzej


ZAWSZE Z POGONIĄ !
PAFCIO
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6096 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/08/2007 12:31
Temat należy zamknąć i reaktywować gdy znowu coś będzie nie tak (miejmy nadzieję, że nigdy), ale znając szczęście Szczecińskiego klubu, to pewnie za jakiś czas znowu przyjdą czarne chmury... Ale póki co to cieszmy się z tego, co mamy!!!


Stargard Szczeciński kibicuje Pogoni Szczecin!!!
Czy wygrywasz, czy nie, Ja i tak kocham Cię! Bo najlepsza w Polsce jest: Pogoń Szczecin MKS!!!
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6548 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 09:54
wydawało sie że juz tu nie trzeba bedzie pisać-a jednak-ile to jeszcze kaczmarek bedzie pieprzył o złotych środkach? a nasi włodarze ze względów oszczednosciowych włączyli stary zegar-poprostu smiech na sali-jeżeli juz tego teraz sie nie ogarnie w 4 ligowym maraźmie utkwimy na lata


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 11:55
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6230 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 12:39

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6910 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 12:45

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 12:48

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co




sam jestes nijaki, mamy Szczecinska, odseparowalismy sie od okupacji rzygowskiej, jak po kazdej wojnie trzeba troche czasu na odbudowe.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6230 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 14:15

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...



tylko nie baranie-a że graja chujowo to zamelduj to piłkarzom-bo oni chyba tego nie widzą.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
szczepaneq
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 14:25

  nowa od nowa napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...



tylko nie baranie-a że graja chujowo to zamelduj to piłkarzom-bo oni chyba tego nie widzą.



Na piłkarzy nie narzekaj, bo zdechłbyś po 15 min na boisku. Potrzeba czasu... i tak dosyć zadowolające jest to że nie tracimy bramek a do tego stwarzamy mase sytuacji, które wkrótce po prostu muszą zacząć wpadać ;] Chłopaki mają ambicje, starają, bo wiedzą o co walczą, dla kogo walczą... pozatym to są chłopaki z naszego regionu a nie latynosi, którzy dzień przez przylotem do Polski dowiedzieli się gdzie ona leży... jak sobie przypomne o tamtych czasach, to nawet jakbyśmy zostali na jeszcze 1 rok w IV lidze to i tak wole to od tamtego chorego klubu.


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6230 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2007 14:58

  szczepiii napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  nowa od nowa napisał:  

  szczepiii napisał:  
W sumie to po co lepszy zegar na IV lige i na 2tys. kibiców? Chociaż kiedy znowego korzystać jak za kilka lat PODOBNO ma powstać nowy stadion i ten zegar będzie już nieużyteczny ;]



chyba sam w to nie wierzysz...miała być szczecińska a jest..nijaka-póki co



szczecinska baranie to jest, tylko graja chujowo, moze tu chodzi o trenera,patrzac na sklad to w 4 lidze powinnismy rypac rowno, malo bramek tracimy,duzo stwarzamy akcji podbramkowych z ktorych niema goli,moze warto by Matlaka na przodzie sprawdzic...



tylko nie baranie-a że graja chujowo to zamelduj to piłkarzom-bo oni chyba tego nie widzą.



Na piłkarzy nie narzekaj, bo zdechłbyś po 15 min na boisku. Potrzeba czasu... i tak dosyć zadowolające jest to że nie tracimy bramek a do tego stwarzamy mase sytuacji, które wkrótce po prostu muszą zacząć wpadać ;] Chłopaki mają ambicje, starają, bo wiedzą o co walczą, dla kogo walczą... pozatym to są chłopaki z naszego regionu a nie latynosi, którzy dzień przez przylotem do Polski dowiedzieli się gdzie ona leży... jak sobie przypomne o tamtych czasach, to nawet jakbyśmy zostali na jeszcze 1 rok w IV lidze to i tak wole to od tamtego chorego klubu.



a na kogo mam narzekac? chłopaki dostali szanse o jakiej nawet nie śnili-graja w pierwszym zespole Pogoni Szczecin-to juz jest motywacja sama w sobie. Banialuki o zgraniu i kondycji to miedzy baje włożyć-to są zawodowcy i biorą za to kase. Ja ja jestem kibicem który kiedy trzeba pochwalic to zrobi a jak trzeba zganić to również-poki ci nie ma podstaw do pochwał.ciekaw co napiszesz na po załóżmy 20 kolejkach beda na tym miejscu w tabeli co sa? i nie pisz ze bedzie lepiej bo z tym składem,trenerem i zaangażowaniem "włascicieli" są to mżonki wyssane z palca. tez sie ciesze ze nie ma Ptaka,ale wybacz-obiecywano szybki powrót w cuglach do conajmniej drugiej ligi i czwarta liga miala byc tylko srodkiem a nie celem sama w sobie. no chyba że należysz do tych kibiców co krzyczą: chuj z wynikami-ja osobiscie głupszego sloganu na stadionie nie słyszałem,bo wyniki są bardzo ważne i one wytyczaja sens kibicowaniu i sportowej rywalizacji. wiec jeszcze raz podkreślam-piszac ze mamy nijaką Pogon mam na myśli jej piłkarzy i dotychczasowe wyniki


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.18 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005