Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 14:35

  Cytat:  

Przestrzeń publiczna w Szczecinie zrobiła ogromny progres w porównaniu z erą Jurczyka








Ja zupełnie nie rozumiem porównań jakikolwiek.Inny człowiek,inny okres,inne środki unijne,inne potrzeby.
Najbardziej jednak nie rozumiem podziękowania głosem za 8 lat pokazywania środkowego palca kibicom-wyborcom tylko dlatego że nie wiadomo co zrobi kontrkandydat?
może ktoś mi logicznie wytłumaczy z kibiców prokrzystkowych jak to jest możliwe.


  Cytat:  
Wyludnianie:
Czy myślisz, że jak ktoś wyjeżdża za pracą za granicę to się wymeldowuje ze swojego miejsca zamieszkania? Może jest takich osób trochę, ale jest to ułamek tych co wyjeżdżają za pracą. A mogę się założyć że tylko takich GUS bierze pod uwagę.



no ale jegomość nie znalazł statystyk więc dla niego jak nie ma statystyk to nie problemu...hahahah
tylko że zaraz padnie argument że w takim razie bezrobocie jest jeszcze mniejsze bo Ci co pracują w Niemczech,Holandii,Poznaniu etc. to figurują jako bezrobotni.Zaraz będziemy Poznań wyprzedzać w kolejnej klasyfikacji...makabra.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 19 listopada 2014, 14:54 [3 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6499 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 15:21

  Lemon napisał:  
Średnie pensje:
Odnośnie pensje można zastosować "Podstawowe prawo", o którym piszę na początku. Jeden zarabia 12 tys. drugi nie pracuje, oboje średnio po 6tys., przy trzech osobach bezrobotnych jest średnia 4 tys. dla czterech mieszkańców. A na pewno są ludzie, którzy lepiej zarabiają. Eureka! Jakie to proste.



Pierwsza sprawa: badanie uwzględniało tylko osoby pracujące.
Druga sprawa: Na temat mediany też masz coś ciekawego do powiedzenia? Chciałem zauważyć, że mediana wynagrodzeń w Szczecinie w 2012 roku wyniosła 3992zł / badanie OBW.
Trzecia sprawa: Nie wiem czy zauważyłeś, ale takie same zasady obowiązywały KAŻDE miasto. To chyba logiczne, że nie chodziło mi o dokładną wielkość wynagrodzeń (tak, wiem jak działa średnia), a o proporcje.


  Lemon napisał:  

Wyludnianie:
Czy myślisz, że jak ktoś wyjeżdża za pracą za granicę to się wymeldowuje ze swojego miejsca zamieszkania? Może jest takich osób trochę, ale jest to ułamek tych co wyjeżdżają za pracą. A mogę się założyć że tylko takich GUS bierze pod uwagę.



I znowu - skąd wniosek, że to o czym mówisz wpłynie korzystnie na pozycję reszty miast? Przecież ten problem dotyczyłby wszystkich miast a nie tylko nas. To chyba oczywiste, że GUS opierał się na mierzalnych danych. Tym bardziej rozśmieszają Mnie ludzie, którzy twierdzą że wszyscy uciekają ze Szczecina, ponieważ nie mają na ten temat żadnych informacji a pierdolą na prawo i lewo.


  EPSON napisał:  

tylko że zaraz padnie argument że w takim razie bezrobocie jest jeszcze mniejsze bo Ci co pracują w Poznaniu etc. to figurują jako bezrobotni.



No faktyczne, do Poznania wyjechało tyle ludzi, że aż są 17 tysięcy osób na minusie hihi

----------------------------------------------------------------------------

Przypominam, że jeszcze dane o mieszkaniówce Wam zostały do "obalenia" heh
Serio, dajcie jakieś realne dane pokazujące jak w Szczecinie źle, albo kończymy dyskusje. Jestem ciekawy czy dysponuje takimi ktoś z osób, które ciągle wylewają gorzkie żale.
Od razu mówię, że "rozważania filozoficzne kanapowego narzekacza" to nie są realne dane. Kolega kolegi też nie jest najlepszym źródłem.

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 19 listopada 2014, 15:41 [4 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 15:48
Zaraz pomyśle że "kłamczuszek" stoi za Twoimi plecami i każe Ci manipulować.Jak już cytujesz to nie usuwaj ze środka zdania tego co w nim jest...bo dobrze wiesz że głownie emigracja zarobkowa jest po za nasze granice i ze względu na położenie większa.Dopisz sobie jeszcze Marynarzy którzy pływają pod obcymi banderami i nie są ujęci w Twoich statystykach.
Dyskusja jest bezcelowa i walka na statystyki śmieszna.Jeśli jest to forum kibiców i jeśli temat dotyczy stadionu to możemy dyskutować w kontekście kto w Polsce wybudował stadion,kto go obiecał i nie wybudował i czy Pogoni jest on niezbędny czy też nie.
Zwolennicy Krzystka niech przytoczą argumenty i będziemy dyskutować.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6499 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 15:57

  EPSON napisał:  
Zaraz pomyśle że "kłamczuszek" stoi za Twoimi plecami i każe Ci manipulować.Jak już cytujesz to nie usuwaj ze środka zdania tego co w nim jest....



No nie żartuj, napisałeś między innymi o Poznaniu to do tego się odniosłem, sensu zdania nie zmieniłem tym cytatem.
Jak oceniam Krzystka już pisałem w poprzednich postach.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 16:25

  Artur_PS napisał:  


Około Szczecina jest 200 pracowników do kurczaków, potrzebne jest też 150 pracowników do tych pustych IT w centrum. Płace początkowe sa niskie - 1500-1700.

Zajmuję sie rekrutacją pracowników od 10-lat. Bzrobotni to raczej młodzi debile,bez umiejętności i z wysokimi wymaganiami. finansowymi
.Uczę też w szkole wyższej. Dramat. Nie mówcie proszę o kształceniu. Na rynek trafiają ustawicznie debile.To nie jest błąd systemu. Nie Krzytka.



Dla mnie to ktos kto pracuje przy rekrutacji od tylu lat i nazywa mlodych ludzi bez doswiadczenia debilami jest .... brak slow. Rece opadaja jak cos takiego czytam. Najlepiej zeby Ci mlodzi ''debile'' mieli 20 lat , skonczone studia i 10 lat doswiadczenia w zawodzie, do tego pracowali za 1000 na reke. Czlowieku ze Ty akceptujesz chora sytuacje na rynku pracy to nie znaczy ze wszyscy sa tak ograniczeni i uwazaja ze to jest ok. Emigracja zarobkowa to nie ludzka glupota, tylko czesto brak checi walki z 'wiatrakami'. Jak Uwazaqsz ze placa ponizej 500 euro miesiecznie jest ok to sorry ale o czym tu mowic. A to ze ktos nie ma doswiaczenia to zadna nowosc, na calym swiecie tak jest. Pracodawca przyjmuje mlodego po to zeby go wyszkolic i miec z niego pozytek w przyszlosci , ale zeby tak sie stalo nie moze go traktowac jak niewolnika. W kazdej dziedzinie czlowiek potrzebuje czasu zeby to co wczesniej nauczyl sie w szkolach mogl przelozyc na swoja efektywnosc w pracy, do tego kazdy na poczatku swojej kariery musi sie nauczyc pracowac. Jak mozna nazywac ludzi debilami za to ze sa bez zadnego doswiadczenia, rownoczesnie pracujac w rekrutacji i jeszcze uczac na uczelni? Co to za mentalnosc? Zalamac sie idzie... Wspolczucia dla bliskich....


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3903 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 16:45

  Artur_PS napisał:  
Papricanos85 - skomentuję niebawem twój najdłuższy post z punktami, który edytowałeś dwa razy. Muszę jeszcze wygooglować kilka spraw, które poruszałeś, ponieważ uważam, że mieszasz i nikomu to nie służy, a tylko osłabia i daje argumenty przeciwnikom. Mam jednak prośbę - edytuj go jeszcze raz. Trochę mnie razi, gdy piszesz Szczecin z małej litery.

ps. do ostatniego postu - nie jestem w stanie polemizować, gdy wymieniasz wszystkie te miasta, gdzie dzieje się lepiej. Może byłeś we wiekszości z nich. Domniemuję, że rozmawiałeś z mieszkańcami... Nie wiem, nie rozstrzygam. Mylisz się jednak w stosunku do Poznania. Ilość hejtów na Grobelnego za zarządzanie przekracza tam już masę krytyczną. Znamienny happening - zgol wąsa. Odnotował w wyborach słuszny zjazd. Ostatnie miesiące słucham od dziewczyny o Poznaniu, wyrabiam sobie zdanie. Mówiłem im że Szczecin podaje Poznań często jako przykład gospodarności. Podejrzewam, że część z moich znajomych z którymi poszedłem na piwo w Poznaniu i to im mówiłem, dotąd nie może wstać z miejsca, krztusząc się śmiechem.

Poznań patrzy na Wrocław, my na niego itd. Każdy hejtuje. Bywam w Poznaniu co 3 tygodnie z powodów osobistych. Lepiej u nich z pracą, nieco lepiej z płacą. Ale jak porównuję pod różnymi względami z nami jakość zycia i otoczenie, to co my jako szczecinianie nie dostrzegamy - to jest bardzo duży rozdźwięk. Nasze miasto jest piękne i pięknieje, chociaż zgodzę się, że wieksza aktywność w płacy i pracy by się przydała. Jak już mówimy o wiosce z tramwajami, to Poznań do niej dobija. Przejedź się zresztą tam tramwajem - syf jak u nas 10-20 lat temu, większość stara, wiadukty dalsze od scisłego centrum zapomniane przez ludzkość. Wsiadam obok Malty a tam od 3 miesięcy jakaś płyta betonowa w miejscy wyrwanych ławek. Dookoła mega syf. Obok dworca przystanki - tak zasranych przez psy miejsc publicznych dawno nie widziałem, a podróżuję wiele. Nie mogłem sobie wyobrazić, że przyjechałem do miasta które dajemy sobie jako wzór. Przy okazji bezpłatny consulting - jak w Poznianiu gdzieś jedziecie, to sobie kupcie podstawowy bilet za 5 zł. Taki nasz odpowiednik za 2 zł. Możecie tez nie skorzystać z porady i przekonać się o czym piszę. Zaproś kogoś z Poznania i pokaż mu w weekend Szczecin, najlepiej jak umiesz. Zobaczysz reakcję i sam dostrzeżesz podstawową regułę, której wpajają na pierwszym roku ekonomii - regułę rzadkości.

ps2. Jednak nie będę odpisywał na Twoje punkty. Mam wrażenie, że mam dosyć. Zapytam tylko retorycznie - bo znamiennai edycja punktu drugiego, wciąż chybiona. Co ma kurwa prezydent Szczecina do bezrobocia w zachodniopomorskim? Odpowiem retorycznie - ma tyle do powiedzenia co Ty w polityce kadrowej w mojej firmie.

Obecnie Krzystek nie ma z kim przegrać. A po Jurczyku to nawet ocet wydaje się słodki. Jestem za stadionem (nawet kosztem zadłużenia. Uważam, ze piłka nożna jest najlepszą formą promocji miasta. Uważam też, że Krzystek słusznie rozdzielił środki na infastrukturę drogową, kulturalną i sportową ), ale nie dam się złapać na lep na muchy. Jacyna Witt może obiecywać wszystko. Nie mam jednak ochoty - z całym szacunkiem dla zaangażowanych w promocje stadionu, stać obok psich gówien codziennie na przystanku, bo się stadion ma spłacać.. A tak to się skończy, gdy za zarządzanie zabierze się ktoś bez praktyki w zarządzaniu.

Co proponuję? W tych wyborach jest już po wszystkim. Stadionu nowego nie będzie. Nie sądzę, aby o losie stadionu decydował przyszły prezydent, on jest raczej wypadkową głosów. Co jakiś czas ktoś tu pisze, jak wielką siłę ma forum lub srodowisko. Otóż nie ma. Jak macie głowy na karku, to idźcie sami do wyborów lub przekonajcie o celu tych, którzy kandydują. Miejmy jednak na tyle rozumu, aby nie iść z głównym hasłem - stadion dla Szczecina. To nie przejdzie.



Mysle ze juz sporo osob odpowiedzialo na Twoj bardzo "statystyczny" komentarz. Twoje zdjecia statystyk w duzej mierze oddaja dokladnie to co o czym mowilem. Co do statysyk wyludnienia to chyba jestes zajebiscie naiwny jak myslisz ze sa to slupki ktore oddaja rzeczywistosc...dla przykladu dodam ze sam mieszkam od kilku lat poza granicami kraju..jak przyjezdzam na mecz to nie mam z kim pojsc, bo po prostu nie ma z kim(emigracja)....jeszcze 10 lat temu chodzilem na kazdy mecz w grupie ponad 10 osob... Co do zamledowania, nie wiem czy wiesz, ale w nsym kraju jest obowiazek posiadania takiego zamledowania. Ja rowniez je mam, jest to Szczecin i nie jestem zarejestrowany jako bezrobotny, zastanow sie teraz ile jest takich osob jak ja..jezeli myslsz ze tyle ile twoje slupki pokazaly to.............gratuluje. Jak sie maja do tego Twoje statystki.. ???? n/c Co do srednich zarobkow, no jezeli naprawde takie by bylly to gwarantuje Ci ze 90% emigrantow bylaby z powrotem w domach.

Jeszcze jedno, skoro tak idealnie chciales wypunktowac moja wypowiedz, co ewidentnie ci nie wyszlo, moze oprocz zlosliwosci, ktora swiadczy raczej o sporych kompleksach niz inteligencji, zastanawia mnie dlaczego nie odniosles sie do reszty punktow? Moim zdaniem najwazniejszych:

1)ilosc sciagnietych inwestorow do Szczcina, w tym procent najmu lub kupna powierzchni biurowych przez firmy, ktorych w Szczecinie wczesniej nie bylo
2)STOCZNIA
3)bezrobocie (i tu moj blad napisalem wczesniej o woj. zachpom, chodzi o samo miasto).
4)ilosc wyjazdow naszego prezydetna w celu nawiazania kontaktow zagr. i pl
5)wizja gospodarcza miata dla jego mieszkancow i przszylych inwesterow
6) odnies sie jeszcze do korpucji i powiazan rodzinnych z kosciolem
7) NOWY STADION

Na koniec
podkresliles, ze jestes za nowym stadionem, ale mimo wszystko glosujesz na tego lenia. W takim razie albo jestes hipokrytą, albo masz problem z racjonalnym mysleniem.... 8 lat ten Pan mial na to aby podniesc Szczecin z dna, nie zrobil tego, jedyne co zrobil to wydal pieniadze, ktore musial wydac! Jak to jest dobry prezydent to nie mamy o czym dyskutowac.


PORTOWCY
Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3903 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 17:27
Kiedy usłyszałem Piotr Krzystek chcę zainwestować(a raczej kłamie że to zrobi) 100 milionów publicznych pieniędzy na modernizację stadionu im. Floriana Krygiera, na którym swoje spotkania rozgrywa Pogoń Szczecin, trafił mnie szlak. Jak można publiczne pieniądze wpakowywać w coś co po pseudo modernizacji będzie wyglądał jak dziwoląg. Czy Krzystek jest naprawdę tak ograniczony i ciemny aby tyle pieniędzy wyrzucać w błoto? W końcu jest on specem od inwestycji. Przepłacona Arkonka(o 6 milionów od pierwotnego planu), Arena Szczecin(o 50 milionów od pierwotnego planu) oraz Filharmonia(o 35 milionów od pierwotnego planu) i wiele innych obiektów w tym mieście. Daję nam to ponad 91 milionów złotych. Te 91 milionów plus „zaplanowane” 100 milionów można by było zainwestować w nowy obiekt piłkarski w Kołbaskowie. Miasto Białystok za obiekt na 22 tyś miejsc zapłaciło około 250 milionów złotych, z czego ponad 107 milionów to było dofinansowanie z Unii, podobnie w Lublinie budowa stadionu została dofinansowana kwotą 67 milionów gdzie koszt stadionu wynosił około 180 milionów. Pytanie w czym Białystok i Lublin są lepsze? Oni mogą a my nie?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 17:30
Lublin i Białystok dostały takie duże dofinansowania z projektu rozwoju Polski wschodniej


Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6499 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 17:33
Papricanos85:

Po pierwsze mieszasz moje komentarze z komentarzami Artura.

Po drugie, odpowiedzi na podane statystyki ograniczają się do domniemań i ewentualnego zanegowania trafnościi danych. NIKT nie podał żadnego argumentu, który mógłby zachwiać tezę którą postawiłem - Szczecin nie tylko nie oddala się, ale wręcz zbliżył do czołówki miast. Czytanie ze zrozumieniem być może kuleje, wszak pisałem w jakim celu wrzucam te tabele i co mają udowodnić.
Nie mam pojęcia co zmienia fakt, że połowa emigracji się nie wymeldowuje - zapewne to, że wszystkim miastom poleci współczynnik wyludnienia. Czy Wy naprawdę myślicie, że u nas nagle by się okazało że wyemigrowało przykładowo 10tysięcy, a w innych miastach nie byłoby podobnej zmiany? Naiwne.


  Papricanos85 napisał:  
Co do srednich zarobkow, no jezeli naprawde takie by bylly to gwarantuje Ci ze 90% emigrantow bylaby z powrotem w domach.



Do Ciebie w takim razie również kieruję pytanie o medianę.

Generalnie Ciebie z dyskusji eliminuje to zdanie:

  Papricanos85 napisał:  
Jezeli ktos zachwyca sie Szczecinem, jak sie zmienil, jak pieknieje. To proponuje pojechac do Poznania, Wroclawia, Krakowa, GORZOWA ,balegostoku itd....to jak te miasta nas odstawily poprzez madre inwestycje, euro 2012 itd..jest nie do opisania...



To jest jakieś skrajne malkontenctwo i hit internetu.

Ostatnio edytowany przez: Prawy jegomość, 19 listopada 2014, 17:55 [2 raz(y)]


Ozii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3903 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 17:36

  DP napisał:  
Lublin i Białystok dostały takie duże dofinansowania z projektu rozwoju Polski wschodniej



Co nie zmienia faktu że i ministerstwo i unię można wydoić.


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6835 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 17:48
Temat miał być o stadionie, a jest o statystyce. Jak w związku z tym wygląda statystyka budowy stadionów ?


haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4462 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 18:30
W tej statystyce Szczecin bije wszystkich. Wszystkie miasta mają idiotów za prezydentów i radnych bo zbudowały lub zaangażowały sie w budowy stadionów. Jedynie Szczecin jako nr 1 na liście miast bez stadionu
Można tzw zrobić statystykę kosztu jednego krzesełka w hali w której nie ma szans odbys sie żadna poważna impreza sportowa typu ME lub MŚ w popularnej dyscyplinie sportu.
Zostawmy te durne przerzucaniem sie statystykami. Nie bądźmy też skrajni że Krzystek jest najgorszy i wszystko źle zrobił.
Krzystek nie dotrzymał słowa w sprawie stadionu i działa na szkodę Pogoni.
To wystarczający powód dla mnie do wyboru.
Jegomość, napisz w których statystykach masz podstawy aby sądzić że decydujące znaczenie ma to kto rządzi przy założeniu że nie bierzemy pod uwagę ludzi typu Jurczyk.


Papricanos85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3903 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 18:54

  Prawy jegomość napisał:  
Papricanos85:

Po pierwsze mieszasz moje komentarze z komentarzami Artura.

Po drugie, odpowiedzi na podane statystyki ograniczają się do domniemań i ewentualnego zanegowania trafnościi danych. NIKT nie podał żadnego argumentu, który mógłby zachwiać tezę którą postawiłem - Szczecin nie tylko nie oddala się, ale wręcz zbliżył do czołówki miast. Czytanie ze zrozumieniem być może kuleje, wszak pisałem w jakim celu wrzucam te tabele i co mają udowodnić.
Nie mam pojęcia co zmienia fakt, że połowa emigracji się nie wymeldowuje - zapewne to, że wszystkim miastom poleci współczynnik wyludnienia. Czy Wy naprawdę myślicie, że u nas nagle by się okazało że wyemigrowało przykładowo 10tysięcy, a w innych miastach nie byłoby podobnej zmiany? Naiwne.


  Papricanos85 napisał:  
Co do srednich zarobkow, no jezeli naprawde takie by bylly to gwarantuje Ci ze 90% emigrantow bylaby z powrotem w domach.



Do Ciebie w takim razie również kieruję pytanie o medianę.

Generalnie Ciebie z dyskusji eliminuje to zdanie:

  Papricanos85 napisał:  
Jezeli ktos zachwyca sie Szczecinem, jak sie zmienil, jak pieknieje. To proponuje pojechac do Poznania, Wroclawia, Krakowa, GORZOWA ,balegostoku itd....to jak te miasta nas odstawily poprzez madre inwestycje, euro 2012 itd..jest nie do opisania...



To jest jakieś skrajne malkontenctwo i hit internetu.



Nie, to jest racjonalne stwierdzenie faktow rzadow naszego prezydenta. Skonczmy ta dyskusje, bo zeszla nie na temat. Stadion byl obiecany, stadionu nie ma. 8 lat rzadow i gowno zrobil w tej sprawie. Zrozumialbym gdyby nie udalo mu sie w 1 kadencji, ale w 2, przez 8 lat dalej nie wiemy nic, oprocz chorych planow...... NOWY STADION DLA SZCZECINA! tyle w temacie krzystkowania.


PORTOWCY
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4246 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 20:45

  Prawy jegomość napisał:  

  EPSON napisał:  
Zaraz pomyśle że "kłamczuszek" stoi za Twoimi plecami i każe Ci manipulować.Jak już cytujesz to nie usuwaj ze środka zdania tego co w nim jest....



No nie żartuj, napisałeś między innymi o Poznaniu to do tego się odniosłem, sensu zdania nie zmieniłem tym cytatem.
Jak oceniam Krzystka już pisałem w poprzednich postach.



zmieniłeś sens bo wywalając Holandie,Niemcy itp. dałeś do zrozumienia że większość wyjeżdża do Pyrlandi i przytoczyłeś ze statystyk że u nich 17 tys. ludzi uciekło.Czyli zrobiłeś to tak jak robią ludzie związani z polityką czy prawnicy typu Krzystek...którzy małą manipulacją budują zmianę obrazu postrzegania tego co jest napisane.
i przychylam się do postu ROJa...statystyka stadionów by się tu przydała.Jak już musi być szerzej to jeszcze hal sportowych ich kosztów i przydatności.
i słówko dodam o basenie "nieolipijskim"..dość że przepłacony to jeszcze o kilka centymetrów za krótki (bo ktoś żle policzył..hehehe) i nieprzydatny do niczego po za rekreacyjnym pływaniem.

Ostatnio edytowany przez: EPSON, 19 listopada 2014, 20:55 [1 raz(y)]


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 21:05
Chcialem odpisac na niektore posty, ale po przeczytaniu calosci widze, ze Wy to miasto traktujecie w kategorii niewartego spluniecia. Szkoda.


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7927 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 21:23
Miasto to ludzie a nie drogi, chodniki i budynki.


21:37
Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5921 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 21:27
No wlasnie - sami malkotenci i niezadowoleni ze wszystkiego.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 21:33

  Cytat:  

i słówko dodam o basenie "nieolipijskim"..dość że przepłacony to jeszcze o kilka centymetrów za krótki (bo ktoś żle policzył..hehehe) i nieprzydatny do niczego po za rekreacyjnym pływaniem.



Nie wiem, możesz mieć racje co do basenu, ale skoro zrobili na nim Mistrzostwa Europy to chyba taki zły nie jest. Popraw mnie gdzie się myle ?

Co do hal, to wygląda to tak, że na naszej gra najwięcej klubów. Tylko, że jest nie funkcjonalna - trochę za mała, brak bieżni, brak lodowiska. Widać to tutaj...

Obrazek jpg wstawiony na forum

Koszyt jak ktoś chce niech sobie poszuka sam. Ale przykładowo - Toruń. Koszt 120 milionów, czyli dużo mniej niż nasza. Może mieć bieżnie, a nasza nie. W dodatku jest o 2 tysiące siedzisk większa.

I wygląda lepiej, bo nasza, to była projektowana chyba w latach 70...

Hala Toruń zdjęcie 1
Hala Toruń zdjęcie 2


Olaf
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7856 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 22:09
Już Cię poprawiam ME w pływaniu w Szczecinie były na basenie krótkim, a nie o wymiarach olimpijskich.


Pieniądze to nie wszystko.... potrzebne są jeszcze złoto i diamenty.
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7927 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2014 22:13
Mistrzostwa odbywały się na połowie basenu bo na 25metrowym czyli krótkim. Dlatego można było je zrobić. Ten basen jest trochę jak hala. Ani na duże imprezy ani na zbyt małe. Ale basen ok że jest.
Nasza hala jest w sam raz pod względem pojemności. Tylko za mało sportowa (układ trybun i kształt oraz koszmarnie droga. Porównaj ceny krzesła.


21:37
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005