Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7266 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 23:12
Rzeczywiście, list wygląda obiecująco, może atmosfera wokół klubu troszkę się rozluźni (o ile kibice przyjmą zaproszenie), co każdemu wyjdzie na dobre...


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 23:26
``Od Was kibice zależy czy po meczu z ŁKS-em przekażemy Wam 2 000,00 czy 5 000,00 PLN. Wszystko będzie zależało od ilości sprzedanych biletów.``

Jakies to takie naciagane,dobry gest ze strony klubu te 50gr z biletu ale chyba wiedza ze na tlumy niemoga liczyc i proboja choc w taki sposob przyciagnac ludzi i jakos sie ``dogadac`` a Miedziak widac obyty...LADES:] I tak w sumie to mi sie wydaje ze wieksze korzysci z tego bedzie mial klub niz MY,oni przynajmniej beda pewni ze nic na murawie nie wyladuje,wiedza ze beda oprawy(a to przyciagnie kibicow), wiedza ze bedzie doping,moze flagi,i w gruncie rzeczy im tylko o to chodzi, a te 50gr jakby chcial nas kupic, mi sie to niepodoba,pojsc mozna bo wypada i wysluchac co maja do powiedzenia, ale ogolnie tak bym sie tym nie zachwycal(jak co niektorzy robia).

p.s Przez jeden gest ze strony klubu(50gr) ma sie wszystko ulozyc? Mama nadzieje ze nie pojdziemy na to i dalej bedziemy robic swoje chyba ze podczas tych rozmow ustali sie jeszcze kilka punktow, ale na to napewno sie nie zgodza:]

Ostatnio edytowany przez: Randall McMurphy, 21 lutego 2007, 23:38 [2 raz(y)]


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 23:27
Moim zdaniem przedstawiciele wymienionych grup powinni skorzystac z tego "zaproszenia" i zaraz po spotkaniu na jednej ze stron albo nawet w prasie zająć swoje stanowisko w tej sprawie, a takze opowiedziec kibicom co zarzad klubu zaproponowal..Wezmy pod uwage kibicow ktorym w głowach sie przewraca bo nie wiedza czy dopingowac czy chodzic na mecze....Może sytuacja sie choc troche wyklaruje..Jest szansa trzeba ja wykorzystac Pokażmy ze zalezy nam na Naszym ukochanym Klubie a nie na ciągłych kłótniach z zarządem a takze niestety między sobą...


No One Like Us....We don't Care...
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 23:29

  kiko napisał:  
List przedstawiony na ofi całkiem interesujący. Zapewne zaraz się zacznie, że prezes nie zna ugurpowań kibicowskich (Lades), ale to mało ważne. Liczy się gest oraz chęci. Mam nadzieje, że przedstawiciele wymienionych grup stawią się na tym spotkaniu. Trzeba wkońcu coś zrobić, aby niebrnąc w to dalej, bo to nie ma większego sensu. POGOŃ TO MY!!



Nic nie bedzie normalnie dopoki nielot poleci w chuj stad. 50 groszy na oprawy i juz ma być zajebiscie? w dupie Cie, mnie, nas mają i będą miec dalej. Przykładów chyba wymieniać nie muszę. A ze wyciągneli reke to chuj bo nie mieli innego wyjscia. Za złą atmosfere wokol klubu obwinia sie nie kibicow a zarząd bo Ci pierwsi zawszę będą! Jebać ich 50 groszy. O czym ten facet pisze? "Pamietam wasze hasło Pogoń To My"! albo "Wiem, że obiecaliście wznowienie opraw meczowych i wywieszanie flag. Rozumiem Wasz gest." hah nie robimy tego dla nich tylko dla nas! My tworzymy tradycje historie i żaden prezesik nie kupii tej wartoscii. A poźniej będą nam wytykac co to nie oni ze dają nam 50 groszy na oprawy wyciagajac reke a my sie tak a nie inaczej zachowujemy. Chcą poprawic to niech oddadzą nam nasze 1% udziałow i nie sprowadzają kolejnych kontenerow kolorowych a przede wszystkim niech sie liczą ze zdaniem kibica bo dawno o czyms takim zapomnieli az dotychczas kiedy pojawił sie nowy prezesunio! Zresztą co łodzkie przypały mogą wiedziec wiecej na ten temat anizeli istniejący gdzies w dzungli osrodek amatorksiej piłki dla bezdomnych brazyliano.

to tylko i wyłącznie moje zdanie ktore tak własnie oceniam..

I te kurwa LADES az dech zapiera kurwica..


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6481 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 23:45
Pojawiło się światełko w tunelu do osiagnięcia kompromisu , fajnie by było spróbować to wykorzystać albo chociaż przedstawić swoje kibicowskie racje , zwłaszcza że to chyba pierwszy taki gest w historii prezesury Ptaka . W końcu chyba wszystkim zależy na wspaniałej atmosferze jaka niegdyś była na meczach Pogoni , chociażby ostatnio w 2 lidze bo w końcu ile to bagno może trwać ? Chyba już wszystkich to męczy...


BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 00:50

  Łysy napisał:  

  kiko napisał:  
List przedstawiony na ofi całkiem interesujący. Zapewne zaraz się zacznie, że prezes nie zna ugurpowań kibicowskich (Lades), ale to mało ważne. Liczy się gest oraz chęci. Mam nadzieje, że przedstawiciele wymienionych grup stawią się na tym spotkaniu. Trzeba wkońcu coś zrobić, aby niebrnąc w to dalej, bo to nie ma większego sensu. POGOŃ TO MY!!



Nic nie bedzie normalnie dopoki nielot poleci w chuj stad. 50 groszy na oprawy i juz ma być zajebiscie? w dupie Cie, mnie, nas mają i będą miec dalej. Przykładów chyba wymieniać nie muszę. A ze wyciągneli reke to chuj bo nie mieli innego wyjscia. Za złą atmosfere wokol klubu obwinia sie nie kibicow a zarząd bo Ci pierwsi zawszę będą! Jebać ich 50 groszy. O czym ten facet pisze? "Pamietam wasze hasło Pogoń To My"! albo "Wiem, że obiecaliście wznowienie opraw meczowych i wywieszanie flag. Rozumiem Wasz gest." hah nie robimy tego dla nich tylko dla nas! My tworzymy tradycje historie i żaden prezesik nie kupii tej wartoscii. A poźniej będą nam wytykac co to nie oni ze dają nam 50 groszy na oprawy wyciagajac reke a my sie tak a nie inaczej zachowujemy. Chcą poprawic to niech oddadzą nam nasze 1% udziałow i nie sprowadzają kolejnych kontenerow kolorowych a przede wszystkim niech sie liczą ze zdaniem kibica bo dawno o czyms takim zapomnieli az dotychczas kiedy pojawił sie nowy prezesunio! Zresztą co łodzkie przypały mogą wiedziec wiecej na ten temat anizeli istniejący gdzies w dzungli osrodek amatorksiej piłki dla bezdomnych brazyliano.

to tylko i wyłącznie moje zdanie ktore tak własnie oceniam..

I te kurwa LADES az dech zapiera kurwica..




Zgadzam sie z Tobą że to zarząd jest winien całej tej nienormalnej sytuacji.Ale skoro w sprawach na lini Kibice - zarząd wyciągneli łape to czemu by nie sprawdzic ich zamiarow??Nie zagdzam sie z kolei z Twoim nastawiniem do majacych sie odbyc rozmow... Musisz wiedziec że są ludzie którzy mają dosyc tych potyczek i chca normalnosci a przynajmniej proby zrobienia czegos co choc troche poprawi sytuacje(wiesz dobrze ze Ptak narazie nie odleci,murzynow nie wyrzuci,a ludzie na mecze i tak chodzic będą wiec próbujmy zrobic cos z tym co mamy!!)..A argumentem do wysluchania Miedziaka niech bedzie dla Ciebie to,że to oni mają sprawe do Nas a nie My do nich!!!I nikt nie mówi ze dadza 50gr i bedzie ok, bo to My stawiamy warunki i jezeli cos bedzie nie tak, to sam garsc drobnych wsadze mu w sam srodek dupy az banki nosem pusci...Z drugiej strony moze nie tylko to maja do zaproponowania...Poczekajmy do spotkania..bez cisnienia ;] PzDr


No One Like Us....We don't Care...
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6823 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 01:34
Jakbym miał być złośliwy to bym napisał tak: najpierw chcą mi zabrać 20 PLN, zeby mi potem oddać 0,5 PLN. Tym bardziej, że ten sam klub i ten sam właściciel wczesie rządów Prezesa Czesnego też cos ustalili tylko, ze ustalenia trwały może miesiąc. Wiadomo, że niska i ciągle spadająca frekwencja robi swoje nie tylko brak wpływów, ale również trudniejsze rozmowy ze sponsorami czy mniejszy nacisk na miasto.
Mogę to odebrać jako dobry gest, ale jeżeli porozumienie miałoby tylko polegać na 0,5 PLN które sami sobie mamy zapłacić to szkoda zdrowia. Takie porozumienie nie przetrwa zbyt długo i stracą na tym wszyscy kibice bo dali się kupić i klub bo później nikt już im nie uwierzy (choć twierdzę, że tych nie wierzących i tak już jest większość). Jak chcą szczerych uzgodnień to uzgodnijmy wszystko, a przede wszystkim to co będzie jak klub będzie się ze swoich obietnic nie wywiązywał. Np. przyjdzie nowy Prezes i powie, że ustalenia poprzednika są nieaktualne. Albo jak zwiekszy się frekwencja (klub urośnie w siłę) i klub zacznie znowu szantażować miasto czy kibiców.
Niestety porozumienie o 50 groszach nic nie rozwiązuje, a może mieć dla nas wszystkich tragiczne konsekwencje na przyszłość. Dlatego wolę odbierać ten list jako zaproszenie do rozmów na wszystkie tematy, ale trudno mi odpowiedzieć czy wszyscy kibice (łącznie ze mną) takich rozmów chcą. Zaufanie łatwo się traci, a bardzo trudno odzyskuje.


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7025 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 01:39

  badboy napisał:  

  Łysy napisał:  

  kiko napisał:  
List przedstawiony na ofi całkiem interesujący. Zapewne zaraz się zacznie, że prezes nie zna ugurpowań kibicowskich (Lades), ale to mało ważne. Liczy się gest oraz chęci. Mam nadzieje, że przedstawiciele wymienionych grup stawią się na tym spotkaniu. Trzeba wkońcu coś zrobić, aby niebrnąc w to dalej, bo to nie ma większego sensu. POGOŃ TO MY!!



Nic nie bedzie normalnie dopoki nielot poleci w chuj stad. 50 groszy na oprawy i juz ma być zajebiscie? w dupie Cie, mnie, nas mają i będą miec dalej. Przykładów chyba wymieniać nie muszę. A ze wyciągneli reke to chuj bo nie mieli innego wyjscia. Za złą atmosfere wokol klubu obwinia sie nie kibicow a zarząd bo Ci pierwsi zawszę będą! Jebać ich 50 groszy. O czym ten facet pisze? "Pamietam wasze hasło Pogoń To My"! albo "Wiem, że obiecaliście wznowienie opraw meczowych i wywieszanie flag. Rozumiem Wasz gest." hah nie robimy tego dla nich tylko dla nas! My tworzymy tradycje historie i żaden prezesik nie kupii tej wartoscii. A poźniej będą nam wytykac co to nie oni ze dają nam 50 groszy na oprawy wyciagajac reke a my sie tak a nie inaczej zachowujemy. Chcą poprawic to niech oddadzą nam nasze 1% udziałow i nie sprowadzają kolejnych kontenerow kolorowych a przede wszystkim niech sie liczą ze zdaniem kibica bo dawno o czyms takim zapomnieli az dotychczas kiedy pojawił sie nowy prezesunio! Zresztą co łodzkie przypały mogą wiedziec wiecej na ten temat anizeli istniejący gdzies w dzungli osrodek amatorksiej piłki dla bezdomnych brazyliano.

to tylko i wyłącznie moje zdanie ktore tak własnie oceniam..

I te kurwa LADES az dech zapiera kurwica..




Zgadzam sie z Tobą że to zarząd jest winien całej tej nienormalnej sytuacji.Ale skoro w sprawach na lini Kibice - zarząd wyciągneli łape to czemu by nie sprawdzic ich zamiarow??Nie zagdzam sie z kolei z Twoim nastawiniem do majacych sie odbyc rozmow... Musisz wiedziec że są ludzie którzy mają dosyc tych potyczek i chca normalnosci a przynajmniej proby zrobienia czegos co choc troche poprawi sytuacje(wiesz dobrze ze Ptak narazie nie odleci,murzynow nie wyrzuci,a ludzie na mecze i tak chodzic będą wiec próbujmy zrobic cos z tym co mamy!!)..A argumentem do wysluchania Miedziaka niech bedzie dla Ciebie to,że to oni mają sprawe do Nas a nie My do nich!!!I nikt nie mówi ze dadza 50gr i bedzie ok, bo to My stawiamy warunki i jezeli cos bedzie nie tak, to sam garsc drobnych wsadze mu w sam srodek dupy az banki nosem pusci...Z drugiej strony moze nie tylko to maja do zaproponowania...Poczekajmy do spotkania..bez cisnienia ;] PzDr



A czemu wyciągnął łape? Zastanowiłeś sie nad tą kwestią? Grunt sie pali im pod nogami, sponsorzy uciekaja, atmofera chujowa, do tego dochodzi protest i ubywajaca publicznosc a co za tym idzie? $$$ wiec szczerze jebie ich reke i wszystko co maja do zaoferowania bo były czasy rozmow kiedy to my - kibice o spotkania prosilismy. Mnie tez to meczy kiedy zadna bramka nie cieszy jak kiedys, kiedy nie ma tego eha na stadionie i wypełnionych trybun. Ale kurwa miejmy swoją gosnosc i trzymajmy sie tego do czego tak naprawde dązymy a dązymy do normalnosci. Myslisz i restza tym podobnie ze jesli pojdziemy na układ bedzie lepiej? NIE! nic sie nie zmieni a oprawy nawet bez tych 50 gr i tak będą! Niejest argumentem dla mnie ze oni maja sprawe do nas.. bo według mnie NORMALNIE funkcjonujący klub powinien liczyc sie ze zdaniem kibiców a nie kiedy pali im sie grunt wyciągali reke. Kibiców nie dasie kupic !! i nawet tysiac złoty od biletu niech wsadzą sobie w dupe.

Na wiosne wrocą oprawy nawet bez 50 gr. Jednego sie bracia trzymajmy i walczmy o do konca! POGO N TO MY!

Pozdrawiam


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7266 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 04:16
Oczywiście, że wyciągnęli rękę, bo doszli do wniosku że sprawy zaszły za daleko i pewnie - co mnie specjalnie nie dziwi - karnety kiepsko się sprzedają ("grunt im się pali pod nogami" - niech będzie). Ale to przecież nie oznacza, że nie można przyjść, posłuchać tego co oni mają do powiedzenia, przedstawić swoje warunki i poszukać jakiegoś rozwiązania problemu. A jak się nie uda, to trudno - będzie jak jest.


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 10:06

  Łysy napisał:  
A czemu wyciągnął łape? Zastanowiłeś sie nad tą kwestią? Grunt sie pali im pod nogami, sponsorzy uciekaja, atmofera chujowa, do tego dochodzi protest i ubywajaca publicznosc a co za tym idzie? $$$



Fakt mozna by pomyslec ze ich zamiarem jest to ze jak dadzą kibicą 0,50gr to wszyscy beda walic na stadion w sile 20000 tys bo bedzie wiecej na oprawy..Jesli tak mysla to sie zawiodą!!Bo nie od dzis wiadomo ze publicznosc jest zajebiscie wymagajaca i jesli bambuchy niec nie zagrają to to frekwencja bedzie na poziomie 2000 i nawet jesli by dali 100 zl od biletu to nie wzrosnie ani troche, bo ludzie maja w dupie ich pieniadze i chca ogladac dobra pilke.Jednak nie zmienia to mojego zdania ze trzeba z tego skorzystac nie wiem czy mnie zrozumiesz ale traktuj to jako swego rodzaju zadoscuczynienie, odszkodowanie lub wyrok sadu ;lDiabeł;] przeciez za to co Nas Kibicow spotkalo przez chociazby jebanego parowoza pare zloty kary sie nalezy...Oni beda splacac swoje winy a my bedziemy mieli na nowe flagi oprawy wyjazdy-wszyscy narzekaja ze nie jezdza na wyjazdy bo kasy nie maja a tu juz pare zloty bedzie zeby dolozyc chlopakom i co za tym idzie zwiekszy nasza wyjazdowa frekwencje...Badzmy materialistami ;]


No One Like Us....We don't Care...
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7210 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 10:09

  Łysy napisał:  
I te kurwa LADES az dech zapiera kurwica..



Chyba jakis maly edit na ofi poszedl hehehe pewnie powiedza ze to zwykla "literowka"


No One Like Us....We don't Care...
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 10:38
Ta na ofi. zmienili, ale z pisma już raczej tego "E" nie wymażą xD


Zieny
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7312 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 11:47
[/cytat].Jednak nie zmienia to mojego zdania ze trzeba z tego skorzystac nie wiem czy mnie zrozumiesz ale traktuj to jako swego rodzaju zadoscuczynienie, odszkodowanie lub wyrok sadu ;lDiabeł;] przeciez za to co Nas Kibicow spotkalo przez chociazby jebanego parowoza pare zloty kary sie nalezy...Oni beda splacac swoje winy a my bedziemy mieli na nowe flagi oprawy wyjazdy-wszyscy narzekaja ze nie jezdza na wyjazdy bo kasy nie maja a tu juz pare zloty bedzie zeby dolozyc chlopakom i co za tym idzie zwiekszy nasza wyjazdowa frekwencje...Badzmy materialistami ;][/cytat]

zobacz tylko że te zadoscuczynienie bede płacic z naszych pieniedzy, wiec ja wole dac te 50 groszy, albo i wiecej od razu MW


Łobez zawsze z Pogonią
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7343 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 13:15

  alex napisał:  
[/cytat].Jednak nie zmienia to mojego zdania ze trzeba z tego skorzystac nie wiem czy mnie zrozumiesz ale traktuj to jako swego rodzaju zadoscuczynienie, odszkodowanie lub wyrok sadu ;lDiabeł;] przeciez za to co Nas Kibicow spotkalo przez chociazby jebanego parowoza pare zloty kary sie nalezy...Oni beda splacac swoje winy a my bedziemy mieli na nowe flagi oprawy wyjazdy-wszyscy narzekaja ze nie jezdza na wyjazdy bo kasy nie maja a tu juz pare zloty bedzie zeby dolozyc chlopakom i co za tym idzie zwiekszy nasza wyjazdowa frekwencje...Badzmy materialistami ;]



zobacz tylko że te zadoscuczynienie bede płacic z naszych pieniedzy, wiec ja wole dac te 50 groszy, albo i wiecej od razu MW[/cytat]

Pewnie jeszcze od tej kasy potrącą podatek, no bo ktoś ten podatek zapłacić bedzie musiał, no i kwestia kontroli nad tą kasą.Skoro klub zastrzega sobie prawo do pobierania pieniedzy na poczet kar nałożonych przez PZPN to nie trudno przewidzieć że bedzie chciał mieć pełną kontrole. Znając poprzednie przypały jakie wychodził na lini kibice-prezes mam uzasadnione obawy że prędzej czy pózniej będą chcieli zacząć też wpływać na oprawy meczów ;) a to nie koniecznie musi nam się spodobać.Druga sprawa to ilość kar nakładanych przez PZPN, jak sobie przypominąm dostawaliśmy kare z byle gówno.Wiec może się okazać że konto z tą kasą przy niskiej frekwencji możemy zamknąć saldem ujemnym :/


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7495 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 13:33
Jesli chodzi o cala sprawe, wsyztko rozbija sie o zaufanie.....a takiego nie ma.Uwazam, ze nie ma co tutaj sie spierac.Za pare dni wszystko bedzie jasne.
ps.Łysy, przestan juz tu szalec.


Sami przeciw wszystkim!!!
ktn
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 7507 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 13:53
także internetowi szczekacze nie klikać w klawiaturę bo to i tak nic nieda (heh jak zawsze zresztą) tylko czekać na oficjalne stanowisko w/w grup na Pogonce


Better dead than red!
markzakole
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6656 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 14:24
Uważam że powinniście skorzystać z zaproszenia i przedstawić nasze stanowisko w całej sprawie. Widać że Miedziak nie chce popełniać błędów poprzednich prezesów i chce z nami rozmawiać.

Ostatnio edytowany przez: markzakole, 22 lutego 2007, 18:08 [1 raz(y)]


http://www.e-turysta.pl
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7076 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 15:07
Miedziak dostał rozkaz od Antonio, aby polepszyć atmosferę w klubie. Liczą, że wszystko wróci do normalności, a wtedy oczekujmy powrotu Waszaka ;)

Ostatnio edytowany przez: SISMIC, 22 lutego 2007, 15:18 [1 raz(y)]


Szczecińska albo żadna!
Helmut
Moderator*
IP: zapisany
Na forum od 7647 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/02/2007 17:22
dobra spokój już - reszta wpisów dot. tego tematu będzie usuwana. Pan Prezez czyta ;)


Stoi przed nami ogrom zadań. To nasze wspólne brzemię, ale i porywające wyzwanie...
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/02/2007 00:19
Moim zdaniem to grubymi nicmi szyte i zrobione pod publiczke. Jesli chce sie spotkac z wymienionymi grupami i przesyla sie list na rece przedstawiciela jednego z nich, to sie nie podaje tego do ogolnej publikacji, bo stawia sie jedna strone pod murem, a tak chyba negocjacji nie powinno sie przeprowadzac z rzekomym partnerem.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005