Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 21:06
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)


,,Vi är överallt,,- POGON
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 22:19

  spagetti napisał:  
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)



To niesztywno ze Cie wyniki nie interesuja.
Fajnie ze sie pochwalies.
A teraz zawijaj...


nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 22:27

  spagetti napisał:  
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)



najmniej? no to świetnie-zawsze możesz chodzic na stadion kiedy mecze sie nie odbywają-ot tak dla atmosfery -dziwie sie ludzi i tym przyspiewkom "ch.. z wynikami" to raczej wynik sportowy nadaje sens kibicowania-nooo ale cóż...


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6704 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 22:37

  nowa od nowa napisał:  

  spagetti napisał:  
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)



najmniej? no to świetnie-zawsze możesz chodzic na stadion kiedy mecze sie nie odbywają-ot tak dla atmosfery -dziwie sie ludzi i tym przyspiewkom "ch.. z wynikami" to raczej wynik sportowy nadaje sens kibicowania-nooo ale cóż...



Polemizowałbym...ale i tak nie zrozumiesz...


To nie są leszcze Stefan...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7911 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 23:35
pisze tutaj tylko dlatego ze temat jest wysoko. Prosze tak jak wczesnijej bylo juz pisane przez innych urzytkownikow o zamkniecie tego tematu, bo szczerze mowiac to ten tytul az w oczy kuje, nastapila wreszcie normalnosc i wszyscy jestesmy tego swiadkami. Temat zamknac i miejmy nadzieje, ze nie bedzie potrzeby go odblokowywac.
Prosba do adminow - zamknac i zapomniec :).


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7506 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2007 23:57

  Semper Fidelis napisał:  

  spagetti napisał:  
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)



To niesztywno ze Cie wyniki nie interesuja.
Fajnie ze sie pochwalies.
A teraz zawijaj...



Nie napisalem ze wcale... A zawinac to mi mozesz blanta conajwyzej...A ty kibicu sukcesu chodzisz tylko jak wyniki sa?


,,Vi är överallt,,- POGON
AlterB
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7100 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/09/2007 03:42

  spagetti napisał:  

  Semper Fidelis napisał:  

  spagetti napisał:  
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)



To niesztywno ze Cie wyniki nie interesuja.
Fajnie ze sie pochwalies.
A teraz zawijaj...



Nie napisalem ze wcale... A zawinac to mi mozesz blanta conajwyzej...A ty kibicu sukcesu chodzisz tylko jak wyniki sa?



Dowiedz sie sam.


F48
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 10:36
"Drzymała to jednak postać wiarygodna,o czym przekonać się mogliśmy w ostatnich 10 latach.Chętnie utrzymałby klub w duzym mieście,ale gmina musi też udowiadniać,że chce mieć pierwszoligową drużynę z aspiracjami.Musi być stadion,muszą być uregulowane sprawy z pewną grupą kibiców. Nie może być sytuacji że kilku lub kilkunastu chłopców wymaluje transparent, że np. woli Pogoń szczecińską , od Pogoni Drzymały. Pogoń to nie kibice spod zegara. Pogoń jest szczecińska i całego regionu.Publiczność 20-tysięczną tworzą ludzie,którzy chcą przyjść na stadion bo warto. W Anglii nie ma "młynów", nie ma rac, a wszyscy się świetnie bawią." - W. Parada.

Fragment z dzisiejszego kuriera, ten to nigdy nie ma dość.


W Jedności Siła...
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7646 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 10:47

  Semper Fidelis napisał:  

  spagetti napisał:  

  Semper Fidelis napisał:  

  spagetti napisał:  
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)



To niesztywno ze Cie wyniki nie interesuja.
Fajnie ze sie pochwalies.
A teraz zawijaj...



Nie napisalem ze wcale... A zawinac to mi mozesz blanta conajwyzej...A ty kibicu sukcesu chodzisz tylko jak wyniki sa?



Dowiedz sie sam.



Semper Fidelis wyluzuj bo Twoje oskarżenia idą tak naprawdę do złej osoby. Twoje Spagetti też. Ile można prosić o zamknięcie tematu i wykasowanie zbędnych postów?

Ostatnio edytowany przez: Pszczółek, 6 września 2007, 13:09 [1 raz(y)]


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Prawa Strona Miasta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6840 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 13:03

  Pszczółek napisał:  

  Semper Fidelis napisał:  

  spagetti napisał:  

  Semper Fidelis napisał:  

  spagetti napisał:  
Te pszczolek chyba nie do mnie mowisz nie?Mnie wyniki to akurat najmniej obchodza:)Mowie o bardziej powaznych rzeczach:)



To niesztywno ze Cie wyniki nie interesuja.
Fajnie ze sie pochwalies.
A teraz zawijaj...



Nie napisalem ze wcale... A zawinac to mi mozesz blanta conajwyzej...A ty kibicu sukcesu chodzisz tylko jak wyniki sa?



Dowiedz sie sam.



Semper Fidelis wyluzuj bo Twoje oskarżenia idą tak naprawdę do złej osoby. Spagetti też. Ile można prosić o zamknięcie tematu i wykasowanie zbędnych postów?



hehe :D wyjasnijcie na sztywno sobie na meczu :D do nowa od nowa: proste ze chuj z wynikami zwlaszcza ze to Nasza Pogoń a jak tego nie rozumiesz to szubienica


Wasza nienawiść daje mi siłę, żebym stał się mocniejszy!Na zawsze w moim sercu tylko MKS Pogoń Szczecin!
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7192 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 19:15

  F48 napisał:  
"Drzymała to jednak postać wiarygodna,o czym przekonać się mogliśmy w ostatnich 10 latach.Chętnie utrzymałby klub w duzym mieście,ale gmina musi też udowiadniać,że chce mieć pierwszoligową drużynę z aspiracjami.Musi być stadion,muszą być uregulowane sprawy z pewną grupą kibiców. Nie może być sytuacji że kilku lub kilkunastu chłopców wymaluje transparent, że np. woli Pogoń szczecińską , od Pogoni Drzymały. Pogoń to nie kibice spod zegara. Pogoń jest szczecińska i całego regionu.Publiczność 20-tysięczną tworzą ludzie,którzy chcą przyjść na stadion bo warto. W Anglii nie ma "młynów", nie ma rac, a wszyscy się świetnie bawią." - W. Parada.

Fragment z dzisiejszego kuriera, ten to nigdy nie ma dość.



...widać że zagorzałych zwolenników pierwszoligowej koncepcji za wszelką cenę nam nie brakuje... oczy


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6396 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 19:40

  Pogoniarz73 napisał:  

  F48 napisał:  
"Drzymała to jednak postać wiarygodna,o czym przekonać się mogliśmy w ostatnich 10 latach.Chętnie utrzymałby klub w duzym mieście,ale gmina musi też udowiadniać,że chce mieć pierwszoligową drużynę z aspiracjami.Musi być stadion,muszą być uregulowane sprawy z pewną grupą kibiców. Nie może być sytuacji że kilku lub kilkunastu chłopców wymaluje transparent, że np. woli Pogoń szczecińską , od Pogoni Drzymały. Pogoń to nie kibice spod zegara. Pogoń jest szczecińska i całego regionu.Publiczność 20-tysięczną tworzą ludzie,którzy chcą przyjść na stadion bo warto. W Anglii nie ma "młynów", nie ma rac, a wszyscy się świetnie bawią." - W. Parada.

Fragment z dzisiejszego kuriera, ten to nigdy nie ma dość.



...widać że zagorzałych zwolenników pierwszoligowej koncepcji za wszelką cenę nam nie brakuje... oczy



Żenujący artykuł. Po prostu to jest walka z wiatrakami. Niestety nie da się uświadomić ludziom, co dobre a co złe. Wiek „kapitalizmu, coca-coli, McDonaldsa, KFC i innych dobrodziejstw na tym świecie” uderza, co po niektórym do głowy. Nie umieją lub nie chcą wysnuć własnych wniosków po wcześniejszej dokładnej analizie sytuacji. Ludzie niestety pod wpływem TV i innych mediów tracą własne zdanie i wierzą w brednie. Najgorsze jest, to, że Ci ludzie nie chcą poznać Pogoni od innej strony (strony tradycji) i dla większości powoli liczy się tylko kasa, tania rozrywka, jaką byłyby mecze za wszelką cenę w 1 lidze. eh:/


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7185 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 20:02
A może ten Parada pochodzi z jakiejś Koziej Wulki, nie poszło mu w życiu i nie dostał się na dziennikarstwo do Warszawy, ani Poznania, więc przyjechał do Szczecina. Może tu skończył pedagogikę, bo tylko tam go chcieli i dostał angaż w Kurierze, gdzie nagle stał się kimś, kto "dostał tubę w ręce".

Teraz może nawet pisać o przyłączeniu Szczecina do Tadżykistanu.

Ja na niego bynajmniej leje. Przecież to zwykły banan...


MKS Pogoń Szczecin Polska
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7523 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 20:43
Ciekawe czy był kiedyś na meczu w Anglii, czy widział tylko w tv.


Z daleka nie będzie widać.
DeeMeN.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6102 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 20:50

  ZetPe napisał:  
Ciekawe czy był kiedyś na meczu w Anglii, czy widział tylko w tv.



Obstawiam to drugie ...


Myślę, że sobie w życiu poradzę bo potrafię kombinować i swoich ideałów nie zdradzę !
M.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7213 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2007 20:51
Ale ten parada to jednak debil...Moze niech jeszcze napisze ze na wyspach w ogole nie ma kibicow.


DeszczH zawsze leje,DeszczH nigdy nie pada!

Bądź szybszy od Cienia i twardszy od kamienia,na drodze wojownika łatwego losu nie ma!
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6752 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2007 13:26
Przesadził z tymi kibicami w Anglii czy transparentem ale wg mnie nie można sie go czepiac za to, ze chcialby w Szczecinie miec silną drużyne pierszoligowa. Jest pelno takich kibiców i trudno im odebrać rację bo Pogon to nie prywatna piaskownica ale cos co jest dobrem Szczecina i chyba najwieksza marką tego miasta.
Miejsce Pogoni jest w I lidze. Cel nie uswieca środkow dlatego nie jestem za fuzjami czy oddaniem klubu w byle jakie ręce ale nie można też z drugiej strony tak krytykancko podchodzić do kazdego kto miałby ochote zostawić tu jakiś grosz.
Krytykuje sie Bekdasa, Drzymale, nawet bosman miał swoich niezadowolonych a teraz tez jest wiele krytycznych glosow wobec "gastronomikow" a tak naprawdę schody dopiero się zaczna jak przyjdzie grac w II czy miejmy nadzieje w I lidze. Proponuje troche mniej emocjonalnie podchodzic do sprawy, wyjdzie wszystkim na dobre.


Prw
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6704 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2007 14:58
Sponsoring, inwestycje -> tak,czemu nie... kolejna fuzja -> stanowcze nie. Proste jak budowa cepa...

Pzdr.


To nie są leszcze Stefan...
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6239 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2007 17:10

  Prawy napisał:  
Sponsoring, inwestycje -> tak,czemu nie... kolejna fuzja -> stanowcze nie. Proste jak budowa cepa...

Pzdr.



taaa? to z jakich części (trzech) jest zbudowany cep ? :D


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
kaktus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6946 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2007 18:07

  nowa od nowa napisał:  

  Prawy napisał:  
Sponsoring, inwestycje -> tak,czemu nie... kolejna fuzja -> stanowcze nie. Proste jak budowa cepa...

Pzdr.



taaa? to z jakich części (trzech) jest zbudowany cep ? :D



1=c
2=e
3=p


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005