Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
El d0kt0rro
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6440 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 12:28
Taa Miedziak to jeden wielki .... i tyle !

Czynią starania żeby nazwa Pogoń pozostała w Szczecinie? pff żałosny jest ten gościu... no chyba ze chodzi o nazwę w kontekście strony www.pogonszczecin.pl bo z tego co widzę od 20 minut strona przestała działać i istnieć :P Trzeba ja odkupić :P :) Żeby pozostała w Szczecinie oczywiście...


Junior
Pogoń Szczecin
IP: zapisany
Na forum od 8293 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 12:36
strona Pogońszczecin.pl padla :)

oznacza to koniec.... ufff

ps. antoni ptak on tour byl dzisiaj widziany w hotelu Panorama o godzinie 10


Adrian PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8291 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 14:23

  phoenix napisał:  

  Mietow napisał:  

  monter napisał:  
komenty ze strony Błękitnych

Skądkolwiek oni nadają, nie narzekają chyba na słabego dealera.



Janek szaleje...



kurna przeciez mozna sie poplakac ze śmiechu lol

za panem antonim przemiezamy caly swiat wiele wiosek kilkanascie miast co rok to inny klub bawimy sie tak znow ole ole ole STARGARD TERAZ JEST!!!NOWA PRZYSPIEWKA PTAK PTAK BLEKITNI!!jak sie wam podoba?




tak - 2007-07-14 14:36:04
za panem antonim przemiezamy caly swiat wiele wiosek kilkanascie miast co rok to inny klub bawimy sie tak znow ole ole ole STARGARD TERAZ JEST!!!NOWA PRZYSPIEWKA PTAK PTAK BLEKITNI!!jak sie wam podoba?
autor: ~TOMEK

ale ty jestes glupi...

Ostatnio edytowany przez: Adrian PS, 16 lipca 2007, 14:30 [1 raz(y)]


Hold skladam temu miastu...
Amenhotep
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6158 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 16:09

  spagetti napisał:  
A teraz damian nadajacy z kompa miedziaka,komentarze na stronie Blekitnych..

Marzenia się spełnią!!! - 2007-07-14 14:41:25
Moim wielkim marzeniem jest by drużyna Błękitnych Stargard Szczeciński była postrzegana jako profesjonalny klub z profesjonalnym zapeleczem oraz wspaniałym stadionem. Szanowny Panie Antoni wiem, że stać Pana na to wszystko i z tego miejsca chciałbym już zaapelować o to, zeby już zacząć budować drużynę na miare europejskich pucharów. Zdaję sobie sprawę, ze może być to cięzka sprawa z racji nieprzychylnych pseudokibiców ze Szczecina którzy będą torpedować budowę wielkiego klubu z którym utozsamiałaby się cała piłkarska Polska. Wiem również, że puchary europejskie są tylko kwestią czasu i czekać tylko jak zawita do Stargardu np. real Madryt czy AC Milan i inne tuzy światowej piłki... Stargard Szczeciński bedzie wówczas na ustach całej Polski i bedziemy wszyscy dumnie nosić wysoko głowę. Jako wierny sympatyk Pańskich działań apeluję by chociaż na począterk wzmocnić kadrę Błękitnych (które przecież bedą grać o wejście do OE) piłkarzami których posiada Pan karty zawodnicze. Mam na myśli Julcimara, Batatę i kilku innych wyróżniających się zawodników z rezerw Pogoni Szczecin. Warto również byłoby przekonac do siebie wspaniałego sponsora jakim jest niewątpliwie Browar Szczeciński BOSMAN i kilku innych dużych sponsorów. Trzymam za Pana kciuki Panie Antoni i mam nadzieję, ze uda się Panu zrobić w Strgardzie na stadionie Błekitnych piłke na najwyższym poziomie.
autor: ~DAMIAN


HAAAAAAAAAAAHAAAAAAAAAAHAAAAAAAAA

TEŻ JESTEM ZA!!! - 2007-07-14 19:00:37
Trzeba szybko działać Panie Antoni!!! Już teraz szukać dobrych technicznie zawodników i szybko awansowac do OE. Będzie podziwiać Pana cała Polska. Drużyna już na starcie następnego sezonu przygotowana o walke o najwyższe trofea. Wspaniali kibice (najlepsi w pierwszej lidze), najlepsze oprawy, jeden z największych budżetów i oczywiście modernizowany stadion by mógł spełniać wymogi Polskie ale i europejskie. To normalnie IDYLLA. Ja też dam plusika "+". Pozdrawiam kibiców Błekitnych i oczywiście nie zapominam o wspaniałych kibicach (zaznaczam kibicach, a nie chuliganach) Pogoni Szczecin.

AZ wazelina po monitorze splywa...Nie ma to jak poprawienie sobie humoru z rana:)




BUHAHAHAHAHAAHA, a ja tez mam cos dla Ptaka!!!

Obrazek gif wstawiony na forum
Shot at 2007-07-16


Obrazek jpg wstawiony na forum
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6366 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 21:44
Dla mnie tu nic smiesznego. 2 lub 3 komentarze mogłybyć smieszne. Ale jest ich cała masa. To jest poprostu żenada. Żygać mi sie chce jak czytam takie bzdury. Co najgorsza niektórzy się jarają. Chociaż bardzoprawdopodobne, że oprocz Tomka i Damiana to jescze jest kilka ników losowo wybranych i też piszacych takie chore komentarze. Według mnie albo ktoś se robi jaja,albo to jakaś prowokacja albo te rzogowskie kurwy! :/ szkoda gadać. Może istnieje możliwość blokowania ID lub czegos takiego (nie znam się) ale chociaż aby z jednego kompa nie mogli już pisać tych pojebanych komentarzy.

Ja tam wierze w Stargard. Co jak co to przecież jak Szczecin są za Pogonią i znam kilku ludzi co jeżdzą na Pogoń i do Szczecina i na wyjazdy.

ps. tu jescze taki głupi komentarz:

  Cytat:  

tak - 2007-07-14 14:24:53
KOCHAM PANA ANTONIEGO!!!! BLEKITNI PTAK STARGARD FOREVER pseudokibice Pogoni nie damy sie zastraszac jakimis napisami na budynku klubowym jesli bedzie trzreba oddam zycia za pana prezesa tak samo tomek
autor: ~DAMIAN



Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7181 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/07/2007 22:25

  Cytat:  
tak - 2007-07-14 14:24:53
KOCHAM PANA ANTONIEGO!!!! BLEKITNI PTAK STARGARD FOREVER pseudokibice Pogoni nie damy sie zastraszac jakimis napisami na budynku klubowym jesli bedzie trzreba oddam zycia za pana prezesa tak samo tomek
autor: ~DAMIAN



Moim zdaniem to poprostu ktos sobie jaja robi wiedząc iż nas to podkurwi..I nie powiem ze nie udało mu sie troche hehe. Wogóle proponuje zamknąć ten temat i nie dawac temu oszołomowi powodów do masturbacji..PzDr


No One Like Us....We don't Care...
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7620 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/07/2007 00:12
może jakiś pokojowy transparencik na meczu dot. negocjacji Błękitnych z Ptakiem? ;D


Pogoń Szczecin MKS!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7388 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/07/2007 17:58
Foto1

Foto 2

To chyba jakieś żarty.. nogi z dupy powyrywać odpowiedzialnym za ten "porządek".


Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 18:34
W sumie nie wiem w jakim temacie to napisać, ale w ramach ciekawostki na tvp3 podano, że stadion Błękitnych nie spełnia wymogów licencyjnych i jeśli ptaszysko chce grać w II lidze to będzie musiało poszukać innego obiektu :D i bardzo dobrze!


69
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7525 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 18:39

  Cywil napisał:  
W sumie nie wiem w jakim temacie to napisać, ale w ramach ciekawostki na tvp3 podano, że stadion Błękitnych nie spełnia wymogów licencyjnych i jeśli ptaszysko chce grać w II lidze to będzie musiało poszukać innego obiektu :D i bardzo dobrze!




Na to nie będzie miał czasu i pewnie zagra w 4 lidze. A nam może pozostać A-klasa. Dlatego nie wiem z czego się cieszysz ?


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7621 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 18:44

  69 napisał:  

  Cywil napisał:  
W sumie nie wiem w jakim temacie to napisać, ale w ramach ciekawostki na tvp3 podano, że stadion Błękitnych nie spełnia wymogów licencyjnych i jeśli ptaszysko chce grać w II lidze to będzie musiało poszukać innego obiektu :D i bardzo dobrze!




Na to nie będzie miał czasu i pewnie zagra w 4 lidze. A nam może pozostać A-klasa. Dlatego nie wiem z czego się cieszysz ?



69 - dokladnie o tym samym pomyslalem, ze w przypadku gdy ptak nie bedzie mogl grac w II lidze ,to zglosi swoj team do IV ligi i my zostaniemy na lodzie...


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6626 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 18:57
A ja troszke nie rozumiem dlaczego w tym temacie bardzo wolno dziala zachodnipomorski zwiazek pilki noznej??? Liga juz tuz tuz a tak naprawde nie wiadomo kto co kiedy i gdzie ... ogolny BURDEL!!!!


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
Cywil
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6890 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 19:07

  69 napisał:  

  Cywil napisał:  
W sumie nie wiem w jakim temacie to napisać, ale w ramach ciekawostki na tvp3 podano, że stadion Błękitnych nie spełnia wymogów licencyjnych i jeśli ptaszysko chce grać w II lidze to będzie musiało poszukać innego obiektu :D i bardzo dobrze!




Na to nie będzie miał czasu i pewnie zagra w 4 lidze. A nam może pozostać A-klasa. Dlatego nie wiem z czego się cieszysz ?



W sumie to bardzo możliwe, nie pomyślałem o tym od tej strony. W takim razie rzeczywiście nie jest to tak dobra informacja jak mi się na początku wydawało.


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6222 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 19:36

  pit26 napisał:  

  69 napisał:  

  Cywil napisał:  
W sumie nie wiem w jakim temacie to napisać, ale w ramach ciekawostki na tvp3 podano, że stadion Błękitnych nie spełnia wymogów licencyjnych i jeśli ptaszysko chce grać w II lidze to będzie musiało poszukać innego obiektu :D i bardzo dobrze!




Na to nie będzie miał czasu i pewnie zagra w 4 lidze. A nam może pozostać A-klasa. Dlatego nie wiem z czego się cieszysz ?



69 - dokladnie o tym samym pomyslalem, ze w przypadku gdy ptak nie bedzie mogl grac w II lidze ,to zglosi swoj team do IV ligi i my zostaniemy na lodzie...



Chwilka. Ptak w tej chwili dysponuje miejscem w II i w IV lidze. Jeśli nie otrzyma licencji to miejsce w II lidze zamieni sie na miejsce w IV chyba o ile sie nie myle. Wtedy posiadałby dwa miejsca w IV lidze co oznacza bezsens.

Dlatego też oddając nam teraz miejsce w IV lidze nic kompletnie nie traci a zyskuje szanse na gre w II lidze bo jak wiadomo ZZPN chce aby Ptak nam IV lige oddał jeśli chce wogóle myśleć o grze w II.

Tak mi sie wydaje że jest ale jeśli sie myle to niech ktoś kompetentny w tej sprawie sie wypowie. Pozdro


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 19:43
On nie zglosi do 4.Jest zbyt chciwy na 4 lige..


,,Vi är överallt,,- POGON
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6372 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/07/2007 21:13

  Metyl napisał:  

  pit26 napisał:  

  69 napisał:  

  Cywil napisał:  
W sumie nie wiem w jakim temacie to napisać, ale w ramach ciekawostki na tvp3 podano, że stadion Błękitnych nie spełnia wymogów licencyjnych i jeśli ptaszysko chce grać w II lidze to będzie musiało poszukać innego obiektu :D i bardzo dobrze!




Na to nie będzie miał czasu i pewnie zagra w 4 lidze. A nam może pozostać A-klasa. Dlatego nie wiem z czego się cieszysz ?



69 - dokladnie o tym samym pomyslalem, ze w przypadku gdy ptak nie bedzie mogl grac w II lidze ,to zglosi swoj team do IV ligi i my zostaniemy na lodzie...



Chwilka. Ptak w tej chwili dysponuje miejscem w II i w IV lidze. Jeśli nie otrzyma licencji to miejsce w II lidze zamieni sie na miejsce w IV chyba o ile sie nie myle. Wtedy posiadałby dwa miejsca w IV lidze co oznacza bezsens.

Dlatego też oddając nam teraz miejsce w IV lidze nic kompletnie nie traci a zyskuje szanse na gre w II lidze bo jak wiadomo ZZPN chce aby Ptak nam IV lige oddał jeśli chce wogóle myśleć o grze w II.

Tak mi sie wydaje że jest ale jeśli sie myle to niech ktoś kompetentny w tej sprawie sie wypowie. Pozdro



Mi się wydaje, że przy nie otrzymaniu licencji, zespół zostaje zdegadowany klase niżej (patrz Niebiescy). Tak więc Ptak miałby miejsce w III lidze i IV. Wątpie w to zeby ptakowi chcialo sie prowadzic dwie ekipy w tak niskich klasach rozgrywkowych.


batistuta
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6126 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/07/2007 11:56
Tylko ze nie mozna miec pierwszej druzyny np w III lidze a rezerwy tylko o klase nizej. Tak samo jest jak pierwszoligowe kluby moga miec rezerwy gora w III lidze.


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7050 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/07/2007 11:59

  batistuta napisał:  
Tylko ze nie mozna miec pierwszej druzyny np w III lidze a rezerwy tylko o klase nizej. Tak samo jest jak pierwszoligowe kluby moga miec rezerwy gora w III lidze.



Mozna miec rezerwy o klase nizej. Jedynie majac zespol w 1 lidze rezerwy musza byc 2 klasy nizej. W przypadku nizszych lig mozna miec rezerwy o klase nizej.Jako przyklad mozna podac Gornik Leczna w 3 lidze, a rezerwy w 4.


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7616 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/07/2007 19:06
Ptakowi wystarczy, ze jego twor pod nazwa Pogoń wystąpi przez trzy mecze w Stargardzie...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Elton
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6197 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/07/2007 21:36

  Pszczółek napisał:  
Ptakowi wystarczy, ze jego twor pod nazwa Pogoń wystąpi przez trzy mecze w Stargardzie...



Nie sądze aby Ptak wystąpił chociażby w jednym meczu pod nazwą Pogoń my kibice Pogoni do tego nie dopuścimy


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005