Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/07/2006 18:40
Była już o tym mowa w ogórku, ale tekst "Nie mamy możliwości normalnego, rzetelnego zdobywania informacji." trochę mnie śnieszy bo oni chyba od zawsze mieli z tym problemy :]
A co do samego zawieszenia stronki to wspomniałem już o tym http://www.pogon.v.pl/news.phtml?id=10281


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pogoń ponad wszystko !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/07/2006 21:29
Dawno mnie tutaj nie bylo ale to nie oznacza ze nie czytalem tej stronki.
Obecnie nastal totalny czas wali o normalnosc naszej Pogonki wiec wszyscy musimy tworzyc jednosc.
Jesli ktos sie zagrzeje i popelni jakis blad nie krytykujmy go publicznie.
W najblizszym czasie napewno wiele sie wydazy wiec badzcie zwarci i gotowi na obrone naszej Pogonki.
Bedziemy jasno bronic ;
HONORU,TRADYCJI ORAZ POSZANOWANIE BARW KLUBOWYCH.


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/07/2006 21:32

  Pogoń ponad wszystko ! napisał:  
W najblizszym czasie napewno wiele sie wydazy wiec badzcie zwarci i gotowi na obrone naszej Pogonki.
Bedziemy jasno bronic ;
HONORU,TRADYCJI ORAZ POSZANOWANIE BARW KLUBOWYCH.



...Honoru i Tradycji to powinnismy bronic ale ponad trzy lata temu a nie sprzedawac sie zydowskim pseudodzialaczom takze nie rozumiem co masz na mysli mowiac o obronie "naszej Pogonki" oczy


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/07/2006 21:58
Radosław Majdan, Łukasz Trałka, Artur Bugaj, Piotr Hernacki, Piotr Celeban, Michał Łabędzki.
Kamil Grosicki, Cezary Przewoźniak, Tomasz Judkowiak.
To wszyscy Polaca w Pogoni. Jednym słowem tragedia, jeżeli jedynym Polakiem na bosiku ma być Łabędzki to ja dziękuje. Grosicki i Przewoźniak są młodzi, ale cze reprezentują już I ligowy poziom? Na pewnio nie będziemy ogladali ich od pierwszych minut, chyba że okaże się, że z konieczności bo Brazylisko-Panikowe nabytki okażą się do nieczego. Tomasz Judkowiak-minimalne, a praktycznie zerowe szanse na grę, mam nadzieję, że Majdan szybko zajmnie miejsce Peskovica i będzie choć jeden Pogoniarz na bosiku. No i zostaje Arur Bugaj, któremu już niestety wiek daje się we znaki, ale wolę go od Łabędzkiego i Trałki, bo oni w ogóle nie powinni dotykać piłki bo zawsze coś popsuja.
Czyli niestety Kuras będzie musiał wystawiać Brazyliczyków...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Borginho
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6489 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/07/2006 11:26

  Pogoniarz73 napisał:  

  Pogoń ponad wszystko ! napisał:  
W najblizszym czasie napewno wiele sie wydazy wiec badzcie zwarci i gotowi na obrone naszej Pogonki.
Bedziemy jasno bronic ;
HONORU,TRADYCJI ORAZ POSZANOWANIE BARW KLUBOWYCH.



...Honoru i Tradycji to powinnismy bronic ale ponad trzy lata temu a nie sprzedawac sie zydowskim pseudodzialaczom takze nie rozumiem co masz na mysli mowiac o obronie "naszej Pogonki" oczy



tak zydowskim, zydowskim. Z kazdej strony nas atakujabuhaha


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Łopiński:ŁKS zawsze jest i będzie w moim sercu - 23/07/2006 13:17
Fragment wywiadu z Łopińskim:

  Cytat:  
Chciałby pan wrócić do ŁKS? Pana pomoc na pewno bardzo przydałaby się prezesowi Danielowi Goszczyńskiemu.
- To jest niezręczne dla mnie pytanie. To zależy też od pana Ptaka. Nie chciałbym, żeby dowiadywał się o takich rzeczach z prasy. Wiadomo jednak, że człowiek zawsze ma marzenia. Antoni Ptak wie, że jestem ełkaesiakiem. Wiedzą to też wszyscy w Szczecinie, bo nigdy tego nie ukrywałem, a kibice Pogoni kiedyś powiedzieli mi, że za to mnie szanują. Nigdy nie mówię nigdy. Transfery zdarzają się przecież nie tylko wśród piłkarzy czy trenerów, ale także wśród menedżerów.


Cały wywiad:http://www.lkslodz.pl/news_full.php?id=7059
Do tego to co powiedział Grzesiek Matlak...
To wszysytko totalnie dyskryminuje tego faceta jako dyrektora Pogoni. Niech wraca sobie do ŁKS, bo po rozmowach z nim piłkarze trafiają do ŁKSu a nie do Pogoni.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Pogoń ponad wszystko !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7039 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/07/2006 15:02

  Pogoniarz73 napisał:  

  Pogoń ponad wszystko ! napisał:  
W najblizszym czasie napewno wiele sie wydazy wiec badzcie zwarci i gotowi na obrone naszej Pogonki.
Bedziemy jasno bronic ;
HONORU,TRADYCJI ORAZ POSZANOWANIE BARW KLUBOWYCH.



...Honoru i Tradycji to powinnismy bronic ale ponad trzy lata temu a nie sprzedawac sie zydowskim pseudodzialaczom takze nie rozumiem co masz na mysli mowiac o obronie "naszej Pogonki" oczy



Jesli jestes w temacie Pogoni przynajmniej 5 lat i wiesz co sie robilo w tych latach na celu ratowania klubu,pomocy itp to powinienes wiedziec jak powstala obecna Pogon , w jakich okolicznosciach i kto tylko wymusil pukty w umowie aby zachowac szczecinskosc.
Tu chodzi wylacznie o Pogon Nowa bo miasto i Stowarzyszenie MKS Pogon peklo od razu.
Obecna sytuacja jest krytyczna w odniesieniu do poszanowania wlasnie naszego honoru i barw klubowych i jesli by nie bylo by paru osob a tak naprawde tych samych osob co od kilkunastu lat sa w
temacie to nie wiem jakby to wszystko wygladalo.
Wtedy nie bylo tak naprawde zadnego wyboru bo i tak Miasto ze Stowarzyszeniem wraz z Ptakiem utworzyliby nowy klub.
Gdyby bylby wtedy jakis sponsor aby zaczac od czwartej ligi bylaby inna sytuacja.
ALE NIE BYLO !
BYLY TYLKO NASZE SKLADKI Z PRYWATNYCH PIENIEDZY.
PS
Odpowiedzialem wyjatkowo bo tak naprawde nie mam czasu nad siedzeniem przy kompie,wole live pogadac.
Wazniejsze jest to co sie robi i jakim kosztem niz to co sie pisze ........


1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7190 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/07/2006 20:48

  Pogoń ponad wszystko ! napisał:  

Jesli jestes w temacie Pogoni przynajmniej 5 lat i wiesz co sie robilo w tych latach na celu ratowania klubu,pomocy itp to powinienes wiedziec jak powstala obecna Pogon , w jakich okolicznosciach i kto tylko wymusil pukty w umowie aby zachowac szczecinskosc.



...oczywiscie jestem w temacie Pogoni prawie...cale zycie(no moze poza malymi przerwami zwiazanymi z zyciem prywatnym ;) ) takze wiem doskonale co i jak a tego co bylo trzy lata temu nie zapomina sie ot tak,fakt punkty odnosnie zachowania szczecinskosci byly ale coz z tego skoro i tak ptaszysko przejelo(czy moze mysmy oddali bez niczego) ten NASZ jeden procent i na dzien dzisiejszy tylko zbudowanie wszystkiego od nowa(czyt. Pogon Nowa) lub tez ewentualnie przejecie rezerw byloby jakims logicznym rozwiazaniem a co do tego czy znalazlby sie sponsor czy nie azeby wystartowac od czwartej ligi to warto wymienic zreszta nie pierwszy raz kluby ktore sa zywym przykladem ze mozna bylo; kiedys Zaglebie S. niedawno Lechia G. i calkiem swiezy przyklad Gks Katowice... z tego co mi wiadomo tez zaczynali(moze nie wszyscy) z prywatnych skladek...


  Cytat:  
Wazniejsze jest to co sie robi i jakim kosztem niz to co sie pisze ........



...tu popieram cie calkowicie... jakbys mial jeszcze czas i ochote na jakas dluzsza polemike to zapraszam ;) 4600659
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez: 1973, 23 lipca 2006, 20:53 [1 raz(y)]


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/07/2006 13:40
v.pl jednak napaliła sie na ten wywiad, szkoda, że dopiero teraz kiedy wypłynął on na tym forum, półtora miesiąca po jego publikacji. ;D


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
zoe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7303 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/07/2006 13:57
o lol Plum ja z Ciebie juz nie moge. Tak najezdzasz na v.pl a mimo to non stop na nia wchodzisz. Chcesz przesle Ci maila z linkiem do tego tekstu, tak zebys nie mial watpliwosc ze nie bylo brane z tego forum.


..... ??
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/07/2006 14:21
Wyrażam tylko swoją opinie o działalności strony, może nie darzę jej największą sympatią, mam do tego powody-kilka wpadek.
Wiesz jakbym nie wchodził nie miałbym prawa oceniać. Wchodzę tam z czystej ciekawości i nieregulanie w przeciweństwie do tej strony.
Link do tego wywiadu? Nie dziękuje, sam go podawałem kilka postów wyżej.


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8249 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/07/2006 15:03

  Plum napisał:  
Wyrażam tylko swoją opinie o działalności strony, może nie darzę jej największą sympatią, mam do tego powody-kilka wpadek.
Wiesz jakbym nie wchodził nie miałbym prawa oceniać. Wchodzę tam z czystej ciekawości i nieregulanie w przeciweństwie do tej strony.
Link do tego wywiadu? Nie dziękuje, sam go podawałem kilka postów wyżej.



Plum, swojego newsa ;) wkleiłeś na to forum po godzinie 13.00
3 godziny wcześniej na forum.v.pl został podany link do niego


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/07/2006 15:09
Na waszym forum link pojawił się w dziś po 10, ja podałem go tu o 13. z tym, że dzień wcześniej. Nie mam o to do was pretensji, dziwi mnie ze "newsem" jest wywiad z przed półtora miesiąca.
Ok, nie chcę się kłócić o wywiad z Łopińskim, bo nie jest on tego warty. kibice powinnie się teraz jednoczyć a nie dzielić.

Sorki za edycje postu, ale musiałem tylko sprawdzić daty, a wyszukanie tego linku na forum troszkę mi zajeło.

Ostatnio edytowany przez: Plum, 24 lipca 2006, 15:17 [3 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8249 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/07/2006 15:12
To nie jest kłótnia ;) - informuje skąd zoe miał info ;) bo się niepotrzebnie zacietrzewiacie ;)


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
DJGryfus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6611 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 18:49
W związku z tym całym meczem ŁKS-Pogoń i przyszłym Górnik-Pogoń proponuję zmianę nazwy klubu z Pogoń Szczecin (już nas Pogońili z ligii) na Pogrom Szczecin. I tak wychodzi na to samo.


Mecz, kiełbasa, browarek i ładny blond towarek...to jest życie:)
Cycek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6915 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 18:56

  DJGryfus napisał:  
W związku z tym całym meczem ŁKS-Pogoń i przyszłym Górnik-Pogoń proponuję zmianę nazwy klubu z Pogoń Szczecin (już nas Pogońili z ligii) na Pogrom Szczecin. I tak wychodzi na to samo.



Jebnij sie w łeb


...spójrz na te dziurawe szosy, anonimowe blokowiska i stare kamienice, gdzie każdy zna wszystkich sąsiadów z nazwiska. Spójrz na podmiejskie oazy...
Ron
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6713 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 19:05

  DJGryfus napisał:  
W związku z tym całym meczem ŁKS-Pogoń i przyszłym Górnik-Pogoń proponuję zmianę nazwy klubu z Pogoń Szczecin (już nas Pogońili z ligii) na Pogrom Szczecin. I tak wychodzi na to samo.




Kolejny "dziecko" Szczepana Sadurskiego...

Może być tak mózg sobie wymienił.... na (choć częsciowo) sprawny, pajacyku


___________________________
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7907 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 19:08

  DJGryfus napisał:  
W związku z tym całym meczem ŁKS-Pogoń i przyszłym Górnik-Pogoń proponuję zmianę nazwy klubu z Pogoń Szczecin (już nas Pogońili z ligii) na Pogrom Szczecin. I tak wychodzi na to samo.



Ale czy musisz sie powtarzać ?? Zenada...

Plum link na forum vałki wkleilam ja i nie miałam go stąd. Dostałam go na gg :)
Zoe pewnie nie miał co wrzucić i go ściągnął ;)
A dzielenie forów na nasze czy Wasze to totalna bzdura.


"CSWD" i to się nie zmieni....
Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 20:21
Bradzo się cieszę.Jak już pisałem nie mam żadnej prenetnsji.
Masz rację, taki podział jest bezsensowny, jednak na forum v.pl wchodzę znacznie rzadziej niż na to i pewnie dlatego postwstało "wasze" i "nasze" forum.
Pozdrawiam


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2006 21:42

  Cytat:  
- Włodarze szczecińskiego klubu muszą zejść na ziemię i zrezygnować z brazylijskiej koncepcji. Zespół powinien jak najszybciej wrócić do Szczecina, a działacze zająć się szkoleniem młodzieży i szukaniem piłkarzy w okolicznych klubach. To nie przyniesie szybkiego efektu, ale z czasem powinno jednak zaprocentować.



Bardzo ładnie ujal to p. Jezierski - i o to kurna chodzi ! tylko dlaczego wszyscy to widza tylko nie szanowny ptak ?


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005