Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2927 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 08/11/2014 08:14
Dokładnie tak samo pomyślałem, że po wyborach wygranych przez Krzystka, na bazie protestów kibiców Krzystek tej modernizacji nie zrobi. Patrząc dalej, gdyby wygrał, to będziemy musieli popierać modernizację bo inaczej nie będzie niczego. Czyli byłaby to diabelska alternatywa.
Jednak też jest tak że nie można ze stadionu robić podstawy w kampanii i pozwolić aby był to plebiscyt pod hasłem: "kto za wywaleniem setek milionów na stadion a kto woli te pieniądze wydać na potrzebniejsze rzeczy" bo wtedy Krzystek wygra na pewno.
W wyborach trzeba mobilizacji nie w pyszczeniu tylko w czynach.


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4386 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 09/11/2014 10:49
Nie to, ze bronie Krzystka, ale czy myslicie, ze w innych miastach opoznien w inwestycjach nie ma?
czy przy 10,5% bezrobociu stadion powinien byc priorytetem?
Czemu Arkonka nazywana jest bublem? Brzmi to podobnie do majestatycznej MJW, ktora swego czasu twierdzila, ze na bulwarach mozna znalezc samych meneli.


Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3969 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 09/11/2014 13:54

  Przema napisał:  
Nie to, ze bronie Krzystka, ale czy myslicie, ze w innych miastach opoznien w inwestycjach nie ma?
czy przy 10,5% bezrobociu stadion powinien byc priorytetem?
Czemu Arkonka nazywana jest bublem? Brzmi to podobnie do majestatycznej MJW, ktora swego czasu twierdzila, ze na bulwarach mozna znalezc samych meneli.Co do Arkonki to widziałem sporo delikatnie mówiąc mankamentów i nie jest to tylko moja opinia, wystarczy poczytać co o wykonaniu tej inwestycji myślą szczecinianie. "Byłem dziś na Arkonce i uważam, że ilość fuszerek jest tam przerażająca. Po pierwsze, baseny odgrodzone barierami, a w miejscach wejść śliskie brodziki (byłem świadkiem jak ojciec z niemowlakiem na rękach wywinął orła). Odpływy w brodzikach zatkane co skutkowało zaleganiem w nich brudnej wody. Spryskiwacze były albo uszkodzone albo wyłączone. Przed brodzikami zalegało błoto. Po drugie, wyłożono jedynie kilkumetrowy pas darni, na pozostałej przestrzeni zasiano trawę i nie pofatygowano się aby powierzchnię oczyścić ze szkieł i kamieni. Po trzecie, na terenie basenu odpadają płytki, a niektóre są już pęknięte, co grozi skaleczeniem się.
Jestem przekonany, że gdyby inwestorem była osoba prywatna, to coś takiego byłoby nie do pomyślenia, a przecież zainwestowane tam środki publiczne, to też nasze pieniądze!"
Co do opóźnień, owszem zdarzają się wszędzie ale w Szczecinie, kiedy mówimy o miejskich inwestycjach, jest to niejako norma.
Jeśli chodzi o bezrobocie to w 2008, zdaje się była to pierwsza kadencja kłamczuszka, co więcej wtedy obiecywał stadion to wynosiło około 5% i jakoś wtedy stadion też nie okazał się ważny. Przy takim zarządzaniu to czy stadion będzie priorytetem czy nie, to i tak nie będzie to miało większego przełożenia na tworzenie nowych miejsc pracy czy przyciąganie inwestorów.
Nie mam pojęcia co twierdziła MJW. A bulwary są całkiem ok, tylko czy przy 10,5% bezrobociu powinny być priorytetem a także hala czy filharmonia? ;)


Przema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4386 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 09/11/2014 14:30
Ja tam na Arkonke nie narzekam. Jedyne mankamenty jakie mi sie w oczy rzucily to te, ktore byly owocem ciezkiej pracy odwiedzajacych, ale to samo tyczy sie np.roweru miejskiego, ale nie temat na to. Moze po prostu uwagi nie zwracalem na to wiekszej.
Jesli chodzi o bezrobocie, to w Szczecinie pojawilo sie sporo nowych powierzchni biurowych chociazby, ja dzieki temu znalazlem prace wiec tez narzekac nie bede i widze, ze nadal w wielu miejscach sa poszukiwane osoby do pracy. Cos tam sie zmienia :)
Co nie zmienia faktu, ze wybor prezydenta Szczecina bedzie decyzja dosc tragiczna.
Zreszta jesli chodzi o meritum sprawy, czyli stadion, to uwazam, ze jedynie klub pokazuje, ze w tym miescie stadion jest potrzebny. Na pozostalych plaszczyznach temat jest martwy. Zainteresowanie Pogonia zreszta tez mowi samo za siebie czy warto czy nie.


Portowiec1956
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1932 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/11/2014 13:09
A co myślicie o Stefanie Oleszczuku jest to kandydat ,który będąc burmistrzem Kamienia Pomorskiego wyprowadził to miasto z 40% zadłużenia ,on przynajmniej nie obiecuje gruszek na wierzbie i nie opowiada pierdół ,że wybuduje stadion bo niby aktualnie za co ma wybudować skoro Szczecin jest zadłużony ,najpierw trzeba wyjść z tego kryzysu ,który jest w Szczecinie ,a dopiero potem budować stadion. Wszystkie obecne obietnice modernizacji czy budowy nowego stadionu to gruszki na wierzbie ,ponieważ Szczecin nie stać na takie inwestycje.


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3498 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/11/2014 14:02
Zobaczymy czy wielbiona przez kibiców Jacyna dotrzyma obietnicy jeśli zostanie prezydentem... Ja osobiscie w nią i jej obietnice absolutnie nie wierze. Wszystko pod publike, zeby zyskac poparcie, nic wiecej jej obietnice nie są warte.

Obrazek jpg wstawiony na forum
Obrazek jpg wstawiony na forum


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/11/2014 14:55
DP, idź już lepiej rozdawać krzystkowe ulotki pod marketami zamiast tu siać propagandę.


21:37
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3498 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/11/2014 15:47
ehh, ze skrajnosci w skrajnosc :)


paprykarzyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2287 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/11/2014 17:04

  DP napisał:  
ehh, ze skrajnosci w skrajnosc :)Być może ale żadne ryzyko jesli kontrkandydtem jest krzystek.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2711 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 10/11/2014 17:29

  paprykarzyk napisał:  

  DP napisał:  
ehh, ze skrajnosci w skrajnosc :)Być może ale żadne ryzyko jesli kontrkandydtem jest krzystek.dokładnie.My nie mam glosować na tylko przeciw.Kandydatem kibiców powinna być osoba która ma największe szanse zdystansować Krzystka.Gorzej być nie może nawet jak okaże się że lepiej nie będzie.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
el_presidente
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5664 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 12/11/2014 10:12

  Przema napisał:  
Jesli chodzi o bezrobocie, to w Szczecinie pojawilo sie sporo nowych powierzchni biurowych chociazby, ja dzieki temu znalazlem prace wiec tez narzekac nie bede i widze, ze nadal w wielu miejscach sa poszukiwane osoby do pracy. Cos tam sie zmienia :)Same powierzchnie biurowe pracy nie dają, a to co się działo w ostatnich latach na rynku powierzchni biurowych w Szczecinie wyglądało raczej na mini-boom, mający mało do czynienia z przemyślanymi inwestycjami. Świadczą o tym raporty firm zajmujących się rynkiem nieruchomości - polecam np. ostatni raport ABSL:

"Znaczący spadek wskaźnika powierzchni niewynajętej został odnotowany w Szczecinie (6,7pp), podczas gdy w Lublinie obniżył się o 4,7pp i kształtował się na poziomie 8,6%. Kraków oraz Katowice zanotowały wzrosty pustostanów odpowiednio o 1,5pp oraz 2,3pp. Pomimo tych wahań najniższy współczynnik powierzchni niewynajętej nadal notuje Kraków (6,0%) a najwyższy Szczecin (17,7%)."

Polecam zwłaszcza wykres na 2 stronie opracowania: KLIK

Fajnie jest mieć dużo nowych, ładnych biurowców, ale to za mało żeby być atrakcyjnym miejscem dla inwestorów z zewnątrz. Podobnie można się zapytać na ile Szczecin nie staje się zapleczem taniej siły roboczej dla firm szukających ludzi "na słuchawki" lub innych zajęć outsourcingowych. Dobrze, że takie miejsca pracy powstają, ale trzeba się zastanowić na ile to jest docelowy model rozwoju miasta i na ile daje perspektywy na coś więcej.


a gdybym miał urodzić się znów, to tylko w Szczecinie i tylko tu!!!
www.merx.biz.pl
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 12/11/2014 11:38
Nie wybrzydzam na biurowce i miejsca pracy w nich, bo dobrze że są. Ale trzeba sobie zadać pytanie dlaczego część z nich się szybko zaludniła. Między innymi dlatego, że część firm przeniosła swoje usługi z miejsc droższych do tańszego Szczecina. Krótki czas w jakim można to zrobić jest w tym przypadku dużą wadą. Gdy w Indiach, Bułgarii czy Turcji powstaną stosowne warunki zwinięcie interesu i przeniesienie go tam bez problemu szybko zwijając się ze Szczecina.
Stabilne miejsca pracy powstają w inwestycjach które się amortyzują latami dlatego tak rywalizowano o Volkswagena. Gryfii tez nie zwiną w rok czy dwa, chyba żeby firma upadła. A call-center z piętra biurowca pójdzie za niskimi kosztami szybko.


21:37
TradycjaZobowiązuje!
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5243 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 12/11/2014 12:28

  EPSON napisał:  

  paprykarzyk napisał:  

  DP napisał:  
ehh, ze skrajnosci w skrajnosc :)Być może ale żadne ryzyko jesli kontrkandydtem jest krzystek.dokładnie.My nie mam glosować na tylko przeciw.Kandydatem kibiców powinna być osoba która ma największe szanse zdystansować Krzystka.Gorzej być nie może nawet jak okaże się że lepiej nie będzie.
jebać krzystka, ale głosując przeciw niemu na jacynę, popieracie między innymi tranzystora, który oficjalnie startuje z jej ramienia do rady miasta - kurwa brawo. kiedyś banda jebanych debili, głosowała na pewną kurwę, bo obiecał im legalną trawkę. ze trawki nie będzie, to przecież było oczywiste, ale dzięki temu wprowadzono do sejmu pedała i typa, co uciął sobie faję i twierdzi, że jest kobietą.


co do jacyny, to ona powie wszystko, to, co kto chce usłyszeć.


1948 - 2018 i dalej! historia bez końca!
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5693 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/11/2014 15:43
Ankieta wśród kandydatów

Krzystek idzie w zaparte. Szczery chłop. Ale co dziwne i niepokojące, część kandydatów przejawia jako priorytet teatr na wyspie Grodzkiej (!!!).


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Ojciec Jima
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3356 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/11/2014 16:02
Drugie Sydney ?
Kurwa, filharmonia teraz teatr - przyszłe miasto melomanów.


TYLKO POGOŃ!
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3613 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/11/2014 19:11
W sobotę jest za darmo mecz w Pucharze Challenge Pogoni Baltici z Helsinkami, ma być obecny el presidento nasz wspaniały, a że wejście za darmo, mecz w TVP Sport to może by tak zorganizować się i przyjść na 15 minut pokrzyczeć o nowym stadionie ?


Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3498 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/11/2014 20:10
Jak masz taki pomysł to napisz może meila do skps lub na fb, bo tutaj niestety może nikt go nie zauważyć ;) propozycja warta rozważenia


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 14/11/2014 21:39
ok, zaraz cisza wyborcza.
Niezależnie od sondaży w niedzielę róbmy swoje.


21:37
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3757 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 10:02
No i będzie II tura.
W drugiej z Krzystkiem zmierzy się Jacyna.
Raczej nie ma wątpliwości jak głosować.


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2711 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/11/2014 14:20

  Lemon napisał:  
No i będzie II tura.
W drugiej z Krzystkiem zmierzy się Jacyna.
Raczej nie ma wątpliwości jak głosować.tylko trzeba się zmobilizować...bo na razie "kłamczuch" ma spora przewagę.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.08 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005