Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2004 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:27
nie dziala mi na 4 przegladarkach...


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4538 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:28

  pogol napisał:  
Twarz Dykierta mówi wszystko "O kurwa, o ja pierdole.""I jak będziemy chcieli zmienić to zadaszenie i jeszcze z tyłu je obudować to oczywiście koszta wzrastają..."

To nawet dachu nie będzie, znaczy się co będzie po tej modernizacji?

Zdaniem Kolbowicza nowy stadion to 250 baniek.

Ostatnio edytowany przez: szpadel*, 21 września 2015, 17:33 [1 raz(y)]


j27
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1908 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:36

  Omnislash napisał:  
nie dziala mi na 4 przegladarkach...Wyłącz ADB


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:38

  szpadel* napisał:  


To nawet dachu nie będzie, znaczy się co będzie po tej modernizacji?Przeciąg.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:41
Jania pajac. Aż się z niego śmieją.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2004 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:43

  j27 napisał:  

  Omnislash napisał:  
nie dziala mi na 4 przegladarkach...Wyłącz ADB


mam wylaczone, 5 przeglądarek i wszędzie to samo. Dobrze ze wersja tekstowa jest co jaki czas. To co czytam i istna masakra! 130 mln.
80 mln na start. Wałek poszedł przy przetargu na projekt już...


Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2542 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:46
To co Jania gada to poprostu brak słów, no debil.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:47
"Marek Kolbowicz próbuje mówić o łukach na stadionie w Gdansku, Narodowym, Wrocławiu - został wypunktowany, że tam nie ma łuków..."

Stadion też ma nie mieć ścian ... nie no, ja nie wierzę w to. To nie może być prawda . To jest KURWA KABARET.


Niepokonany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2417 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 17:49
Kurwa mać banda idiotów. Weź ktoś zajeb temu Kolbowiczowi to może chłop otrzeźwieje. Oni wszyscy myślą, że my chcemy stadion na 40 tyś. i nie wiadomo z jakimi udogodnieniami. Niech wybudują na 15 tyś, ale z trybunami przy boisku i normalnym dachem i będzie ok. Cała filozofia, ale widocznie to zbyt trudne dla tej bandy kretynów. Wolę czekać te 7 lat na stadion niż powiedzmy 3 (w co i tak nie wierzę), ale żeby potem do końca życia móc oglądać mecze w normalnych podkreślam, w normalnych warunkach.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4538 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 18:06
"Jedyny argument miasta na modernizację, to niższa cena niż budowa. Tylko jaki to argument, skoro nikt nie wie ile ona tak naprawdę wyniesie?"


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2004 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 18:10

  Cytat:  
To nie jest tak, że wszyscy chcą budowy nowego obiektu. Referendum przed chwilą było…


Gość po prostu sobie drwi. A wszyscy byli za filharmonią i innymi gównianymi pomysłami?! Jakie referendum było?!


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 18:19
Dykiert, co za kłamca.

To jest skandal. Przychodzi przedstawiciel miast, z wydziału sportu - które obsługuje projekt. A jego odpowiedzi to: "nie pamiętam statystyk", "nie pamiętam kwoty", "nie mogę sobie przypomnieć kwoty". Ponadto, pokazał jednoznacznie, że w budżecie na następny rok nie ma żadnych zapisów dot. budżetu. Wstyd. Są zieloni jak kurwa ogórek.

Ostatnio edytowany przez: pogol, 21 września 2015, 18:24 [1 raz(y)]


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2004 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 18:24
wydali 1,5mln a nie zrobili nic co by nam pasowało. Niech Azoty albo Mroczek wyłożą 5 mln i niech coś zacznie się dziać.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 18:32
Kolbowicz został skompromitowany.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 18:49
Katastrofa!!!......Najpierw w "Rozmowach pod krawatem" skompromitował się Krzystek.Za chwile pojawił sie Soska
w koszulce propagujacej nowy stadion....na meczu a teraz Kolbowicz i Dykiert pokazali że pomimo piastowanych funkcji nie maja zielonego pojęcia co sie tak na prawdę dzieje.
Jesli władze w mieście sprawują ludzie o takim przygotowaniu merytorycznym to nie ma wątpliwości skąd nesze miasto cofa się w rozwoju a ludzie masowo wyjeżdżają.
Tą debatę prawie w całości spokojnie można by nadać w Canal+....NIESTETY TYLKO W PROGRAMIE "ŁAPU-CAPU".
Nie dziwię się Mroczkowi i Azotą że rozmowy się przeciągają.Przecież tutaj szansę nawet na tą debilną modernizacje są żadne skoro nikt w mieście nie wie co i za ile ma niby zamiar robić.
Tu chyba by trzeba jakiś zarząd komisaryczny....i doniesienia do Prokuratury to może by się opamiętali w tym UM zanim 150mln. utopią w skarpach na Twardowskiego.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 19:01
Mi się wydaje, że coś w tym jest, co powiedział Grodzki. Będą to przewlekać aż do wyborów i wtedy mogą z łaską ogłosić, że wybudują nowy. To, że Dykiert nie wymienił dzisiaj żadnej liczby mówi samo za siebie. Nie był w stanie powiedzieć, jakie kwoty na stadion są zapisane na 2016 r. Gdyby były, to by powiedział - świadczyłoby to wówczas o jakimś ich tam działaniu. Jest to totalna kompromitacja, ponieważ przedstawiciel wydziału sportu, któr zajmuje się całym tym stadionem, nie potrafił odpowiedzieć konkretem na żadne pytanie, czy to w zakresie pieniędzy, czy terminu. Brawo dla GS24, że zaprosili zwykłego kibica, tzw. gościa z ulicy, który przedstawił sprawę konkursu, dziennikarze pociągnęli temat i na to też przedstawiciele miasta nie odpowiedzieli z sensem. Kolbowicza to trzeba by było wysłać do szkoły, szczególnie na WOS. Jeżeli dla niego przedstawienie projektu modernizacji stadionu radnym w kuluarach jest dowodem debaty Rady Miasta na ten temat, no to ręce opadają. Widać jaki ma stosunek do debaty, jak przez długi fragment czasu bawił komórką... Co więcej, to Kolbowicz powiedział o kwocie 120 mln zł, że tyle to ma wynieść - a Dykiert zrobił oczy jak kot srający na pustyni i się od tego odżegnał. To że nic oni nie wiedzą może właśnie oznaczać, że nic nie robią, bo rakiem się wycofują z tego i zaczekają na wybory.


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4538 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 19:09

  pogol napisał:  
Mi się wydaje, że coś w tym jest, co powiedział Grodzki. Będą to przewlekać aż do wyborów i wtedy mogą z łaską ogłosić, że wybudują nowy. To, że Dykiert nie wymienił dzisiaj żadnej liczby mówi samo za siebie. Nie był w stanie powiedzieć, jakie kwoty na stadion są zapisane na 2016 r. Gdyby były, to by powiedział - świadczyłoby to wówczas o jakimś ich tam działaniu. Jest to totalna kompromitacja, ponieważ przedstawiciel wydziału sportu, któr zajmuje się całym tym stadionem, nie potrafił odpowiedzieć konkretem na żadne pytanie, czy to w zakresie pieniędzy, czy terminu. Brawo dla GS24, że zaprosili zwykłego kibica, tzw. gościa z ulicy, który przedstawił sprawę konkursu, dziennikarze pociągnęli temat i na to też przedstawiciele miasta nie odpowiedzieli z sensem. Kolbowicza to trzeba by było wysłać do szkoły, szczególnie na WOS. Jeżeli dla niego przedstawienie projektu modernizacji stadionu radnym w kuluarach jest dowodem debaty Rady Miasta na ten temat, no to ręce opadają. Widać jaki ma stosunek do debaty, jak przez długi fragment czasu bawił komórką... Co więcej, to Kolbowicz powiedział o kwocie 120 mln zł, że tyle to ma wynieść - a Dykiert zrobił oczy jak kot srający na pustyni i się od tego odżegnał. To że nic oni nie wiedzą może właśnie oznaczać, że nic nie robią, bo rakiem się wycofują z tego i zaczekają na wybory.Ale o których wyborach mówisz?


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 19:12

  pogol napisał:  
Mi się wydaje, że coś w tym jest, co powiedział Grodzki. Będą to przewlekać aż do wyborów i wtedy mogą z łaską ogłosić, że wybudują nowy. To, że Dykiert nie wymienił dzisiaj żadnej liczby mówi samo za siebie. Nie był w stanie powiedzieć, jakie kwoty na stadion są zapisane na 2016 r. Gdyby były, to by powiedział - świadczyłoby to wówczas o jakimś ich tam działaniu. Jest to totalna kompromitacja, ponieważ przedstawiciel wydziału sportu, któr zajmuje się całym tym stadionem, nie potrafił odpowiedzieć konkretem na żadne pytanie, czy to w zakresie pieniędzy, czy terminu. Brawo dla GS24, że zaprosili zwykłego kibica, tzw. gościa z ulicy, który przedstawił sprawę konkursu, dziennikarze pociągnęli temat i na to też przedstawiciele miasta nie odpowiedzieli z sensem. Kolbowicza to trzeba by było wysłać do szkoły, szczególnie na WOS. Jeżeli dla niego przedstawienie projektu modernizacji stadionu radnym w kuluarach jest dowodem debaty Rady Miasta na ten temat, no to ręce opadają. Widać jaki ma stosunek do debaty, jak przez długi fragment czasu bawił komórką... Co więcej, to Kolbowicz powiedział o kwocie 120 mln zł, że tyle to ma wynieść - a Dykiert zrobił oczy jak kot srający na pustyni i się od tego odżegnał. To że nic oni nie wiedzą może właśnie oznaczać, że nic nie robią, bo rakiem się wycofują z tego i zaczekają na wybory...i tak jak pisałem tu nie dawno.Jest to najprawdopodobniej celowa gra Krzystka.Nie przypadkiem ludzie bez jakiekolwiek wiedzy menagerskiej są figurantami w wydziale sportu.Cel jest wywołac dyskusje i do przeciwników czegokolwiek związanego z budowa lub modernizacja dla Pogoni dorzucic ...samych kibiców.To pozwoli na kolejne zmiany projektowe,opóznienia etc....po czym Pan "cwany-kłamczuszek" kilka miesięcy przed wyborami wywali Dykierta,Kolbowicza etc. wycierając sobie nimi gębę i ogłosi ze budujemy nowy stadion a doradcy wprowadzili go w błąd.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 19:14
Kolbowicz z jego łukami na stadionach we Wrocławiu, Gdańsku i Narodowym ośmieszył się totalnie.


pogol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2953 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/09/2015 19:26

  szpadel* napisał:  

  pogol napisał:  
Mi się wydaje, że coś w tym jest, co powiedział Grodzki. Będą to przewlekać aż do wyborów i wtedy mogą z łaską ogłosić, że wybudują nowy. To, że Dykiert nie wymienił dzisiaj żadnej liczby mówi samo za siebie. Nie był w stanie powiedzieć, jakie kwoty na stadion są zapisane na 2016 r. Gdyby były, to by powiedział - świadczyłoby to wówczas o jakimś ich tam działaniu. Jest to totalna kompromitacja, ponieważ przedstawiciel wydziału sportu, któr zajmuje się całym tym stadionem, nie potrafił odpowiedzieć konkretem na żadne pytanie, czy to w zakresie pieniędzy, czy terminu. Brawo dla GS24, że zaprosili zwykłego kibica, tzw. gościa z ulicy, który przedstawił sprawę konkursu, dziennikarze pociągnęli temat i na to też przedstawiciele miasta nie odpowiedzieli z sensem. Kolbowicza to trzeba by było wysłać do szkoły, szczególnie na WOS. Jeżeli dla niego przedstawienie projektu modernizacji stadionu radnym w kuluarach jest dowodem debaty Rady Miasta na ten temat, no to ręce opadają. Widać jaki ma stosunek do debaty, jak przez długi fragment czasu bawił komórką... Co więcej, to Kolbowicz powiedział o kwocie 120 mln zł, że tyle to ma wynieść - a Dykiert zrobił oczy jak kot srający na pustyni i się od tego odżegnał. To że nic oni nie wiedzą może właśnie oznaczać, że nic nie robią, bo rakiem się wycofują z tego i zaczekają na wybory.Ale o których wyborach mówisz?Mówię o wyborach na prezydenta miasta.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005