Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7128 dni

*
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 03/09/2009 11:10

  mlotecze napisał:  
Niee. Nowy stadion buduja :D :

"Do 2010 roku w Szczecinie powstanie nowy stadion

Szczecin zamierza ubiegać się o organizację meczów piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku, mimo że lista miast, w których odbędą się mecze została dawno zamknięta. Rada Miasta przyjęła w czwartek uchwałę o rozpoczęciu takich starań, a prezydent przedstawił harmonogram budowy stadionu.

- To u nas będzie pierwszy nowowybudowany stadion klasy elite w Polsce - zapewnił w czwartek na konferencji prasowej prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Stadion ma być zbudowany w dzielnicy Dąbie (teren obecnego lotniska sportowego). Według prezydenta miasta, harmonogram powstawania stadionu w Szczecinie przedstawia się następująco: 14 maja ma być uchwalone studium zagospodarowania miasta, do końca roku powstanie plan zagospodarowania lotniska (teren pod inwestycje ma powierzchnię aż 350 ha), jesienią 2008 r. ma rozpocząć się budowa stadionu, która zakończy się dwa lata później.

- Stadion byłby w kategorii elite, czyli najwyższej światowej - podkreślił Krzystek. - Pojemność 30 tys. netto plus miejsca dla vipów. Jestem przekonany, że będziemy jako pierwsi mieli gotowy stadion. Na pewno wyprzedzimy w tej inwestycji Gdańsk, w którym w miejscu, gdzie ma być stadion są jeszcze ogródki działkowe, oraz Wrocław.

Według Krzystka, inwestowaniem na terenie lotniska w Dąbiu zainteresowanych jest około dziesięciu poważnych firm. Miasto chce zbudować stadion w oparciu o partnerstwo publiczno-prywatne. Nie wyklucza też zabiegania o pieniądze unijne i środki z budżetu centralnego na ten cel. Kosztów inwestycji prezydent nie podał ze względu na zmieniające się ceny w budownictwie.

- Ostateczna decyzja o tym, gdzie będą rozgrywane mecze Euro 2012 jeszcze nie zapadła - powiedział Krzystek. - W 2010 roku, kiedy będą się ważyły losy lokalizacji, my będziemy rozmawiać za pomocą faktów w postaci stadionu.

Budowa stadionu piłkarskiego była jednym z punktów kampanii prezydenckiej w ubiegłym roku. Zdaniem Krzystka, obecny stadion Pogoni powinien zostać zburzony, a tereny w centrum miasta sprzedane developerom. Pieniądze za ziemię miałyby stanowić wkład własny miasta w budowę nowego stadionu.

Zanim prezydent zorganizował konferencję prasową, Rada Miasta przyjęła uchwałę o podjęcie starań o organizację meczów ME w 2012 roku."

26.04.2007,źródło: 90minut.pl / PAP

Przydałoby się coś im przypomnieć w tym temacie...Krzystek!!!! co-??? Ty ... wiesz co!!!!


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6723 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 03/09/2009 12:40
Powtarzam od kilku lat to samo i wyjdzie na moje. Chciałoby sie nowego stadionu ale od poczatku realnym i w rozsądnym terminie do zrobienia rozwiązaniem była i pozostaje przebudowa Twardowskiego. I myslę że jeszcze w tym roku taka decyzja zapadnie.


21:37
Yahoo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4920 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 03/09/2009 14:17
Stadion od pewnego okresu stał się kartą przetargową podczas wyborów i przestałem przejmować się obiecankami urzędników.

Jak kolega wcześniej również uważam, iż nasz stadion zostanie przebudowany i to będzie tyle w tym temacie.
Zawsze to coś.


ZAWSZE Z POGONIĄ !
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5061 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 12:58

  Cytat:  
Kibice Lechii Gdańsk oburzają się, że krzesełka na nowobudowanym stadionie w Letnicy nie będą biało-zielone. Czyli takie, jak barwy klubu. Miasto, które buduje obiekt twierdzi, że nie ma się czym przejmować, bo decyzje jeszcze nie zapadły. W sprawie interweniował nawet… premier Donald Tusk.

Rok temu na stronie internetowej gdańskiego ratusza pojawiła się ankieta, w której miasto pytało kibiców o rozwiązania dotyczące wyglądu nowego stadionu. Padło także pytanie o kolor krzesełek i, co nie było zaskoczeniem, wygrała opcja biało-zielona. Wyniki sondażu nie musiały być dla magistratu wiążące. I jak się okazało w tym przypadki nie były.

Nie tak dawno, budująca stadion w imieniu miasta spółka BIEG 2012 (Biuro Inwestycji Euro Gdańsk 2012) poinformowała bowiem, że kolor siedzisk został już wybrany. Z racji tego, że stadion będzie z zewnątrz przypominał bryłę bursztynu, toteż krzesełka mają mieć kolor bursztynowy. Konkretniej, sześć odcieni koloru żółtego, które mają szlachetny kamień przypominać. Tak zadecydował projektant obiektu, polsko-niemieckie konsorcjum firm RKW i HPP.

- Decyzja o tyle zapadła, że krzesełka są tak określone z projekcie wykonawczym. Konsorcjum zaproponowało stadion jako bryłę bursztynu i aby utrzymać go w tej tonacji, krzesełka są w różnych odcieniach koloru żółtego, które przypominają bursztyn – tłumaczy Wirtualnej Polsce Renata Wiśniowska, dyrektor projektu Arena Bałtycka w spółce BIEG 2012.

Wśród kibiców Lechii zawrzało. Nie wyobrażają oni sobie tego, że ich klub będzie grał na obiekcie, który kolorystycznie będzie się kojarzył np. z odwiecznym wrogiem Arką Gdynia lub innymi klubami jak Korona Kielce czy Jagiellonia Białystok. Na forach internetowych trwa zażarta dyskusja, padają mocne słowa, szykowana jest nawet petycja do miasta w tej sprawie.

Sytuację zaogniły dodatkowo wypowiedzi rzecznika prasowego BIEG-u Michała Kruszyńskiego, który w internetowej polemice z fanami przypomina, że to nie Lechia jest właścicielem obiektu, tylko miasto. A stadion nie będzie służył tylko piłkarzom i musi być funkcjonalny dla wszystkich.

- Według mnie sprawa nie jest nieodwracalna. Myślę, że nie ma się czym martwić. Nie zapadły żadne decyzje. Jest to wyłącznie wizja projektanta. Myślę, że jeszcze wiele rzeczy możemy na tym stadionie zmieniać. O tym musi zadecydować inwestor, czyli miasto. My działamy w jego imieniu. Jeżeli miasto uzna, że taka a nie inna decyzja będzie dla niego korzystna, to tak zadecyduje – uspokaja Wiśniowska

- Na pewno na tą chwilę nic nie jest jeszcze przesądzone. Będą spotkania z kibicami, którym jak wiemy najbardziej zależy, żeby one były w biało - zielonym odcieniu. Nie sądzę, żeby petycje miały sens. Raczej w naszych wzajemnych rozmowach z kibicami to wszystko zostanie wyjaśnione. Nie ma sensu mnożyć papieru bez konieczności. Poza tym umówmy się. Jeszcze nawet nie stoją trybuny. To już jest najfajniejszy problem do zostawienia sobie na koniec - wybór koloru krzesełek – dodaje Michał Brandt, pełnomocnik Urzędu Miasta ds. Euro 2012 w Gdańsku.

W sprawie koloru siedziska na Balic Arenie głos zabrał nawet premier Donald Tusk, na co dzień kibic gdańskiego zespołu. Jak poinformowała "Gazeta Wyborcza", Prezes Rady Ministrów napisał list do prezydenta miasta Pawła Adamowicza, w którym niepokoi się "planami dotyczącymi kolorystyki krzesełek na stadionie". "Miasto Gdańsk oraz reprezentujący je inwestor powinni zrobić wszystko, by kibice czuli się w Letnicy jak w domu, by nowy obiekt stał się nowym domem Lechii" - twierdzi szef rządu.

10 września ma dojść do spotkania inwestora z członkami Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk Lwy Północy. Tematem mają być "rozwiązania satysfakcjonujące kibiców oraz wspólne wypracowanie wizualnej obecności sympatyków klubu Lechia Gdańsk na nowo budowanym stadionie w Gdańsku". Można być pewnym, że zagadnienie kolorystki krzesełek znajdzie się na pierwszym miejscu w dyskusji.

Stadion w Gdańsku, roboczo zwany Baltic Areną powinien być oddany do użytku w grudniu 2010 roku.

Karol Kulpa, Jacek Stańczyk
Wirtualna PolskaŻebyśmy kiedyś mieli podobne problemy jak kolor krzesełek na nowym stadionie


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5203 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 15:32

  śmielaq89 napisał:  
Sam się temat przypomni, w przyszłym roku wybor...wczoraj w kronice na TVP INFO już ludzie z PiS się wypowiadali o stadionie Pogoni. I mówiła jakaś babka, że zajebistym miejscem byłby teren cukrowni. Zajebisty dojazd etc.
Rok do wyborów, a już chcą pozyskać elektorat gadając te mrzonki.

http://ww6.tvp.pl/6555,928635,1.view

około 11min

Ostatnio edytowany przez: Rch., 5 września 2009, 15:41 [2 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
WM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5354 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 15:39
ale fakt ze teren dobry


Amat victoria curam
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4709 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 19:08

  MarvinZS napisał:  
I mówiła jakaś babkaza rok zobaczysz jej nazwisko na liscie wyborczej na prezydenta. Poza tym tak jak ona to kazdy moze sobie pogadac. Jest taka cwana to niech najpierw powie skad wezmie pieniadze i niech krok po kroku przedstawi swoj biznesplan co do nowego stadionu. Moze wtedy zainteresuje mnie jako wyborce. Jak widac kampania zaczyna sie wczesniej niz zwykle...


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
D.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5061 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 19:49

  mastah86 napisał:  

  MarvinZS napisał:  
I mówiła jakaś babkaza rok zobaczysz jej nazwisko na liscie wyborczej na prezydenta. Poza tym tak jak ona to kazdy moze sobie pogadac. Jest taka cwana to niech najpierw powie skad wezmie pieniadze i niech krok po kroku przedstawi swoj biznesplan co do nowego stadionu. Moze wtedy zainteresuje mnie jako wyborce.Chodzi o Małgorzatę Jacynę Witt, rzeczywiście uważam że to bardzo silna kandydatka PiS do ubiegania się o fotel prezydencki miasta Szczecin. W każdym razie nie jest to pierwsza próba "walki" o szczecińskie obiekty sportowe.

Hala sportowa
Okno na świat


A to punkt widzenia Pani Jacyny na stadion Pogoni sprzed kilku lat 2007-11-28


  Cytat:  
7. Budowa stadionu piłkarskiego jest na razie w sferze mglistych obietnic oraz mało realnych pomysłów z lokalizacją. Brak planów zagospodarowania przestrzennego i nie włączenie Szczecina do Euro 2012 powoduje, że plan budowy stadionu nie jest realny. Co do centrów sportowych, to nie ma projektów budowlanych, więc nie ma możliwości starać staranie się o środki z UE. Sprzedaż gruntów Pogoni i zlikwidowanie stadionu przed wybudowaniem nowego byłoby działaniem szkodliwym.
ZBUDUJEMY NOWY STADION I CENTRA SPORTOWE
Nowy stadion Nie stać nas na kolejne remonty obecnego stadionu Pogoni. Każda zainwestowana tam złotówka jest stracona. Ostatnio oddano do użytku stadion w Kielcach. Nas także stać na nowy, nowoczesny stadion. Nie wymaga on dużych nakładów z budżetu miasta. Pieniądze na jego powstanie pochodziłyby ze sprzedaży gruntów pod obecnym stadionem oraz - tak jak to miało miejsce w przypadku inwestycji w Kielcach - z funduszy Unii Europejskiej oraz budżetu państwa. Dzielnicowe centra sportowe Musimy stworzyć w każdej dzielnicy centra sportowe. Miejsca, w których mieszkańcy mogliby w sposób aktywny spędzać wolny czas. W skład takich obiektów powinny wchodzić: boisko do kosza, siatkówki oraz 2-3 boiska do piłki nożnej. Obiekty oprócz nowoczesnej nawierzchni, oświetlenia, zapewniałyby opieka trenerską. Dziennie na terenie miasta korzystałoby z nich ponad kilka tysięcy osób. Taka inwestycja nie obciąża w sposób znaczny budżetu miasta. Ponad połowę jej kosztów można pokryć z funduszy Unii Europejskiej.

znalezione na jej blogu ----->
Blog Jacyny Witt


Wszyscy co nam źle życzyli, mówili byśmy skończyli
to w tej chwili zobaczyli jak bardzo się pomylili

Obrazek gif wstawiony na forum
PS.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4874 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 20:09
Cóż, właśnie wszyscy byli byśmy na Twardowskiego i z niecierpliwością czekali na pierwszy gwizdek sędziego...


'Z Tobą jest zabawa fajna, dobrze, że jesteś legalna, ćpają Ciebie nawet dzieci...'

Patrz komu ufasz!
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4901 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 20:12

  PS. napisał:  
Cóż, właśnie wszyscy byli byśmy na Twardowskiego i z niecierpliwością czekali na pierwszy gwizdek sędziego...Weż nawet nie przypominaj ...


Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6315 dni

*
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 20:13
To jest już chore. W tym dziwnym mieście każdy kto pomacha słodkim lizakiem i pokaże cukierki za szybą ma olbrzymią szansę wygrać wybory


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5994 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 05/09/2009 23:17
Podczas konferencji prasowej po meczu z GKS-em Katowice Jarmoliński mówił o tym, ze otrzymał pierwsze wyniki studium wykonalności dla budowy stadionu w Dąbiu lub modernizacji obecnego stadionu. Po tygodniu postanowiłem więc pociągnąć temat i zadzwoniłem do Biura Prasowego UM (pytałem o to czy dzięki tym wynikom sytuacja którejś z lokalizacji jest bliższa celu itp itd). Poproszono mnie aby to samo pytanie wysłał do nich mailem a w ciągu 2 dni miałem otrzymać odpowiedź.

Chyba nikt się nie zdziwi jak powiem, że odpowiedzi do tej pory nie dostałem.


Rch.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5203 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 01:44
Ja powiem tak. Ostatnio wchodzę na różne strony administrowane przez kibiców z klubów, które grają w Ekstraklsie, I lidze itd. Na stronie Arki poczytałem o walce kibiców z miastem i prezydentem odnośnie stadionu. Nagłośnili całą sprawę w mediach ogólno polskich, że miasto sobie robi farsę i wali w ch..a. Obiecywali i nic nie robią. Kibice Arki się wku....i. Napisali to tu, to tam i w końcu się w władze przejęły. Wywalczyli modernizacje stadionu własnymi siłami. W grudniu ich ten śmieszny stadionik będzie modernizowany. Może taką akcje spróbować u nas... Nagłośnić i trochę posmarować na władzę, że obiecali a mają to głęboko gdzieś. Ogłosić żadania kibiców, pogrozić im anty demonstracjami itp.
Prawda jest taka, że jakby im zależało to znalazłyby się pieniądze w budżecie na ten stadion. Przecież nie trzeba robić od razu całego. Etapami w ciągu 2,3 lat i będzie git. (chodzi o modernizacje)
Więcej o walce Arkowców pod linkiem --->

klik

możę taka akcja pokazałaby, że nie żartujemy i jesteśmy zdesperowani:)

ps: ja jestem przekonany, że Krzystek za tą swoją niespełnioną obietnice nie ma czego tutaj szukać.

Ostatnio edytowany przez: Rch., 6 września 2009, 01:55 [2 raz(y)]


Ultras Pogoń!MW03!Prawa Strona Miasta!
RAFek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7058 dni

**
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 09:59

  WM napisał:  
ale fakt ze teren dobryDla Miasta tylko w teorii. Brak dobrego skomunikowania z resztą miasta, poza Podjuchami - autobusy i Dąbiem - ewentualny tramwaj szynowy. Na teraz, nie ma raczej szans na budowę nowego w Dąbiu - kolosalne koszty związane z palowaniem terenu, więc jedyne rozsądne rozwiązanie, to modernizacja Twardowskiego, zaczynając od łuku i niskiej trybuny.


To nasza generacja, to MY - 30 letni
100%EG
nowa od nowa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5046 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 10:23
Jacyna Witt? Hehe,ludzie nie ufajcie tej babie,ona łże maksymalnie,jej bajki są gorsze od Krzystka. Apropo tego drugiego,znane są animozje między nim a panią Małgorzatą. Zapamiętajcie-nie głosować na Wieczorka,Piechote,Zarembe ani na Witt,jeśli ktoś z nich ma dojść do władzy to wole zachować ciągłość z dotychczas panującym.


PZPN=Pieniądze Zagrabimy Piłke Niszczymy
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6018 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 12:51

  nowa od nowa napisał:  
Jacyna Witt? Hehe,ludzie nie ufajcie tej babie,ona łże maksymalnie,jej bajki są gorsze od Krzystka. Apropo tego drugiego,znane są animozje między nim a panią Małgorzatą. Zapamiętajcie-nie głosować na Wieczorka,Piechote,Zarembe ani na Witt,jeśli ktoś z nich ma dojść do władzy to wole zachować ciągłość z dotychczas panującym.Dotychczas panujący to powinien ponieść kare za swoje obiecanki..lepszy niż Andersen normalnie..

P.S Tak Jest! Zapamiętamy na kogo nie głosować.


No One Like Us....We don't Care...
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4709 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 14:04

  nowa od nowa napisał:  
Jacyna Witt? Hehe,ludzie nie ufajcie tej babie,ona łże maksymalnie,jej bajki są gorsze od Krzystka. Apropo tego drugiego,znane są animozje między nim a panią Małgorzatą. Zapamiętajcie-nie głosować na Wieczorka,Piechote,Zarembe ani na Witt,jeśli ktoś z nich ma dojść do władzy to wole zachować ciągłość z dotychczas panującym.brawa


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Kropek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5210 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 14:34

  nowa od nowa napisał:  
Jacyna Witt? Hehe,ludzie nie ufajcie tej babie,ona łże maksymalnie,jej bajki są gorsze od Krzystka. Apropo tego drugiego,znane są animozje między nim a panią Małgorzatą. Zapamiętajcie-nie głosować na Wieczorka,Piechote,Zarembe ani na Witt,jeśli ktoś z nich ma dojść do władzy to wole zachować ciągłość z dotychczas panującym.Dokładnie. Koleżanka mieszka obok p. Jacyny i mówi, że to taka jeb** kobieta, że się w głowie nie mieści.
Dlatego ją to sobie lepiej odpuścić :)


Brodo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4497 dni

*
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 15:00
Mieszkam z Jacyną na tej samej ulicy kilka domów od niej masakra jakaś po prostu tyle razy co psy wzywa bo imprezke miałem czy coś ;/ nawet dzien dobry nie odpowie ;/


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5364 dni
Odp: Stadion Miejski w Szczecinie - 06/09/2009 16:19

  Brodo888 napisał:  
Mieszkam z Jacyną na tej samej ulicy kilka domów od niej masakra jakaś po prostu tyle razy co psy wzywa bo imprezke miałem czy coś ;/ nawet dzien dobry nie odpowie ;/widocznie miewa same złe dni. ale jak powyżej napisano-lepsza anarchia i bezkrólewie,anizeli któreś z wymienionych miało by dojść do koryta. ale w Szczecinie są wystawiane same takie "asy",naprawde trudno na kogoś wartościowego rozsądnie oddać głos. bo,przykładowo-jeśli miałbym wybierać miedzy krzystkiem,zarembą,jacyną witt i dajmy wieczorkiem byłbym zmuszony zagłosować na tego pierwszego,albo nie iść wcale. a jak to w Polsce bywa,następca to wpierw "sprząta" ze dwa lata urzędowania po poprzedniu np. zrywając umowy i obsadzając stanowiska swoimi ludźmi. bo nic konstruktywnego sie nie spodziewam.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005