Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ernestopoulos
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/10/2013 15:17
Przejebane. Teraz, po zerwaniu zgody z Legią będę musiał rozwiązać umowę z NC+...


Warszawa&Szczecin
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4241 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/10/2013 16:58
I co jeszcze zabronisz mi pić jednocześnie Bosmana i Królewskiego? Lepiej bojkotuj Żubra (Jaga) Piasta (Śląsk) Harnaś (Widzew). Są rzeczy które warto bojkotować.


Tylko Wariaci
everton
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4435 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/10/2013 17:00

  londoner napisał:  

  KAM napisał:  
aż nie wiem co myśleć :D haha Zakochani w Pogoni



Pomysł bardzo fajny, tylko obawiam się, że zaraz Biedroń i spółka będą mieli uzywanie...


Kogo oni obchodzą? Niech spierdalają :)

A takie próby cieszą. Przynajmniej coś się w końcu dzieje.


NSNO
WSKL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6181 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/10/2013 19:14

  everton napisał:  

  londoner napisał:  

  KAM napisał:  
aż nie wiem co myśleć :D haha Zakochani w Pogoni



Pomysł bardzo fajny, tylko obawiam się, że zaraz Biedroń i spółka będą mieli uzywanie...


Kogo oni obchodzą? Niech spierdalają :)

A takie próby cieszą. Przynajmniej coś się w końcu dzieje.



W sumie jakby nie patrzeć na efekt tej akcji to w tych tęczowych czasach w miarę sztywne zachowanie zarządu...


Gdy na mnie nastają złośliwi, by zjeść moje ciało, wtenczas oni, wrogowie moi i nieprzyjaciele, chwieją się i padają.
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7355 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 25/10/2013 21:49

  Dan Henderson napisał:  

  everton napisał:  

  londoner napisał:  

  KAM napisał:  
aż nie wiem co myśleć :D haha Zakochani w Pogoni



Pomysł bardzo fajny, tylko obawiam się, że zaraz Biedroń i spółka będą mieli uzywanie...


Kogo oni obchodzą? Niech spierdalają :)

A takie próby cieszą. Przynajmniej coś się w końcu dzieje.



W sumie jakby nie patrzeć na efekt tej akcji to w tych tęczowych czasach w miarę sztywne zachowanie zarządu...



Sztywne nie sztywne - ale pomysł dramatycznie głupi. Zaraz będzie sektor dla singli, rozwiedzionych albo samotnych matek.


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6393 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/10/2013 02:19

  KtoToTaki napisał:  

  Dan Henderson napisał:  

  everton napisał:  

  londoner napisał:  

  KAM napisał:  
aż nie wiem co myśleć :D haha Zakochani w Pogoni



Pomysł bardzo fajny, tylko obawiam się, że zaraz Biedroń i spółka będą mieli uzywanie...


Kogo oni obchodzą? Niech spierdalają :)

A takie próby cieszą. Przynajmniej coś się w końcu dzieje.



W sumie jakby nie patrzeć na efekt tej akcji to w tych tęczowych czasach w miarę sztywne zachowanie zarządu...



Sztywne nie sztywne - ale pomysł dramatycznie głupi. Zaraz będzie sektor dla singli, rozwiedzionych albo samotnych matek.



Dokładnie. Do tego brak możliwości kupienia pojedynczej wejściówki na ten sektor. Raz, że pewnie są kibice którzy często wybierali akurat 15stkę, do tego jak z owymi zakochanymi będzie chciał pójść kolega/koleżanka/brat/siostra to niestety....ale się nie da - chyba że kupi dwa bilety :)


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/10/2013 13:16
Dokladnie. Jak juz chca drazyc temat par na 15stce to mogli zrobic tak ze bilety sa do ogolnej sprzedazy jak wczesniej, ale dla par( facet,kobieta) cena dwoch biletow moglaby byc w cenie jednej wejsciowki(lub jakis grosz wiecej),i tylko na ten sektor.I wszyscy byli by zadowoleni :)


,,Vi är överallt,,- POGON
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7972 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/06/2014 21:58
BEZ KOMENTARZA !!!


POGOŃ TO MY !
j.badlewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3689 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/06/2014 22:08

  dary napisał:  



dziwna sprawa... nie mają numerów...


dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7972 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/06/2014 09:40
A co w tym dziwnego ? Pewnie producent puszcza odznaki na lewo, bo klub się przed tym nie zabezpieczył. Przecież wiedzą komu zlecali ich wykonanie i kto sobie dorabia...


POGOŃ TO MY !
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6047 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/06/2014 11:50

  dary napisał:  
A co w tym dziwnego ? Pewnie producent puszcza odznaki na lewo, bo klub się przed tym nie zabezpieczył. Przecież wiedzą komu zlecali ich wykonanie i kto sobie dorabia...



Jakie na lewo. Podróbki odznak...


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7972 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/06/2014 17:31
Problem w tym, że to nie są podróbki, tylko oryginały bez wybitych numerów.


POGOŃ TO MY !
Bengoro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6047 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/06/2014 18:32

  dary napisał:  
Problem w tym, że to nie są podróbki, tylko oryginały bez wybitych numerów.



Spokojnie sprawa już zgłoszona


Ojczyzna – to wielki zbiorowy obowiązek.

FC Kamień Pomorski
Ligowiec.net Team
Pgn.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/06/2015 23:49
Mając zamiar napisać ten post uznałem że ten temat będzie chyba najlepszy. Jest mi niezmiernie przykro, że właściciele klubu po raz kolejny nie potrafią zasłużonych zawodników pożegnać we właściwy sposób (no może poza Edim heh). Pomijam już słuszność decyzji personalnych, ale zarówno Radek jak i Maks spędzili tutaj kawał swojej kariery, obaj są ikonami odbudowy Naszej Pogoni i zasłużyli na coś więcej niż jebany wpis na fejsbuku i stronie oficjalnej. Kompletny brak klasy. Mam nadzieję i liczę na to, że jako Kibice w sobotę o 19 godnie ich pożegnamy i tak zapamiętają swój pobyt tutaj w Szczecinie. Mroczek parówo tak się nie robi.


badboy22
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4203 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2015 15:24
[cytat=Pgn.]Mając zamiar napisać ten post uznałem że ten temat będzie chyba najlepszy. Jest mi niezmiernie przykro, że właściciele klubu po raz kolejny nie potrafią zasłużonych zawodników pożegnać we właściwy sposób (no może poza Edim heh). Pomijam już słuszność decyzji personalnych, ale zarówno Radek jak i Maks spędzili tutaj kawał swojej kariery, obaj są ikonami odbudowy Naszej Pogoni i zasłużyli na coś więcej niż jebany wpis na fejsbuku i stronie oficjalnej. Kompletny brak klasy. Mam nadzieję i liczę na to, że jako Kibice w sobotę o 19 godnie ich pożegnamy i tak zapamiętają swój pobyt tutaj w Szczecinie. Mroczek parówo tak się nie robi
SWIETE SLOWA!!!!!!


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4500 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2015 15:27
Klasy się nie kupi. Michniewicz jest tchórzem.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7202 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2015 17:48
Żebym wiedział że Michniewicz, będzie pierdolił takie głupoty na konferencji, to bym tam pojechał i opluł go prosto w twarz. A tekst ze on musi Wypierdolić Radka i Maksa żeby ta drużyna poszła do przodu, to jawne charanie w twarz zawodnikom i kibicom. Chodzi mi przede wszystkim o Radka. Michniewicz parówko, gdybyś spojrzał na NASZA Pogoń od czasów odbudowy to Radek Janukiewicz, jest kurwa jednym z niewielu, który zasługuje na grę w NASZYM klubie. Zasługuje przede wszystkim na szacunek bo mimo że zarabiał nie małe pieniądze to zawsze był gotowy do gry i wielokrotnie robił nam punkty a do tego nie był jebanym najemnikiem jak większość dorobkiewiczy, którym Radek nie pasował bo potrafił w ryj powiedzieć, że są jebanymi niedojdami. Zdaje sobie sprawę że jedni przychodzą a inni odchodzą, ale styl w jakim się rozstajecie to HANBA! DĄBROWSKI, JANUKIEWICZ, WDOWCZYK, ROGALSKI i kilku innych zawodników czy trenerów. Myślałem że skoro smolnego nie ma to teraz będzie lepiej, ale ni huja. Panie Mroczek, cała rodzina Pogoni przygląda się temu co Pan odpierdala i szczerze życzę i Sobie i Panu, żeby się Pan obronił chociaż trochę, ściągając bramkarza o niebo lepszego od Radka(sportowo) , bo klasę to już Pan stracił dawno albo nigdy nie posiadał. Po za tym te wasze działania w stylu dzisiaj kontrakt przedłużamy, żeby jutro rozwiązać to jest działanie na szkodę spółki. Jak się Pan dorobił takiej kasy skoro tak Pan, zarządza? Może ktoś wreszcie wytłumaczy ludziom czemu nie ma Smolnego i Mizaka? Działa Pan jak Tusk. Wszystkie afery pod dywan. Uważam że temat jest idealny bo to co robi zarząd do normalnych nie należy.


No One Like Us....We don't Care...
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5013 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2015 17:53
POGOŃ TO MY

To jest nieprawdopodobne że facet który przyjechał tutaj na kilka miesięcy może wprowadzać swoje porządki i wyrzucić z klubu takich piłkarzy. Oszalał kurwa. Od początku mi nie pasował, pisałem to nie raz. Wszyscy się zachwycali, jak go atakowałem to go broniliście.

Gratulacje.


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7202 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/06/2015 18:13

  DP napisał:  
POGOŃ TO MY

To jest nieprawdopodobne że facet który przyjechał tutaj na kilka miesięcy może wprowadzać swoje porządki i wyrzucić z klubu takich piłkarzy. Oszalał kurwa. Od początku mi nie pasował, pisałem to nie raz. Wszyscy się zachwycali, jak go atakowałem to go broniliście.

Gratulacje.



Nie bądź naiwny, że to jest decyzja Michniewicza. On sobie może podecydowac ale u siebie na chacie. To decyzja Mroczka, Stolarczyka. Bynajmniej póki co oni biorą to na klatę, bo w poniedziałek może się okazać że to ruchy kogoś z Azotów. Jakby nie było to jest to żenujące i bez jakiegokolwiek stylu i klasy.


No One Like Us....We don't Care...
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6173 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/03/2017 17:37
Moskal, Musiał, Pesković, Stolarczyk, Sikora - out. Tym Panom już dziękujemy!!! Czas zrobić w końcu porządek w tym klubie - Skoro miało być tak dobrze to dlaczego jest tak źle Panie Prezesie. Mieliśmy iść rok po roku sezon po sezonie do przodu a my nie dość , że staliśmy w miejscu to teraz się jeszcze cofamy.


PS 1948
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005