Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6452 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 30/10/2010 20:26

  mastah86 napisał:  
słuszna uwaga co do Litwińskiego (z forum SSC)


  Szczecinofil napisał:  
Czyli p. Litwiński nie ma partnera, nie wie, gdzie stadion powstanie, nie ma projektu, ale już wie, z dokładnością do 10%, ile wyniesie jego budowa...
Mi coś też ten Litwiński nie za bardzo pasuje, wątpię, że zależy mu w ogóle na dobrej piłce w Szczecinie. Co do Jacyny Wit natomiast, mówi to co ludzie chcą usłyszeć - sam populizm.


Pogoń Szczecin MKS!
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5569 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 10:02
najbardziej wkurwia mnie to, że chyba jedynym gwarantem, spośród tych wszystkich szmat, że powstanie stadion jest krzystek. co prawda ten pajac chuja zrobił, bo stadion miał już być gotowy, ale chodzi o to, że ten typ ma jakieś tam pojęcie w tej sprawie, ma jakąś koncepcję, której się trzyma i podobno jakieś tam ruchy uczynił w tym kierunku. a przyjdzie jakiś nowy frajer i wszystko się zacznie od nowa:/ japierdole do chuja pana, za jakie kurwa grzechy nasze miasto musi znosić takie lebiegi na urzędzie prezydenta i to przez tyle lat!? dlaczego inne miasta, miasteczka a nawet wiochy mogą coś robić w tym kierunku, a tu tylko słyszę że nie ma siana? jak to kurwa jest, że gdzieś się da a kurwa nie tu!? bez kitu nie czaję tego! nic tu się kurwa nie dzieje:/ chyba kurwa bez kitu czas całym Szczecinem zrobić odpał i wyjść na ulice!!!!

p.s. sorki za inwektywy, ale o tym to się kurwa nie da inaczej!
jebać!


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 12:15
krzystek nie jest gwarantem niczego . Raz zawiodl , to zrobi to jeszcze raz .


Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
IP: zapisany
Na forum od 3830 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 13:05
Stadion dla Szczecina!


Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 13:35
Fajnie ci to wyszlo . Wszystko znakomicie oprocz schudnij szybko :)


TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5569 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 14:58

  Bulin napisał:  
krzystek nie jest gwarantem niczego . Raz zawiodl , to zrobi to jeszcze raz .
pewnie ze nie jest! i nie poręcze nigdy za żadnego kondoma. dla mnie on też jest chujem do szczania! przeczytaj jeszcze raz co napisalem, to może zrozumiesz o co mi chodziło.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 17:22
Źle zrozumiałem .


Nq.
Nawiedzeni Fanatyzmem
IP: zapisany
Na forum od 3830 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 21:31
Takie pytanko, co to jest za strona:

http://piotrkrzystek.pl/

Na dole jest nawet odnośnik do tego tematu.


Pogoń-Wa(L)cząca
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4181 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 31/10/2010 22:53
Jacyna-Witt o Pogoni:


- Chodzi pani jeszcze na mecze Pogoni? Kibice twierdzą, że ostatnio nieco rzadziej widzą panią w granatowo- bordowym szaliku.
- Ostatnio rzeczywiście dość rzadko chodzę, bo jest zimno. Jestem kibicem, ale takim, który przede wszystkim docenia markę Pogoni. Pogoń jest marką, która należy wykorzystać. Mało tego, nie można powiedzieć kilkudziesięciu tysiącom ludzi, którzy chodzą na mecze, że oni są niemądrzy, bo lubią piłkę nożną. Skoro przeznaczamy ogromne pieniądze na budowę filharmonii, która przyciągnie około tysiąca osób, to dla kilkudziesięciu tysięcy kibiców nasze miasto powinno wybudować stadion. Można to sfinansować w różny sposób: z funduszy prywatnych, miejskich i z budżetu centralnego. Jestem ogromnym zwolennikiem stadionu na Twardowskiego.

- W swoim programie mówi pani o jasnych regułach finansowania klubów piłkarskich, czy uważa pani, że Pogoń reprezentując obecną formę powinna otrzymywać od miasta 3,3 mln zł za promowanie Szczecina?
- Jeszcze niedawno mówiliśmy, że Pogoń się nie podniesie i nie mamy co marzyć o pierwszej lidze. Na razie rzeczywiście Pogoń przegrywa, ale czy powinniśmy cofnąć finansowanie? Moim zdaniem - nie. Należy usiąść z osobami, które zarządzają klubem i podjąć współpracę. Z tego co wiem, obecny prezydent nie rozmawia z przedstawicielami Pogoni, natomiast lekką ręką wydaje pieniądze. Dajemy pieniądze, ale ustalamy jakie mają być skutki tego finansowania.


Tylko Pogoń!


  Cytat:  
Obrazek gif wstawiony na forum
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3889 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 01/11/2010 09:32
Wg. mnie marne odpowiedzi .


mlotecze
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5488 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 01/11/2010 11:51
Coś mało głosów przybywa ostatnio. Więc wrzucać linki do strony, filmiki i bannery na nasze klasy, facebooki itp. itd. Tylko 8800 osób popiera budowę stadionu..? Coś wierzyć mi się nie chcę. Więc mówić znajomym itd. (wiele osób jeszcze mogło nie słyszeć o akcji bo jednak nie każdy korzysta z internetu przecież). I każdy powinien chociaż te 5 zł na konto wpłacić. Wiadomo że stadion jest dla nas teraz kluczową sprawą.


harD
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3830 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 01/11/2010 14:46

  mlotecze napisał:  
Coś mało głosów przybywa ostatnio. Więc wrzucać linki do strony, filmiki i bannery na nasze klasy, facebooki itp. itd. Tylko 8800 osób popiera budowę stadionu..? Coś wierzyć mi się nie chcę. Więc mówić znajomym itd. (wiele osób jeszcze mogło nie słyszeć o akcji bo jednak nie każdy korzysta z internetu przecież). I każdy powinien chociaż te 5 zł na konto wpłacić. Wiadomo że stadion jest dla nas teraz kluczową sprawą.417 tyś mieszkańców + wsparcie Warszawy i 8 tyś osób popierających akcje troszke mało...


..Prawa Strona Miasta..
expectations of promotion
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4145 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 01/11/2010 16:18
moze głupie pytanie ale co sadzicie na temat Wijasa i jego planie modernizacji? a co do tych glosow to mi sie wydaje ze liczba spadla przez to ze trzeba potwierdzać glos


PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5387 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 01/11/2010 16:28

  fanmks napisał:  
moze głupie pytanie ale co sadzicie na temat Wijasa i jego planie modernizacji? a co do tych glosow to mi sie wydaje ze liczba spadla przez to ze trzeba potwierdzać glosSadzę ze gościu nie ma wogle pojęcia o naszym stadionie- modernizować na tym stadionie to można szatnie i płoty bo trybuny jak zaczniesz przebudowywać to CI się zawalą:) Na stronie zostały dodane nowe zdjęcia modernizowanego stadionu jak wygląda na tą chwile.


expectations of promotion
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4145 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 01/11/2010 17:03

  PL napisał:  

  fanmks napisał:  
moze głupie pytanie ale co sadzicie na temat Wijasa i jego planie modernizacji? a co do tych glosow to mi sie wydaje ze liczba spadla przez to ze trzeba potwierdzać glosSadzę ze gościu nie ma wogle pojęcia o naszym stadionie- modernizować na tym stadionie to można szatnie i płoty bo trybuny jak zaczniesz przebudowywać to CI się zawalą:) Na stronie zostały dodane nowe zdjęcia modernizowanego stadionu jak wygląda na tą chwile.zdjęcia przerażające


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4232 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 02/11/2010 10:15

  Cytat:  
Litwiński i Wijas o stadionie dla Szczecina

Prywatny inwestor powinien pomóc wybudować a następnie zostać operatorem nowego stadionu piłkarskiego w Szczecinie - uważa kandydat PO na prezydenta miasta - Arkadiusz Litwiński.

W Talii politycznej poseł tłumaczył, że chce wybudować nowy stadion na miejscu obecnego obiektu przy ulicy Twardowskiego na zasadach partnerstwa publiczno-prywatnego. - Patrzmy jak inne miasta to robią, polskie miasta, nie zachodnioeuropejskie. Są firmy, które potrafią to robić, to nie chodzi o urzędników bynajmniej ani o działaczy partyjnych. Są firmy komercyjne, które potrafią komercjalizować tego typu obiekty i dbać o to, żeby nie dokładać do tego - powiedział Litwiński.

Zdaniem kandydata SLD na prezydenta Szczecina Jędrzeja Wijasa, Miasta nie stać w tej chwili na budowę nowego stadionu. Wijas chce zmodernizować obiekt przy ulicy Twardowskiego. W inwestora, o którym mówi Litwiński nie wierzy. - Ja nie dostrzegam, być może Pan Arkadiusz Litwiński ma wiedzę, ale w takim razie niech ją ujawni, o tych zainteresowanych operatorach. W ciągu mojej działalności samorządowej nie spotkałem się z sytuacją, żeby prezydent miasta przedstawił mi prywatną firmę zainteresowaną współuczestniczeniem w budowie stadionu i prowadzeniem go. Jeśli taki podmiot, zaznaczam poważny, a nie jakiś hochsztapler, pojawi się, to nad tą propozycją można się pochylić - stwierdził Wijas.

Który pomysł wyda się mieszkańcom miasta bardziej realny - dowiemy się 21 listopada przy urnach wyborczych.TUTAJ CAŁOŚĆ ROZMOWY


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6121 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 02/11/2010 11:36
Większość kandydatów ma swoje konta prywatne lub wyborcze na Facebooku. Jako, że pewnie duża część z nas też to może dobrym pomysłem byłoby kulturalne ale dość częste (i uciążliwe - w tym sensie żeby nie zapominali) wysyłanie im wiadomości, komentarzy, linków itd. dotyczących stadionu i tej inicjatywy :] Tak żeby czuli "oddech"..


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6718 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 02/11/2010 12:26
Powoli klaruje się jakie sa mozliwości budowy. Widac że jednak budowa czegoś poza Twardowskiego jest praktycznie jak na razie mało realna. Co z wypowiedzi wynika?

1. Wijas jak widac nie wie dokładnie o czym mówi. Ale zakladam, że chce jakos modernizować Twardowskiego. Traktuje to raczej jako hasło wyborcze będoące przeciwwaga dla innych. Poważnie się sprawa nie zajmuje jak i chyba całą kampanią, ktorą SLD traktuje jako konieczność bez szans na wybranie go na prezydenta

2. Litwinski mówi trzy rzeczy: to że jednak Twardowskiego, że konieczne jest zapewnienie finansowania innego niz budżet miejski oraz że stadion nie może być obiektem zbyt drogim stąd chce ok 25k pojemności z mozliwościa rozbudowy

3. Jacyna lokalizuje stadion na Twardowskiego i mowi o klasie Elite. Skala duża i fajna ale czy realna obecnie finansowo? O tym juz niewiele.

4. Sochański podobnie jak Jacyna czyli stadion na Twardowskiego. Ale on chyba najmniej konkretnie się wypowiada.

5. Krzystek nie odwraca się od zamiaru budowy w Dąbiu. Choć w zasadzie juz nie mówi o jakieś rozsądnej perspektywie czasowej. Zaakceptowal że miasta teraz na stadion nie stać.

5. Zaremby i Nowak nie biore pod uwage w tej sprawie.

Konkretów jest naprawdę niewiele. Ale lepiej znać prawdziwe zamiary niż puste obietnice. Moim zdaniem pewne jest, że miasto samo za swoje stadionu szybko nie wybuduje. Czyli albo jakies fundusze z UE co jest już bardzo malo mozliwe choć byc może jeszcze trochę realne, albo we wspolpracy z kapitałem prywatnym. O sposobie finansowania wiadomo coś tylko ze strony Krzystka i Litwinskiego. Jednak o ile kwota ok 250 mln zlotych wydaje się być jakoś tam realna (choc kasa olbrzymia) to już 400 czy więcej mln o których mówił Krzystek wydaje się być na dziś przynajmniej horendalną. Inni delikatnie omijają ten problem. Firma wynajeta przez Krzystka zaklinala się, że na PPP w Dąbiu znalazłaby kilka firm chetnych i stąd można zakladać, że i na dobrą koncepcje Twardowskiego tez ktoś by sie znalazł. Na pewno prywatny inwestor wejdzie tylko w przejrzysty i realny układ. Miasto musiałoby wypracować naprawdę jasna propozycję i musiałaby ona byc zaakceptowana przez rade miasta. Generalnie stadion ma szanse powstać jeżeli będzie w tej sprawie zgoda między prezydentem a rada miasta. Inaczej wszelkie umowy, kredyty czy inne zabiegi będą mogły być blokowane (nawet tak bezmyślnie i z przyczyn czysto politycznych jak glosowanie nad kredytem na halę). W tym zakresie biorąc pod uwagę przewidywania, że w radzie najwiecej stołków zbierze PO, najwięcej atutów może mieć Litwinski. Po tych amatorskich przemysleniach mój ranking prawdopodobieństwa stadionu do 2015 roku wyglada na dzień dzisiejszy tak:

1.Litwiński - 40%
2.Sochański, Jacyna - 20%
3.Krzystek, Wijas - 0%

Średnia nie wypada najlepiej, ale takie sa chyba realia.


21:37
K.PSM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4182 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 02/11/2010 14:16
Jutro na wydziale Hum US studencka debata z kandydatami na prezydenta

Obrazek jpg wstawiony na forum


Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4083 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 02/11/2010 14:18
List otwarty do Prezesów


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
kaly11

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005