Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Ramzes_
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6528 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 09:33

  Zen napisał:  
http://www.sport.pl/pilka/1,70996,4131218.html

No to jak Bodzio mówi że 1 liga to 1 liga :Dhehhehehe



"Piłkarski poker" :)
Baniak jest za bardzo pewny siebie...czyżby wszystko było już ustawione?? :D


Frz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8250 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 10:22
Po 10 tysięcy dolarów dla każdego piłkarza i aż 100 tys. bagsów dla Baniaka: tyle płaci Antoni Ptak za uratowanie ligi.

Prezes Pogoni Szczecin, Jan Miedziak, na spotkaniu z piłkarzami zakomunikował, że jeżeli Portowcy utrzymają się w lidze, każdy z nich otrzyma 10 tysięcy dolarów. Ekstra premia dla Bogusława Baniaka ma wynosić... 100 tysięcy dolarów.
– Nie potwierdzę, ani nie zaprzeczę, czy te kwoty rzeczywiście tyle wynoszą. Muszę jednak przyznać, że prezes bardzo mnie zaskoczył. Obawiałem się, że właśnie zacznie wręczać Latynosom bilety do Sao Paulo. A tu taka miła niespodzianka... Przeżyłem szok. Mało co z wrażenia z krzesła nie spadłem – powiedział Baniak.
– Ale tak na poważnie, to dostałem od prezesa potężny finansowy oręż. Musze być mu za to wdzięczny. Za obiecane premie Brazylijczycy będą sobie mogli kupić mieszkanie w Sao Paulo. Dodatkowo otrzymałem wolną rękę w finansowym karaniu piłkarzy – dodał szkoleniowiec Pogoni.
Astronomiczne premie świadczą o tym, że Antoni Ptak robi co może, aby uchronić Pogoń przed spadkiem. Niektórzy w klubie zastanawiają się tylko, dlaczego tak późno. Biorąc pod uwagę dyspozycję Latynosów trudno przypuszczać, aby zdołali wygrać pozostałe do zakończenia rozgrywek trzy spotkania (19.05 z Cracovią, 22.05 z Groclinem, 26.05 z BOT GKS). Tym bardziej, że nie potrafili wygrać w poprzednich 22 meczach o stawkę...


zrodlo: Przegląd Sportowy


SZALENSTWO:D


2003/2004- Mistrzostwo Klasy B juniorów z Chrobrym Lisie Pole
Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6244 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 10:27
Teraz gdy wiadomo że nie ma szans na utrzymanie ligi Ptak obiecuje premie za utrzymanie :/ Typowa dla SSA polityka kłamstwa i obłudy. Sami zobaczycie 17 maja rozmowy w magistracie więc 16 maja Miedziak i Ptak wygłoszą jakieś orędzie i obiecają lige mistrzów za dwa lata. CYRK !


Plum
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7229 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 10:48
Matematyczne szanse jeszcze mamy... jakoś trudno podciągnąć to pod rzeczywistość, ale na takie kroki, jeśli faktycznie chcieli utrzymać I ligę pora była wcześniej... może jeszcze kogoś zdegradują... może ktoś nie dostane licencji...z pzpn nic nie wiadomo...
Dziwi mnie teraz trochę zachowanie Baniaka... po przegranym meczu był bliski załamania a teraz humor mu się znacznie poprawił... może jak Brazylianos poczuli zapach pieniądzy to wyciągneli z plecaków i toreb swoje skrywane dotąd umiejętności i faktycznie na boisku będziemy mieli nie jednego ale np. czterech Roberto Carlosów, ze dwóch czarodzieji środka pola itd... chyba, że zamurują dostęp do bramki...


Te szare trybuny jeszcze zatętnią granatowo-bordowym rytmem dwudziestu tysięcy serc...
JuStyNa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 11:35
Zapomnieli o odczataniu kruczków w tej umowie chyba. Ptak powiedział, że zarobi jeszcze na brazylijczykach... tak, tak jak wygracie to dostaniecie - jak przegracie to wy płacice mi za szkodę...:|


Rudi87Sz-n
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 11:39

  Cytat:  
Pogoń Szczecin chyli się ku upadkowi. Choć sprowadzani do tej pory Brazylijczycy z hukiem spuszczą szczeciński klub do drugiej ligi, właściciel Antoni Ptak ściągnął do Polski kolejnych 17 latynosów!
Rządzący Pogonią w imieniu Ptaka prezes Jan Miedziak zapewnia, że nowi Brazylijczycy przyjechali do Polski tylko po to, by przyzwyczajać się do europejskiego futbolu. Tymczasem paradują po ośrodku w Gutowie pod Łodzią w koszulkach Pogoni.

Ogromne zamieszanie towarzyszy również przygotowaniom drużyny do ostatnich ligowych spotkań. Kilka dni temu wiceprezes Krzysztof Waszak poinformował, że Pogoń dokończy sezon rezerwami. W tym celu siedmiu piłkarzy z czwartoligowej Pogoni B zgłoszono do rozgrywek ekstraklasy. Brazylijczycy z pierwszego zespołu mieliby wrócić do ojczyzny.

- To nieprawda - mówi teraz Miedziak. - Zgłosiliśmy ich po to, żeby uzupełnić kadrę zespołu. Będzie mógł się im przyjrzeć trener Baniak, pod kątem budowy drużyny na następny sezon, ale ten na pewno zakończymy w najsilniejszym składzie - zapewnia.


onet.pl

To chyba Miedziak coś bierze jak ten skład jest najsilniejszy


ch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7834 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 14:04
Dziś "wirtuozi Ptaka" z Brazylii trenowali w Szczecinie [Zdjęcia]


Safe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7151 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 16:22
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

koniec.


"Jeszcze bedzie czas, by odpoczywac"
phoenix
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6254 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 16:42
Słyszeliscie o tym ze rocznik `91 ktory gra w Pogońi musiał oddac dresy dla nowych brazylijczykow <lol>
powaznie mówie ;]


Dobre chłopaki reprezentują JP.
Wszyscy razem JP.
mario90
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6416 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 17:07
tez mi sie to obiło o uszy


moim klubem jest Pogon Szczecin mks
tribu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7295 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 18:43
chcialbym pogratulowac brazylijczykom wygrania w zajebistym stylu z rezerwami....
i moj ulubieniec martins swym kąśliwym strzalem 2 bramki zdobyl Diabełek


100% PD
LEOnek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6648 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 19:54

  tribu napisał:  
chcialbym pogratulowac brazylijczykom wygrania w zajebistym stylu z rezerwami....
i moj ulubieniec martins swym kąśliwym strzalem 2 bramki zdobyl Diabełek



Czyli nadaje sie do 4 ligi ;-p ... tam byłby wirtuozem i ze swym "kąsliwym strzałem"
zdobyłby korone króla strzelców ;-p. A tak na serio to Baniakowi chyba coś na mózg pierdolło 7 pkt w 3 meczach lol ....ciekawe jak ;-p ...chyba ze w każdym meczu z 3 karne będą.


Zawsze pod prąd - bo z prądem płyną gówna.
AMS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7035 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 20:01

  LEOnek napisał:  

  tribu napisał:  
chcialbym pogratulowac brazylijczykom wygrania w zajebistym stylu z rezerwami....
i moj ulubieniec martins swym kąśliwym strzalem 2 bramki zdobyl Diabełek



Czyli nadaje sie do 4 ligi ;-p ... tam byłby wirtuozem i ze swym "kąsliwym strzałem"
zdobyłby korone króla strzelców ;-p. A tak na serio to Baniakowi chyba coś na mózg pierdolło 7 pkt w 3 meczach lol ....ciekawe jak ;-p ...chyba ze w każdym meczu z 3 karne będą.



A moze nasz trener za dlugo przebywal z prezesem,a zaraz potem udzielil wywiadu ganja2 ,a tak powanie nie w tym roku moze w drugiej lidze panie trenerze


A ja i tak wierzyc nie przestane...
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6702 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 20:27
edit


Bzyku
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7249 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 20:32
Na Lechu wszystkie bilety sprzedane, będzie 25tys ludzi i teraz walczą z "konikami".

U nas Ptak z "konikami" już dawno sobie poradził - nie są potrzebni :(

Oj jakbym chciał zobaczyć konika sprzedającego bilety przed meczem Pogoni...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7410 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 20:52
Uściślając to biletów na mecz Lech - Legia nie ma już od jakichś 2 tygodni.


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6549 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 21:45

  nierozumiem napisał:  
Słyszeliscie o tym ze rocznik `91 ktory gra w Pogońi musiał oddac dresy dla nowych brazylijczykow <lol>
powaznie mówie ;]



to możliwe.ja bym im oddał swój dres,jest juz dla mnie za mały:)


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7209 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 21:50
I pomyśleć, że gdyby nie chory przepis PZPNu o braku limitu obcokrajowców w 1 zespole Ptak nie mógłby spełnić swoich marzeń... A Miedziakowi gratuluje dilera - wygrana z rezerwami to faktycznie powód do dumy.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
G.
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 6390 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 15/05/2007 22:19

  anathema napisał:  

  nierozumiem napisał:  
Słyszeliscie o tym ze rocznik `91 ktory gra w Pogońi musiał oddac dresy dla nowych brazylijczykow <lol>
powaznie mówie ;]



to możliwe.ja bym im oddał swój dres,jest juz dla mnie za mały:)




Poniżej prezentujemy newsa pochodzącego z Nieoficjalnej Strony Pogoni, Pogoń SPORT NET dotyczący sprawy dresów w naszym roczniku. Autorem newsa "Prawie jak w wojsku, czyli parodii ciąg dalszy" jest redaktor Pogoń.v.pl i ligowiec.net Krzysztof Ufland.

Przenoszone buty, czy mundury - to normalne w wojsku. Ale w pierwszoligowym klubie?!
O tym, że w Pogoni młodzież jest "bo musi być" wiemy nie od dziś. Ale żeby "rozbierać" swoich zawodników? Jak się dowiedzieliśmy, ze źródeł zbliżonych do oficjalnych, klub nakazał oddać komplety dresów, zawodnikom z rocznika 1991. Młodzi gracze zostali poinformowani, że do Gutowa przyjeżdża grupa Brazylijczyków i trzeba ich w "coś" ubrać. Padło na dresy Lotto młodzieżowców.
Sytuacja jest tym bardziej dziwna, że Pogoń korzysta z konfekcji Garmana. Czyżby jednak cięcia w klubie prowadziły do tego, że Brazylijczycy będą musieli korzystać ze znoszonych dresów juniorów, które zreszą dostali... używane - po zawodnikach pierwszej drużyny.
Powstaje pytanie, w czym zatem trenować będą juniorzy? Krzysztof Waszak obiecał już dawno stroje Garmana, jednak do dziś gracze nie doczekali się na nowe dresy. - To nieprawda. - stwierdza Waszak. - Z mojej wiedzy wynika, że rocznik 91 otrzymał już nowe dresy i ortaliony Garmana, takie same, jak ma pierwszy zespół. Być może wobec zaistniałej sytuacji, zapadła decyzja, aby zdać stare dresy do magazynu.
Zawodnicy jednak zgodnie stwierdzają, że nowych dresów jeszcze nie widzieli.
Pozostaje nadzieja, że sprawa w najblizszych dniach się wyjaśni. To przecież absolutnie niepoważne, by odbierać stroje i tak zaniedbywanym juniorom. Nie tak powinno się traktować młodzież.


Źródło : www.pogon91.pl


Obrazek jpg wstawiony na forum
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6539 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 16/05/2007 00:06
Hajto odejdzie z ŁKS?
Tomasz Hajto, piłkarz i menedżer pierwszoligowej drużyny ŁKS, otrzymał propozycję objęcia podobnej posady w jednym z pierwszoligowych klubów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że miałby tam znacznie szersze kompetencje niż w drużynie z al. Unii.
Ełkaesiak pytany o możliwość opuszczenia ŁKS odpowiedział w dyplomatyczny sposób: - Nie zaprzeczam, nie potwierdzam.
Nieoficjalnie wiadomo, że jeden z prezesów klubów z dolnych regionów tabeli kusi Hajtę. Oferuje mu szerokie kompetencje, łącznie z możliwością wskazania szkoleniowca, który miałby się zająć prowadzeniem drużyny. Ponadto były reprezentant Polski otrzymałby trzyletni okres ochronny, potrzebny do zbudowania silnej drużyny.
Można się spodziewać, że w najbliższym czasie Hajto spotka się z Danielem Goszczyńskim, właścicielem ŁKS i porozmawia o swoich planach. Bez wątpienia w interesie ŁKS byłoby, aby nadal pozostał w Łodzi.


dlaczego mam wrazenie ze chodzi o Pogoń?:P Miedziakowi by sie taka kolezanka przydala


Amat victoria curam
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005