Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Seth
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/08/2006 09:54

  Wuju napisał:  
Są napewno wśród Was miłośnicy wypowiedzi "Krzyśka Taty Kajtka" polecam tą stronę -

http://andreadoria1.sympatia.onet.pl/#symp_sl - we własnej osobie Błazen

Oczywiście zwolennik naszej kochanej ptaszyny, polecam lekturę w postaci jego komentarzy na v.pl, powertujcie trochę, warto :) zawsze go pełno i "mądrze" prawi ten nasz Gall Anonim.


  Cytat:  
(...)A skoro inwigilacja jest juz tak daleko posunięta - to może zyidentyfikujecie wszystkich ojców Kajtka, może większośc zamydleń pochodzi z Waszej redakcji albo od podwórkowych kolesi. ??.



Krzysiek tata kajtka, kawałek z pierwszego komentarza na v.pl z ostaniego newsa :)

chciał, dostał :)



Ciekawe co to ma wspólnego z tematem? A swoją drogą przeszkadza Ci, że ktoś ma inne poglądy niż Ty?


Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/08/2006 10:29

  Seth napisał:  

  Wuju napisał:  
Są napewno wśród Was miłośnicy wypowiedzi "Krzyśka Taty Kajtka" polecam tą stronę -

http://andreadoria1.sympatia.onet.pl/#symp_sl - we własnej osobie Błazen

Oczywiście zwolennik naszej kochanej ptaszyny, polecam lekturę w postaci jego komentarzy na v.pl, powertujcie trochę, warto :) zawsze go pełno i "mądrze" prawi ten nasz Gall Anonim.


  Cytat:  
(...)A skoro inwigilacja jest juz tak daleko posunięta - to może zyidentyfikujecie wszystkich ojców Kajtka, może większośc zamydleń pochodzi z Waszej redakcji albo od podwórkowych kolesi. ??.



Krzysiek tata kajtka, kawałek z pierwszego komentarza na v.pl z ostaniego newsa :)

chciał, dostał :)



Ciekawe co to ma wspólnego z tematem? A swoją drogą przeszkadza Ci, że ktoś ma inne poglądy niż Ty?



po 1 nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc wrzuciłem tu, gdyż nawiązuje do ost. artykulu z v.pl wklejonego do tego tematu. Ogolnie chodzi mi o całokształt. Nic mi nie przeszkadza w ramach sprostowania. Obrońca uciśnionych ?


Pszczółek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7643 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/08/2006 10:47

  Wuju napisał:  


po 1 nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc wrzuciłem tu, gdyż nawiązuje do ost. artykulu z v.pl wklejonego do tego tematu. Ogolnie chodzi mi o całokształt. Nic mi nie przeszkadza w ramach sprostowania. Obrońca uciśnionych ?



A moze Krzysiek Tata Kajtka?


Fan Club Kamień Pomorski
AP Gryf Kamień Pomorski
Seth
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7184 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/08/2006 10:58
Nie, nic z tych rzeczy. Po prostu często widzę jak ktoś o odmiennych poglądach jest z miejsca jechany przez ludzi, którzy mają odmienne zdanie i jakoś mi się skojarzyło.


Mancano_Dati
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7273 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 18/08/2006 14:32

  Pszczółek napisał:  

  Wuju napisał:  


po 1 nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc wrzuciłem tu, gdyż nawiązuje do ost. artykulu z v.pl wklejonego do tego tematu. Ogolnie chodzi mi o całokształt. Nic mi nie przeszkadza w ramach sprostowania. Obrońca uciśnionych ?



A moze Krzysiek Tata Kajtka?



może, może... :)


Elle
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6512 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2006 16:53
Cytat z rozmowy z Waszakiem
"Ile płacicie za ośrodek w Gutowie Małym?
- Są to koszty tylko związane z samym utrzymaniem. Sprawa Gutowa jest niezwykle skomplikowana. Problem ma dwie płaszczyzny. Pierwsza to wymiar moralny, kibicowski, nie finansowy. Człowiek życzyłby sobie, aby piłkarze mieszkali w mieście, które reprezentują. Druga płaszczyzna jest bardziej przyziemna. W Gutowie po prostu są warunki do treningu takie, jakich w Szczecinie nie ma. Ale chcemy iść na kompromis. Pogorszymy warunki treningu drużynie, ale zadowolimy kibiców."

Czyli wynika z tego, że przez Nas drużyna będzie grać gorzej bo nie będą mogli odpowiednio trenować w Szczecinie. A potem będą w mediach wypowiedzi czego to prezesi nie zrobili dla tych złych i niewdzięcznych kibiców. Paranoja...


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7234 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 19/08/2006 22:01
Tak tak, oczywiście gadanie Waszaka, jakoś patrząc w przeszłość gdy Pogoń mieszkała i trenowała w Szczecinie i gdy odnosiła sukcesy to baza treningowa była na podobnym poziomie jak w tej chwili. No może zmieniła się murawa na płycie głównej i za tym poszły ograniczenia, i brakuje hoteliku z kontenerów.Może w takim czymś skoszarować Brazylijczyków?


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
Greg_Haas
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6557 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/08/2006 14:22

  Cytat:  
Nie chciałbym obiecywać konkretnego terminu i prześcigać się w stwierdzeniach, że np. po meczu z Koroną Kielce zespół zostanie już w Szczecinie na stałe. Mam jednak nadzieję, że w okresie, gdy dzieci idą do szkoły, nasz zespół powróci do Szczecina i już z niego nie wyjedzie.



dzieci ida do szkoły we wrzesniu ale chodza do niej do czerwca prawda?? a poza tym szkoda ze nie sprecyzowal roku w ktorym takie dzialanie ma byc podjete. :/


atjn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6454 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/08/2006 13:00
Chyba , że chodzilo mu o dzieci Antoniego ;) w takim wypadku sprawa sie nadal odsuwa :P


"Wy ze mnie alfy i omegi nie róbcie, ja znam tylko konkrety ogólne".
a.l.
seeedzik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7451 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/08/2006 13:20
koment z oficjalki

"23.08.06 - 11.54

Dlaczego Jachno i cała ta zgraja "pisarczyków" ze szczecńskich gazet wali w Ptaka i w jego decyzje i podgrzewa nastroje, kierunkując myślenie kibiców, a nie zajmie się tym dziwnym tworem jak Pogoń Nowa ? Od wczoraj "v"-ka pieje z zachwytu, że rozpoczynają się rozgrywki w B-klasie, że wreszcie będzie pilkarski raj. Czy władze oficjalnej Pogoni zabiorą głos w tej bulwersujacej sprawie ? Czy ktoś zapytał prawdziwych kibiców Pogoni, jakie mają zdanie na temat wykorzystywania nazwy klubu oraz tworzenia takich struktur przez zgraję pseudokibiców, zakompleksionych ludzi ? Panie Antoni dlaczego pozwala Pan na takie numery ludziom z Pańskiego najbliższego otoczenia. Zamiast chodować pijawki ,rozdaj Pan pieniądze biednym. Będziesz miał szacunek i poważanie. Na znak protestu wyrzucam karnet Pogoni do Odry i niech sobie popłynie gdzie chce. Mój ojciec też to zrobił.
Syn kibica z 1948 roku"

oni w tym gutowie to juz naprawde umieraja z nudow ... faja
żenua


"My wszyscy wolimy zginąć, walcząc, aniżeli żyć na klęczkach." - gen. Anders
SISMIC
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7074 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/08/2006 15:03
Ciekawa ilość dni na forum seedzik ;)


Szczecińska albo żadna!
x-pack
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/08/2006 19:43

  Power napisał:  
Ciekawa ilość dni na forum seedzik ;)



czy twoja przegladarka obsluguje tylko forum Pogońonline ?? jestes w kazdym temacie !! odpocznij czasem od forum ....pozdro


Szczecińska albo Zadna
Thorgal
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6802 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/08/2006 01:29

  Wuju napisał:  

  Seth napisał:  

  Wuju napisał:  
Są napewno wśród Was miłośnicy wypowiedzi "Krzyśka Taty Kajtka" polecam tą stronę -

http://andreadoria1.sympatia.onet.pl/#symp_sl - we własnej osobie Błazen

Oczywiście zwolennik naszej kochanej ptaszyny, polecam lekturę w postaci jego komentarzy na v.pl, powertujcie trochę, warto :) zawsze go pełno i "mądrze" prawi ten nasz Gall Anonim.


  Cytat:  
(...)A skoro inwigilacja jest juz tak daleko posunięta - to może zyidentyfikujecie wszystkich ojców Kajtka, może większośc zamydleń pochodzi z Waszej redakcji albo od podwórkowych kolesi. ??.



Krzysiek tata kajtka, kawałek z pierwszego komentarza na v.pl z ostaniego newsa :)

chciał, dostał :)



Ciekawe co to ma wspólnego z tematem? A swoją drogą przeszkadza Ci, że ktoś ma inne poglądy niż Ty?



po 1 nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc wrzuciłem tu, gdyż nawiązuje do ost. artykulu z v.pl wklejonego do tego tematu. Ogolnie chodzi mi o całokształt. Nic mi nie przeszkadza w ramach sprostowania. Obrońca uciśnionych ?



Wyglada na to, że ten anons na sympatii to faktycznie masz znany komentator z v.pl "Krzysiek tata Kajtka". Dobre trafienie, zawsze ciekawiło mnie co to za koleś...

A co do Pogoni Szczecin to sytuacja jest chora. Nowotwór postępuje. Jeśli drużyna wróci do Szczecina objawy chorby zostaną powstrzymane w dużym stopniu. Poważne chorby miewają jednak nawroty i to jest smutne w całej sprawiei.


>cały stadion barwy w górę< Obrazek gif wstawiony na forum
Stary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8232 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/08/2006 11:53

  Thorgal napisał:  
... Nowotwór postępuje ...



Dobrze powiedziane. Szkoda tylko, ze tzw. protest zamiast skutecznej "chemioterapii" znacznie bardziej przypomina lykanie trutki na szczury.


tarpan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7341 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 24/08/2006 14:54

  Thorgal napisał:  

  Wuju napisał:  

  Seth napisał:  

  Wuju napisał:  
Są napewno wśród Was miłośnicy wypowiedzi "Krzyśka Taty Kajtka" polecam tą stronę -

http://andreadoria1.sympatia.onet.pl/#symp_sl - we własnej osobie Błazen

Oczywiście zwolennik naszej kochanej ptaszyny, polecam lekturę w postaci jego komentarzy na v.pl, powertujcie trochę, warto :) zawsze go pełno i "mądrze" prawi ten nasz Gall Anonim.


  Cytat:  
(...)A skoro inwigilacja jest juz tak daleko posunięta - to może zyidentyfikujecie wszystkich ojców Kajtka, może większośc zamydleń pochodzi z Waszej redakcji albo od podwórkowych kolesi. ??.



Krzysiek tata kajtka, kawałek z pierwszego komentarza na v.pl z ostaniego newsa :)

chciał, dostał :)



Ciekawe co to ma wspólnego z tematem? A swoją drogą przeszkadza Ci, że ktoś ma inne poglądy niż Ty?



po 1 nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc wrzuciłem tu, gdyż nawiązuje do ost. artykulu z v.pl wklejonego do tego tematu. Ogolnie chodzi mi o całokształt. Nic mi nie przeszkadza w ramach sprostowania. Obrońca uciśnionych ?



Wyglada na to, że ten anons na sympatii to faktycznie masz znany komentator z v.pl "Krzysiek tata Kajtka". Dobre trafienie, zawsze ciekawiło mnie co to za koleś...A co do Pogoni Szczecin to sytuacja jest chora. Nowotwór postępuje. Jeśli drużyna wróci do Szczecina objawy chorby zostaną powstrzymane w dużym stopniu. Poważne chorby miewają jednak nawroty i to jest smutne w całej sprawiei.



A ja całkiem niedawno przez przypadek dowiedziałem sie co to za koleś :D


thedevil2

Sex alkohol mordobicie POGOŃ SZCZECIN ponad życie!!!
eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7415 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 04/09/2006 13:49
No wreszcie cos sie ruszylo jesli chodzi o zakwaterowanie pilkarzy w Szczecinie, i te decyzje wydaja sie byc dobre - o ile nie ma tu ukrytych jakichs podtekstow - poczekamy zobaczymy

edit. no to sie podniecilem zbytnio

Ostatnio edytowany przez: eF^, 6 września 2006, 14:37 [1 raz(y)]


pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2006 14:23
No faktycznie ruszyło .... cielę ogonem.
Baran juz sprostował, że niekoniecznie po Wiśle bo drogo itp
A juz zupełnie rozwalił mnie komentarz jakiegos "Gutowiaka" na oficjałce:

  Cytat:  
06.09.06 - 14.06

Wcale sieęnie dziwię, bardzo mądre uzasadnienie przedstawiciela klubu ponieważ jak większość spraw życiowych trzeba po prostu planować. Niczego na hurra nie można robić, a demontować ten "organizm" w trakcie rundy to działania bez uzasadnienia. Pogoń niech się skupi na grze w lidze i jak będzie osiągać dobre wyniki to niech mieszka nawet w Sao Paulo i przyjeżdża walić Wisłę, Legię i za tydxień Kolejorza !
Batata





Może najwyższy czas aby powstała Pogoń Gutów SSA a my sobie spokojnie pochodzimy na B - klasę ??


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6621 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2006 14:48

  pm53 napisał:  
No faktycznie ruszyło .... cielę ogonem.
Baran juz sprostował, że niekoniecznie po Wiśle bo drogo itp
A juz zupełnie rozwalił mnie komentarz jakiegos "Gutowiaka" na oficjałce:

  Cytat:  
06.09.06 - 14.06

Wcale sieęnie dziwię, bardzo mądre uzasadnienie przedstawiciela klubu ponieważ jak większość spraw życiowych trzeba po prostu planować. Niczego na hurra nie można robić, a demontować ten "organizm" w trakcie rundy to działania bez uzasadnienia. Pogoń niech się skupi na grze w lidze i jak będzie osiągać dobre wyniki to niech mieszka nawet w Sao Paulo i przyjeżdża walić Wisłę, Legię i za tydxień Kolejorza !
Batata





Może najwyższy czas aby powstała Pogoń Gutów SSA a my sobie spokojnie pochodzimy na B - klasę ??




A co Ci przeszkadza Pogoń w chodzeniu na B-klase? Chcesz to chodz. A ta Pogoń zostaw w spokoju a nie zmieniasz juz nazwe i miasto pochodzenia. Pogoń jest TYLKO Szczecinska a to ze panom z zarzadu nie idze to inna sprawa :)


pm53
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7274 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 06/09/2006 15:01

  grzela07 napisał:  

  pm53 napisał:  
No faktycznie ruszyło .... cielę ogonem.
Baran juz sprostował, że niekoniecznie po Wiśle bo drogo itp
A juz zupełnie rozwalił mnie komentarz jakiegos "Gutowiaka" na oficjałce:

  Cytat:  
06.09.06 - 14.06

Wcale sieęnie dziwię, bardzo mądre uzasadnienie przedstawiciela klubu ponieważ jak większość spraw życiowych trzeba po prostu planować. Niczego na hurra nie można robić, a demontować ten "organizm" w trakcie rundy to działania bez uzasadnienia. Pogoń niech się skupi na grze w lidze i jak będzie osiągać dobre wyniki to niech mieszka nawet w Sao Paulo i przyjeżdża walić Wisłę, Legię i za tydxień Kolejorza !
Batata





Może najwyższy czas aby powstała Pogoń Gutów SSA a my sobie spokojnie pochodzimy na B - klasę ??




A co Ci przeszkadza Pogoń w chodzeniu na B-klase? Chcesz to chodz. A ta Pogoń zostaw w spokoju a nie zmieniasz juz nazwe i miasto pochodzenia. Pogoń jest TYLKO Szczecinska a to ze panom z zarzadu nie idze to inna sprawa :)



Nie wiem czy zauważyłeś, że obecna Pogoń nie jest za bardzo Szczecińska, na razie to jest Gutowska, a o meczu z ŁKS mówiono jako o derbach łódzkich.
Dopóki chłopaki nie będą w Szczecinie i dopóki z klubu nie znikną osoby dosyć mocno związane z ŁKS i ogólnie Łodzią, dopóty ten klub nie będzie Szczeciński.


SEMPER FIDELIS
LKS POGOŃ LWÓW 1904 - 1939
crls
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7155 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 07/09/2006 00:58

  Cytat:  
Teraz przyjdzie nam zapłacić kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych za pobyt drużyny w grodzie Gryfa. Nie przewidywaliśmy takich wydatków w naszym budżecie, stąd pewien problem. Cały czas szukamy jak najkorzystniejszych rozwiązań. Obawiamy się jednak, że zawodnicy będą musieli ponieść jakieś koszty.
(...) W Gutowie piłkarze mieli stałą łączność z Brazylią, internet – mówi P. Baranowski. – Czy teraz będzie ich stać na dodatkowe wydatki?



kurwa.. rece opadaja. Niejeden Polak zapierdala za nieceale 1000zl zeby rodzine wyzywic, a baran sie boi ze kopaczy ktorzy zarabiaja kilka, jak nie kilkanascie tys. PLNów nie bedzie stac na internet i wyzywienie...


"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty, popularnie to pedały i lewe niewiasty..."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005