Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7215 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 14:40
Ktos pamięta Jesusa Gila - prezesa Atletico?? :D:D

Antonio chce pobić jego rekord - 20 trenerów w ciągu 8 lat.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 15:49
Tylko ze u Jesusa Gila to byli jacyś dobrzy piłkarze, nowy trener mógł ściągnąć nowych zawodników - a u nas ptaszysko zwozi całe kontenery wybrakowanego towaru. Tak to nawet Lippi, Rijkard i Mourinho by się zesrali, a nie zrobili z tego drużynę.


tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7301 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 17:25

  Bzyku napisał:  
Tylko ze u Jesusa Gila to byli jacyś dobrzy piłkarze, nowy trener mógł ściągnąć nowych zawodników - a u nas ptaszysko zwozi całe kontenery wybrakowanego towaru. Tak to nawet Lippi, Rijkard i Mourinho by się zesrali, a nie zrobili z tego drużynę.



to samo wlasnie mialem napisac. nawet Pala dupa gdy debili kupa... chociaz to "nawet" tutaj nie bardzo pasuje;)


100% PD
pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7649 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 17:48
a propo dzisiejszej konferencji w SSA:
Działacze Pogoni chcą zgody z kibicami i pragną nadal tworzyć wielki klub w Szczecinie w oparciu o brazylijskich piłkarzy wzmocnionych większą liczbą polskich zawodników. Zarządy stowarzyszeń MKS Pogoń Szczecin i Pogoń Szczecin Nowa zaniepokojeni brazylijskim kierunkiem i brakiem współpracy Pogoni Antoniego Ptaka z kibicami wydali wspólne oświadczenie adresowane do MKS Pogoń Szczecin Sportowa Spółka Akcyjna. Niezadowoleni z dotychczasowych poczynań klubu zagrozili podjęciem działań zmierzających do opuszczenia miasta przez obecne władze pierwszoligowej Pogoni. Jan Miedziak prezes Pogoni chce wspólpracy i deklaruje chęć rozmów z działaczami stowarzyszeń. Być może do pierwszych rozmów dotyczących przyszłości klubu dojdzie pod koniec przyszłego tygodnia. W poniedziałek poznamy także dalsze losy dwóch działaczy Pogoni Krzysztofa Waszaka i Marka Pawlaka. Obaj bowiem podpisali sie pod oświadczeniem stowarzyszeń pomimo , że pełnią również funkcje viceprezesów w sportowej spólce. O ich losach zadecydują członkowie rady nadzorczej MKS Pogoń Szczecin Sportowa Spółka Akcyjna , którzy będą obradować w poniedziałek w Łodzi.
zrodlo:Radio Szczecin


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Promocja
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6646 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 18:30

  pit26 napisał:  
a propo dzisiejszej konferencji w SSA:
Działacze Pogoni chcą zgody z kibicami i pragną nadal tworzyć wielki klub w Szczecinie w oparciu o brazylijskich piłkarzy wzmocnionych większą liczbą polskich zawodników. Zarządy stowarzyszeń MKS Pogoń Szczecin i Pogoń Szczecin Nowa zaniepokojeni brazylijskim kierunkiem i brakiem współpracy Pogoni Antoniego Ptaka z kibicami wydali wspólne oświadczenie adresowane do MKS Pogoń Szczecin Sportowa Spółka Akcyjna. Niezadowoleni z dotychczasowych poczynań klubu zagrozili podjęciem działań zmierzających do opuszczenia miasta przez obecne władze pierwszoligowej Pogoni. Jan Miedziak prezes Pogoni chce wspólpracy i deklaruje chęć rozmów z działaczami stowarzyszeń. Być może do pierwszych rozmów dotyczących przyszłości klubu dojdzie pod koniec przyszłego tygodnia. W poniedziałek poznamy także dalsze losy dwóch działaczy Pogoni Krzysztofa Waszaka i Marka Pawlaka. Obaj bowiem podpisali sie pod oświadczeniem stowarzyszeń pomimo , że pełnią również funkcje viceprezesów w sportowej spólce. O ich losach zadecydują członkowie rady nadzorczej MKS Pogoń Szczecin Sportowa Spółka Akcyjna , którzy będą obradować w poniedziałek w Łodzi.
zrodlo:Radio Szczecin




PARODIA !!!


Czasami bywają dni, gdy nie wpada żaden kwit,
Wtedy możesz liczyć tylko na swój wyuczony spryt,
Rozkminie to zakręce, co wykręce to moje,
Od ryzyka nie stronie, za to fartem się raczę,
Wystarczy ruszyć głową, i podążać dalej,
Pamiętaj o tym bracie na mecie i na starcie,
Po drodze na pewno będzie nie jedno wyzwanie,
Wiedz tylko jedno, że przejdziemy to razem,
W ekipie zawsze raźniej, radzić sobie lepiej,
Szacunek dla tych, co podali pomocną ręke,

PS!
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 19:25
i tak dobrze, że nie w Brazylii


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 20:21
Cos mi sie zdaje ze Amaral sie panoszy.uwaza sie za gwiazde,cos o kase a nic nie gra.jak tak ma byc to bym pierwszy do domu wysłał.panoszy sie wielka gwiazda.1 bramke strzelił.lata po tym boisku i nic nie wnosi a od niego sie wymaga.napewno atmofera jest dobra i dobrze wrozy przed meczem...
PS.ale Pali tez wina.załuzmy taki Rejkard ma tyle gwiazd i moze jakos poradzic a tu?..


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 20:28
To tylko plotka. Po pierwsze nie wiadomo, czy tak rzeczywiście było. Po drugie nie wiadomo o co poszło. Po trzecie nie wiadomo kto rzeczywiście tam się skonfliktował (o ile wogóle). I po czwarte nie wiadomo czyja to wina.

Wiadomo tylko jedno - burdel się robi coraz większy.
- Najpierw kłótnie "na górze", czyli w zarządzie. Jakieś niejasne gierki i podchody tam.
- W drużynie też chyba zaczyna się nieciekawie dziać.
- Do tego dodajmy to co od dawna, czyli pustawe trybuny i to wszystko, co się na nich dzieje (lub co się nie dzieje).
- Do tego cała masa absurdów na czele ze sterowaniem klubem z odległości 10tys km, treningami 600km od stadionu (wcześniej) czy decyzjami, które zapadają 600km od siedziby klubu.
- No i wyniki, których nie ma.


Nie ma co, wyróżniamy się jak cholera na piłkarskiej mapie Polski - takiego burdelu to w najgorszych pipidówach nie ma.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 21:36
Śmieszna ta konferencja ..

Nagle prezes Miedziak mówi, że ma ambitne plany, żeby wyciągnąć Pogoń z dołka (oo wreszcie przyznali się, że Pogoń w takowym się znajduje) - a pytanie z mojej strony, dlaczego wcześniej o tych planach nie mówił, tylko dopiero wtedy kiedy trzeba było zwołać konferencję bo sprawy zaczęły przybierać zły obrót?

Druga sprawa,


  Cytat:  
Ostatnia prowokacja z wzniesieniem flag na stadion (...)



Ręce opadają, najpierw wiadomo było, że to Miedziak zawinił przy okazji tej sprawy, później okazało się, że to jednak Pawlak popełnił błąd i nagle na konferencji wszyscy dowiadują się, że to była prowokacja oO

Kiedy doczekamy się chociaż odrobiny normalności w tym naszym ukochanym klubie .. eh


monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 22:12

  Bzyku napisał:  

- W drużynie też chyba zaczyna się nieciekawie dziać.

Nie ma co, wyróżniamy się jak cholera na piłkarskiej mapie Polski - takiego burdelu to w najgorszych pipidówach nie ma.



W drużynie czy w kupie, kilku białych i 20 murzynów, o przeprasza, latynosów.
A w pipidówach to chociaż drużyny trenują na własnym boisku.

Jesteśmy ewenementem na skalę układu słonecznego pod względem absurdów na metr kwadratowy.


MKS Pogoń Szczecin Polska
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 23:43
Długo się zastanawiałem czy wogóle sie wypowiadać w tej kwestji,Postanowiłem jednak wypowiedziec kilka słów tak po prostu od siebie.Z pewnością nie każdy sie ze mną zgodzim może nawet i większość tego forum gdyż większość tutaj ma swoje wyrobione,przez siebie lub nie,zdanie.W sumie to chodzi o całą sytuacje na lini zarząd-kibice.Zaczęło sie oczywiście od brazylijskiej koncepcji "Bird-a"O ile na pierwszym meczu z Amicą(0:3) pojawiło sie pomimo dużego mrozu ok 12tyś ludzi to na kolejnych meczach z powodu słabej dyspozycji frekwencja malała..Jednak nasuwa się pytanie!Czy jeśli eksperyment Ptaka by wypalił na początku to i powiedzmy zakończylibyśmy sezon w pierwszej trójce to wszystko co dzieje się teraz miałoby miejsce?, czy byłyby protesty i spiewy typu "nie brazylijska...itd.Ok zgadzam się eksperyment nie wypalił więc nie ma co tego drążyć,jednak niech każdy zada sobie pytanie czy chodziłby i kibicował murzynom z Pogoni jeśli by grali na miare Waszych oczekiwań???"Nie mam zamiaru natomiast polemizować z tym że zarząd pod dowództwem różnych prezesów przez cały okres panowania "Bird-a" podjął więcej złych decyzji niż tych dobrych.To przez słynnego "Parowoza" tak na prawde to wszystko się posypało swoje 5groszy dodał niejaki Łopa ktorego "Łódzką historie"weszyscy znamy.., a później nikt nie robił nic, żeby to naprawić.Ptak Antoni robił wiele rzeczy żeby tylko udobruchać Nas kibicówm sprowadził Radka Majdana i Mariusza Kurasa jednak sprowadzic dwie ikony szczecińskiego footballu to za mało, bo My Kibice jesteśmy głodni piłki w najlepszym wydaniu na co z resztą bez dwóch zdań zasługujemy.Chciałbym wrócić do Radka Majdana.Na bodajże pierwszym meczu po latach nieobecności, ktoś zainwestował mam nadzieje swoje prywatne pieniądze na to żeby oczernić człowieka który barwy Pogoni ma W sercu i na sercu!!Zarzuca mu gre w Wisle i to że nie przyznał sie do karnego ktory w pucharowym meczu należał nam sie jak psu kość!Pokażcie mi grajka który kiedykolwiek przyznal sie na gorąco po meczu to winy sędziego tylko dlatego że stroną pokrzwydzoną jest klub w którym sie wychował...Moim zdaniem juz wtedy zaczął sie podział kibiców..Dlaczego nikt nie wypomni Grzesiowi Matlakowi tego że jak juz ktos powiedział całował poznańskie koziołki i zarzekał sie ze w Pogoni nigdy nie zagra a tymczasem uczestniczy w budowaniu klubu wraz z kibicami,druga sprawa że oszukał naszą Pogoń wtedy gdy miał zgode wyjazdu za granice odszedł bez zadnej zgody do LECHA POZNAŃ..Ja Grześka bardzo szanuje i zapomniałem mu to juz dawno bo przekonał mnie do siebie swoją ambicją i przedewszystkim grą!Jednak w kontekście Radka musiałem to sobie przypomnieć..Następna sprawa dotyczy tego że jedziecie Majdana bo sasiadł w radzie nadzorczej...Zastanówmy sie czy on na prwade chce dla nas źle??Dlaczego by nie zobaczyc jak "Ikona" naszego rodzimego futbolu chce dbać o Nasze sprawy??Czemu od razu krytyka ze sie sprzedał itd.Później nadszedł czas Miedziaka.I co niektóre osoby pomyslały tak: Człowiek Ptaka jeszcze kurwa z Łodzi no to pojechane z nim!!I najpierw krytyka prezentacji ze odbyla sie o wczesnej porze i zasłanianie sie szkołą..Gdyby to była prezentacja Pogoni Begdasa bądz Pogoni Nowej te argumenty byłyby bez zasadne..Tak od siebie dodam że ciągne dwie prace ale jestem tak pierdolnięty na punkcie Pogoni że zawsze tak zakręce żeby było dobrze..;] W końcu pierwszy mecz Pogoni w Szczecinie i problem z flagami..Kurwa odkąd chodze na mecze lat naście nigdy nie było takiego problemu ale powiem dlaczego moim zdaniem teraz jest!Ktoś przywiózł te flagi o tej godzinie o której wiedział ze poprostu nie wjadą dodał pare prowokacyjnych zachowań i afera zapewniona..Reasumując wydaje mi się że podział którego miało niebyć mianowicie na Pogoń Szczecin SSA i Pogoń Nową Szczecin jest tak ogromny że cięzko będzie zrobić cos zeby bylo jak dawniej,,Moim zdaniem są osoby które chcą wykurzyc Ptaka wmniejszym stopniu dlatego jak zarządza Dumą Pomorza a w wiekszym dlatego zeby zrobić miejsce dla PN!Wniosek prosty nie ma Pogoni Ptaka wiec chodzimy na Nową!Ludzie ktorzy kręcą te wszystkie afery, są swego rodzaju egoistami gdyż nie patrzą i nie liczą sie ze zdaniem ludzi którzy ostatni raz chcieliby spróbowac dialogu z klubem mimo wczesnej godziny spotkania...(nie wierze że wsrod wszsytkich grup kibicowskich nie bylo jednego czlowieka ktory mogłby swoją grupe reprezentowac nawet o 9 rano w srodku tygodnia)Przeciez nie reprezentujecie do huja pana tylko wiary spod zegara ale wszystkich kibicow nawet tych z sektora 1 4 i 17 czy znacie ich zdanie???wiecie czego chcą??Nie!!Wiecie tylko czego wy chcecie (przyklad terror ludzi pod krytą w trakcie Protestu na meczu z Arką gdy ktos gębe otworzył)Skąd moj 55-letni ojciec ma wiedzieć że ze jest protest i nie może krzyknąć Pogoń bo małolat w białej koszulce wyleci do niego z łapami!!!!Na koniec powiem tak: Z wieloma postami na tym forum sie nie zgadzam z niektorymi polemizuje jednak zdanie kazdego z Was szanuje bo Pogoń to My! jednak spróbujmy zrobić cos zeby przywrócić normalność w naszym ukochanym Klubie nie spisujmy wszystkiego na straty uwazam ze zawsze jest cos do ugrania!!!a przeciez nie chodzi o byle co tylko o Naszą POGOŃ!!mam nadzieje że nie bedziecie podejrzewac mnie ze pisze spod Łodzi..Bo nie pisze,Niestety jestem ze Szczecina a całe kibicowskie życie oddałem Pogoni nigdy nie zwątpiłem i nie zwątpie moje życie do końca bedzię rysowało sie w Granatowo-Bordowych barwach...Jeśli mod uzna za słuszne niech kasuje!!!!Zaznaczam iz cały ten tekst to moje prywatne zdanie oraz kilku kolesi z ktorymi od zawsze jestesmy skazani na Pogoń..


No One Like Us....We don't Care...
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7670 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 23:53
Zgadzam sie z Toba w całej rozciągłości! Bo Pogoń to My!


POGOŃ SZCZECIN MKS
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 09/03/2007 23:59
Ojejku - mógłbyś trochę akapitów porobić, bo naprawdę ciężko się przez to przebić.

Ja odniosę się tylko do pytania, czy gdyby eksperyment Ptaka wypalił, było by inaczej.

Myślę, że na pewno tak. Wszystkie te protesty były by słabsze (bo były by wyniki), ale i tak jestem pewien, że by były. Więcej ludzi chodziło by na mecze, było by zadowolenie z wyników, ale ludzie tak samo jak dziś nie identyfikowali by się z brazylijczykami.
No i pewnie były by bardziej wyraźne podziały między zwolennikami "koncepcji brazylijskiej", a jej przeciwnikami.

Bo teraz to chyba widać gołym okiem, że przynajmniej na tym polu kibice są zgodni i zwolenników tej koncepcji ze świecą szukać.

Sądzę, że było by nieco inaczej, ale nie znaczy, że dobrze. Zresztą to tylko gdybanie, bo jest jak jest.


TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/03/2007 00:30
Pytasz czy było by dobrze gdyby wygrywali...
Gra całej drużyny to raz, a dwa, to stosunek zarządu i ptaka do kibiców.
Radzę rozdzielić te dwie rzeczy.. dopóki będą mieli nas za idiotów, dopóty nie będzie dobrze. Każdy z nich kurwa kłamie, kręci.. rzygać się chcę.

A co do Majdana... opinii jest wiele. Ja to widzę tak, że jego głowa jest już w dupie ptaka.. niedługo wejdzie tam cały.


barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7287 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/03/2007 00:50

  Cytat:  
- Pozwoliliśmy spółce korzystać z herbu i nazwy i wypracowaliśmy odpowiednią umowę. Jeśli nie będzie przestrzegana, możemy odebrać spółce te znaki. Nie wiem, dlaczego reszta zarządu próbowała zarejestrować herb i logo nie informując nas o tym - mówił Waszak.



Co waszak ma na mysli mowiac my? Jacy kurwa my?


POGOŃ SZCZECIN!
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/03/2007 01:30
BadBoy: Czy Ty przypadkiem nie prowadzisz za dużo "internetowych analiz" ??

Przykład? Wrzeień - Kraków: zachowanie waszaczka wobec kibiców, którzy przyjechali dopingować Pogoń na meczu z Wisłą.
Efekt: Wchodzimy w przerwie meczu.
Przykład 2? Pamiętasz lata 90-te, czasy Rynkiewicza? Jakim by on nie był człowiekiem obecnie, to potrafił rozmawiać z miastem (był jego OBYWATELEM), przeprowadzić wielosekcyjny klub (tak, tak! Piłka nożna, ale też piłka ręczna kobiet i mężczyzn, koszykówka i żeglarstwo) przez trudne lata reformacji i zmiany gospodarcze.
Efekt: Piłkarska Pogoń grała słabo, ale na meczach był full, ludzie identyfikowali się z Klubem, giełda generowała zyski pozwalające na utrzymanie się.
Przykład 3....
Przykład n-ty

Mój post nie ma na celu negowania Twojej wypowiedzi, bo z częścią argumentów każdy się zgodzi.
Chcę, byś popatrzał na to obiektywnie, a nie ślepo wierzył w co rusz nowe projekty i dobre intencje pejsa.
Trzeba się w końcu opamiętać !!


MKS Pogoń Szczecin Polska
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/03/2007 10:35

  monter napisał:  
BadBoy: Czy Ty przypadkiem nie prowadzisz za dużo "internetowych analiz" ??



Odpowiadam: NIe!!!nie prowadze internetowych analiz,żadko sie udzielam co widac po ilosci moich postów.Mój tekst miał na celu przedstawienie szerszemu gronu osób moje zdanie i moj pogląd.To było cos co mnie męczyło i chciałem to z siebie wyrzucić!A co do Waszaka i całego zarządu to z mojego postu wynika co o tym sądze..Z dalsza częścią twojej wypowiedzi zgadzam się bezsprzecznie, wykluczając to że ślepo wierze w nowe "projekty"..Ja poprostu wierze w to że trzeba do końca wykorzystac możliwosc rozmów które nazwałbym poprostu zwykłą negocjacją..W której musimy zadbać o swoje interesy ale także musimy wysłuchac tego co ma do powiedzenia druga strona a nie tylko sie foszyć..Pozdrawiam


No One Like Us....We don't Care...
wacek57
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6584 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/03/2007 13:53
Zdecydowanym do nie dawna faworytem dzisiejszej konfrontacji wydawałaby się być Nasza Kochana Drużyna. Jednak "zmysł" trenerski i zarazem menadżerski APAP-u wydaje się być daleki od szeroko zakrojonych działalności pierwszoligowych potentatów chociażby w Rumunii, gdzie z każdym rokiem głodni kibice doczekują się transmisji telewizyjnych swojej drużyny, co jest swoistym walorem przemawiającym na korzyść karpackich włodarzy.

Zabrzańscy atleci po swego rodzaju łomocie jaki otrzymali w ostatnim spotkaniu zmuszeni są udowodnić, że Polski Orzeł, Polska Krew, Polska Duma zwyciężą z podłożem finansowym Brazylisjkiej Samby. Zastanawia mnie indolencja twórcza Pana Ptaka, który nie widzi innego sposobu "zarabiania" pieniędzy poprzez wątpliwe transakcje.
Szczerze polecam pracę z młodzieżą i zdolną księgową, która za 1500zł/ m. będzie w stanie uporać się z niewygodnymi rozliczeniami.

Lapidarnie reasumując zasady logicznego pietyzmu, dochodzimy do skondensowanych konkluzji uprzedmiotawiających w/w opinię.
Pozdrawiam wszystkich Wiernych Fanów a niewiernym przekazuję znak pokoju.


stahu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7533 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 10/03/2007 19:22

  Bzyku napisał:  
Tylko ze u Jesusa Gila to byli jacyś dobrzy piłkarze, nowy trener mógł ściągnąć nowych zawodników - a u nas ptaszysko zwozi całe kontenery wybrakowanego towaru. Tak to nawet Lippi, Rijkard i Mourinho by się zesrali, a nie zrobili z tego drużynę.



Skoro Mourinho potrafił zrobić z Porto zespół który zdobywa UEFA i LM w 2 lata to z Pogonią że też by dał sobie rade. :)


skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7821 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 11/03/2007 01:44

  badboy napisał:  
Długo się zastanawiałem czy wogóle sie wypowiadać w tej kwestji,Postanowiłem jednak wypowiedziec kilka słów tak po prostu od siebie.Z pewnością nie każdy sie ze mną zgodzim może nawet i większość tego forum gdyż większość tutaj ma swoje wyrobione,przez siebie lub nie,zdanie.W sumie to chodzi o całą sytuacje na lini zarząd-kibice.Zaczęło sie oczywiście od brazylijskiej koncepcji "Bird-a"O ile na pierwszym meczu z Amicą(0:3) pojawiło sie pomimo dużego mrozu ok 12tyś ludzi to na kolejnych meczach z powodu słabej dyspozycji frekwencja malała..Jednak nasuwa się pytanie!Czy jeśli eksperyment Ptaka by wypalił na początku to i powiedzmy zakończylibyśmy sezon w pierwszej trójce to wszystko co dzieje się teraz miałoby miejsce?, czy byłyby protesty i spiewy typu "nie brazylijska...itd.Ok zgadzam się eksperyment nie wypalił więc nie ma co tego drążyć,jednak niech każdy zada sobie pytanie czy chodziłby i kibicował murzynom z Pogoni jeśli by grali na miare Waszych oczekiwań???"Nie mam zamiaru natomiast polemizować z tym że zarząd pod dowództwem różnych prezesów przez cały okres panowania "Bird-a" podjął więcej złych decyzji niż tych dobrych.To przez słynnego "Parowoza" tak na prawde to wszystko się posypało swoje 5groszy dodał niejaki Łopa ktorego "Łódzką historie"weszyscy znamy.., a później nikt nie robił nic, żeby to naprawić.Ptak Antoni robił wiele rzeczy żeby tylko udobruchać Nas kibicówm sprowadził Radka Majdana i Mariusza Kurasa jednak sprowadzic dwie ikony szczecińskiego footballu to za mało, bo My Kibice jesteśmy głodni piłki w najlepszym wydaniu na co z resztą bez dwóch zdań zasługujemy.Chciałbym wrócić do Radka Majdana.Na bodajże pierwszym meczu po latach nieobecności, ktoś zainwestował mam nadzieje swoje prywatne pieniądze na to żeby oczernić człowieka który barwy Pogoni ma W sercu i na sercu!!Zarzuca mu gre w Wisle i to że nie przyznał sie do karnego ktory w pucharowym meczu należał nam sie jak psu kość!Pokażcie mi grajka który kiedykolwiek przyznal sie na gorąco po meczu to winy sędziego tylko dlatego że stroną pokrzwydzoną jest klub w którym sie wychował...Moim zdaniem juz wtedy zaczął sie podział kibiców..Dlaczego nikt nie wypomni Grzesiowi Matlakowi tego że jak juz ktos powiedział całował poznańskie koziołki i zarzekał sie ze w Pogoni nigdy nie zagra a tymczasem uczestniczy w budowaniu klubu wraz z kibicami,druga sprawa że oszukał naszą Pogoń wtedy gdy miał zgode wyjazdu za granice odszedł bez zadnej zgody do LECHA POZNAŃ..Ja Grześka bardzo szanuje i zapomniałem mu to juz dawno bo przekonał mnie do siebie swoją ambicją i przedewszystkim grą!Jednak w kontekście Radka musiałem to sobie przypomnieć..Następna sprawa dotyczy tego że jedziecie Majdana bo sasiadł w radzie nadzorczej...Zastanówmy sie czy on na prwade chce dla nas źle??Dlaczego by nie zobaczyc jak "Ikona" naszego rodzimego futbolu chce dbać o Nasze sprawy??Czemu od razu krytyka ze sie sprzedał itd.Później nadszedł czas Miedziaka.I co niektóre osoby pomyslały tak: Człowiek Ptaka jeszcze kurwa z Łodzi no to pojechane z nim!!I najpierw krytyka prezentacji ze odbyla sie o wczesnej porze i zasłanianie sie szkołą..Gdyby to była prezentacja Pogoni Begdasa bądz Pogoni Nowej te argumenty byłyby bez zasadne..Tak od siebie dodam że ciągne dwie prace ale jestem tak pierdolnięty na punkcie Pogoni że zawsze tak zakręce żeby było dobrze..;] W końcu pierwszy mecz Pogoni w Szczecinie i problem z flagami..Kurwa odkąd chodze na mecze lat naście nigdy nie było takiego problemu ale powiem dlaczego moim zdaniem teraz jest!Ktoś przywiózł te flagi o tej godzinie o której wiedział ze poprostu nie wjadą dodał pare prowokacyjnych zachowań i afera zapewniona..Reasumując wydaje mi się że podział którego miało niebyć mianowicie na Pogoń Szczecin SSA i Pogoń Nową Szczecin jest tak ogromny że cięzko będzie zrobić cos zeby bylo jak dawniej,,Moim zdaniem są osoby które chcą wykurzyc Ptaka wmniejszym stopniu dlatego jak zarządza Dumą Pomorza a w wiekszym dlatego zeby zrobić miejsce dla PN!Wniosek prosty nie ma Pogoni Ptaka wiec chodzimy na Nową!Ludzie ktorzy kręcą te wszystkie afery, są swego rodzaju egoistami gdyż nie patrzą i nie liczą sie ze zdaniem ludzi którzy ostatni raz chcieliby spróbowac dialogu z klubem mimo wczesnej godziny spotkania...(nie wierze że wsrod wszsytkich grup kibicowskich nie bylo jednego czlowieka ktory mogłby swoją grupe reprezentowac nawet o 9 rano w srodku tygodnia)Przeciez nie reprezentujecie do huja pana tylko wiary spod zegara ale wszystkich kibicow nawet tych z sektora 1 4 i 17 czy znacie ich zdanie???wiecie czego chcą??Nie!!Wiecie tylko czego wy chcecie (przyklad terror ludzi pod krytą w trakcie Protestu na meczu z Arką gdy ktos gębe otworzył)Skąd moj 55-letni ojciec ma wiedzieć że ze jest protest i nie może krzyknąć Pogoń bo małolat w białej koszulce wyleci do niego z łapami!!!!Na koniec powiem tak: Z wieloma postami na tym forum sie nie zgadzam z niektorymi polemizuje jednak zdanie kazdego z Was szanuje bo Pogoń to My! jednak spróbujmy zrobić cos zeby przywrócić normalność w naszym ukochanym Klubie nie spisujmy wszystkiego na straty uwazam ze zawsze jest cos do ugrania!!!a przeciez nie chodzi o byle co tylko o Naszą POGOŃ!!mam nadzieje że nie bedziecie podejrzewac mnie ze pisze spod Łodzi..Bo nie pisze,Niestety jestem ze Szczecina a całe kibicowskie życie oddałem Pogoni nigdy nie zwątpiłem i nie zwątpie moje życie do końca bedzię rysowało sie w Granatowo-Bordowych barwach...Jeśli mod uzna za słuszne niech kasuje!!!!Zaznaczam iz cały ten tekst to moje prywatne zdanie oraz kilku kolesi z ktorymi od zawsze jestesmy skazani na Pogoń..


Po to jest forum by dyskutowac, jedna z niewielu konkretnych wypowiedzi poparta jakimis tam argumentami, wiec podyskutujmy.

Brazylijska koncepcja - Czy gdy "przyjmowano" ptaka pod "nasze" skrzydla rownalo sie zaakceptowaniem koncepcji brazyliskiej? Watpie w to, bo wtedy nikt planow ptaszydla nie znal i jestem pewien ze gdyby znal nigdy by sie na to nie zgodzil. Spodziewalem sie tego ze ludzie zaczna GDYBAC, ja sam osobiscie nigdy nie akceptowalem i bym nie zaakceptowal pomyslu zlozenia POGONI SZCZECIN (!!!!) z samych brazylijskich zawodnikow nawet gdybysmy mieli tu lige mistrzow, wiem takze ze grono moich znajomych nigdy nie popieralo tego pomyslu. Uwazam ze bylyby protesty i spiewanie o tym co sie dzieje. Teraz zabawny tekst: EKSPERYMENT nie wypalil - kurwa sory, czy nasz klub to jakies laboratorium do eksperymentow? Nie.

Co do pytania czy kibicowal bym murzynom? Nie, nie robil bym tego od poczatku tego pomyslu ani razu na meczu nie zaspiewalem niczego co moglo by IM POMOC, spiewalem tylko i wylacznie ( moze byl to "placzacy spiew" za tym co bylo? ) dla tradycji, herbu i barw. Zarzad to jedna wielka pomylka, ludzie ktorzy siedza w kieszeni ptaszydla tylko i wylacznie po to by bic pieniazki, zauwaz ze do wladzy dochodza ludzie z regionow lodzkich, wyznaja zasade: PREZES POWIE - TAK BEDZIE.

Czy sprowadzenie dwoch pilkarzy/trenerow moze zalatwic sprawe? 2 a 22, duza roznica, nie ? Co do sprawy z Radkiem Majdanem, w mojej opini jak pewnie zauwazyles nie byla to "oficjalna" akcja, nie bylo o tym przed-premierowych nawijek, teraz usiadz spokojnie i sie zastanow - wierze ze zrozumiesz i znajdziesz odpowiedz, to samo sie tyczy Matlaka - pamietaj ze niektorzy nigdy nie zapominaja - o tak Ci powiem.
To ze Majdan zasiadl w radzie nadzorczej to tylko pokazuje ze takze powoli wslizguje sie do kieszeni ptaka, mam tylko nadzieje ze opamieta sie w pewnej chwili. I nie uwazam zeby bronil on kibicow, chyba ze tych "niedzielnych".

W zdaniach na temat flag, wyraznie zarzucasz oszustwo i prowokacje ludzi ktorzy tym sie zajmuja, przejrzyj na oczy? To co Ci powiedzial wielkie miedziak razem z baranowskim zawsze jest prawda? Wiesz jaka ogromna machina sa media? Pewnie tak, wiec sam sobie odpowiesz. Podzial miedzy Pogon Szczecin SSA i Pogon Nowa - Dobra beczka, tylko zauwaz jedno male ale, dlaczego Ci ludzie pojawiaja sie tu i tu? Czy Ty nie rozumiesz czym jest PN ? Nie jest druga Bramka do wyboru, jest alternatywa dla ludzi ktorzy wierza nie w sukcesy ale w barwy i tradycje, jesli juz nic nie bedzie mozna zrobic by uratowac pierwsza lige POLSKA I SZCZECINSKA ( bo chyba nie powiesz mi ze to Polski lub Szczecinski zespol? )

Kto tu kreci afery - wez sie zastanow, kolejna podpowiedz: sila mediow. Jakiego dialogu z klubem czlowieku,kto bedzie sluchal kibicow pomysl nad tym.... KASA KASA KASA. Glupia prezentacja, na chuj mi ona? Bym mogl poznac 22 bambusow, majacych dwudziesto czlonowe nazwiska, ktorych i tak nie bede pamietal? Po co mialem tam isc? Chyba tylko ubolewac jak barwy MOJEGO klubu sa hanbione.

Czytajac ten tekst myslalem ze masz pojecia o zyciu na stadionie o tym co sie dzieje i jak jest, ale tekstami o poznaniu zdania ludzi ktorzy siedza i nic nie robia dlatego klubu tylko kupuja bilety i narzekaja, zaprzepasciles moja wiare.Watpie by ktokolwiek skasowal Twoj post, tutaj nie ma cenzury.
Zaznaczam ze jest to tylko moja opinia.
Na czesc pytan nie odpowiedzialem bo uzyskales odpowiedz od Montera.


Obrazek jpg wstawiony na forum
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005