Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Blady1948
*uciszony
IP: zapisany
Na forum od 3732 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/02/2011 20:24
[PL: ...odpocznij od forum]


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4164 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/02/2011 21:33
blady Twoje konstruktywne wypowiedzi powalają na kolana


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3984 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/02/2011 21:45
Żebyś się nie zdziwił ostatnio na turnieju Muay Thai na SDS organizowanego przez Marcina Parchete było dużo osob a nie było to promowane.
Na Iron Fist pełna hala. Takie gale u nas przyniosą korzysci i wypromowaniu sportów walki i miasta.


Roman Pigwa
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4432 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 09:33
pooglądajmy chociaż jak to jest u innych ,bo My chyba tego nie doczekamy w tym 100leciu
otwarcie stadionu Arki


https://www.facebook.com/ekipakryzys/ Grupa turystyczna mocno powiązana z FCWK - POGOŃ SZCZECIN

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6166 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 10:47
Mnie najbardziej przeraża, że jak słyszę opinie ludzi, czytam jakieś komentarze to wiele ludzi u nas w mieście ma gdzieś ten stadion. Jeszcze gorsze że jako główny, a czasem i jedyny argument używają tego, że "drużyna jest słaba to po co stadion", "jakim prawem miasto ma budować stadion prywatnej drużynie". Nie ma jakiegoś ciśnienia, parcia na budowę stadionu wśród mieszkańców.. poza kibicami i ludźmi popierającymi akcję. A Krzystek to wykorzystuje, więc pewnie nawet najmniejszej modernizacji obecnego stadionu za jego kadencji nie będzie.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 6294 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 12:19
Takie anonimowe opinie przeczytasz o wszystkich inwestycjach w naszym mieście: po co stadion, po co basen, po co filharmonia, nie ma sensu budować biurowców. Można mieć wrażenie, że istnieje grupa osób, którym zależy, aby nasze miasto się nie rozwijało i nic nie było tu budowane.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5757 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 12:27
Z kolei Ja kiedy rozmawiam z ludźmi, którzy piłką nawet się nie interesują to popierają budowę Stadionu. Stadion to przecież prestiż dla miasta. W pewien sposób podnosi Jego rangę.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!

Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6166 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 13:11
malcoolm - takie już pomijam, ale widzę ludzie którzy tak mówią lub chociażby czytam na fb, tam już nie jest się anonimowym.. nie czuje się jakiejś takiej atmosfery na budowę stadionu

Ostry - wiadomo, w pełni się zgadzam.. tylko obawiam się, że tych na nie jest trochę więcej.. tyle że jakby im postawić stadion to pierwsi by się na nim pewnie pojawili.


Pogoń to barwy, historia, stadion, klimat - POGOŃ TO MY! || Hala Madrid!
Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5757 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 13:17

  śmielak89 napisał:  
malcoolm - takie już pomijam, ale widzę ludzie którzy tak mówią lub chociażby czytam na fb, tam już nie jest się anonimowym.. nie czuje się jakiejś takiej atmosfery na budowę stadionu

Ostry - wiadomo, w pełni się zgadzam.. tylko obawiam się, że tych na nie jest trochę więcej.. tyle że jakby im postawić stadion to pierwsi by się na nim pewnie pojawili.Dokładnie. I to najbardziej boli - Nie wiem czy my mamy takie głupie społeczeństwo, ale czytając niektóre komentarze pod wątkami budowy stadionu łapie się za głowę. Wszyscy narzekają "aa po co nam stadion- nie ma druzyny" itp. Nie wiem czy to władze Szczecina zmieniły podejście Szczecinian do zycia, ale wszędzie gdzie nie spojrzę jest pełno malkontentów.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Q.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4615 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 16:26

  Cytat:  
Jak udało nam się dowiedzieć prezydent Miasta Szczecin Piotr Krzystek, który wrócił dziś z urlopu, prawdopodobnie nie dotrze na jutrzejsze spotkanie Komitetu Społecznego ds. Budowy Stadionu Miejskiego w Szczecinie.

Prezydent mieszkańców(?) Szczecina po raz kolejny nie stawi się na spotkanie otwarte, gdzie musiałby spojrzeć w oczy, okłamanym i omamionym przedwyborczymi obietnicami sprzed kilku lat mieszkańcom, którym zależy na budowie stadionu piłkarskiego - godnego miasta Szczecin.Prezydent po urlopie - czy dotrze na wtorkowe spotkanie?

odwazny Pan Prezdydent jest


abstrakcja!
SKPS Portowcy
SKPS Portowcy*
IP: zapisany
Na forum od 4346 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 17:38
Przypomiamy, że jutro tj. 22.02.2011 o godzinie 10:00 w Hotelu Park odbędzie się posiedzenie Komitetu Społecznego ds. realizacji projektu budowy Stadionu Miejskiego w Szczecinie.

Tym razem spotkanie Komitetu będzie miało formę otwartą, na które zaproszeni zostali przewodniczący klubów Rady Miasta, członkowie Komisji Sportu w Radzie Miasta, Prezydent Piotr Krzystek, Wiceprezydent Krzysztof Soska oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

Zaproszenie przyjęli także przedstawiciele firm Ernst & Young oraz firmy JSK Architekci, którzy przygotują krótkie prezentacje związane z budową stadionu, dotyczące tego, jak budowa stadionu wpływa na działanie klubu piłkarskiego oraz jakie przynosi korzyści gospodarcze. Po prezentacji odbędzie się dyskusja.

Serdecznie zapraszamy!

Otwarte spotkanie komitetu ws. budowy stadionu


Obrazek jpg wstawiony na forum
KtoToTaki
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 6211 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 19:23
Fajnie jak zjawi się tam trochę osób. Dlatego niech każdy kto ma czas potraktuje tam obecność jako obowiązkową.
Do zobaczenia


... ja się będę opierdalał niech się wszystko dzieje samo...
PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 21:13
Nie wywiązał się z obietnicy, niech chociaż będzie miał odwagę spojrzeć w oczy wszystkim oszukanym ludziom i powiedzieć głupie przepraszam, co w jego wypadku i tak nie odbuduje już stałego gruntu pod jego nogami. Myślę, że taka sytuacja powórzy sie jeszcze raz, to do Mahometa przyjdzie góra i będzie to samo co w Gorzowie podczas protestu kibiców Stilonu, wobec przekazywania kasy tylko na żużel.


Football Without Ultras Is Nothing !
OskarDąbie
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3725 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 22:11
Niby jaki grunt on traci? W naszym mieście nie ma żadnych konkretnych kandydatów na prezydenta, więc nikt mu nie zagraża.
Edit: Po za tym Krzystek daje zatrudnienie masie ludzi, kórzy na niego głosują w obawie przed straceniem pracy, jak przyjdzie inny prezydent.


PZ.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4244 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 21/02/2011 22:21

  TheOskiPrO napisał:  
Niby jaki grunt on traci? W naszym mieście nie ma żadnych konkretnych kandydatów na prezydenta, więc nikt mu nie zagraża.
Edit: Po za tym Krzystek daje zatrudnienie masie ludzi, kórzy na niego głosują w obawie przed straceniem pracy, jak przyjdzie inny prezydent.Ja mówiłem tylko w kontekście kibiców.


Football Without Ultras Is Nothing !
Paulvanday
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6005 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/02/2011 07:53
I to jest Polska własnie , a dokladniej Szczecin po co nam hala , stadion , najlepiej zaorac posadzic ziemniaki i tez bedzie dobrze.
Ja rozumiem ze sa inwestycje wazne i wazniejsze , tylko jak nam wybuduja drogi to czy bedzie sens tu przyjezdzac jak nie bedzie do czego ??.


Szczecin moim miastem,Pogon moim zyciem
malcoolm
Ultraoptymista
IP: zapisany
Na forum od 6294 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/02/2011 11:34

  Cytat:  
Spotkanie odbywa się w Szczecinie. Organizatorem jest Parlament Europejski oraz Grupa Europejskich Konserwatystów i Reformatorów.
Temat: Konsekwencje i potencjalne zagrożenia budowy gazociągu Nord Stream dla zespołu portów Szczecin-Świnoujście. Przedstawiciele koncernu budującego Gazociąg Północny mają zaprezentować swoje stanowisko w tej sprawie. Miejsce konferencji: Hotel Radisson Blu

Stronę polską ma reprezentować podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Anna Wypych-Namiotko. Będą też prezydenci Szczecina i Świnoujścia. W konferencji zaplanowany został także udział prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.


http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/1,34939,9145468,Nord_Stream_bedzie_tlumaczyl_sie_z_gazociagu.html#ixzz1EgO1VJDB
Ciekawe o której było/jest to spotkanie.


Szczecin Blog - strona o Szczecinie
Uśmiechnij się - jesteś w Szczecinie
Szczecin Blog na Twitterze
dary
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6828 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/02/2011 11:57
Konferencja odbędzie się 22 lutego 2011 roku
Hotel Radisson BLU (I piętro), Plac Rodła 10 w Szczecinie
Początek o godzinie 10.00, Rejestracja gości od godz. 9.00


POGOŃ TO MY !
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4879 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/02/2011 14:53
Krzystek nie przyszedł bo i po co. Co go w ogóle to obchodzi?


BJK
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7168 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/02/2011 15:07

  Rauliki napisał:  
Krzystek nie przyszedł bo i po co. Co go w ogóle to obchodzi?to jest śmianie się kibicom prosto w twarz. mam nadzieje ze zostanie mu za to oficjalne podziekowane. a jak widze wpisy na stronie tego hipokryty o zasługach odnosnie stadionu to aż sie trzęse! Panie Krzystek miej Pan jaja i spójrz ludziom w twarz! no chyba ze mamy Panią prezydent w Szczecinie? bo juz nie wiem.?


"...Bądź dumny z tego kim jesteś..."

POGOŃ SZCZECIN

HWDP na zawsze HWDP
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005