Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 21:44
Co do Miedziaka to w pelni popieram,ale co do Dymka i Majdana dla mnie kompletna bzdura,dla mnie osobiscie Dymek jest wieksza legenda niz Majdan i jakos nigdy tym co robil nie stracil mojego szacunku w przeciwienstwie do MAjdana ktory jednak kilka rzeczy w przeszlosci spieprzyl,ale jezeli odtraca i wyzywa takie legendy to ja tu juz czegos nierozumiem,to kto ma byc ta ikona jak nie oni? mlodzi gowniarze pokroju Grosickiego? ktoremu ta sytuacja w ktorej znajduje sie klub pasuje bo przynajmniej lepiej placa?czarnuchy ktory nawet niewie gdzie jest? czy jednak zawodnicy ktorzy spedzili tu kilkanascie lat robiaco sporo dobrego? Kompletnie bez sensu,podejrzewam ze zrobily to te osoby ktore na ktoryms z meczow rozdawaly to smieszne ulotki o Majdanie,najlepiej wszystkich posadzic o zdrade,na wszystkich sie obrazic i z wszystkimi toczyc wojne,takie rzeczy tylko u nas, nigdy nie moze byc normalnie. Na poczatku konflikty miedzy kibicami,pozniej z klubem teraz przyszedl czas na wyzej wspomnianych zawodnikow....dobrze ze nie wszyscy tak sadza,podobne zdanie co moje ma sporo innych osob.... moze jakies wytlumaczenie co do tego napisu od kogos,kto wie wiecej na ten temat?

To kto ma byc w tym zarzadzie jak nie ludzie ze Sz-n? Co z tego ze siedza u Ptaka...on sie kiedys pewnie stad wyniesie a oni zostana i nabiora sporo doswiadczenia,chyba nie ktorzy woleli by wiecej lubi ze Rzgowa bo jak juz oni niemoga byc to kto?


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 22:38
edit


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7236 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 23:24
Powiem tak: Na szacunek pracuje się cały czas. To, że kiedyś coś zrobił to fajnie, ale liczy się to co robi teraz... a tu już tak miło nie jest...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7157 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/02/2007 23:49
Mogę o sobie powiedzieć, że jestem szczęśliwym trenerem. Rzadko który szkoleniowiec otrzymał możliwość stworzenia zespołu od podstaw. A ja taką szansę otrzymałem - mówi trener Pogoni Libor Pala.

ciekawe gdzie taka szanse otzymal jak mogl wybrac z 30 diamentow znalezionych przez menago davida i pewnie za duzo nie mialby do gadania gdyby chcial kogos innego..


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 00:58
Oj tam - czepiasz się... nie widzisz jaki jest szczęśliwy, że ktoś go zatrudnił? Tak promieniuje szczęściem, że gada od rzeczy.
Więc dajmy mu się nacieszyć, bo po dwóch bolesnych porażkach i tak wyleci - jego "kumpel" Panik już czeka na jego posadkę ;)


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7844 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 01:22
Ciekawe, czy słynne metody treningowe Pali znowu polegały na czerpaniu energii z oceanu:)


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
Tony Montana
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6955 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 12:45

  Olaf napisał:  
Ciekawe, czy słynne metody treningowe Pali znowu polegały na czerpaniu energii z oceanu:)



z oceanu czerpac energie kazal Panik a nie Pala


https://media.giphy.com/media/3ohc0SrzhBrmKfudTW/giphy.gif
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 12:49
Ręce opadają (i nie tylko) kiedy słyszy się o organizacji tego pierwszoligowego (?) klubu.

Amaral nie dostał się na samolot bo ktoś przekręcił jego nazwisko i dlatego przyjeżdza dzień później. Nikt nie umie załatwić meczu sparingowego w obrębie Szczecina etc. Na pytanie kto jest w radzie nadzorczej Miedziak odpowiada :


  Cytat:  
(...) bo ja nawet sam nie wiem jaki jest skład Rady Nadzorczej.



Dlaczego tylko my mamy takie problemy O-o


chrisxx
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7971 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 15:44
Rozwalił mnie ten wywiad. "Nie chodzi o pieniądze, ale o profesjonalną piłkę..." a chwile wcześniej gada o płatnych sparingach w ośrodku sportowym...


AS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7120 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 18:05

  chrisxx napisał:  
Rozwalił mnie ten wywiad. "Nie chodzi o pieniądze, ale o profesjonalną piłkę..." a chwile wcześniej gada o płatnych sparingach w ośrodku sportowym...



Prezes nie zna członków rady nadzorczej, rzecznik prasowy nie wie czy jeszcze jest rzecznikiem czy może już nie, piłkarze nie wiedzą gdzie spędzą następne miesiące, w Szczecinie czy super atrakcyjnym Gutowie, a ten pajac opowiada banialuki o profesjonalnej piłce-żenada.


POGOŃ SZCZECIN
psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 19:08
Wywiad jak wywiad. Większość na tym forum olewa ptaka, ale niusy z klubu, o zmianach w zarządzie,sparingach,trenerach,kadrze komentuje non stop.
To jest śmieszne.


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 19:23
Olewanie Ptaka to jedno a wizerunek klubu - Pogoni to drugie - nie uważasz ?

Przez te wszystkie pierdoły, niedociągnięcia, ciągłe zmiany niestety nasz wizerunek się pogarsza (nie chodzi mi tutaj o sprawy kibicowskie)i w kraju nie mówi się o tym jak Pogoń bedzie grała w zbliżającej się rundzie tylko przypuszcza się kto jest w zarządzie, kto w składzie (jacy są nowi piłkarze) etc.

edit. jakąś tam nadzieję mieć trzeba, a aż tak tragicznie jak teraz dotychczas (za rządów Ptaka) chyba nie było.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 16 lutego 2007, 19:37 [1 raz(y)]


lotus
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7563 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 19:24
ze ktos olewa ptaka to nie znaczy ze olewa tez Pogoń


psychopig
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/02/2007 19:36
Tak rozumiem. A Wy rozumiecie? Przecież ta sytuacja trwa już od kilku sezonów. Wasze polemiki o klubie i jego sytuacji niczego nie zmienią. Chyba ,że gadacie żeby gadać...
..."konsument pli,żeby pleść"


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7256 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/02/2007 01:02
To już nawet pogadać nie można?

A Ty nigdy nie gadałeś o polityce? - przecież i tak jej nie zmienisz, chyba, że zostaniesz politykiem
A nie gadałeś nigdy o finale Ligi Mistrzów? - przecież i tak nic nie zmienisz
A nie gadałeś nigdy o filmie, który obejrzałeś? - i tak go nie zmienisz


Piłka nożna w założeniu istnieje dla kibiców, gra się dla kibiców - a my takowymi jesteśmy. Więc mamy prawo sobie komentować to co się dzieje w klubie, choć zdecydowana większość z nas nie ma na to żadnego wpływu.


mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6774 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 17/02/2007 10:26
dodajmy ze forum raczej jest po to by wymienic poglady pogadac skomentowac dowiedziec sie paru ciekawych rzeczy komus pomoc lub takowej pomocy lub rady otrzymac


Święty
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6851 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 22:44
Około godziny temu na ofi pojawił się list Miedziaka do kibiców. Co o nim sądzicie? Tekst wskazuje na to, że faktycznie chcą coś zrobić, ale jakie to będzie miało przełożenie na rzeczywistość... nie wien nikt.
P.S. Mamy chyba jakieś nowe "ugrupowanie kibicowskie" : Lades from Szczecin :D


Choć na świecie wiele klubów jest
I może lepsze są i sława większa jest
My w Szczecinie mamy taki klub
Któremu serca oddaliśmy już...
g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6744 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 22:58

  Kevin_007 napisał:  
Około godziny temu na ofi pojawił się list Miedziaka do kibiców. Co o nim sądzicie? Tekst wskazuje na to, że faktycznie chcą coś zrobić, ale jakie to będzie miało przełożenie na rzeczywistość... nie wien nikt.
P.S. Mamy chyba jakieś nowe "ugrupowanie kibicowskie" : Lades from Szczecin :D



Lades - ale beton :)


- Tylko Pogoń -
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6401 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 22:59
List przedstawiony na ofi całkiem interesujący. Zapewne zaraz się zacznie, że prezes nie zna ugurpowań kibicowskich (Lades), ale to mało ważne. Liczy się gest oraz chęci. Mam nadzieje, że przedstawiciele wymienionych grup stawią się na tym spotkaniu. Trzeba wkońcu coś zrobić, aby niebrnąc w to dalej, bo to nie ma większego sensu. POGOŃ TO MY!!


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7417 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/02/2007 23:03
Wreszcie coś się dzieje z inicjatywy zarządu, jak dla mnie plusik i to duży !
Nie popadająć w hurraoptymizm, ale już samo wystosowanie listu do kibiców, ustalenie 0.50 zł. (!) na oprawy od biletów i zoorganizowanie spotkania dla kibiców się chwali - zobaczymy jak to dalej będzie wyglądać.

Wiadomo, że te działania od razu nie poprawia sytuacji (napiętej) między zarządem i kibicami, ale to zawsze coś - dotychczas przez bardzo długi okres, zarząd nie robił kompletnie nic aby tą sytuacje poprawić. Wiadomo, że te 50 gr. do biletu to też chwyt, żeby sprowadzić więcej kibiców na stadion bo to co się działo pod koniec rundy to nie wyglądało dobrze i zarząd musiał coś wymyślić, aby to się poprawiło.

Ostatnio edytowany przez: eF^, 21 lutego 2007, 23:45 [1 raz(y)]


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.05 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005