Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8257 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/05/2007 21:29

  tribu napisał:  
btw. jaki jest najdroższy brazylijski alkohol??Diabełek:D




whisky Cacaha 51,butelka kosztuje troche ponad 100 zl


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6709 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/05/2007 22:29
Zamiast treningu - negocjacje. Zamiast podstawowych piłkarzy - juniorzy na mecz z Groclinem Grodzisk Wielkopolski. Tak wyglądała w poniedziałek sytuacja w niemal pewnej degradacji do drugiej ligi Pogoni Szczecin.

Przed południem w Szczecinie miał się odbyć trening zespołu, po którym ekipa Bogusława Baniaka miała pojechać na mecz przedostatniej kolejki do Grodziska. Tymczasem zamiast treningu piłkarze urządzili protest. Poszło o pieniądze. Zawodnicy mają pretensje, że do tej pory nie wszystkie zakontraktowane kwoty trafiły na ich konta.

"Śmieszne jest to, że wcale nie chodzi o podstawową kwotę, bo tę wypłaciliśmy, tylko o premie tzw. wyjściówki" - wyjaśnia Krzysztof Waszak, wiceprezes zarządu MKS Pogoń SSA.

Negocjacje trwały kilkadziesiąt minut. Swoich rodaków przekonywał do wyjścia na trening kapitan zespołu Julcimar de Souza. Nie z wszystkimi udało się dojść do porozumienia.

"Czwórka Brazylijczyków zamiast pojechać na mecz do Grodziska została karnie wysłana do ośrodka w Gutowie" - mówi Waszak.

W grupie ukaranych znajdują się stoperzy: Otavio i Diego, lewy obrońca Thiago oraz napastnik Elton. W ich zastępstwie trener Baniak dokooptował do drużyny czwórkę młodzieżowców z drużyny rezerw występującej na co dzień w IV lidze.

PAP


MzP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/05/2007 22:38

  Zen napisał:  
Zamiast treningu - negocjacje. Zamiast podstawowych piłkarzy - juniorzy na mecz z Groclinem Grodzisk Wielkopolski. Tak wyglądała w poniedziałek sytuacja w niemal pewnej degradacji do drugiej ligi Pogoni Szczecin.

Przed południem w Szczecinie miał się odbyć trening zespołu, po którym ekipa Bogusława Baniaka miała pojechać na mecz przedostatniej kolejki do Grodziska. Tymczasem zamiast treningu piłkarze urządzili protest. Poszło o pieniądze. Zawodnicy mają pretensje, że do tej pory nie wszystkie zakontraktowane kwoty trafiły na ich konta.

"Śmieszne jest to, że wcale nie chodzi o podstawową kwotę, bo tę wypłaciliśmy, tylko o premie tzw. wyjściówki" - wyjaśnia Krzysztof Waszak, wiceprezes zarządu MKS Pogoń SSA.

Negocjacje trwały kilkadziesiąt minut. Swoich rodaków przekonywał do wyjścia na trening kapitan zespołu Julcimar de Souza. Nie z wszystkimi udało się dojść do porozumienia.

"Czwórka Brazylijczyków zamiast pojechać na mecz do Grodziska została karnie wysłana do ośrodka w Gutowie" - mówi Waszak.

W grupie ukaranych znajdują się stoperzy: Otavio i Diego, lewy obrońca Thiago oraz napastnik Elton. W ich zastępstwie trener Baniak dokooptował do drużyny czwórkę młodzieżowców z drużyny rezerw występującej na co dzień w IV lidze.

PAP




Nie dosyć, że grać nie umieją to jeszcze strajkować im się chce. Tragedia!!!


Walka człowieka przeciw władzy jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. Pogoń szczecińska albo żadna!!!
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/05/2007 22:43
Z jednej strony to skandal , bo za taka gre powinni oni doplacac.Ale z drugiej strony wiedza ze to ich ostatnie dni w Europie , a pozniej ciezko bedzie odzyskac pieniadze, ktore maja chyba zapisane w kontraktach.


Castaway
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6225 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/05/2007 22:47

  Zen napisał:  
Zamiast treningu - negocjacje. Zamiast podstawowych piłkarzy - juniorzy na mecz z Groclinem Grodzisk Wielkopolski. Tak wyglądała w poniedziałek sytuacja w niemal pewnej degradacji do drugiej ligi Pogoni Szczecin.

Przed południem w Szczecinie miał się odbyć trening zespołu, po którym ekipa Bogusława Baniaka miała pojechać na mecz przedostatniej kolejki do Grodziska. Tymczasem zamiast treningu piłkarze urządzili protest. Poszło o pieniądze. Zawodnicy mają pretensje, że do tej pory nie wszystkie zakontraktowane kwoty trafiły na ich konta.

"Śmieszne jest to, że wcale nie chodzi o podstawową kwotę, bo tę wypłaciliśmy, tylko o premie tzw. wyjściówki" - wyjaśnia Krzysztof Waszak, wiceprezes zarządu MKS Pogoń SSA.

Negocjacje trwały kilkadziesiąt minut. Swoich rodaków przekonywał do wyjścia na trening kapitan zespołu Julcimar de Souza. Nie z wszystkimi udało się dojść do porozumienia.

"Czwórka Brazylijczyków zamiast pojechać na mecz do Grodziska została karnie wysłana do ośrodka w Gutowie" - mówi Waszak.

W grupie ukaranych znajdują się stoperzy: Otavio i Diego, lewy obrońca Thiago oraz napastnik Elton. W ich zastępstwie trener Baniak dokooptował do drużyny czwórkę młodzieżowców z drużyny rezerw występującej na co dzień w IV lidze.

PAP



Ja pierdole..chuj mnie strzela jak czytam podobne rzeczy..:/ kutasy nic nie wniosły do druzyny i jeszcze sie dziwki buntują..:/ jakie premie?! za co niby?! Banda analfabetów myśli ze potruchta na boisku pojęczy, postęka i kase za to weźmie..:/ wielkie gwiazdy do kurwy nędzy :/ cały zarzad niech wypierdala smarzyć dupska na brazylijskie plaże i nigdy nie wraca..szkoda że klub z takimi tradycjami i kibicami ostatnio traktowany jest jak śmieć i trafia w rece najwiekszysz skurwieli..:/ ciale jakieś afery, gówniane ploty o fuzjach..chyba tylko nam kibicom zależy na dobru naszego klubu..juz lepsza 2 lub 3 ligowa ale NASZA Pogoń..oby było lepiej...sam chyba juz w to nie wierze patrząc co sie wyrabia od dobrych 6 lat..:/ sory za bluzgi ale krew mnie zalewa..:/
ps. dziś popoludniu widzialem Ediego i Julcimara jak relaksowali sie w jednym z ogródków kolo glx..pewnie w ramach protestu....


"Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!" - J. Piłsudski
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7910 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 00:14

  goral1982 napisał:  
Z jednej strony to skandal , bo za taka gre powinni oni doplacac.Ale z drugiej strony wiedza ze to ich ostatnie dni w Europie , a pozniej ciezko bedzie odzyskac pieniadze, ktore maja chyba zapisane w kontraktach.




ale oni nie maja kontraktow, z tego kontenera co na wiosne przyjechal tylko 2 ma kontrakty.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Qcu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7776 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 00:31

  Fidel88 napisał:  

  Zen napisał:  
Zamiast treningu - negocjacje. Zamiast podstawowych piłkarzy - juniorzy na mecz z Groclinem Grodzisk Wielkopolski. Tak wyglądała w poniedziałek sytuacja w niemal pewnej degradacji do drugiej ligi Pogoni Szczecin.

Przed południem w Szczecinie miał się odbyć trening zespołu, po którym ekipa Bogusława Baniaka miała pojechać na mecz przedostatniej kolejki do Grodziska. Tymczasem zamiast treningu piłkarze urządzili protest. Poszło o pieniądze. Zawodnicy mają pretensje, że do tej pory nie wszystkie zakontraktowane kwoty trafiły na ich konta.

"Śmieszne jest to, że wcale nie chodzi o podstawową kwotę, bo tę wypłaciliśmy, tylko o premie tzw. wyjściówki" - wyjaśnia Krzysztof Waszak, wiceprezes zarządu MKS Pogoń SSA.

Negocjacje trwały kilkadziesiąt minut. Swoich rodaków przekonywał do wyjścia na trening kapitan zespołu Julcimar de Souza. Nie z wszystkimi udało się dojść do porozumienia.

"Czwórka Brazylijczyków zamiast pojechać na mecz do Grodziska została karnie wysłana do ośrodka w Gutowie" - mówi Waszak.

W grupie ukaranych znajdują się stoperzy: Otavio i Diego, lewy obrońca Thiago oraz napastnik Elton. W ich zastępstwie trener Baniak dokooptował do drużyny czwórkę młodzieżowców z drużyny rezerw występującej na co dzień w IV lidze.

PAP



Ja pierdole..chuj mnie strzela jak czytam podobne rzeczy..:/ kutasy nic nie wniosły do druzyny i jeszcze sie dziwki buntują..:/ jakie premie?! za co niby?! Banda analfabetów myśli ze potruchta na boisku pojęczy, postęka i kase za to weźmie..:/ wielkie gwiazdy do kurwy nędzy :/ cały zarzad niech wypierdala smarzyć dupska na brazylijskie plaże i nigdy nie wraca..szkoda że klub z takimi tradycjami i kibicami ostatnio traktowany jest jak śmieć i trafia w rece najwiekszysz skurwieli..:/ ciale jakieś afery, gówniane ploty o fuzjach..chyba tylko nam kibicom zależy na dobru naszego klubu..juz lepsza 2 lub 3 ligowa ale NASZA Pogoń..oby było lepiej...sam chyba juz w to nie wierze patrząc co sie wyrabia od dobrych 6 lat..:/ sory za bluzgi ale krew mnie zalewa..:/
ps. dziś popoludniu widzialem Ediego i Julcimara jak relaksowali sie w jednym z ogródków kolo glx..pewnie w ramach protestu....



A ja Ci powiem tak: Skoro nasz "niepowtarzalny" zarzad podpisal z nimi umowy to niech teraz kase bula! Wg mnie to jezeli wybrali takich grajkow i podpisali z nimi umowy to chyba wiedzieli co robia. Jak mysleli ze przywoza przyszlych mistrzow polski to niech teraz placa za swoje bledy!!


goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7079 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 00:37

  Shivan napisał:  

  goral1982 napisał:  
Z jednej strony to skandal , bo za taka gre powinni oni doplacac.Ale z drugiej strony wiedza ze to ich ostatnie dni w Europie , a pozniej ciezko bedzie odzyskac pieniadze, ktore maja chyba zapisane w kontraktach.




ale oni nie maja kontraktow, z tego kontenera co na wiosne przyjechal tylko 2 ma kontrakty.



Moze nieprecyzyjnie sie wyrazilem. Faktycznie chyba tylko 2 ma kontrakty , ale reszta tez ma jakies umowy czy stypendia. Jakis papier maja , ktory zapewnia im pieniadze.Nie zmienia to faktu , ze kazde dzialania majace na celu naciagniecie antka na kase w pelni popieram:)


no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 08:02
nom właśnie.. nic nie grają a kase to chcą;/ .. ja bym tylko zostawił Marcelo,Lilo,Ediego,Tinge,Julcimara reszta OBRIGADO!


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7650 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 08:42
Fajny komentarz z Radia Szczecin:

We wtorkowym pojedynku nie zagrają natomiast czterej brazylijczycy odesłani za karę do Gutowa Małego.Diego, który popijał wodę przy lini bocznej boiska podczas kontrataku piłkarzy Cracovii w czasie ostatniego meczu w Szczecinie oraz Thiago, Elton i Otavio Dutra nie wyszli na poniedziałkowy trening bo nie otrzymali na swoje konta 500 dolarów premii tzw. "wyjściówki za mecz". Pomimo rozmów " cztery asy brazylijskiej piłki" oraz pozostali ich rodacy nie chcieli trenować i domagali się uregulowania zaległości finansowych. Czwórka niezłomnych czyli Diego, Thiago, Elton i Otavio Dutra została odsunięta od pierwszej drużyny i wysłana do Gutowa Małego. Brak w składzie tych "wybitnych" zawodników może wyjść tylko na dobre szczecińskiej drużynie, która po wtorkowym meczu z Groclinem pożegna się z ekstraklasą.


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7841 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 11:53
Jednym słowem... [Ile warte są słowa Antoniego Ptaka]


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7216 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 11:58
Cały ten zarząd to jakaś banda kawalarzy. W ogole Ptak ma zajebistych znajomych: najpierw złodziej Czesny, teraz idiota Miedziak.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 13:20
sorka że nie na temat ale mam pytanie.. można jeszcze gdzies kupić koszulke Pogoń Szczecinska albo żadna?? taka biała?? .. jak tak to gdzie.. i czy można gdzieś zakupić koszulke Pogoni Nowej? i taniooo nie za 69zł .. pozdrawiam :)


grzela07
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6623 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 13:47
Ja ide na Bełchatów i czekam. Jeśli pan Ptak ma chociaz minimum honoru to zobaczymy go skaczacego miedzy kibicami na sektorach rozdajacego te brazylijskie alkohole. Już życze wszustkim smacznego!
A tak na powaznie to miło by bylo gdyby ktorys reporter przypomniał Antoniemu o tej obietnicy. Ciekawe jak teraz by sie wykręcił. ja obstawiam ze mniej wiecej tak:
""hmmmm...mm....eee... Mysle ze to ze nie jestesmy w pucharach nie jest moja winą..yy...wiec niech miasto i zawodnicy sie zloza i zakupą co trzeba..Bo przeciez JA sie Pogonia juz nie interesuje. I to mnie powinni kupować alkohol bo jestem najbardziej pokrzywdzony!!A tak w ogole to ja nic nie pamietam i zegnam"

Moze ktos to widzi inaczej?:)


MzP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6763 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 14:50

  MolestaEwenement napisał:  
sorka że nie na temat ale mam pytanie.. można jeszcze gdzies kupić koszulke Pogoń Szczecinska albo żadna?? taka biała?? .. jak tak to gdzie.. i czy można gdzieś zakupić koszulke Pogoni Nowej? i taniooo nie za 69zł .. pozdrawiam :)




Jeśli Cię to zainteresuje to na "Turzynie" z tego co się orientuję są jesczecz koszulki w normalnej cenie ale o rozmiarze "s" :D.


Walka człowieka przeciw władzy jest walką pamięci przeciw zapomnieniu. Pogoń szczecińska albo żadna!!!
no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 14:52
;]


no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 14:52

  MolestaEwenement napisał:  

  MzP napisał:  
[cytat=MolestaEwenement]sorka że nie na temat ale mam pytanie.. można jeszcze gdzies kupić koszulke Pogoń Szczecinska albo żadna?? taka biała?? .. jak tak to gdzie.. i czy można gdzieś zakupić koszulke Pogoni Nowej? i taniooo nie za 69zł .. pozdrawiam :)




Jeśli Cię to zainteresuje to na "Turzynie" z tego co się orientuję są jesczecz koszulki w normalnej cenie ale o rozmiarze "s" :D.


a ja potrzebuje "m" :P
a tych białych już nie ma?


MieteK29
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6648 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 15:21

  MolestaEwenement napisał:  
nom właśnie.. nic nie grają a kase to chcą;/ .. ja bym tylko zostawił Marcelo,Lilo,Ediego,Tinge,Julcimara reszta OBRIGADO!


Lilo? Tinga? ładnie masz... ;)


Randall McMurphy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6918 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 15:38
``Czy istnieje możliwość, że Pogoń zostanie przeniesiona do innego miasta?
- Absolutnie nie! Stowarzyszenie MKS Pogoń przedłużyło ochronę patentową znaku i logo Pogoni na następne dziesięć lat. Można więc sprzedać miejsce w lidze, zawodników, ale Pogoń pozostanie w Szczecinie. Mówią z pełną odpowiedzialnością i wiedzą na ten temat.- mowi Waszak.``

Jakis czas temu Miedziak mowil ze jest 3 kontrahentow zainteresowanych akcjami Pogoni z tego 2 chce przeniesc klub do innego miasta,teraz Waszak zaprzecza temu i wydaje mi sie ze ma racje, niezle gierki bawi sie zarzad,prowokujac,oszukujac nie tylko miasto ale i nas i jak z takimi ludzmi mozna dojsc do jakiegokolwiek kompromisu,wymyslanie roznych banalnych historii zeby tylko zalagodzic czy ``porozumiec sie`` z miastem i pokazac ze tylko dzieki nim Pogon jest w Sz-n,szantaz pierwsza klasa panowie dzialacze. I te cale plotki o jakichs interesantach ze Stanow czy Niemiec to dla mnie jedna wielka bajka,to samo z Begdasem facet nie odzywal sie kilka lat,teraz gdy sie pojawil odrazu wspomnial o terenach,najpierw kompromis z miastem(kilka supermakretow) potem ewentualnie moge sie zajac klubem,wiem ze nikt za darmo nie bedzie sponsorem druzyny ale skads juz znam ta historie z grabarzem...zadnych Begdasow,Gondorow czy Ptakow!


To My Niechciani, Nielubiani i Bezczelni...MKS!
no
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6308 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/05/2007 15:57

  *29 napisał:  

  MolestaEwenement napisał:  
nom właśnie.. nic nie grają a kase to chcą;/ .. ja bym tylko zostawił Marcelo,Lilo,Ediego,Tinge,Julcimara reszta OBRIGADO!


Lilo? Tinga? ładnie masz... ;)



nooo Lilo jeszcze sie przyda tylko musi nabrac masy ;P, a Tinga jak dla mnie najlepiej grał z posrod tych all brazylijczykow tutaj przywiezionych.. przynajmniej biega walczy..a nie stoi!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.12 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005