Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
ArP
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6094 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 16:22

  mastah86 napisał:  

  Krzysztof Zaremba napisał:  
Do boju MKS!żenada...i znowu te idiotyzmy dotyczące pojemności. już ktoś przywoływał temat lecha, gdzie na I (II) ligę chodziło po 1,5k osób, a wystarczy spojrzeć teraz. zero przyszłościowego myślenia.na sracovie co ma mało kibiców podobnie


Pogoń Szczecin MKS!
Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 16:34

  RJP. napisał:  
Pytanie .. komu teraz uwierzyc ?
.Wierzyć to na razie chyba tylko można Zarembie. Niestety.


J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3874 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 16:49

  Cytat:  
Arkadiusz Litwiński, kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Szczecina uważa, że budowa nowego stadionu piłkarskiego jest jednym z najważniejszych zadań stojących przed nowymi władzami miasta.

Polityk PO podkreśla, że jego zdaniem, jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom "co najmniej kilkunastu tysięcy mieszkańców Szczecina". Arkadiusz Litwiński deklaruje, że budowa stadionu pochłonie około 250 milionów złotych i będzie ona realizowana we współpracy z partnerem, którego znajdzie miasto. - W pierwszym roku kadencji znajdę partnera, zamkniemy przeciągającą się i czasami niepoważną dyskusję na temat tego, jaka ma być lokalizacja. Drugi rok kadencji na przeprowadzenie prac projektowych. Jestem przekonany, że pod koniec przyszłej kadencji ten stadion będzie wykańczany - deklaruje Litwiński.

Kwestię lokalizacji stadionu polityk PO pozostawia "otwartą". Hasło Arkadiusza Litwińskiego to "Szczecin Miasto Sportu". Kandydat PO pytany, jak zamierza je realizować, skoro w żadnych profesjonalnych rozgrywkach ligowych w najwyższej klasie nie ma przedstawicieli naszego miasta odpowiedział, że magistrat powinien przede wszystkim wspierać sport w wydaniu amatorskim. - Na przykład Osiedlowy Klub Sportowy Kasta, 3 lata temu całkowicie od podstaw prawie bez żadnego wsparcia miasta kształci prawie 100 zawodników. Wczoraj byłem na Skolwinie, gdzie funkcjonuje Klub Sportowy Świt. To jest jedna z najważniejszych kwestii, którymi miasto w dziedzinie sportu powinno się zajmować. Sportem w wymiarze dziecięcym, młodzieżowym - uważa Litwiński.

Jednocześnie Arkadiusz Litiwński deklaruje, że jako prezydent Szczecina wspierałby "w rozsądnym wymiarze" klub piłkarski Pogoń Szczecin, bo to "coś więcej niż marka w znaczeniu marketingowym" czyli "wartość, z którą utożsamiają się tysiące Szczecinian."Polskie Radio Szczecin


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
Servant
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3531 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 17:26
http://www.youtube.com/watch?v=Bse1DcUMV9U&feature=sub Wypowiedz litwinskiego o stadionie


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6360 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 17:30
Zaremba jest przeciw wszystkiemu co ma związek ze sportem. Widać zresztą że nie wie do końca o czym mówi.
Moim zdaniem pozostaje kwestia tego co mozna zrobic na Twardowskiego. Myslę, że ktokolwiek by nie byl prezydentem nie porwie się w najbliższych latach na zaden stadion którego koszt przekroczy jakieś 300 mln złotych. I wcale nie znaczy to, że za te pieniadze nie można wybudować czegoś porządnego. Pewnie nie klasy Elite, ale coś wystarczajacego z mozliwością rozbudowy. Stadiony MU czy w Dortmundzie byłu rozbudowywane o kilkadziesiąt tysięcy miejsc. Takie coś mozna przewidzieć w projekcie. Zwróćmy uwagę, ze kontrakty na budowy stadionów na EURO podpisywano w najwiekszej górce cenowej w budownictwie i pod presja czasu. Dzis w odniesieniu do tamtego okresu koszty samej budowy mozna spokojnie zmniejszyć o 20-25%. Najważniejsze żebyśmy nie bujali w oblokach. Moim zdaniem rację ma Mroczek. Trzeba nastawić się na Twardowskiego, czy na bazie istniejacego czy na górze. I nie podniecajmy się wielkimi zapowiedziami. Niech będą to rzeczy realne. Bo jak zrobimy konkurs pt kto więcej obieca to za cztery lata bedziemy w tym samym punkcie.

Ostatnio edytowany przez: verte, 28 października 2010, 17:38 [1 raz(y)]


21:37
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5354 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 17:37
"Jak wzmocnić na tyle drużynę, aby grała i wygrywała, jak zapewnić jej dobre warunki, aby na trybunach „;Papricany” znów zasiadało co najmniej 10 tysięcy widzów?"

"Papricany" - aha?. Na to pytanie jest jedna odpowiedź = Ekstraklasa. To w zupełności wystarczy i nie będzie potrzeba wtedy żadnych zbędnych zachęt. Przypomnę tylko frekwencje z Ruchem bądź (L)egią. Ale nie tylko... bo w zeszłym sezonie nie schodziliśmy z pewnego poziomu, a na Gieksie Katowice było ponad 10 tysięcy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6360 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 17:42
Litwiński - szału nie ma, ale przynajmniej jakieś konkrety. Chyba rzeczywiście nikt w ciągu roku budowy nie rozpocznie. Mozna się zgadzac lub nie lecz jakieś zarysy podał. Jak dla mnie wypowiedź w miare przyzwoita. Przynajmniej odrzucil wielofunkcyjność, bo są takie opcje.


21:37
J.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3874 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 18:16

  verte napisał:  
Litwiński - szału nie ma, ale przynajmniej jakieś konkrety. Chyba rzeczywiście nikt w ciągu roku budowy nie rozpocznie. Mozna się zgadzac lub nie lecz jakieś zarysy podał. Jak dla mnie wypowiedź w miare przyzwoita. Przynajmniej odrzucil wielofunkcyjność, bo są takie opcje.Cztery lata temu Krzystek też gadał i obiecywał przyzwoicie, a jak było i jest w trakcie jego kadencji wszyscy wiemy. A przypominam tylko, że był przez praktycznie całą kadencje Prezydentem z PO. Litwiński to ta sama firma, tylko twarz zmieniona.


zostawiam więzy, wola odzyskała niepodległość
siłę i pewność, jeśli czujesz to chodź ze mną
jak nie zostawiam na którymś przystanku strach
i tych słabych, co marzenia umieją spełnić tylko w snach
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6360 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 18:37
Nie, Krzystek nie mówił niczego innego tylko że w 2010r będzie stadion Elite. Litwiński podaje w miarę realne założenia. Pewno, że wszystko zweryfikuje czas, ale zawsze wolałem mniej a po kolejności. Co do PO, to i tak będą silni w radzie miasta. A bez akceptacji rady prezydent niewiele będzie mógł zawojować. Taka brutalna prawda. Zresztą każdy może mniieć swoje zdanie. ja tylko wyraziłem swoje.


21:37
Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4478 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 18:46
na TVP Szczecin jest debata prezydencka - zobaczymy co ciekawego beda nawijac.


@edit

Jędrzej Wijas - nowy stadion odpada, modernizacja obiektu na Twardowskiego.

Małgorzata Jacyna-Witt - obiecuje wybudowanie stadionu i odniosla sie troche do naszej akcji

Piotr Krzystek - mala modernizacja obiektu na Twardowskiego.

Arkadiusz Litwinski - stadion za 250mln 25tys pojemnosc.

Anna Nowak - nowy stadion - TAK, sprzedac ziemie na Dąbiu i na Twardowskiego i za te pieniadze wybudowac nowy stadion w innym miejscu.

Bartek Sochański - Oczywiscie jest ZA.

Zaremba Krzysztof - nie sluchalem go wiec nie pisze nic, odpowiedzial na nasze pytania wczesniej.

Ostatnio edytowany przez: Fyfy, 28 października 2010, 19:33 [1 raz(y)]


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 19:24
O teraz pytanie o stadion.


Ka.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5045 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 19:33
Tak mniej więcej wyglądały wypowiedzi:

Wijas - remontować Twardowskiego.
Zaremba - to samo.
Jacyna - za jej kadencji rozpocznie się budowa.
Krzystek - nie będzie stadionu za jego kadencji.
Litwiński - stadion na min. 25 tysięcy. 3, 4 rok kadencji rozpoczęcie budowy za 250 mln.
Nowak - sprzedać ziemie na Twardowskiego i w Dąbiu i za to stadion.
Sochański - jest możliwe wybudowanie, min 30 tysięcy.


Fyfy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4478 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 19:35
Co do wypowiedzi Sochańskiego to on chyba mija sie troche z prawdą bo osobiscie bylem zapytac jego przedstawicielke na temat stadionu to powiedziano mi ze nie ma takiej opcji zeby powstal nowy... wiec ktos tu sie chyba zgubil


KAM
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3465 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 19:46
jestem załamany jak słuchałem mędrców o stadionie...

[PL: Wstrzymujmy się od pisania kogo popieramy- forum niech będzie apolityczne a kto na kogo zagłosuje to jego indywidualna sprawa.]

Ostatnio edytowany przez: KAM, 28 października 2010, 20:43 [1 raz(y)]


anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5001 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 19:54

  mastah86 napisał:  

  Krzysztof Zaremba napisał:  
Do boju MKS!żenada...i znowu te idiotyzmy dotyczące pojemności. już ktoś przywoływał temat lecha, gdzie na I (II) ligę chodziło po 1,5k osób, a wystarczy spojrzeć teraz. zero przyszłościowego myślenia.chyba chodzi o moją skromną osobe ;) i należy pamietać że tamten lech stał na tragicznym poziomie nie tylko sportowym ale przede wszystkim finansowym (reanimacja trupa sie udałą m.in poprzez fuzje z Amicą oczywiście w troche późniejszym czasie,umoczona po uszy w korupcji, bo wcześniej gigantyczne długi pozbyto sie fortelem pewnych zmian w niuansach choćby upadek KKS a powstanie PKP, , a temat coś dziwnie ucichł). I trzeba zauważyć że to wszystko działo sie na przestrzeni dość niewielkim, relatywnie rzecz ujmując czasu


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
zach-pom
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4626 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 20:04
Wypowiedzi kandydatów na prezydenta Szczecina co do budowy nowego stadionu optymizmem nie powalają każdy ma chyba gdzieś ten stadion i kibiców skupionych wokół Pogoni Szczecin, bo czytając te wszystkie wypowiedzi kandydatów na stołek nie mają ułożonego harmonogramu prac co do budowy stadionu. Jedyną osobą która przedstawiła jakiś zarys planów co do budowy stadionu jest Litwiński to on mi się wydaje na chwilę obecną najlepszym z kandydatów na prezydenta zresztą prezes EPY Mroczek w wywiadzie dla Pogoń.v.pl powiedział że jedynymi osobami które mogą zrealizować budowę stadionu są Litwiński i Jacyna-Witt jak ktoś tu wcześniej wspomniał Jacyna na początku kampanii nie wspominała o budowie stadionu aż do czasu nagłośnienia sprawy przez kibiców tak więc jej słowa wyglądają na gre pod publiczkę.


PS 1948
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5001 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 20:05

  Ka. napisał:  
Tak mniej więcej wyglądały wypowiedzi:

Wijas - remontować Twardowskiego.
Zaremba - to samo.
Jacyna - za jej kadencji rozpocznie się budowa.
Krzystek - nie będzie stadionu za jego kadencji.
Litwiński - stadion na min. 25 tysięcy. 3, 4 rok kadencji rozpoczęcie budowy za 250 mln.
Nowak - sprzedać ziemie na Twardowskiego i w Dąbiu i za to stadion.
Sochański - jest możliwe wybudowanie, min 30 tysięcy.Sochanski niech sie buja, min za giełdę a później za adwokaturę diabła. Krzystek wie , że to nie taki hop siup więc juz nie wychyla sie z nierealną, bądź co bądź inwestycja. A wypowiedzi Jacyny Wit czy Litwinskiego to zwykła demagogia, co sami ludzi , którzy jeszcze niedawno byli przeciw. A Litwinski to ogólnie był anty Pogońiarski za Bekdasa, starsi kibice powinni pamiętać. Ta Nowak to moze obiecać nam, że przeniesie tu Barcelone, jego szanse na wygranie są tak samo realne jak każdego z nas. A od głodu, chłodu, chorób, kataklizmów i klanu Zarembów uchowaj nas panie. Wystarczy że jego dziad narobił na dzien dobry szkód co nie miara. Pominąłem Wijasa, z racji że znam chłopaka nawet go polubiłem, tym bardziej nie oddam na niego głosu. Z przyczyn , że tak ujme-obiektywnych.


Reasumując, napisze to z cięzkim żalem, stadionu nie będzie, powtarzam sie, wiec zmuszony jestem zagłosować na tą kreature która jest dotychczas. Nie dlatego ze mi on odpowiada, a dlatego że za stary jestem na bajeczki polityków i wiem jak bedzie wyglądała kolejna kadenacja nowicjusza- zamiatanie i chowanie do szuflad wszystkiego po poprzedniku, obsadzanie stanowisk swoimi. To bedzie gdzies tak ze dwa, moze dwa i pół roku, następnie pozorowanie działań by w ostatecznym rozrachunku coś tam zrobić szukując sie do kampani wyborczej (vide Krzystek i hala) i kółko sie zamyka. Niestety za słabych mamy kandydatów i niestety bez zasad (Sochanski najlepszym przykładem)

Ostatnio edytowany przez: anathema, 28 października 2010, 20:12 [1 raz(y)]


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
Dziad
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3818 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 20:07

  anathema napisał:  

  mastah86 napisał:  

  Krzysztof Zaremba napisał:  
Do boju MKS!żenada...i znowu te idiotyzmy dotyczące pojemności. już ktoś przywoływał temat lecha, gdzie na I (II) ligę chodziło po 1,5k osób, a wystarczy spojrzeć teraz. zero przyszłościowego myślenia.chyba chodzi o moją skromną osobe ;) i należy pamietać że tamten lech stał na tragicznym poziomie nie tylko sportowym ale przede wszystkim finansowym (reanimacja trupa sie udałą m.in poprzez fuzje z Amicą oczywiście w troche późniejszym czasie,umoczona po uszy w korupcji, bo wcześniej gigantyczne długi pozbyto sie fortelem pewnych zmian w niuansach choćby upadek KKS a powstanie PKP, , a temat coś dziwnie ucichł). I trzeba zauważyć że to wszystko działo sie na przestrzeni dość niewielkim, relatywnie rzecz ujmując czasuw siedem, osiem lat drużyna i stadion, "od zera do milionera". Tak to jest jak się ma ogarniętych działaczy i w miarę przyjazny klubowi urząd miasta...
Chyba nie ma na razie po co podniecać się wypowiedziami polityków na temat stadionu, tak czy siak większość serwuje nam przepyszną kiełbaskę. Niech jednak gadają o tym, im częściej będą o tym wspominać, tym więcej ludzi się o tym dowie, a o to nam chodzi. Trzeba zbierać siły na drugą turę i okres powyborczy, by "zaatakować" wybranego już prezydenta.


Poza tym uważam, że Sosnowiec należy zniszczyć.

Sami przeciw wszystkim!
kontiii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6116 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 21:39
W środę na uniwerku na wydziale humanistycznym przy ul. Krakowskiej odbędzie się debata. Maja być wszyscy kandydaci. Może warto by zamanifestować jaki powinien być ich głowiny cel w następnej kadencji prezydenckiej??


POGOŃ SZCZECIN MKS
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4346 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 28/10/2010 21:40
a pamiętacie jak jeszcze niedawno wszyscy wypowiadali się w stylu "są ważniejsze rzeczy od stadionu", a teraz jak ładnie zaczęli śpiewać niemal jednym głosem, "że stadion tak, jak najbardziej, oczywiście". Interesujące. Co do Litwińskiego to tak jak myślałem, za takie pieniądze to by nam maksymalnie postawił obiekt na 25-tysięcy, czyli niewiele większy od tego w Zabrzu i Białymstoku. Szanujmy się.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Icar

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.16 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005