Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 15:50
Nie musisz mnie pouczać co to miłość do miasta i klubu. Za parę latek miną ci pewne klimaty i trzezwymi oczyma popatrzysz na swoją przyszlosc. Ja z milosci do tego miasta robie to co do mnie nalezy i moim marzeniem jest by nie bylo opluwane i pozostawione na marginesie. To tyle.
Nie rozmywajmy watku.


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 16:26
ogolnie dyskusja II liga czy IV liga jest zupelnie bezsensowna... II ligi juz nie ma. Ptak wszystko zabral: pilkarzy, meble, komputery, telefony... nawet barwy i nazwe chcial zabrac. Stowarzyszenie MKS Pogon chce sie zwiazac z Pogonia Nowa wiec to co zostaje w 2 lidze nie ma juz praktycznie nic wspolnego ze Szczecinem czy jakakolwiek tradycja MKS Pogon Szczecin. Drugoligowa SSA to w tej chwili tylko i wylacznie miejsce w 2 lidze a moze i nawet jeszcze nizej. Tu nie ma nad czym debatowac w sumie tylko dac dzialaczom PN spokojnie przygotowywac sie do sezonu IV ligi albo w ostatecznosci nawet A-klasy...


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 16:34

  Gradus napisał:  
ogolnie dyskusja II liga czy IV liga jest zupelnie bezsensowna... II ligi juz nie ma. Ptak wszystko zabral: pilkarzy, meble, komputery, telefony... nawet barwy i nazwe chcial zabrac. Stowarzyszenie MKS Pogon chce sie zwiazac z Pogonia Nowa wiec to co zostaje w 2 lidze nie ma juz praktycznie nic wspolnego ze Szczecinem czy jakakolwiek tradycja MKS Pogon Szczecin. Drugoligowa SSA to w tej chwili tylko i wylacznie miejsce w 2 lidze a moze i nawet jeszcze nizej. Tu nie ma nad czym debatowac w sumie tylko dac dzialaczom PN spokojnie przygotowywac sie do sezonu IV ligi albo w ostatecznosci nawet A-klasy...



Pytanie tylko jak skonstruowana jest umowa pomiędzy SSA a Stowarzyszeniem. Czy Stowarzyszenie może ot tak zabrać herb i barwy czy jest to tylko możliwe przy likwidacji spółki lub przeniseniu jej do innego miasta.


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 16:55
nie wiem jakie sa dokladnie umowy ale mysle, ze raczej nie znajdzie sie zaden idiota chetny do odkupienia niepewnego miejsca w lidze od Ptaka. Ptakowi tez chyba specjalnie na sprzedazy nie zalezy bo nie probuje nawet sie starac o licencje na gre w II lidze. Zdaje sie czas na zlozenie dokumentow jest do 20 czerwca czyli zostalo 13 dni. Prawdopodobnie jedyna szansa dla Ptaka na wyciagniecie jeszcze jakiejs kasy z SSA to sprzedanie jej jakiemus zespolowi z nizszej ligi.


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7942 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 17:00

  Gradus napisał:  
Ptakowi tez chyba specjalnie na sprzedazy nie zalezy



Chyba nie mówisz poważnie. Sprzedając teraz miejsce zyska kilka milionów, a za miesiąc nie bedzie miał z tego nic... To jest człowiek interesów i napewno nie podaruje sobie tej kasy.


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 17:09

  chrisxx napisał:  

  Gradus napisał:  
Ptakowi tez chyba specjalnie na sprzedazy nie zalezy



Chyba nie mówisz poważnie. Sprzedając teraz miejsce zyska kilka milionów, a za miesiąc nie bedzie miał z tego nic... To jest człowiek interesów i napewno nie podaruje sobie tej kasy.




kto mu ma niby dac te pare milionow??
Ma Ptak pecha, ze jednak PN istnieje... bo inaczej moglby sobie spokojnie miasto szantazowac i za pare baniek byc moze miastu SSA opchnac.


markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6627 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 17:37

  Gradus napisał:  

  chrisxx napisał:  

  Gradus napisał:  
Ptakowi tez chyba specjalnie na sprzedazy nie zalezy



Chyba nie mówisz poważnie. Sprzedając teraz miejsce zyska kilka milionów, a za miesiąc nie bedzie miał z tego nic... To jest człowiek interesów i napewno nie podaruje sobie tej kasy.




kto mu ma niby dac te pare milionow??
Ma Ptak pecha, ze jednak PN istnieje... bo inaczej moglby sobie spokojnie miasto szantazowac i za pare baniek byc moze miastu SSA opchnac.



Nikt mu nie da paru baniek za miejsce 2 lidze , pół roku temu była do kupienia Zawisza-Hudrobudowa za 1 zł i jakoś nie było chętnych


http://www.e-turysta.pl
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7227 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 18:13
Za złotówkę?

Kurde, że też nie wiedziałem. Kupił bym sobie ten klub... można było niezły biznes zrobić.

Posprzedawał bym wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Biurko, klamkę od drzwi budynku klubowego, drzwi od sracza... Nie dało by się na tym stracić :D


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 18:33

  Bzyku napisał:  
Za złotówkę?

Kurde, że też nie wiedziałem. Kupił bym sobie ten klub... można było niezły biznes zrobić.

Posprzedawał bym wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Biurko, klamkę od drzwi budynku klubowego, drzwi od sracza... Nie dało by się na tym stracić :D



Oj dało by sie. Gdybyś kupił ten Hydrotwór miał byś miejsce w 2 lidze i mógłbyś sprzedać drzwi od sraczy, to prawda :) Ale co z tego skoro klub był głównym bohaterem afery korupcyjnej. A niestety - jako właściciel klubu musiał byś odpowiadać za to co naodpierdalali poprzednicy


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 18:45

  Metyl napisał:  

  Bzyku napisał:  
Za złotówkę?

Kurde, że też nie wiedziałem. Kupił bym sobie ten klub... można było niezły biznes zrobić.

Posprzedawał bym wszystko co ma jakąkolwiek wartość. Biurko, klamkę od drzwi budynku klubowego, drzwi od sracza... Nie dało by się na tym stracić :D



Oj dało by sie. Gdybyś kupił ten Hydrotwór miał byś miejsce w 2 lidze i mógłbyś sprzedać drzwi od sraczy, to prawda :) Ale co z tego skoro klub był głównym bohaterem afery korupcyjnej. A niestety - jako właściciel klubu musiał byś odpowiadać za to co naodpierdalali poprzednicy



jest tez mozliwosc, ze wraz z miejscem w lidze trzeba bylo kupic dlugi tego tworu ;)


monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 18:54
Ja widzę to tak:

SSA zostanie sprzedana bez licencji, a nowy właściciel z przyczyn proceduralnych nie zdąrzy jej dostać ==> EFEKT: Spadek do III ligi
PZPN w związku z "aferą wrocławską" nakłada na SSA karę finansową i degraduje o 1 klasę rozgrywkową ==> EFEKT:
IV liga.

Czekam teraz na komentarz "psychoświnki", sb-ka i innych żarliwych zwolenników SSA?


MKS Pogoń Szczecin Polska
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6892 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 18:59

  sb napisał:  
Nie musisz mnie pouczać co to miłość do miasta i klubu. Za parę latek miną ci pewne klimaty i trzezwymi oczyma popatrzysz na swoją przyszlosc. Ja z milosci do tego miasta robie to co do mnie nalezy i moim marzeniem jest by nie bylo opluwane i pozostawione na marginesie. To tyle.
Nie rozmywajmy watku.





Trzeźwymi oczami zawsze patrze! Moja przyszłość jest związana z Klubem działającym na jasnych i zdrowych zasadach...nie z jakimś tworem zrobionym na siłę (czyt. dla jakiś terenów etc.) Po raz kolejny zadam pytanie (już było powtarzane kilka razy przez innych): Co musi złego jeszcze zrobić jakiś "dobrodziej" zanim Ty (i Tobie podobni) zrozumieją, że to nie ma sensu(?) Mało Wam już tych "przygód", które były aplikowane od 7 lat? Bez odbioru!



  Cytat:  
Ja widzę to tak:

SSA zostanie sprzedana bez licencji, a nowy właściciel z przyczyn proceduralnych nie zdąrzy jej dostać ==> EFEKT: Spadek do III ligi
PZPN w związku z "aferą wrocławską" nakłada na SSA karę finansową i degraduje o 1 klasę rozgrywkową ==> EFEKT:
IV liga.

Czekam teraz na komentarz "psychoświnki", sb-ka i innych żarliwych zwolenników SSA?



IV liga = IV liga? Oj co po niektórzy mieliby duży problem - i pewnie wtedy Najlepsza, najukochńsza była by Pogoń AMC (jak to fani SSA mówią i piszą o PN) Czyli nagły zwrot uczuć - współczucia dla Was panowie i panie :)

Ostatnio edytowany przez: db1948, 7 czerwca 2007, 19:05 [1 raz(y)]


sb
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 21:35
Kto jest zwolennikiem ssa? Umiecie czytac? Jestem zwolennikiem rozsadku a nie wyrzucania na siebie pomyj. Nie podoba mi sie podejscie niektorych do sprawy a nie sama idea PN w IV lidze. Nie byłoby dzisiaj problemu gdyby nie postawa wladz tego miasta od wielu lat i dzisiaj tez.


byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 22:03
Nie jestem do konca zorientowany ale moze PN sprobowala by kupic SSA i miejsce w 2 lidze ? Jezeli chodzi o sume to byla podawana nawet ponizej 1 mln zlotych wiec moze bylo by to realne.Gdzies w wywiadzie z Chlasta czytalem ,ze sa w stanie stworzyc budzet na miare 2 ligi.Przy takim rozwiazaniu pewnie wszyscy byli by zadowoleni.


kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 22:16

  byku napisał:  
Nie jestem do konca zorientowany ale moze PN sprobowala by kupic SSA i miejsce w 2 lidze ? Jezeli chodzi o sume to byla podawana nawet ponizej 1 mln zlotych wiec moze bylo by to realne.Gdzies w wywiadzie z Chlasta czytalem ,ze sa w stanie stworzyc budzet na miare 2 ligi.Przy takim rozwiazaniu pewnie wszyscy byli by zadowoleni.



Wszyscy byliby zadowoleni, ale wątpie w to że znalazła by się kasa na to i czy Ptak chciałby sprzedać miejsce w II lidze PN :P. Lepiej się nie pchać i stopniowo budować od IV ligi.


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 22:21

  byku napisał:  
Nie jestem do konca zorientowany ale moze PN sprobowala by kupic SSA i miejsce w 2 lidze ? Jezeli chodzi o sume to byla podawana nawet ponizej 1 mln zlotych wiec moze bylo by to realne.Gdzies w wywiadzie z Chlasta czytalem ,ze sa w stanie stworzyc budzet na miare 2 ligi.Przy takim rozwiazaniu pewnie wszyscy byli by zadowoleni.



Wszystko ładnie i kolorowo. ALE. Po pierwsze po co nam to bagno zwane SSA ? Kupić to tylko dla miejsca w 2 lidze to głupota. Przecież zobacz, ptak w ramach zemsty może zadłużyć spółke przed transakcją na pare ładnych banieczek. I co wtedy ? Kto to wtedy spłaci ? Niestety ale wszystkie zobowiązania jakie miała SSA przejdą wtedy na nowego właściciela. Zobacz że nawet sam Miedziak nie ukrywa że klub utracił płynność finansową. Dwa. Kto da gwarancje że klub nie jest umoczony w afere korupcyjną ? Jeśli nie jest to dlaczego ptak zaszył sie w buszu na końcu świata i ani myśli przyjechać do Polski choć by po to aby zerknąć na swoje nowe posiadłości w Rzgowie? Po trzecie. Pogoń to marka z ogromnym potencjałem. Możesz mi wierzyć sponsorzy naprawde będą ale trzeba to wszystko najpierw poukładać i odbudować. 4 i 3 liga to będą dwa lata na odbudowe klubu i na udowodnienie sponsorom że to normalny i zdrowy klub a nie objazdowy cyrk, kabarecik jak za chorych rządów antoniego ptaka. Wtedy napewno nie jedna poważna firma zainteresuje sie sponsorowaniem klubu i da pieniążki na 1 lige. Tak więc Stowarzyszenie MKS i Pogoń Nowa łączcie siły i czekamy na odrodzenie Pogoni w 4 lidze bez oglądania sie na Koźmińskich i innych dobrych wujków.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/06/2007 22:45
Nie ma sensu przejmowac spolki od ptaka z woelu powodow. Tak naprawde nie wiemy czy spolka nie bedzie ukarana za korupcje. Oczywoscoe wydac milion na kupno klubu to zaden problem . Ale co dalej ? Z dnia na dzien musisz wylozyc kilka milionow na zbudowanie druzyny , ktora ma o cos grac .Musisz zorganizowac cale zaplecze, zalatwic obozy , sprzet pilkarski . pelno takich drobnych spraw.
A zaczynajac od 4 ligi masz czas stopniowo wszystko zalatwiac . Zaczynajac od 2 ligi mozna zawsze cos przeoczyc. No i kupno klubu. Nielot wolalby stracic milion niz dogadac sie z PN.Dla niego nie jest to jakis wielki majatek.
Edit: I mamy kolejny dowod na to ze nie ma sensu kupowac spolki. Jezeli prawda jest co mowi Baniak o Moskalewiczu to do miliona za akcje trzeba dodac 700 tys ktore trzeba zaplacic Moskalewiczowi. A takich rzeczy moze byc sporo.

Ostatnio edytowany przez: goral1982, 8 czerwca 2007, 13:21 [1 raz(y)]


AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7013 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/06/2007 12:59
Za wp.pl
To jednak nie koniec intrygi. O godz. 17 przyjeżdża Miedziak z ochroniarzami i mówi, że doszły go słuchy o konflikcie między polskimi a brazylijskimi piłkarzami. Jak to usłyszeli piłkarze, to się rzucili na niego i krzyczeli do niego - wyp... stąd! Felipe wrzeszczał Fhajer, fhajer, bo dobrze nie umiał wymówić.

Kawalek wywiadu z Baniakiem jaki ukazal sie dzis,to chyba najlepszy watek:):)


A ja i tak wierzyc nie przestane...
byku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7147 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/06/2007 13:24
Któryś trafił? (pilka w glowe miedziaka)

- No właśnie, to był wykładnik tego, jak słabą technicznie miałem drużynę, bo nikt nie zgarnął głównej nagrody. Tylko Edi i Gu trafili w korpus. Za to była jakaś mniejsza nagroda, chyba 50 zł.

Komedia


Gradus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7884 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 08/06/2007 13:29

  Pogon v Wieden napisał:  
Za wp.pl
To jednak nie koniec intrygi. O godz. 17 przyjeżdża Miedziak z ochroniarzami i mówi, że doszły go słuchy o konflikcie między polskimi a brazylijskimi piłkarzami. Jak to usłyszeli piłkarze, to się rzucili na niego i krzyczeli do niego - wyp... stąd! Felipe wrzeszczał Fhajer, fhajer, bo dobrze nie umiał wymówić.

Kawalek wywiadu z Baniakiem jaki ukazal sie dzis,to chyba najlepszy watek:):)



no tak a potem na pozegnanie ze znienawidzonym Miezdiakiem zrobili sobie pamiatkowe zdjecie...
Obrazek jpg wstawiony na forum


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.23 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005