Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7255 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/02/2007 11:53
Wywiad z Liborem Palą z oficjalnej:

Po bezbramkowo zremisowanym sparingu z trzecioligowym Turem Turek kibice czują niepokój.
- Ja to rozumiem, ale znaczna większość kibiców nie widziała naszego meczu. Fani opierają swoje twierdzenia na podstawie opozycyjnej prasy. Ja natomiast bardzo często spotykam się z twierdzeniami innych ludzi, którzy mówią, że mój zespól przed sezonem prezentuje się znacznie lepiej niż wcześniejsze drużyny, które były budowane w Brazylii.

W meczu z Turem nie oddaliście jednak celnego strzału na bramkę.
- Nie było aż tak źle.


Skoro nie oddanie strzału na bramkę 3-ligowca nie jest aż tak złe, to ja już wiem, co to będzie w lidze. Co mecz będę słyszał: "Przegraliśmy 0-4, ale nie było aż tak źle - zrobiliśmy kilka ładnych akcji..."

A co do wcześniejszego podkreślenia, to Pala lepiej by zrobił jakby nie słuchał bredni Dawida i Antosia, bo to pewnie ich miał na myśli mówiąc o "innych ludziach" - no bo kogo innego? ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6917 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/02/2007 13:51

  Wytrawny Melanżownik napisał:  
także internetowi szczekacze nie klikać w klawiaturę bo to i tak nic nieda (heh jak zawsze zresztą) tylko czekać na oficjalne stanowisko w/w grup na Pogonce



o kurwa,to wogole wyjebac to forum i te wszystkie tematy bo po co? po co te glosowania na jakies piosenki skoro jestesmy tylko internetowymi szczekaczami...odpusc juz sobie tak wpisy.


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
P.
Do końca!
IP: zapisany
Na forum od 7494 dni

*****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/02/2007 14:02

  Randall McMurphy napisał:  

  Wytrawny Melanżownik napisał:  
także internetowi szczekacze nie klikać w klawiaturę bo to i tak nic nieda (heh jak zawsze zresztą) tylko czekać na oficjalne stanowisko w/w grup na Pogonce



o kurwa,to wogole wyjebac to forum i te wszystkie tematy bo po co? po co te glosowania na jakies piosenki skoro jestesmy tylko internetowymi szczekaczami...odpusc juz sobie tak wpisy.



To sobie odpusc....a wyjebac to mozesz sobie w dynke...


Sami przeciw wszystkim!!!
Stary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8233 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/02/2007 19:09
Coraz zabawniej sie tu robi. Zwlaszcza jak jeden z drugim zaczyna sobie uzurpowac prawo do tego by mowic innym co maja pisac i czy im wogole wolno. Niezle chlopaki - macie zadatki na karierke w "Kaczystanie" :)


g
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6743 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/02/2007 01:52

  P. napisał:  

  Randall McMurphy napisał:  

  Wytrawny Melanżownik napisał:  
także internetowi szczekacze nie klikać w klawiaturę bo to i tak nic nieda (heh jak zawsze zresztą) tylko czekać na oficjalne stanowisko w/w grup na Pogonce



o kurwa,to wogole wyjebac to forum i te wszystkie tematy bo po co? po co te glosowania na jakies piosenki skoro jestesmy tylko internetowymi szczekaczami...odpusc juz sobie tak wpisy.



To sobie odpusc....a wyjebac to mozesz sobie w dynke...



kopytko ...


- Tylko Pogoń -
-HL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7497 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/02/2007 12:13
Obrazek jpg wstawiony na forum


Miłość do Pogoni jest naszym losem, zwycięstwo naszą nadzieją...

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7317 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/02/2007 15:41
Prezentacja w piątek o.... 13.. eh widać jak im zależy na kibicach...


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
mksmarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6773 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/02/2007 19:35
List wedlug mnie zajebisty:) a teraz tylko co dalej..


Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/02/2007 21:01
Kierownictwo drużyny podjęło decyzję, że z numerem "12" nie będzie występował żaden piłkarz Pogoni Szczecin. W tym tygodniu do Orange Ekstraklasy S.A. zostanie wysłane pismo z prośbą o uwzględnienie tej zamiany.
Tomasz Judkowiak dotychczas grający z "dwunastką" otrzyma inny numer. Powyzsze ma nastąpić od meczu z Łódzkim Klubem Sportowym.

brawo,brawo.jestem wzruszony;(to cos wspaniałego.niech zyje zarzad Pogoni i prezes Miedziak!!!


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/03/2007 12:28
Felieton

Fajny felieton ukazał się na Pogoń.v.pl (Maszt) .. niestety wszystko szczera prawda


PoGoniarz78
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6454 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/03/2007 14:55

  eF^ napisał:  
Felieton

Fajny felieton ukazał się na Pogoń.v.pl (Maszt) .. niestety wszystko szczera prawda


Fajne ta są jaja w komentarzach do tego felietonu :)


PRECZ Z KOMUNĄ !
barcish
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7287 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/03/2007 23:43

  Cytat:  
Widział pan tę słynną szkółkę właściciela Pogoni Antoniego Ptaka?
- Tak, robi fajne wrażenie. Cztery dobrze przygotowane płyty boiskowe plus dwustu zdolnych juniorów - taka mieszanka musi niebawem przynieść efekt w postaci nowych, utalentowanych piłkarzy dla Pogoni. Pan Ptak ma zresztą taki cel - w ciągu kilku sezonów wyselekcjonować piętnastu naprawdę zdolnych ludzi, którzy tu przyjadą i z pomocą Polaków zleją Wisłę Kraków, Legię Warszawa i inne czołowe drużyny.
Uda się zrealizować ten plan?
- Nie myślę o tym. Na razie skupiam się na tym, by Pogoń w tym sezonie utrzymała się w lidze, to jest dla mnie najważniejsze. Jak tylko chłopakom minie szok termiczny i zamiast rzucać w zamarzniętą wodę kamieniami zaczną ćwiczyć, powinno być dobrze (śmiech). A wracając do pana Ptaka - nie rozumiem ludzi, którzy krytykują jego pomysły. To typowe w Polsce, że jak ktoś idzie pod prąd, trzeba mu dokuczać. Podobnie było jesienią z Leo Beenhakkerem i jego niespodziewanymi powołaniami. Ale Holendrowi się w końcu udało, oby z panem Antonim było podobnie.



"łubu dubu, łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu - to mowiłem ja członek rady nadzorczej Radek Majdan"

Smutne


POGOŃ SZCZECIN!
TymoN
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6958 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 02/03/2007 23:55

  Bart_Emigrant napisał:  

  Cytat:  
Widział pan tę słynną szkółkę właściciela Pogoni Antoniego Ptaka?
- Tak, robi fajne wrażenie. Cztery dobrze przygotowane płyty boiskowe plus dwustu zdolnych juniorów - taka mieszanka musi niebawem przynieść efekt w postaci nowych, utalentowanych piłkarzy dla Pogoni. Pan Ptak ma zresztą taki cel - w ciągu kilku sezonów wyselekcjonować piętnastu naprawdę zdolnych ludzi, którzy tu przyjadą i z pomocą Polaków zleją Wisłę Kraków, Legię Warszawa i inne czołowe drużyny.
Uda się zrealizować ten plan?
- Nie myślę o tym. Na razie skupiam się na tym, by Pogoń w tym sezonie utrzymała się w lidze, to jest dla mnie najważniejsze. Jak tylko chłopakom minie szok termiczny i zamiast rzucać w zamarzniętą wodę kamieniami zaczną ćwiczyć, powinno być dobrze (śmiech). A wracając do pana Ptaka - nie rozumiem ludzi, którzy krytykują jego pomysły. To typowe w Polsce, że jak ktoś idzie pod prąd, trzeba mu dokuczać. Podobnie było jesienią z Leo Beenhakkerem i jego niespodziewanymi powołaniami. Ale Holendrowi się w końcu udało, oby z panem Antonim było podobnie.



"łubu dubu, łubu dubu niech nam zyje prezes naszego klubu - to mowiłem ja członek rady nadzorczej Radek Majdan"

Smutne




Co on kurwa porównuje... Leo do Ptaka. Co to w ogóle ma wspólnego. Eh Radek, Radek... zeszmaciłeś się... prawdziwy Portowiec. I to jest ta postawa godna prawdziwego Portowca? Dla dobra klubu? Brak mi słow..


eM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/03/2007 11:25
Radzia nasza bramkarka najwspanialsza ładnie lize dupe zyzolowi.
Widać dziewczynie marzy się stolek prezesa zaraz po zakończeniu kariery piłkarskiej.
Niech odda jeszcze "Panu Ptakowi" diode elektrownie to wtedy już calkiem szefuncio będzie pod wrażeniem jego postawy.

PS.i nie dokuczajcie więcej antkowi bo majdan focha zajebie!


malolat_ps
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7640 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/03/2007 12:41
hehe Radzio probuje wykrecic Pawlaka na wazelinie ....


z frajerami kosa z przyjaciolmi sztama
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 03/03/2007 13:46
Ja nawet tego kurwa nie skomentuje...dobrze Bart_Emigrant powiedział: smutne...


Cz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7167 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/03/2007 22:41
Wg.wladz Pogoni nie ma w regionie utalentowanych zawodnikow/mlodziezy a taki Salos Szczecin wygrywa turniej 16 latkow na sztucznej trawie pokonujac m.in Legie Warszawe i Jagiellonie Bialystok(slynnaca z pracy z mlodzieza).Ale co tam lepiej poszukac na plazy pilkarzy.


www.sectorshop.net
Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7644 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/03/2007 10:25

  Czarny napisał:  
Wg.wladz Pogoni nie ma w regionie utalentowanych zawodnikow/mlodziezy a taki Salos Szczecin wygrywa turniej 16 latkow na sztucznej trawie pokonujac m.in Legie Warszawe i Jagiellonie Bialystok(slynnaca z pracy z mlodzieza).Ale co tam lepiej poszukac na plazy pilkarzy.



Nie zauwazaja takich graczy jak np 19 latek Tomasz Bejuk, ktory teraz przechodzi ze Stali Lipiany do Floty...


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6323 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/03/2007 19:52
Smutne ale Majdan stał się chodzącym zbiornikiem na wazelinę.


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7235 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 05/03/2007 20:20
Pierwsy news na ofi... Prezes uszłyszał płacz małego dziecka podczas prezentencji... zaprosił je do klubu...uśmiechnięta twarz dziecka...
Przypomina mi to typową propgadnę dawnych czasów (niktórym znaną z książek) jak to nasz dobry wódz dba o każefo kibica...żenada

Oczywiście nie potępiam tego, że wręczył piłkę, ale styl jaki o tym poinformowano

Co do wywiadu z Hajtą to on chce się wypowiadać i robi to mądrze, długo mówi, ale na temat i nie leje wody...
Nasze młode polskojęzyczne gwizdeczki mogłyby sie od niego uczyć, ale coś ostatnio mają alegrię na dziennikarzy...

Ostatnio edytowany przez: Plum, 5 marca 2007, 20:52 [1 raz(y)]


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.17 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005