Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4713 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 13/09/2010 16:37

  Lemon napisał:  

  ArP napisał:  


Co do artykułu z poprzedniej strony - to, że nasz prezydent kłamał (celem przyciągnięcia wyborców) już wiadomo od dawna, szkoda tylko, że pewnie nikt go nie rozliczy i za swoje kłamstwa nie poniesie żadnych konsekwencji, chyba, że jako konsekwencję zaliczać nie wygranie przyszłych wyborów, chociaż zanosi się chyba na odwrotny scenariusz.
W wielu dziedzinach życia KŁAMSTWO JEST KARANE, a on pewnie żadnych konsekwencji nie poniesie.Może warto pomyśleć nad kwestią kłamstwa wyborczego Systka? Jeśli ma ktoś wśród znajomych jakiegoś prawnika, który mógłby powiedzieć coś na ten temat, czy jest możliwość ukarania takiej osoby - PUBLICZNEJ z resztą. Podciągnąć to jakoś pod umyślne lub nieumyślne wprowadzenie wyborców w błąd. I jako pierwsi w Polsce, być może nawet przez Stowarzyszenie złożyć pozew do sądu. Nie wiem może to trochę naciągane albo mam zbyt bujną wyobraźnię, ale jakby to sprawdzić to mogłoby być o tym głośno w całej Polsce.tak masz zbyt bujną wyobraźnię.

polityk, który wprowadza wyborców w błąd, to ci dopiero rzadkość. nawet jakbyś go pozwał to nie masz nic na niego. co filmik na youtubie? podpisywał z nami jakąś umowę? on ci powie, że zrobił wszystko co było możliwe w sprawie nowego stadionu, że procedury trwają, że miasto ma inne bardziej potrzebne wydatki, że na Pogoń chodzi aktualnie po 3k i nie ma sensu nic budować, że kiedy kandydował nie wiedział, że sytuacja finansowa miasta nie pozwala na taką inwestycję itd. itd. Krzystek byłby w stanie tak odkręcić kota ogonem, że ostatecznie wyszłoby, że Szczecin jest najbardziej zaawansowanym miastem w Polsce jeśli chodzi o budowę stadionu.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6317 dni

*
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 13/09/2010 21:22
I jeszcze polowa by w to uwierzyla:/


,,Vi är överallt,,- POGON
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6883 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 13/09/2010 23:24

  spagetti napisał:  
I jeszcze polowa by w to uwierzyla:/A druga polowa zostalaby tradycyjnie juz obsmarowana przez Mariusza i Aaddammmma.


majster007
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3898 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 00:18

  Ostry napisał:  

  majster007 napisał:  
Kurwa jaki stadion? ten syf rozpadajacy sie? niech on tego czegos nie nazywa stadionem tylko starozytnym "czyms"Ten cytat dotyczy budowy nowego stadionu.Ja tam budowy zadnej nie widze...no chyba ze w mojej wyobrazni.


" Pogoń jest potęgą ludzi z charakterem bo nie siła lecz charakter daje nam przewagę "
Fiołek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4290 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 00:46
Niech nasi radni wezmą przykład z Magdeburga, 10 listopada 1806 odbyła się tam wielka bitwa, podobnie jak wtedy wojska Napoleona i Prus, niech wszystkie partie staną naprzeciw siebie i się wystrzelają. Tyle dobrego zbroją dla Szczecina


Pogoń Szczecin!!! I wszystko jasne.
Dandi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5995 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 11:42
W Gdyni już kończą stadion, w Zabrzu bodaj wczoraj zapadła decyzja w radzie miasta o budowie stadionu na 25tys a u nas nawet w perspektywie wyborów cisza. Nawet żadnej kiełbasy wyborczej nie dostajemy. W czym te miasta są lepsza od Szczecina ?


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 16:13
Czy już wszyscy zrozumieli, że stadion w Dąbiu to mrzonka? Trzeba było czterech lat na to?


21:37
avelyn
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6651 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 16:17
nowy stadion w bielsku...


Jeśli historia mogłaby nas czegokolwiek nauczyć, to niewątpliwie tego, że żaden naród nie stworzył wyższej cywilizacji bez poszanowania prawa do posiadania własności prywatnej
Ludwig von Mises
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4713 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 16:37

  verte napisał:  
Czy już wszyscy zrozumieli, że stadion w Dąbiu to mrzonka? Trzeba było czterech lat na to?ze względu na brak odpowiednich rozwiązań komunikacyjnych (zwłaszcza po zamrożeniu obwodnicy) modernizacja Twardowskiego to też mrzonka. pozostaje inna lokalizacja, ale zanim zrobią dla niej plan zagospodarowania przestrzennego to miną wieki.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6319 dni

*
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 17:11
W Bielsku-Białej chociaż trzeźwo myślą i pewnie wiedzą, że jeśli nie teraz to nigdy. Po po prostu budują wedle swoich skromnych potrzeb i przede wszystkim budują póki ich na to stać. A u nas nawet nikt nie pomyślał o tym, że nowoczesny obiekt w Szczecinie mógłby na kilka tygodni stać się bazą treningową dla kadry narodowej któregoś z uczestników Euro 2012. Po cichu nawet ucieszono się, że turniej odbędzie się w innych miastach. A im dalej od Szczecina tym nawet lepiej, bo po co nam jacyś zagubieni turyści.

Ale nie martwcie się. Jak za kilka lat znowu przyjdzie boom budowlany i ceny wystartują w kosmos to znajdzie się kolejny sympatyczny jegomość, który wszystko sobie ładnie wyliczy i obieca postawić stadion klasy "Elite". Tym razem już za ponad miliard.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 17:24
Mastah, a jaki Ty masz problem z komunikacją? Trzeba troche rozbudować parkingi i cały problem. Na Twardowskiego mozna wszystko. Można obrócić troche plytę tak żeby słońce światło dzienne prawidlowo operowało, mozna budować trybuna po trybunie, mozna uruchomic kolejkę miejską w dniu meczów. Trzeba tylko chcieć sie za to zabrac a nie bujać w obłokach i budować stadion widmo na bezludziu i tłumaczyc, że jeden czy dwa mecze w miesiącu ożywią tereny na lotnisku w Dąbiu. Jak ma byc dobra komunikacja to może zrobić stadion gdzies prz S3 między Pyrzycami a Gorzowem? Zmieszczą się i lądowiska dla helikopterów i parkingi na 30 tysiecy samochodów.


21:37
db1948
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5733 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 14/09/2010 19:52

  verte napisał:  
...budować stadion widmo na bezludziu...Na owym bezludziu mieszka "tylko" ponad 100 tys ludzi...


verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 15/09/2010 09:03

  oczko82 napisał:  

  verte napisał:  
...budować stadion widmo na bezludziu...Na owym bezludziu mieszka "tylko" ponad 100 tys ludzi...Miałem na mysli obszar niezabudowany. Organizując imprezy w mieście po to sie na nie często łoży pieniadze, żeby ściagnąć ludzi do miasta i spowodować aby zostawili troche kasy i żeby jeszcze do miasta przyjechali kidedyś. A stadion w Dabiu takiej roli nie spełni. Każdy przyjezdny wpadnie prosto z autostrady, obejrzy mecz, wypije kubek coli, zje kielbasę i zawinie sie do domu.


21:37
Radziu
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5260 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 15/09/2010 10:29

  verte napisał:  

  oczko82 napisał:  

  verte napisał:  
...budować stadion widmo na bezludziu...Na owym bezludziu mieszka "tylko" ponad 100 tys ludzi...Miałem na mysli obszar niezabudowany. Organizując imprezy w mieście po to sie na nie często łoży pieniadze, żeby ściagnąć ludzi do miasta i spowodować aby zostawili troche kasy i żeby jeszcze do miasta przyjechali kidedyś. A stadion w Dabiu takiej roli nie spełni. Każdy przyjezdny wpadnie prosto z autostrady, obejrzy mecz, wypije kubek coli, zje kielbasę i zawinie sie do domu.Z innej strony można powiedzieć, ze stadion w Dąbiu ułatwi dojazd na mecze przyjezdnym. Bliskość dworca PKP, jest jakoś zorganizowana struktura drogowa, a w mieście jest rozpierdol pod tym względem. Rozumiem twoje argumenty, zawsze są jakieś plusy i minusy danej lokalizacji. Pewnym jest to ze ewentualny stadion w Dąbiu ma małe szanse ze względu na tereny na których taka konstrukcja jest mocno ryzykowna.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4713 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 16/09/2010 09:44
Kukułcze jajo przy Bułgarskiej

ciekawe dwa cytaty:


  Cytat:  
Takich doniesień, jak te z sobotniej "Gazety", że nie ma pieniędzy na nic - nawet na nowe lokale komunalne, bo "wszystko poszło na stadion", jest i będzie przecież coraz więcej.
  Cytat:  
Klub czasem sięga po argument ostateczny: grozi, że jeśli opłaty będą za wysokie, rozpocznie budowę swojego stadionu, np. w Suchym Lesie.Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6727 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 16/09/2010 10:45
Trzeba sięgać po doświadczenia innych i nauczyć sie na ich błędach. BEZWZGLĘDNIE NAJWAŻNIEJSZE jest nieuleganie presji kampanii wyborczych i poświęcenie czasu na dobre przygotowanie projektu. Nie ma co budować bizantyjskiego stadionu z dużą ilością obiektów towarzyszących i obliczonego na jakieś wielkie igrzyska. Ma byc normalny, funkcjonalny i "prosty" w obsłudze. Konstrukcje dachowe zafundowane przez Poznań są monstrualne. Pomijam juz fakt że ograniczaja zbytnio dopływ naturalnego swiatła. Sa i inne problemy. Szczecin może to wszystko wykorzystać i takich błędów nie popełnić. Firmy budowlane przez najbliższe lata nie będa miały zbyt wiele pracy. Można uzyskać dobrą cenę. Ale to potem. Najpierw trzeba coś ustalic z lokalizacją, wielkością i zacząć projektowanie. I bardzo poważnie ten etap potraktowac. Wtedy i wady i koszty będą mniejsze.


21:37
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4267 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 16/09/2010 11:28

  avelyn napisał:  


Wszystko fajnie, tylko ten artykuł jest z 2008 roku, czy widziałeś aby się coś ruszyło w BB poza zamknięciem sektora dla gości?

Co do stadionu, to moim zdaniem dobrym rozwiązaniem byłaby jakaś pikieta pod UM. Obecnie jest o tym całkowicie cicho. Nikt o niczym nie mówi i pewnie gdzieś zaraz przed wyborami wystartuje. Frekwencja na wyborach samorządowych jest niska i jak na taką pikietę przyjdzie 3000 potencjalnych wyborców to pan prezydent przestraszy, tak jak to było w Zabrzu. Allianz powiedział, że bez stadionu się wycofa. Tutaj zapowiedzi sponsorów powinny być takie same. Powinni poprzeć kibiców w walce o stadion. Pokarzmy tym ***** na stołkach, że są tam tylko dzięki nam i dla nas!


xrone
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4211 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 16/09/2010 13:40
Nowy stadion dla górnika

apropos Zabrza...
Jakos wszedzie sie cos dzieje w sprawie stadionu, a u nas cisza i annualne mydlenie oczu przed wyborami.
Wydaje mi sie, ze i tak za malo robimy w kwestii wywarcia presji na władzach samorzadowych. Z drugiej strony, sama frekwencja pokazuje NAM jak bardzo potrzebujemy nowego stadionu. Z punktu widzenia władz jest zupelnie odwrotnie. Po co wydawac +/- 250mln zł, dla +/- 3 tysiecy zwolenników.


WpV
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5244 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 16/09/2010 14:01
Witam,
Fakt, że teraz chodzi 3 tys osób, nie nastraja optymistycznie przed jakimkolwiek dialogiem z miastem, ale ważną rzeczą jest stan obecnego obiektu... Jestem w 100% pewny, że gdybyśmy w tym momencie mieli w Szczecinie obiekt nowoczesny, to nawet przy najgorszych wynikach, stadion zawsze zapełniony byłby w połowie obecnej pojemności. 10 tyś ludzi zawsze by było, bo nie trzeba by się było przedzierać przez jeziora błota, stać godzin w kolejkach do kasy, a później w kolejkach do samego wejścia... Najwierniejszym kibicom to nie przeszkadza... Ale dla kogoś, kto chce raz na jakiś czas przyjść, to zdecydowanie odstrasza... Do tego dojazd: Wiadomo że sporą część kibiców, stanowią przyjezdni z okolicznych miast. Sam jestem jednym z nich i wiem, że czasem ciężko się dostać przez zatłoczone centrum. Trzeba pomyśleć o wszystkich. Dla nas przyjezdnych stadion w Dąbiu byłby bardzo dobrym rozwiązaniem, a gdyby jeszcze dorobić połączenie z centrum, to dla mieszkających przy obecnym stadionie, także byłoby wygodnie. Z drugiej strony koszty budowy na takim gruncie jak w Dąbiu, mogą być przeszkodą. To jest trudna decyzja, ale ktoś w mieście musi ją podjąć.
Inną rzeczą jest pojemność stadionu. Większość ludzi upiera się przy stadionie elite, jednak jego koszt jest dość duży... A może wziąć przykład z takich Kielc. Wiem że 16 tyś to mało, ale nie wiem czy wiecie, że stadion Korony jest bardzo łatwy w rozbudowie... Buduje się taki stadion za 100 mln (wtedy kosztował 48 mln). 16 tyś w obecnej chwili wystarcza, a jak okaże się że w przyszłości potrzebny będzie większy, to niższym kosztem dobuduje się kolejne piętro i będzie stadion klasy elite. A jak kasa się nie znajdzie, to nie będzie tak jak teraz, tylko będzie za mały, ale za to nowoczesny obiekt.


Ina Goleniów & Pogoń Szczecin
pogonifan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4267 dni
Odp: Stadion Elite dla Szczecina - 16/09/2010 15:30
Tylko, że akurat stadion w Kielcach nie może stać się stadionem klasy elite, bo brak mu odpowiedniego zaplecza.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.22 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005