Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Orło
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7675 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 14:42
Niech spierdalają do Brazylii kopać sobie z Dawidkiem piłkę na Copacabanie, a ich trenerem będzie Panik. Pogon szczecińska albo żadna!!!


Babilon Team
Rosa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7048 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 15:15

  Cytat:  
Pytają po meczu, czy w ogóle są w Szczecinie potrzebni? A jak tak, to komu?



Ciekawe czy sobie dobrze odpowiedzieli na te pytanie :)


Walczyć, Trenować Pogoń musi panować!
manisz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 15:22
Dostało im sie po kieszeni to teraz płaczą ;-)


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7411 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 15:36

  Cytat:  
Niech piłkarze nie kombinują, kto jaką flagę wywiesza, tylko wezmą się za granie. W drugiej połowie meczu z Legią chodzili zamiast biegać.



Dokładnie tak ! Pierdolenie o dupie maryny, nagle przyszła porażka i nie ma na co zrzucić tylko na kibiców - wolne żarty, może jeszcze powiedzą że 15 tys. ludzi przyszło tylko i wyłacznie Legie dopingować.


  Cytat:  
Kibice powinni sobie zadać pytanie, czy rzeczywiście wolą Pogoń B-klasową od pierwszoligowej. Czy Pogoń ma grać w piłkę przez wielkie P, czy rozbijać się po wioskach



Jakoś dotychczas nie zauważyłem tej " piłki przez wielkie P " ...


pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 18:19
A mnie tam to wszystko obojętnie ważne że ja mam się dobrze bawić na trybunach,a oni niech gryzą trawę bo z taką grą to nawet 4 liga marsjańska ich pojedzie.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
Angel_/
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 22:13
Żałośni wszyscy jesteście, może już nie długo zobaczymy latające banany na stadionie zamiast oprawy i dopingu?


pinki15
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6804 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 22:31

  Angel_/ napisał:  
Żałośni wszyscy jesteście, może już nie długo zobaczymy latające banany na stadionie zamiast oprawy i dopingu?



Chłopie może już spać pójdziesz.Bo ja już idę.


"I kneel only to God and I don't see him here"<--Prion Break S02E04
BTR
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7034 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 22:34

  Angel_/ napisał:  
Żałośni wszyscy jesteście, może już nie długo zobaczymy latające banany na stadionie zamiast oprawy i dopingu?



ty jesteś żałosny. Jak admin daje ci jednego bana, potem drugiego to chyba znaczy że cie tu nie chce. Więc po chuj tu piszesz? Wyp...., proste.


''...A jesli ktoś nasz Polski dom zapali
to każdy z nas gotowym musi być,
bo lepiej byśmy stojąc umierali
niż mieli klęcząc, na kolanach żyć.''
Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 22:37

  Angel_/ napisał:  
Żałośni wszyscy jesteście, może już nie długo zobaczymy latające banany na stadionie zamiast oprawy i dopingu?




Zawsze masz szanse sie wykazać, skoro tak Ci na tym zależy :D


"CSWD" i to się nie zmieni....
Angel_/
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6405 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 22:41
Taak bo wy wszyscy jesteście najmądrzejsi, jesteście najlepszymi kibicami i wszystko robicie jak trzeba i nikt nie ma prawa was skrytykować :) To jest forum i mam prawo wyrazić swoje zdanie.


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7152 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/10/2006 22:44

  Angel_/ napisał:  
Taak bo wy wszyscy jesteście najmądrzejsi, jesteście najlepszymi kibicami i wszystko robicie jak trzeba i nikt nie ma prawa was skrytykować :) To jest forum i mam prawo wyrazić swoje zdanie.



Brat kasi26?! :)
a zeby nie bylo offtupu to BR za dobrze chyba sie czuja juz u nas ^^


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
maluch
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7111 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 08:17
to jets poprostu żenada.. ktoś wypowiada inne zdanie..a ma do tego prawo a wy od razu do niego "wypier***" o ile pamietam forum jest do tego zeby powiedziec napisac co sie o czym myśli..przedyskutowac.. ale widac nie kazdy dorósł do rozmów ;/.. a nie każdy musi myśleć tak jak wy..


>>>Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie ---->>>


Jednak wszystko co złe ma swoje dobre strony :)
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8217 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 08:17

  pinki15 napisał:  
A mnie tam to wszystko obojętnie ważne że ja mam się dobrze bawić na trybunach,a oni niech gryzą trawę bo z taką grą to nawet 4 liga marsjańska ich pojedzie.



he,he i oto chodzi !!! tancze


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !
hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7019 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 10:14
Obecna sytuacja jest tak chu*** ze az zal. Murzynki poczuły sie za dobrze to juz wymagania mają wieksze. Nie bedzie zajebiście dopoki nie bedzie normalnie!

Każdy z nas jest spragniony świeta piłkarskiego na trybunach jak to bywało niegdys to normalne, jednak obecna sytuacja jest jaka jest i trzeba z nią walczyć! Jeb*** zarzad rodem z Łodzii, a na czele Ptaszysko dla ktorego Pogon to tylko zabwka! Pokazali to nie raz i jeszcze nie raz nam udowodnią co dla nich znaczy Szczecinski klub. W ogole nie liczą sie ze zdaniem kibiców.. jesli ktos mysli ze to my sprowadizlismy ich ze wsi do miasta to jest w błedzie. Tą inicjatywe mozemy zawdzieczać mediom ktora zrobiła z tege temat nadrzedny.Nikt ich tu widziec nie musii ale to był krok ku normalnoscii dlatego nie mylcie to z koncem protestu i wroceniem flag i opraw na stadion.

Wracajc do prezesa.. w ktorym klubie jest tak ze własciciel znajduje sie za granicą tys. kilemetrow na zachod? Dalej.. gdzie jest tak ze Pogoń gra w "nieswoich" barwach? Gdzie jest tak ze w zespole gra stado kanarkow dla ktorych liczy hajs bo jak za przegraną winią jak sie okazało kibicow i ich doping. Środkowym palcem pozdrawiam ludzii, ktorzy tego nie widzą albo nie chcą widzieć. Jebać wasze nedzne wyniki by potem znowu czytać raz są zajebiscie a raz chujowi.. Tacy własnie jestescie!

Doczekalismy sie chujowych czasow, ale nikt nie mowił ze bedzie łatwo z przyjsciem Ptaka. Jebie on wszystko co moze tylko jebać. Podziały na stadionie są tak widoczne że nie trzeba nawet o tym pisać. MW dla reszty jest bandą nieudacznikow ktorzy robią wszystko co im sie zywnie podoba, a kazda nastepna "nie ich" decyzja ma związek własnie z nimii :D (czyt. selekcja na młynie, ultraprotest itd) Jest jeszcze garstka osob dla ktorych Pogon to wiecej niz mecz czy wyjazd i tego trzymać sie bedą.

Wracajac do kibicow.. pozostaje nam jedynie robić dalej swoje tak jak dotychczas w dupie majac piłkarzy ( z wyjątkami ) i działaczy bo niby dlaczego nie? skoro oni traktują nas tak samo! My bedziemy dalej sie bawic bo Pogon to My!


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
Greg_Haas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6553 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 10:47

  Angel_/ napisał:  
Żałośni wszyscy jesteście, może już nie długo zobaczymy latające banany na stadionie zamiast oprawy i dopingu?



Nie zebym sie dopierdalal ale jak na Lechii polecialy banany to przynajmniej jakos grali :) i wygrali..

Nie wiem w sumie po chuj ta dyskusja. Zarzad wali w chuja, ma w dupie kibicow, pilkarze zachowuja sie jak cioty graja kiepsko bez zadnych rewelacji, bo to ze blysnie od czasu do czasu jeden to nie swiadczy o tym ze jest dobrze.
Dopoki to si enie zmieni to badzo dobrze ze jest protest.

A co do kary dla klubu za race to za slabo bylo powinno byc nie 50 ale 100 rac efekt bylby jeszcze lepszy a klub by dostal kare rownowarta kasie zaplaconej przez prawie caly mlyn.. Bo wg mnie nie powinnismy nabijac kasy burakow z zarzadu


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7639 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 14:46

  Angel_/ napisał:  
Taak bo wy wszyscy jesteście najmądrzejsi, jesteście najlepszymi kibicami i wszystko robicie jak trzeba i nikt nie ma prawa was skrytykować :) To jest forum i mam prawo wyrazić swoje zdanie.



A zycie realne jest szansa aby pokazac, ze majac swoje zdanie mozna cos zrobic i udowodnic, ale nie lepiej plakac w necie ze wszystko jest be i samemu nic nie robic. Typowo zasciankowe podejscie.


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 15:51

  maluch napisał:  
to jets poprostu żenada.. ktoś wypowiada inne zdanie..a ma do tego prawo a wy od razu do niego "wypier***" o ile pamietam forum jest do tego zeby powiedziec napisac co sie o czym myśli..przedyskutowac.. ale widac nie kazdy dorósł do rozmów ;/.. a nie każdy musi myśleć tak jak wy..



hehehe ;) nie musi się znać tak jak my jasne, ale o dorosłości to nie piernicz gościu pozatym niech się wypowiada kto chce tylko wmiare normalnie.

Ps. ptak to zero! - POGOŃ TO MY ;)

Ostatnio edytowany przez: Matek., 20 października 2006, 15:57 [1 raz(y)]


Pogoń To My!
bumelant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6647 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 16:55
w miare normalnie to tak jak Ty dejvidku??


Paulinus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7902 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 16:58

  Angel_/ napisał:  
Taak bo wy wszyscy jesteście najmądrzejsi, jesteście najlepszymi kibicami i wszystko robicie jak trzeba i nikt nie ma prawa was skrytykować :) To jest forum i mam prawo wyrazić swoje zdanie.




Zgadza się jestem najpiękniejsza, najmądrzejsza, wszystko wiem najlepiej i wszystko robie również najlepiej - kompleksów brak ;) Torty też robie najlepsze Diabeł faja jakby kto pytał...

I tak jak Ty mam prawo wyrazić swoje zdanie na forum, bo przecież od tego ono jest;)


"CSWD" i to się nie zmieni....
Matek.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7975 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 20/10/2006 17:05
Bumelant dawno cię tu coś nie było i niestety wróciłeś, hmm co według mnie oznacza normalnie to już nie twoja sprawa ;)

ps. Pozdro PMK:)


Pogoń To My!
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.25 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005