Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> Nasza (nie) normalna Pogoń? << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
.Krzysiek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7132 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/03/2007 20:11

  M@ty$ napisał:  
Mała ciekawostka :
Zen napisal ze na pierwsza polowe wyszli w drugim skladzie...
Pytanie - Ile bramek zostalo strzelonych przez drugi sklad ??
Pytanie - Czemu pierwszy sklad strzelil o polowe mniej bramek od drugiego ??
:) pozdrawiam :)



Bo u nas wszystko już jest tak popierdzielone że nawet drugi skład jest lepszy od pierwszego :D

Ostatnio edytowany przez: .Krzysiek, 21 marca 2007, 20:22 [1 raz(y)]


Szołn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7265 dni

***




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/03/2007 20:38

  ..::Krzysiek::.. napisał:  

  M@ty$ napisał:  
Mała ciekawostka :
Zen napisal ze na pierwsza polowe wyszli w drugim skladzie...
Pytanie - Ile bramek zostalo strzelonych przez drugi sklad ??
Pytanie - Czemu pierwszy sklad strzelil o polowe mniej bramek od drugiego ??
:) pozdrawiam :)



Bo u nas wszystko już jest tak popierdzielone że nawet drugi skład jest lepszy od pierwszego :D


Pierwszy skład (w 2 połowie) strzelił 4 bramki. Drugi dwie. Grali 2x30 minut. Ktoś czytać nie umie, czy mnie się tylko wydaje?


Zdelegalizować traktor.
Męska forma: demon. Żeńska forma: demona. Nijaka forma: De Mono.
AM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7038 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/03/2007 20:49
zwracam honor... ja tam nie orientuje sie jakim systemem gra sie w rzgowie :) no ale masz racje :) moj blad :)


http://nurek-poszukiwania.home.pl/home/
Marynarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6246 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/03/2007 22:32

  Shivan napisał:  
Ja powiem tak, niech Baniak spier..., nastepna sprzedajna kur..., niech sobie pospiewa jak to kocha Lecha. Widze ze niektorym zaczynaja sie tworzyc optymistyczne mysli (pewnie kazdy by chcial, ale nie kazdy moze sobie na to pozwolic) na jakas poprawe, ale dopoki ptaszor tu jest, to nic sie nie zmieni. O przepraszam, moze sie zmienic na gorsze.

Moze to odwazny post, ale jestem jeszcze pod wrazeniem filmu "300" :)



Jak to mowia z gowna bata nie ukrecisz...Dopoki po boisku biegaja sami plazowicze z Brazylii i ptaszor jest persona numer jeden w Pogoni,tak nic sie nie zmieni na lepsze...


POGOŃ & LEGIA
kiko
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6400 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/03/2007 23:16

  Shivan napisał:  
Ja powiem tak, niech Baniak spier..., nastepna sprzedajna kur..., niech sobie pospiewa jak to kocha Lecha. Widze ze niektorym zaczynaja sie tworzyc optymistyczne mysli (pewnie kazdy by chcial, ale nie kazdy moze sobie na to pozwolic) na jakas poprawe, ale dopoki ptaszor tu jest, to nic sie nie zmieni. O przepraszam, moze sie zmienic na gorsze.

Moze to odwazny post, ale jestem jeszcze pod wrazeniem filmu "300" :)



Mam nadzieje, że na najbliższym meczu nie będzie żadnych transparentów ani wyzwisk pod adresem Baniaka. Ja nie jestem jego zwolennikiem, ale byłoby nie fair wobec innych kibiców Pogoni, którzy darzą go szacunkiem za awans do I ligi. Poczekajmy trochę, żeby móc go oceniać.


Luk Luk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7390 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 21/03/2007 23:51

  Shivan napisał:  
Ja powiem tak, niech Baniak spier..., nastepna sprzedajna kur..., niech sobie pospiewa jak to kocha Lecha. Widze ze niektorym zaczynaja sie tworzyc optymistyczne mysli (pewnie kazdy by chcial, ale nie kazdy moze sobie na to pozwolic) na jakas poprawe, ale dopoki ptaszor tu jest, to nic sie nie zmieni. O przepraszam, moze sie zmienic na gorsze.

Moze to odwazny post, ale jestem jeszcze pod wrazeniem filmu "300" :)



dla mnie pare rzeczy przekolryzowanych. film widzialem juz w kinie we wtorek i rozsmieszylo mnie np. obcinanie nog jednym machenieciem miecza.


"Wierzę, że inteligencja i strach są nieodłączne. Goście którzy mówią: ja się nie boję niczego - są po prostu głupi!" - Rickson Gracie
monter
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7183 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 00:11
Jak donosza nieoficjalne zrodla zwiazane ze rzgowem, MKS Pogoń SSA pozyskala nowego inwestora strategicznego

Udało się także zrobić zdjęcie nowemu właścicielowi, który jak widać uroda nie odbiega od poprzedniego
Obrazek jpg wstawiony na forum


MKS Pogoń Szczecin Polska
ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6822 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 00:35
Tak naprwdę nic to nie zmieni. Nawet boję się, że wygrana z Płockiem może "zaciemnić" obraz. Patrząc realnie z Wisłą wygrać musimy i o niczym to swiadczyć nie będzie. Poczekamy na grę z silniejszymi przeciwnikami. Co do obietnicy tzw. luzu w kadrze zawodniczej jaki podobno ma mieć trener 'już" od wakacji. Sytuacja się powtarza po raz enty. Pala np. był zachwycony, ze mógł zbudować druzynę od podstaw; Kuras miał również luz wyborze zawodników tylko, ze później sie dowiedział, że może wybrać każdego, ale z kupionych przez Ptaka. Jeżeli Pan Prezes twierdzi i potwierdza to trener, że Ptak zmianił koncepcję to jest to dość prosto spawdzić. Niech miasto podpisze umowę na stadion z Pogonią; od jesieni za złotówką jeżeli w wyjściowym składzie na każdy mecz będzie wychodziło przynajmniej 6 Polaków jeżeli nie to klub płaci za wynajem 200 tyś miesięcznie. Gwarancje powinno dać Centrum "Ptak' na wypadek gdyby klub nie miał za co zapłacić. Oczywiście jeżeli zespół nie trenuje w Szczecinie wynajem również wynosi 200 tyś. Tak jako przykład. Powiedzieć można wszystko ile to już się nasłuchałem. Teraz wszystko niech będzie na piśmie i w umowach, żeby ktoś za miesiąc pamiętał co mówił.


D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6252 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 09:06
W tej chwili w Pogoni jest tak czarno, iż nic i nikt nie jest wstanie "zaciemnić" obrazu nędzy i rozpaczy...


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Zen
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6708 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 16:16
W wywiadzie na oficjalce na dzien dzisiejszy Baniak przedstawił skład
4-2-3-1
Majdan
Celeban---Julcimar---Otavio---?
---------Marcelo---Amaral
Lilo-----Edi----------?
----------Tiago M.(Kowal)------
mi sie podoba ze Baniak wprowadzi dyscypline a nie ze jeden idzie pic trugi spac itp.i moze zamiast tego meczu w PE lepiej zoarginowac sparing?


Pszczoła
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6912 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 21:17

  Zen napisał:  
W wywiadzie na oficjalce na dzien dzisiejszy Baniak przedstawił skład
4-2-3-1
Majdan
Celeban---Julcimar---Otavio---?
---------Marcelo---Amaral
Lilo-----Edi----------?
----------Tiago M.(Kowal)------



Mnie w miarę skład się podoba chociaż najmniej z tej całej bandy pasi mi Celeban. Jednakże zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma odpowiedniego zmiennika za niego, więc nie będę tego faktu dalej komentować. ;) A co do Baniaka - pożyjemy, zobaczymy, chociaż nie spodziewam się nie wiadomo jakich cudów. Zresztą jedynym cudem, który może się zdarzyć dzięki Baniakowi, jest utrzymanie w lidze, nic więcej. A poza tym i tak ta cała chora sytuacja w Pogoni już dawno przestała mnie śmieszyć i chyba już mnie nic w niej nie zdziwi. :| Pozdrawiam.


Świat jest pełen małych cudów. :)
skarbnik
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7821 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 21:56

  Pszczoła napisał:  

  Zen napisał:  
W wywiadzie na oficjalce na dzien dzisiejszy Baniak przedstawił skład
4-2-3-1
Majdan
Celeban---Julcimar---Otavio---?
---------Marcelo---Amaral
Lilo-----Edi----------?
----------Tiago M.(Kowal)------



Mnie w miarę skład się podoba chociaż najmniej z tej całej bandy pasi mi Celeban. Jednakże zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma odpowiedniego zmiennika za niego, więc nie będę tego faktu dalej komentować. ;) A co do Baniaka - pożyjemy, zobaczymy, chociaż nie spodziewam się nie wiadomo jakich cudów. Zresztą jedynym cudem, który może się zdarzyć dzięki Baniakowi, jest utrzymanie w lidze, nic więcej. A poza tym i tak ta cała chora sytuacja w Pogoni już dawno przestała mnie śmieszyć i chyba już mnie nic w niej nie zdziwi. :| Pozdrawiam.


Wole 11-tu Celebanow niz bande brazylijczykow ktorzy o pilce maja nikle pojecie.
Wole widziec 11-tu Celebanow gryzacych trawe niz dreptajacych brazylijczykow...
bleh...


Obrazek jpg wstawiony na forum
karavka
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6297 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 22:42
A ja pamiętam Baniaka tylko z pozytywnej strony... jak wracalismy z Łodzi Widzew 0- 1 Pogon (Piotrowski i ta jego słynna obrączka hihi ) jak mnie z pod zajazdu na placach niósł do oberży hihi(ah to były czasy...) dymek GRRRRRRRR(prawdziwi Pogońiarze) kurcze Bogus z całym szacunkiem wole na B klase niz na ptakoVie
nie daj sie skurw... bo mam do Ciebie szacunek mimo tego lecha... pozdrawiam wszystkich wyjazdowiczów a w szczególności Marka P. hihihi inne czase inne problemy


Pijany żyje dwa razy krócej, ale widzi dwa razy więcej:)
Pijmy bo szkło nasiąka !!!
Shivan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7909 dni

**




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 23:37

  Łukasz napisał:  

  Shivan napisał:  
Ja powiem tak, niech Baniak spier..., nastepna sprzedajna kur..., niech sobie pospiewa jak to kocha Lecha. Widze ze niektorym zaczynaja sie tworzyc optymistyczne mysli (pewnie kazdy by chcial, ale nie kazdy moze sobie na to pozwolic) na jakas poprawe, ale dopoki ptaszor tu jest, to nic sie nie zmieni. O przepraszam, moze sie zmienic na gorsze.

Moze to odwazny post, ale jestem jeszcze pod wrazeniem filmu "300" :)



dla mnie pare rzeczy przekolryzowanych. film widzialem juz w kinie we wtorek i rozsmieszylo mnie np. obcinanie nog jednym machenieciem miecza.



pragne tylko przypomniec, ze jest zrobiony na podstawie komiksu, a nie wydarzen historycznych :), choc daje powera jak na meczu ;).
VasyL - moze faktycznie masz racje, cofam to co powiedzialem, ale sobie jeszcze bardziej zaszkodzi pchajac sie w ten cyrk.


Srbijo - Izvinjavamo se za našu prodajnu kurevsku vladu
Szczecinska Brac
"Ale któż ze zwykłych ludzi pomyślałby, że to właśnie ci stadionowi chuligani i bandyci w szalikach jako pierwsi poszliby walczyć za Ojczyznę, gdyby taka przyszła potrzeba? To właśnie ludzie cechujący się tak wielkim patriotyzmem broniliby kraju..."-JKM
Leśny Dziadek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6402 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 22/03/2007 23:38
wydaje mi sie ze najlepszym skladem do ustawienia Baniaka jest ta jedenastka:

Majdan
Celeban---Julcimar---Otavio---Felipe
---------Campos---Amaral
Lilo-------Edi----------Marcelo
----------Tiago Martins------

z drugiej jednak strony pozycja na ktorej ma grac Edi, to pozycja dla graczy szybkich, dynamicznych, stale biegajacych do ktorych Edi nie nalezy... czas pokaze... choc jak ktos rzekl "z gowna bata nie ukrecisz"


HERRING POWER
Pit.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7404 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/03/2007 09:07

  D.A.W napisał:  
wydaje mi sie ze najlepszym skladem do ustawienia Baniaka jest ta jedenastka:

Majdan
Celeban---Julcimar---Otavio---Felipe
---------Campos---Amaral
Lilo-------Edi----------Marcelo
----------Tiago Martins------

z drugiej jednak strony pozycja na ktorej ma grac Edi, to pozycja dla graczy szybkich, dynamicznych, stale biegajacych do ktorych Edi nie nalezy... czas pokaze... choc jak ktos rzekl "z gowna bata nie ukrecisz"



przecież ten Campos nie potrafi prosto piłki kopnąć.


"...satysfakcja jest chwilowa - trwa moment, bo za chwilę będziesz chciał to zrobić jeszcze lepiej ziomek. Jeśli nie, to nie rozwiniesz się...'
jns
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7096 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 23/03/2007 13:52

  Pit. napisał:  
przecież ten Campos nie potrafi prosto piłki kopnąć.



Zapewniam, że nie tylko on...


eF^
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7416 dni

*




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/03/2007 19:25

  Cytat:  
Słowa mojego przedmówcy być może trafiły do państwa serc, ale na pewno nie do rozumów. - mówił. - Dariusz Adamczuk w końcu pokazał twarz. Powiedział, o co naprawdę mu chodzi. Chce, by jego Pogoń była najważniejsza! Nie będę nawet wspominał o różnicy klas obu zespołów.



Riposta prezesa Miedziaka na wypowiedź Darka Adamczuka na dzisiejszej debacie .. ręce opadają


Metyl
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6250 dni




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/03/2007 20:46
A.Ptak zrezygnował z przewodnictwa radzie nadzorczej SSA .. Super, tylko mały mankament w tym że nawet mianując sie teraz sprzątaczka albo kucharzem i tak będzie o wszystkim decydował. A latem całkiem przypadkiem do Szczecina przyjedzie nowy kontener brazyliany z plaż. Oczywiście ptak nie będzie miał z tym posunięciem klubu nic wspólnego .. Echh, żenada, śmiech na sali i drwina z kibiców moim zdaniem


hPS
*zablokowany
IP: zapisany
Na forum od 7024 dni

****




Odp: Nasza (nie) normalna Pogoń? - 26/03/2007 20:56

  Metyl napisał:  
A.Ptak zrezygnował z przewodnictwa radzie nadzorczej SSA .. Super, tylko mały mankament w tym że nawet mianując sie teraz sprzątaczka albo kucharzem i tak będzie o wszystkim decydował. A latem całkiem przypadkiem do Szczecina przyjedzie nowy kontener brazyliany z plaż. Oczywiście ptak nie będzie miał z tym posunięciem klubu nic wspólnego .. Echh, żenada, śmiech na sali i drwina z kibiców moim zdaniem



W KOŃCU KURWA !!!!!


Podniesiona adrenalina to Śródmiejska siła
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005