Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4538 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 14:16
Wszystkie drogi prowadzą do ostatniej próby zmiany statusu pzpnu. Nieudanej a do której co niektórzy się przyłożyli, więc teraz idą podziękowania.


eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5661 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 14:33

  Łukasz85 napisał:  

  Taktyk napisał:  
Boniek dobrze zaczął, gorzej skończył. Krzystek złodziej musi zginąć.To samo miałem napisać. Przyjechał na pomoc a zachwala sedes pinokia. Chuj bąbki strzelił :/Spokojnie, jeszcze nic nie strzeliło. Boniek nie mógł faworyzować jednej opcji na bazie 2 rysunków. Poczekajmy na wyliczenia Mroczka, wtedy PZPN będzie w stanie się określić i wtedy też przyjdzie nam ocenić, czy Boniek pomógł/zaszkodził.

Swoją drogą - zagranie Soski i zwłoka w przekazaniu dokumentów to mistrzowski ruch. Akurat dzisiaj, przy sporej presji społecznej, Ferdzyn i klub mieli niewiele do powiedzenia. Tak się kręci politykę...


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 15:52
Soska sam tego przecież nie wymyślił.

Ciekawy komentarz z FB:
Zbigniew Jankowski Inwestycja to inna formuła niż remont, nazywany pokrętnie modernizacją. Modernizacja to inna kategoria kosztowa w budżecie i pozwoleń przemycanych etapami tak, że później nie można się połapać kto co kiedy i dlaczego. Modernizacje się świetnie roluje księgowo. Może i musi kosztować więcej, bo kombinowanie kosztuje. Jest grupa ludzi która na tym zapewne nieźle żeruje i ma parasol samej góry.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 16:00
Nie żebym był za ta koncepcja po dzisiejszej sesji radnych ale moze ten kibel jest faktycznie taki dobry. Widział ktoś cos więcej niz te chujowe rysunki od miasta ?


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3949 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 18:09

  Łukasz85 napisał:  
Nie żebym był za ta koncepcja po dzisiejszej sesji radnych ale moze ten kibel jest faktycznie taki dobry. Widział ktoś cos więcej niz te chujowe rysunki od miasta ?Sedes jest kategorii IV a propozycja stadionu Pogoni ma kategorię III.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 18:14

  Łysy napisał:  

  Łukasz85 napisał:  
Nie żebym był za ta koncepcja po dzisiejszej sesji radnych ale moze ten kibel jest faktycznie taki dobry. Widział ktoś cos więcej niz te chujowe rysunki od miasta ?Sedes jest kategorii IV a propozycja stadionu Pogoni ma kategorię III.Ale co on ma tam takiego zajebistego z kazdy kolejny co zobaczy projekt to mowi ze jest dobry ?

Edit. Juz zgłupiałem po dzisiejszym dniu. Przekonany byłem ze Boniek cos konkretnego zacznie mowić tak głupa palił na Twitterze a tu nagle ze to dobry projekt itd itd...


Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1449 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 18:28
Bo Boniek nie chciał podsycać ognia ponoć. Marzec z Ekstraklapy S.A. już mówi konkretniej.
Co do projektu miasta to co by tam nie było, a jest gówniany, to przez to że jest to w ziemi skreślam po prostu przed jakimkolwiek analizowaniem tego gówna. A to specjalnie jest w ziemi, żeby klub nie miał tam miejsc komercyjnych i żeby nie zarabiał. Pinokio chce dać siedzenia, a nie dać nic Mroczkowi bo go nie lubi i Pogoni bo jej też nie lubi - taki to rudy cwel.
Kolejna i najważniejsza kwestia to możliwość nachapania się grubej kasy na wałkach przy modernizacji. Nie bez przyczyny wygrał ten projekt, a najlepszy nie był, a na dziś to był najgorszy i najdroższy o jakieś 300%, ale mimo wszystko już chcą łopatę wbijać, byleby szybciej.
Mała szansa na cokolwiek, Sedes coraz bliżej...


wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6607 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 20:35
Możesz podpowiedzieć, ile powierzchni komercyjnej jest w projekcie Mroczka a ile w projekcie miejskim?


kto z nas przegrał to pokaże czas...
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 20:40
W miejskim mówił dzisiaj ekspert od luków ze jest 10.000 m2


rensdr
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3898 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 20:55

  Łukasz85 napisał:  
W miejskim mówił dzisiaj ekspert od luków ze jest 10.000 m2On różne rzeczy już mówił... Później okaże się, że to 10.000 m2 powierzchni komercyjnej uwzględniało też punkty gastronomiczne na koronie stadionu


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2336 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 22:51
Tak oglądam tv, wiadomości głównie przekazują informacje, że Boniek poparł Krzystka ... Oczywiście Boniek, zaznacza, że daje miesiąc na przekonanie go, ale zaraz po tym puszczają wypowiedź Krzystka, że bla bla nie wierzy bla bla, że coś się zmieni.
To po kurwę przyjechał dzisiaj Boniek ?
Oczywiście istnieje scenariusz, że prezes udaje zwolennika projektu Krzystka. By tak go obwołano, aby potem oficjalnie ogłosić za miesiąc, że klub przedstawił solidny projekt z nowymi danymi i Pogoni projekt popiera. Co by pokazało, że tylko Krzystek nie zmienia zdania i uparcie ślepo trzyma się swojej racji. Ale jakoś nie wierzę w to ...


Łysy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3949 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 23:26
Niech Łysy modernizuje stadion z dobudowaniem czwartej trybuny...
Szkoda ze nasz ala prezydent nie potrafi rozmawiać z drugą stroną. Ba, w Szczecinie nikt z urzędu nie umie rozmawiać. Może teraz dojdą do porozumienia. Jak dla mnie opcja modernizacji, przy wybudowaniu od razu czwartej trybuny (max. 18 20 k) jest do przyjęcia. Prawda jest taka, że trzeba iść na kompromis w tej sytuacji ponieważ wątpię by Łysy poszedł na to, by budować stadion od nowa. Dziękuję.


Byliśmy tu i zawsze będziemy , stąd jesteśmy i tu umrzemy.
wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6607 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 22/03/2016 23:40
Niestety, ale dzisiaj największa amatorszczyzna była po stronie projektanta z Łodzi. Facet zamiast wyjść i przedstawić rzetelne argumenty w dyskusji, którą przygotowywaliśmy przez ponad pół roku wyszedł i po minucie na mównicy... rozpłakał się. Gdy skończył scenę odgrywania zaangażowanego w swoją pracę pasjonata zaczął bredzić na przykład o czapce bramkarza z lat osiemdziesiątych. Albo, że jego syn był kiedyś szalikowcem Widzewa ale między Pogonią a Widzewem nie było nigdy specjalnie wielkich animozji, za to jemu przypomniało się, żę ostatnio oglądał transmisję jakiegoś meczu w telewizji i były zielone krzesełka więc pomyslał o Legii i dlatego skarpy, które powstaną przy budowie stadiony należy obsadzić nie zielonymi krzakami płożącymi tylko takimi zbliżonymi do barw Pogoni.

Tak, to nie żart - tak zaprezentował się projektant rzekomo dopracowanej alternatywy dla projektu miejskiego. Teraz ma dziesięć dni na rzetelne podejście do wykonywanej przez siebie pracy. Wtedy możemy rozmawiać dalej.


kto z nas przegrał to pokaże czas...
Boris
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1874 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/03/2016 06:09

  rensdr napisał:  

  Łukasz85 napisał:  
W miejskim mówił dzisiaj ekspert od luków ze jest 10.000 m2On różne rzeczy już mówił... Później okaże się, że to 10.000 m2 powierzchni komercyjnej uwzględniało też punkty gastronomiczne na koronie stadionuNie chce mi się wierzyć w te 10,000 metrów kwadratowych, chyba że do powierzchni komercyjnej zaliczą na przykład płatny, strzeżony parking, czy teren pod toi-toje, to wtedy może. Bo co można stworzyć pod skarpą, na której obecnie znajdują się sektory 1-9, co można stworzyć na pergoli, która ma stać od ulicy Twardowskiego? Powierzchnie biurowe, czy do wynajęcia, będą pewnie na trybunie umieszczonej od ulicy Karłowicza i ewentualnie pod przebudowywanym łukiem.


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5950 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/03/2016 06:12
I tak mam wrazenie ze nawet gdyby za darmo ktos chcial wybudowac to Krzystek tez by odrzucil...


,,Vi är överallt,,- POGON
Taktyk
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1449 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/03/2016 08:11
A ludzie z ryneczka Pogodno zapłakani, że jak przejdzie nowy stadion to oni stracą klientów i pieniądze na chleb.
Pewnie babcie co mieszkają pod stadionem też zapłakane, bo nie wiem, agresywniejsi kibice będą? Albo głośniejsi i ona radia maryja nie usłyszy.
Wczoraj w radiu Szczecin Kolbowicz mówił o projekcie miasta, zobaczcie sami jak on mało wie, jak nie potrafi argumentami odpowiadać na pytania kluczowe, ten miejski sedes to gówno jakiego nigdzie indziej nie zobaczymy i dziwie się co poniektórym, że w ogóle są w stanie to poprzeć.
Czwarta trybuna tu wiele nie zmieni, dalej będzie to dziura w ziemi w 90%. Argument o tym, że tam trawa nie będzie chciała rosnąć itd. no to jest właśnie linia obrony idiotów z UM.
Może za te 10 dni Mroczek znów wyciągnie asa z rękawa, oby...


kubełek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3309 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/03/2016 08:20
O czym toczy się ta dyskusja? przecież decyzja już zapadła i nikt ani nic jej nie zmieni. Nawet gdyby teraz Mroczek powiedział, że on z Azotami daje 50% a 50% miasto i budują stadion przedstawiany przez klub, to i tak zrealizowana będzie koncepcja miasta z kilku powodów:
1. Krzystek nie przyzna się do błędu,
2. Wie, że jest bezkarny i w następnej kadencji znów go ciemny lud Szczecina wybierze,
3. Nie lubi Pogoni więc zrobi tyle ile musi,
4. Widzi tam duże pole do popisu przy wszelkiego rodzaju przekrętach, bo w "remontach" najłatwiej się kręci "interesy". Kto mu udowodni czy farby poszło 10L czy 50?, czy cegieł poszło 100 czy 400, czy rozbiórka kosztowała 20 tys. czy 50... Chłop wie co robi, a los miasta? przecież jego nigdy, to nie obchodziło no ale co zrobić... jak to ja mówię, ktoś go wybrał więc teraz zwłaszcza te osoby nie powinny się odzywać - już przed wyborami mówił, że stadion będzie modernizowany więc czego się spodziewaliście? chyba jedyna obietnica, którą zamierza spełnić :D, na złość wszystkim :)


wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6607 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/03/2016 08:29
Taktyk - na Twoim przykładzie można pokazać, że sporo ludzi po stronie kibiców robi dokładnie to samo, co zarzucasz (co robi) stronie prezydenckiej. Zamiast konkretów i odpowiedzi na konkretne pytania - snucie domysłów i wizji. W odniesieniu do Twojej wypowiedź o stadionie dostałeś proste pytanie - ilość powierzchni komercyjnych w obu projektach. Twoją odpowiedzią to była głowa w piasek, a poźniej snucie kolejnych wizji. Do sprawy, połowicznie odnosła się jedna osoba.

Takie coś, niestety jest w przypadku wiekszości uczestników dyskusji - po obu stronach. To naprawdę nie pomaga. A dodatkowo, sami nie rozmawiając na argumenty, tylko na domysły - nie wymagajmy tego od drugiej strony.


kto z nas przegrał to pokaże czas...
kosialdo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2540 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/03/2016 08:37
Ja nie wiemco mają powierzchnie komercyjne do zarobków klubu. Na powierzchniacfh komercyjnych zarabia miasto bo miesto jest właścicielem stadionu i miasto te powierzchnie wynajmuje. Zacznijcie Wy myśleć. Wg. mnie jedynym teraz sposobem jest to, aby dobudować do tego projektu krzystka czwartatrybunę. Wtedy on wyjdzie z twarza a i My powinniśmy być zadowoleni. Trybuna niska, na 1500-2000 osób, zrobić tam sektor gości a Nam pozostanie do dyspozycji całe 18K miejsc ;/


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4476 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 23/03/2016 08:45
Czwartą trybunę q projekcie Krzystka zobaczysz jak świnia siodło. A modernizacja skończy się na 200 mln lub więcej. O opóźnieniach i niedoróbach nie wspominając. Ten stadion dla Krzystka nic nie znaczy, to kolejny sposób na wyprowadzenie kasy.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
Ambasador

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.07 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005