Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
tm_tomcio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5920 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 10:26

  pogol napisał:  
Krzystek w Radiu Szczecin

Ależ uparty ten Krzystek... Chaciński zagina go co chwilę ze stadionem, a ten się pięknie wkurwia.Miałem dokładnie takie same wrażenie. Jedno zdanie mi utknęło w głowie. Jak się okaże, że koszty będą jeszcze wyższe, to tak pogrzebią w budżecie miasta, aż te pieniądze się znajdą. Czyli pieniądze są, kwestia ich wydania. Moim zdaniem to świadczy tylko o tym, że spór sprzed wyborów bodaj z 2010 roku jest dużo bardziej głębszy, niż można się było tego spodziewać. Na siłę chcą uszczęśliwić - tylko nie wiem kogo. Irytujące to wszystko... i smutne zarazem.


INDIOS BRAVOS
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 12:29
"Przekleństwem Pogoni jest jej położenie"-tak mówił 6-7 lat temu Krzystek.Niestety największym przekleństwem
Pogoni i Szczecina jest uparty osioł który z braku argumentów zaczyna się pogrążać w każdym zdaniu udowadniając że zemsta na Mroczku jest ważniejsza od logicznego podejścia do wydatków miasta.
Wszyscy ,łącznie z projektantem który zarabia na tej głupocie mówią mniej lub bardziej dosadnie że robi coś bezsensownego a on z uporem maniaka brnie w g... bez mrugania powiekami.
Brawo dla red. Chacińskiego że go rozstrzelał wiedzą i pytaniami.Media już mu sie powoli dobierają do tyłka i to jest pozytyw.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 12:46
sam się przyznał

"- Za taką chwilę, że kończymy w tym roku dokumentację i ogłaszamy przetarg na przebudowę stadionu! Będzie to całkowicie nowy stadion w tym samym miejscu.[ Oczywiście on ma swoje mankamenty i będzie je miał. Charakterystyczne położenie tego stadionu jest takie a nie inne. Przebudowa przy boisku nr 2 oznacza burzenie skarpy, oznacza kłopoty z trasą, która tamtędy ma przebiegać - o tych kosztach nikt nie mówi! Nikt nie mówi o miejscach parkingowych i o wielu innych problemach, które mamy! Chcemy zrobić tak, żeby za relatywnie niskie pieniądze, kibice w dobrych warunkach oglądali mecze."

całkowicie nowy stadion, który ma mankamenty i bedzie je miał...kurwa mac !!!!!!! nowy stadion ze starymi problemami, fuck logic


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 13:14
Mistrzowski był następujący fragment rozmowy. Redaktor Chaciński zadał pytanie dlaczego nie nowy stadion. A Krzystek na to "Jeszcze dwa lata temu nikt się nie spodziewał, że uchodźcy przyjdą" - lub coś w tym stylu. Normalnie można się i śmiać, i płakać.


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2694 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 13:59
Dobre też było z halą. Że projekt hali był jeszcze zanim on został prezydentem. No i zdecydował się na realizację tego przestarzałego projektu dzięki czemu mamy nową-przestarzałą halę. Tak samo będzie z tym pseudo stadionem.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 14:14
hala to gówno, oczywiscie dobrze ze jest ale tylko jedna trybuna jest wysoka, pozostale 3 są niskie, do tego na jakąs durną eske było 3 razy wiecej chetnych niz biletow... hala na 10 tysiecy powinna byc, a nie na 5, to jedno, a dwa ze z zewnatrz wyglada jak jakis obiekt z lat 80 ...

dodatkowo to

Prezydent Szczecina trzyma się koncepcji przebudowy stadionu Pogoni. Piotr Krzystek w "Rozmowach pod krawatem" powiedział, że nie będzie rozważał budowy nowego, nawet jeśli remont obiektu przy Twardowskiego będzie znacznie droższy niż wynika ze wstępnych założeń

eh...


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 14:54

  giepe napisał:  
Dobre też było z halą. Że projekt hali był jeszcze zanim on został prezydentem. No i zdecydował się na realizację tego przestarzałego projektu dzięki czemu mamy nową-przestarzałą halę. Tak samo będzie z tym pseudo stadionem.I hala przepłacona o 50 mln, bo stary projekt zakładał materiały do budowy, które na dzień budowy hali nie odpowiadały wymogom budowlanym... Skoro jest taki oszczędny jak on to mówił, to by wydał trochę więcej na projekt, ale przynajmniej byłby on zgodny z wymogami aktualnymi. No ale koniec już z tym offtopem.

Ostatnio edytowany przez: pogol, 17 września 2015, 20:48 [2 raz(y)]


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 20:48
Podaję za gs24.pl :

Sprawa budowy stadionu to teraz jeden z gorętszych tematów w Szczecinie. Dlatego chcemy o tym rozmawiać. Zapraszamy na debatę!

Nasza debata odbędzie się w poniedziałek o godzinie 17 w siedzibie klubu Pogoni przy ul. Twardowskiego. Ale będzie ją można śledzić na żywo na naszej stronie internetowej www.gs24.pl, a TVP Szczecin zapowiedziało obszerną relację. Podczas spotkania chcemy rozmawiać o tym, czy budować nowy stadion czy modernizować stary, a jeśli budować nowy, to gdzie.

O to zapytamy naszych gości. Na debatę zaprosiliśmy Krzysztofa Soskę, zastępcę prezydenta Szczecina, ale on wskazał nam Piotra Dykierta dyrektora Wydziału Sportu Urzędu Miasta.

Przybycie na poniedziałkowe spotkanie potwierdził Jarosław Mroczek - prezes Pogoni, Maciej Kasprzyk ze stowarzyszenia kibiców, Piotr Jania z klubu radnych PiS, Tomasz Grodzki z klubu radnych PO, Małgorzata Jacyna-Witt - radna niezależna, Marek Kolbowicz - przewodniczący komisji sportu Rady Miasta, profesor Zbigniew Paszkowski - autor jednej z koncepcji modernizacji stadionu i Grzegorz Matlak - były piłkarz Pogoni. Naszych gości chcemy zapytać czy budować stadion tylko piłkarski, czy może - śladem innych miast - wybudować obiekt bogatszy o inne funkcje np. handlowe, konferencyjne. Dlaczego miasto chce modernizować stadion za ponad 100 mln zł, jeśli mniej więcej za podobną kwotę można wybudować zupełnie nowy obiekt.


Soska nie ma jaj. W koszulce to potrafi paradować. Ale żeby merytorycznie porozmawiać, to wysyła na ścięcia Dykierta.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 22:14

  pogol napisał:  

Soska nie ma jaj. W koszulce to potrafi paradować. Ale żeby merytorycznie porozmawiać, to wysyła na ścięcia Dykierta.Po tym co zrobił dzisiaj z Krzystkiem red.Chaciński to nie ma się co dziwić że się boją takich debat.W kontekście ich pozycji politycznych mogą tylko stracić. Skoro taki Soska argument o likwidacji łuku kwituje tym ze w Berlinie tez taki jest i świetnie widać to w zasadzie debata z ich udziałem nie ma sensu.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Zygmunt Wasilewski
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2134 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/09/2015 22:18
Mi to ręce opadły po tej rozmowie. "Niedasię" ale dlaczego - no bo "niedasię". Ma być przebudowa i koniec. nic dziwnego, że w tym mieście najprostsze inwestycje trwają o 2 lata dłużej niż zakładał harmonogram.

Chaciński pięknie dociskał kolanem, aż się biedny Krzystek całkiem zagotował po uwadze o braku chemii z Krzystkiem. Brakowało aby płakał i tupał z bezsilności.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4538 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/09/2015 00:43
Pies pogrzebany jest na Pogodnie a temat ciągnie się już od czasu Begdasa i osób z byłego magistratu.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 01:00
O łuku... Gdyby wyjebali łuk + nowa trybuna w miejsce niskiej + zamknięcie trybuna 4 trybuną - wtedy byłbym za modernizacją...nawet jeśli trwała by znacznie dłużej niż to planują. Wtedy to byłby nowy stadion. Na UM naciska klub, kibice, ludzie nie związani z piłką (znam wiele którzy nie są kibicami a popierają budowe nowego obiektu!), dziennikarze, wszyscy....  Cytat:  
Fakty są takie, że nieckę można modyfikować, a ponieważ mówimy o zwykłym ziemnym nasypie, koszt nie musi być wysoki.

Mało tego, można nawet dostawić żelbetową trybunę wewnątrz niecki z minimalną ingerencją w jej kształt. Wystarczy spojrzeć, jak to zrobili w Lipsku, bo właśnie takiego rozwiązania chce Pogoń i jej kibice. Tak mogłoby to wyglądać w Szczecinie, gdzie i tak w planie jest usunięcie starej trybuny z nasypu i postawienie nowej…Jak to zrobili w Lipsku

Obrazek jpg wstawiony na forum

Obrazek jpg wstawiony na forum

Jak to mogłoby być u nas...

Obrazek jpg wstawiony na forum

zrodlo; stadiony.net


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2694 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 08:24
nawet nie ma co porównywać łuk/bez łuku. Fajnie to pokazane, ale mimo wszystko brak 4 trybuny to jak auto bez 1 koła :-x strasznie kłuje w oczy


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 11:47

  giepe napisał:  
nawet nie ma co porównywać łuk/bez łuku. Fajnie to pokazane, ale mimo wszystko brak 4 trybuny to jak auto bez 1 koła :-x strasznie kłuje w oczy


Zgoda ale zrobienie tego tak daje już otwarta drogę do tego by w przyszłości stadion zamknąć równoległą czwarta trybuną.Zostawienie łuku to dość że oddalenie boiska i brak komfortu oglądania to jeszcze ew. zamykanie stadionu to też budowa trybuny z łukiem....co już było by kompletna katastrofą.
Jeśli tej zmiany nie będzie dało się przeforsować to już będę pewien na 100% że to tylko gra i Krzystek czeka aż Pogoń upadnie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2004 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 13:31
Rozwiązanie z Lipska byłoby doskonałe, myślę, że Pogoń jako klub mogłaby nawet poświęcić boisko nr 2 żeby się wszystko zmieściło.
Ale jak wiemy, nie będzie nic, a jak będzie to szajs.


kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2540 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 14:30
Jak nie ma pieniędzy to mozna zrobić nawet taką małą tą czwartą trybunę aby zamknąć stadion. Nawet niech to będzie trybuna dla gości.
Obrazek jpg wstawiony na forum


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 16:41
DEBATA W GS24 STADION W SZCZECINIE-LIVE

Stowarzyszenie,Mroczek,Soska,Jacyna...etc. Początek o 17.00


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 16:48
Soska czy Dykiert?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 16:49

  pogol napisał:  
Soska czy Dykiert?


Dykiert...sorki..Soska stchórzył


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:03
Twarz Dykierta mówi wszystko "O kurwa, o ja pierdole."


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005