Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
eJay
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5693 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 18:14

  Szczecińska1948 napisał:  
Wole Zagłosować na tego co obiecuje i mam nadzieje ze się postara niż na Krzystka który nas ciągle kłamie i nie ma nawet zamiaru kiwnąć palcem w sprawie Stadionu over;]Krzystek też obiecywał, że się postara :)

Deklaracja oczywiście zrobiona pod publiczkę, bo faktycznie - ryzyko jest niewielkie. Posadka europosła już się grzeje ("Siema Sławek!") w razie niepowodzenia. Jeżeli już miałbym wyciągać jakieś plusy to przynajmniej na papierze Litwiński wydaje się mieć o wiele większe doświadczenie w kierowaniu niż Krzystek. Z drugiej strony Krzystek stał się realistą i wie, że o stadion w ciągu najbliższych 4 lat będzie cholernie ciężko. Wybór między dżumą, a cholerą.


Ha ha ha, he he, ho-ho, uh, uh, ha-ha, ha...And I thought my jokes were bad...
kijevo
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5714 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 18:41
Szkoda, że kibice (czy stowarzyszenie co gorsza?) dało się wkręcić Litwińskiemu i Prezesikom, którzy mu pucują bo to jedna banda.
Nie ma co z nimi rozmawiać bo są kompletnie niewiarygodni tym bardziej w trakcie kampanii.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4378 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 18:41
z tego co czytam: http://stadiondlaszczecina.pl/news.php?id=23 to on dostał tą deklarację od kibiców. myślałem, że sam wyszedł z taką inicjatywą. teraz tym bardziej nie ma się z czego cieszyć, bo ciężko żeby w obecności potencjalnych wyborców powiedział, że tego nie podpisze.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 18:43
Z wypowiedzi wynika, że nie bardzo wiemy czego chcemy. Chcemy żeby ktoś wybudował stadion. Chcemy żeby to obiecał. Ale jak obieca - to zapewne kłamie. Czyli jest do dupy. A jak nie obieca - to jest do dupy. Jak obieca to kłamie bo budżet tego nie udźwignie. Jak obieca widząc słabość budżetu i zdając sobie sprawę że bez pozyskania środków pozabuzetowych się nie da a to wymaga trochę czasu i zabiegów otwarcie to mówi - to do dupy. Jak chce się spotkać - to koniunkturalista który chce oszuać. Ale jak nic nie mówi o stadionie i nie chce się spotykać w tej sprawie to do dupy, bo ma stadion w dupie.

To są wnioski z dzisiejszych komentarzy.

CZY MY WIEMY CZEGO CHCEMY????????


21:37
Porto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5282 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 19:50
Wole oddać głos na tego co obiecuje i wierzyć w to że słowa dotrzyma, niż na Krzystka który woli budować Pleciugi i inne tego typu pierdoły a już nie wspomnę o tych pływających w 2050 roku bo brudnej odrze ogrodach.


mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4378 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:15
w deklaracji jest mowa o obiekcie "adekwatnym do ambicji i rangi naszego miasta w Polsce".

tymczasem w GS czytamy: "Arkadiusz Litwiński przedstawił plan, według którego w ciągu czterech lat powstanie obiekt na 25 tys. osób."

moim zdaniem jedno przeczy drugiemu. powtórzę się, ale z taką pojemnością to widzę równamy do takich metropolii jak Białystok czy Zabrze. poza tym ktoś kto obiecuje stadion w formie PPP nie mając jeszcze partnera, który wyłoży pieniądze, obiecuje gruszki na wierzbie, bo nie ma żadnej gwarancji, że takiego partnera znajdzie.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
verte
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6392 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:18
Mastah, nie kombinuj. Wyraźnie mówi o 25 z mozliwością rozbudowy przewidzianą projektem.
Wiem że kibicujesz Krzystkowi :)


21:37
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4378 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:24

  verte napisał:  
Mastah, nie kombinuj. Wyraźnie mówi o 25 z mozliwością rozbudowy przewidzianą projektem.
Wiem że kibicujesz Krzystkowi :)cytowałem z GS. tam nic nie było napisane o rozbudowie, z resztą już wcześniej pisałem co myślę o takiej opcji. na pewno nie kibicuję Litwińskiemu.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
gasior156
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4450 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:26
Teraz treść każdej deklaracji można powiedzieć ze jest dobra lub zła ważne ze jest deklaracja!

A sami nie wiecie co chcecie- wybór miedzy dzuma a cholera ale chociaż jedna z nich się zadeklarowała na pismie przed kibicami a nie bala się wyjść z gabinetu pozatym najpierw niech ludzie zaczną chodzić na wybory a nie ciągle krytykować

Filharmonia do grania kibicom na nosie! 2050!


harD
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3504 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:30
To teraz tylko czekać...Wreszcie może będzie coś z tego...


..Prawa Strona Miasta..
anathema
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5033 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:37
Z poematu Litwińskiego najlepszy jest ten fragment ""lub znacznego zaawansowania budowy tego projektu w czasie mojej kadencji"". to tylko obrazuje że w kwestii stadionu zostało zrobione zupełne nic, więc teraz słowne tere fere można naginać w każdą stronę. A to "Arkadiusz Litwiński przedstawił plan, według którego w ciągu czterech lat powstanie obiekt na 25 tys. osób." to jakaś kpina z kibiców. Toż to zerżnięte toczka toczkę z Krzystka. Litwiński bedzie pewnie chciał uwalić jakiś projekt (filharmonia, hala) by tylko jakieś dać podwaliny pod stadion, który iu tak w najbliższym 4 leciu nie powstanie.

Ktoś tu pisał powyżej że wybór miedzy Krzystkiem a Litwińskim to jak wybór miedzy dzumą a cholerą. Ja bym to obrał inaczej-jest to wybór miedzy starą bidą a nową nędzą. Ale wole starą bide w takim razie.


'Ludzie, w których może jeszcze tkwi iskierka ludzkości, uczuć ludzkich, opamiętajcie się! Usłyszcie mój krzyk, krzyk szarego, zwyczajnego człowieka, syna narodu, który własną i cudzą wolność ukochał ponad wszystko, ponad własne życie, opamiętajcie się! Jeszcze nie jest za późno!"

Odwagę, bym mógł zmieniać rzeczy, które mogą i powinny być zmienione,
Łagodność, bym akceptował rzeczy, które nie mogą być zmienione i
Mądrość, bym umiał odróżnić jedne rzeczy od drugich.
PL
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5061 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:38
Najważniejsze to iść na wybory- deklaracje deklaracjami- ale głosować trzeba.

Każdy z Nas głosuje samemu. Proste.BNY
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5663 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 20:45
Ja pierdole ludzie czego wy chcecie?! Stadionu na 50 tysięcy?! Zobaczcie co się dzieje w Poznaniu. zrobili ogromny stadion ktory wypełniony jest na meczach ligowych w połowie lub mniej! Nasz potencjał ja osobiście określam na 30 tysięcy. Przy meczach w czubie ekstraklasy. Na huj nam w tej chwili większy stadion niż 25 tysięcy?! Litwiński opowiedział się za 25 tysiącami z możliwością rozbudowy do rozmiarów stadionu klasy Elite. To jest optymalne dla nas wyjście.

Co do deklaracji do tych, którzy psioczą, że pod publiczkę, że obiecanki-cacanki - Krzystek cztery lata takiej deklaracji podpisać nie chciał. Proste.

I tak jak ktoś tu już napisał: Wole zagłosować na tego, który obiecuje niż na tego, który już przed wyborami ma wyjebane na kibiców i na klub co pokazał ostatnio. Od razu się wytłumaczę, że nigdy nie byłem zwolennikiem PO odkąd mam możliwość brania udziału w wyborach. Nawet w pierwszej turze tegorocznych wyborów głos oddałem na innego kandydata. Jednak w tej chwili dla dobra Pogoni, zagłosuję na tego, który nie boi się spotkać otwarcie z kibicami. Bo niewielu z was wie ale Krzystek się bał. Bez odbioru.


Kacper1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3502 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 21:03
Kazdy duzo obiecuje w trakcie kampanii! Ani Litwinski ani Krzystek nie zbuduja stadionu. Krzystek obiecal pleciuge zbudowal, obecal basen i sa mistrzostwa polski i mistrzostwa Europy w przyszlym roku, obiecal hale i co jak wybuduja a pewnie tak bedzie , to bedziemy miec mistrzostwa europyy wraz z Dania niedlugo! Takze cos sie dzieje w tym temacie ! Najpierw niech bedzie tutaj druzyna .bo nawet jak bedzie stadion a grac beda slabo to ludzie nie przyjda na mecz! Takze moze warto w sporty halowe zainwestowac troche wiecej grosza!!


nara
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5524 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 21:23
I znowu lament, z czego to się rodzi ?

Lepiej w ogóle nie głosować i pierdolić w czapkę, Krzystka znowu wybiorą(skoro potrafił być nieznacznie pierwszy w pierwszej turze) i dalej będziemy w gównie.Nie twierdzę, że za kadencji Litwińskiego będzie lepiej, ale tTen przynajmniej się z Nami - kibicami nie bał spotkać. Tyle.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5386 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 22:32

  Kacper1985 napisał:  
Kazdy duzo obiecuje w trakcie kampanii! Ani Litwinski ani Krzystek nie zbuduja stadionu. Krzystek obiecal pleciuge zbudowal, obecal basen i sa mistrzostwa polski i mistrzostwa Europy w przyszlym roku, obiecal hale i co jak wybuduja a pewnie tak bedzie , to bedziemy miec mistrzostwa europyy wraz z Dania niedlugo! Takze cos sie dzieje w tym temacie ! Najpierw niech bedzie tutaj druzyna .bo nawet jak bedzie stadion a grac beda slabo to ludzie nie przyjda na mecz! Takze moze warto w sporty halowe zainwestowac troche wiecej grosza!!Żeby był zespół - potrzebne są pieniądze. Jeśli chcesz osłabiać budżet Pogoni, a jednocześnie zbudować drużynę to jedno wyklucza drugie. Dziwne - w tym mieście ludzie są chyba nauczeni, aby tylko narzekać. Nic nie mowią w sprawie stadionu - źle, coś mowią - źle, "i tak się nie wywiąże"...Ludzie czego wy chcecie? Litwiński przynajmniej coś tam obiecuje. Wiem, że w naszym mieście już wielu było takich co tylko obiecywali, ale Krzystek w tym momencie nawet słowem nie chce wspomnieć o stadionie. No cóz... Czas pokaże co z tego wyjdzie...


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
Prawy jegomość
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4964 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 22:58
Czytając Wasze posty, odnoszę wrażenie że duża część z nas ma zamiar oddać swój głos na tego kandydata, który obieca stadion.. Nie wiem czy to dobrze, Ja przy wyborze będę się kierować głównie dobrem Szczecina.


Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4508 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 23:09

  Firley napisał:  
Czytając Wasze posty, odnoszę wrażenie że duża część z nas ma zamiar oddać swój głos na tego kandydata, który obieca stadion.. Nie wiem czy to dobrze, Ja przy wyborze będę się kierować głównie dobrem Szczecina.


To postanowiłeś skreślić obydwu?
Marka Pogoni to też jest dobro Szczecina. Jedyna istniejąca i jeszcze rozpoznawalna w kraju.


Ostry
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5386 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 23:13

  Rauliki napisał:  

  Firley napisał:  
Czytając Wasze posty, odnoszę wrażenie że duża część z nas ma zamiar oddać swój głos na tego kandydata, który obieca stadion.. Nie wiem czy to dobrze, Ja przy wyborze będę się kierować głównie dobrem Szczecina.


To postanowiłeś skreślić obydwu?
Marka Pogoni to też jest dobro Szczecina. Jedyna istniejąca i jeszcze rozpoznawalna w kraju.Dokładnie. Kiedy Pogoń by upadła (a nie upadnie nigdy, bo na to nie pozwolimy) to te miasto nie będzie kojarzone z NICZYM. Ot zwykłe zacofane miasto gdzieś przy zachodniej granicy.


O mój MKS-ie Ja Kocham Cię !!
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5687 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 27/11/2010 23:46

  kaes napisał:  
I znowu lament, z czego to się rodzi ?

Lepiej w ogóle nie głosować i pierdolić w czapkę, Krzystka znowu wybiorą(skoro potrafił być nieznacznie pierwszy w pierwszej turze) i dalej będziemy w gównie.Nie twierdzę, że za kadencji Litwińskiego będzie lepiej, ale tTen przynajmniej się z Nami - kibicami nie bał spotkać. Tyle.Dokładnie! Ja bym proponował zagłosować przeciwko Krzystkowi po prostu..Co do Litwińskiego i jego obietnicy to sprawa jest prosta, on obiecuje stadion a Krzystek stadionu nie chce i jeśli ktoś się kieruje stadionem przy wyborze kandydata to nie ma za bardzo w czym wybierać..W sumie wole o kłamstwie dowiedzieć się za dwa lata niż w 2050...


No One Like Us....We don't Care...
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 1 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51
kazanek

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005