Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7126 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 20:22

  nowa od nowa napisał:  
najpierw niech coś zrobią dla Pogoni później niech ciągną kase od kibiców.



Żeby coś zrobić to potrzebna jest kasa...dla mnie ceny jak najbardziej normalne.


BS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6474 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 20:32
Najtańszy bilet będzie kosztował tyle co paczka szlugów więc nie rozumiem jakiś pretensji. Spółka nie będzie na tyle bogata żeby wpuszczać kibiców za friko a jak zespół będzie wygrywał to i tak będzie sporo kibiców.


KPS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6905 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 21:24
Gadka wasza jest zbyteczna.jezeli uwazacie ze obejzenie meczu waszego ukochanego klubu nie jest warte tyle co nienajlepsze papierosy(te dobre kosztuja pozwzej 6 zl)wyjscie jest proste-nie chcesz(uwazasz ze za drogo) nie przychodz na stadion.tak bedzie lepiej dla was i dla Pogonii
Post kierowany do ogolu lamentujacych...


AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7032 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 22:03
bo to jest niestety mętalność Polaków... Tutaj cokolwiek ktos nie zrobi to jest wielki lament i placz.... Tutaj kazdy sie doszukuje drugiego dna.. Dobra moze chca zarobic ale czy to dziwne ?? Jak taki madry jestes jeden z drugim to trzeba bylo zalozyc spolke z PN i teraz ty bys ustalal ceny... Na pewno byly by za 1,22 z vat... Pozdrawiam


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Halk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 22:39
Co tak marudzicie, Polacy sie bogaca szybko (wzrost PKB 6-7%) wiec co kasy nie macie, rozumie pare lat temu, ale dzis ??


........................MKS mks MkS mks MKS mks MkS................................
k(c)ompanyPL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 23:03
Ja bym tu nie stawiał na mentalnośc Polaków.
Cały ten szum w wypowiedziach kibiców to efekt pierwszego samoboja, którego gastronomicy sobie strzelili(nawet jeżeli wszyscy wspólnie z PN podjeli taką decyzję).
To wszystko to marketing+psychologia.
1. Cen biletów nie powinien jeszcze podawać.
2. Jak już podał to powinno być szczegółowe uzasadnienie takich kwot + na które sektory.
3. Ktokolwiek miał choć trochę do czynienia z marketingiem w praktyce i łyknął choć trochę psycholiogii, dobrze wie, że szczegóły są najistotniejsze, a najmniejsze różnice potrafią być zabójcze dla produktu. Prosty przykład: ceny w sklepach 99zł to "o 100 mniej" niż 100 zł, 4.99 to drobne a 5 zł to już moneta z którą cięzej nam się jest rozstać. Może śmiesznie brzmi, ale tak się właśnie kusi ludzi do zakupu.
4. Kwota 6 i 11 zł jest nie do przyjęcia. Każdy marketingowiec doradziłby 5 i 10 zł.
5. Efekt 1 zł = 100 gr chyba jest nader widoczny. Wielkie halo o 100 gr!!! Ale to psychologia. I nie ma to nic wspólnego z to jak kto postrzega klub. Dam sobie głowę uciąć, że każdy z was miał właśnie taką pierwszą reakcję. CO??? TYLE??? LUDZIE NIE PRZYJDĄ BO ZA DROGO!!! Na pewno przyszło wam do głowy, że 5 i 10 byłyby idealne. Jesteśmy już tak wytresowani przez rynek, że 5 zł to mało a 6 to dużo.
6. Tym sposobem na moje skromne oko, pozbyli się około 1000-1500 fanów słonecznika na pierwszym i kolejnych meczach.
7. Tak mi się przypomniało. W wiekszości lokali w mieście piwo kosztuje 5 zł. To normalna cena i kazdy jest z niej zadowolony. Jak już jest 4 zł, to jest wyjątkowo tanie. A 6 zł to drożyzna jak cholera. Tyle zapłaciłem za Lecha w Rockerze w zeszłym roku(jakoś mnie tam nie ciagnie). I powiem że byłem zaskoczony tą ceną i stwierdziłem że drogo, bo spodziewałem się 5 zł. Także sami widzicie... NIe jeździjcie po tych wszystkich, którzy już ogłaszają upadłość z powodu 1 zł. Tłumaczcie i trenujcie w sobie cierpliwość :)

Ostatnio edytowany przez: k(c)ompanyPL, 30 lipca 2007, 23:36 [1 raz(y)]


Herman Haken. Takiego Prezydenta potrzeba Szczecinowi.
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 30/07/2007 23:25

  k(c)ompanyPL napisał:  
Ja bym tu nie stawiał na mentalnośc Polaków.
Cały ten szum w wypowiedziach kibiców to efekt pierwszego samoboja, którego gastronomicy sobie strzelili(nawet jeżeli wszyscy wspólnie z PN podjeli taką decyzję).
To wszystko to marketing+psychologia.
1. Cen biletów nie powinien jeszcze podawać.
2. Jak już podał to powinno być szczegółowe uzasadnienie takich kwot + na które sektory.
3. Ktokolwiek miał choć trochę do czynienia z marketingiem w praktyce i łyknął choć trochę psycholiogii, dobrze wie, że szczegóły są najistotniejsze, a najmniejsze różnice potrafią być zabójcze dla produktu. Prosty przykład: ceny w sklepach 99zł to "o 100 mniej" niż 100 zł, 4.99 to drobne a 5 zł to już moneta z którą cięzej nam się jest rozstać. Może śmiesznie brzmi, ale tak się właśnie kusi ludzi do zakupu.
4. Kwota 6 i 11 zł jest nie do przyjęcia. Każdy marketingowiec doradziłby 5 i 10 zł.
5. Efekt 1 zł = 100 gr chyba jest nader widoczny. Wielkie halo o 100 gr!!! Ale to psychologia. I nie ma to nic wspólnego z to jak kto postrzega klub. Dam sobie głowę uciąć, że każdy z was miał właśnie taką pierwszą reakcję. CO??? TYLE??? LUDZIE NIE PRZYJDĄ BO ZA DROGO!!! Na pewno przyszło wam do głowy, że 5 i 10 byłyby idealne. Jesteśmy już tak wytresowani przez rynek, że 5 zł to mało a 6 to dużo.
6. Tym sposobem na moje skromne oko, pozbyli się około 1000-1500 fanów słonecznika na pierwszym i kolejnych meczach.
7. Tak mi się przypomniało. W wiekszości lokalów w mieście piwo kosztuje 5 zł. To normalna cena i kazdy jest z niej zadowolony. Jak już jest 4 zł, to jest wyjątkowo tanie. A 6 zł to drożyzna jak cholera. Tyle zapłaciłem za Lecha w Rockerze w zeszłym roku(jakoś mnie tam nie ciagnie). I powiem że byłem zaskoczony tą ceną i stwierdziłem że drogo, bo spodziewałem się 5 zł. Także sami widzicie... NIe jeździjcie po tych wszystkich, którzy już ogłaszają upadłość z powodu 1 zł. Tłumaczcie i trenujcie w sobie cierpliwość :)



a mnie sie spodobała metoda Twojej dedukcji-bardzo mądrze napisane ze szczególnym uwzględnieniem aspektów życiowych-to z piwkiem bliska ciału koszula ;)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 00:33
A ja z checia wykupie karnet na caly sezon. Nawet przy cenie 7,55 zl. Mamy w koncu czas kiedy te pieniadze beda szly faktycznie na Nasza Pogon.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7177 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 09:14
wy macie właśnie taką zjebaną mentalność.
5zł- ok, 6 zł- za drogo.
Nie pomyśleliście, że w cenę piwa/innego artykułu wliczona jest obsługa/lokal itd. ??

Poza tym Pogoń jest czymś więcej, niż produktem w sklepie.

Nie podoba się, to ... do biedronki.


MKS Pogoń Szczecin Polska
tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7336 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 09:21
Płaciłem za Ptaka 150 za karnet to i teraz moge tyle zapłacić tylko niech dadzą mi taka możliwość ;)

Ps. miejsce nie istotne i tak szwędam sie po całym stadionie ;)


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
ted
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8216 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 09:58
Dajcie już spokój z tymi cenami !!
Są jakie są i tyle !
Drogie, tanie , po 6, po 11 , kur..a co za róźnica ?
Ważne, że mamy swoją Pogoń !!!
A niektórzy to już się martwią po ile będą w OE . Paranoja ! lol


byliśmy, jesteśmy, będziemy... PS 1948 !

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7311 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 10:50
Narzekacie.. nikt wam nie karze chodzić.. ceny są odpowiednie.. wszyscy byli tacy chętni na IV ligę a teraz wam 6 zł szkoda ? teraz właśnie zobaczymy komu naprawdę zależało... 6 zł to nie majątek jak już niektórzy wspominali...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
rico
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6916 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 11:26
Uff cieszą mnie te ostatnie opinie bo zacząłem byc przerażony komentarzami na forum o V nie wspomnę nt. ceny 6 i 11 zł. Przyznam że przez ostatnie dwa dni przecierałem oczy ze zdumienia czytając lament jak to "najwierniejszym z wiernych" żal 6 zł za mecz Pogoń na najlepszym IV ligowym stadionie. I nie ukrywam że liczę że ta złotówka to na oprawy...


Polskę trzeba nie wywalczyć, ale wypracować.
www.piotrkrzystek.pl - Piotr Krzystek i nowy stadion w Szczecinie
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8183 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 13:23

  rico napisał:  
I nie ukrywam że liczę że ta złotówka to na oprawy...



Oprawy i nie tylko... ;)


1948
Scarface
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7179 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 31/07/2007 20:30
Po emigracji ptaszyska temat chyba stracil na aktualnosci mam nadzieje ze nie trzeba bedzie tu juz postawic ani jednego posta.


Niech cię nie niepokoją
Cierpienia twe i błędy
Wszędy są drogi proste
Lecz i manowce są wszędy
O to chodzi jedynie
By naprzód wciąż iść śmiało
jaka24
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6970 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/08/2007 02:04

  Scarface napisał:  
Po emigracji ptaszyska temat chyba stracil na aktualnosci mam nadzieje ze nie trzeba bedzie tu juz postawic ani jednego posta.



AMEN!!!!!!!!!!!!.

bicz Flaga Pogoni


POGOŃ TO MY....
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6105 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/08/2007 13:04
11 zl to nie jest wielka kasa, zapewne dla dzieciakow ktorzy nie maja swojej kasy to majatek. Ale kazdy spokojnie moze sobie uzbierac. Zreszta jak juz powiedziano nikt nie nakazuje chodzic. Nie to nie. Juz pisalem wczesniej ze teraz sie okaze tak naprawde kto naprawde kibicuje, bo zapewne bo wejsciu do OE kiedys tam pojawi sie 10 razy wiecej ludzi i wszyscy beda mowic ze od zawsze chodza i sa z Pogonia.


ZAWSZE Z POGONIĄ !
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6240 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/08/2007 19:36
Jezeli komus zalezy,zeby byc na meczu,to pieniadze spod ziemii wykopie...

Nie raz nie dwa rzezbilo sie kase na mecz,a 11 zl to nie jest az taki majatek...

Jezeli ktos chce,to zawsze uzbiera...

A M E N !


POGOŃ & LEGIA
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6231 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/08/2007 11:43
a ja znalazłem coś chorego-co robi w klubie cwaniaczek z zawadzkiego niejaki mariusz kotkowski starszy brat niejakiego remika?


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
1973
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/08/2007 20:35
Proponuję różnego rodzaju polemike w innym temacie a ten zamknąć ;)


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005