Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Poinformowany
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6247 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/11/2010 14:02
A taki cytat z LL - wypowiedź Kosmali co daje NOWY STADION:
"
"Nowy stadion to zupełnie inna rzeczywistość, wszystko zmieniło się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nie możemy doczekać się końca budowy i powstania czwartej trybuny, która będzie perłą w koronie tego wspaniałego obiektu" - mówi prezes KP Legia, Paweł Kosmala. Wczoraj od pierwszych prac na stadionie minęły dwa lata.
Ze strony Klubu Piłkarskiego Legia osobą odpowiedzialną za budowę i jej nadzór jest członek zarządu klubu, Marek Drabczyk. Przyznaje, że w czasie tych dwóch lat nie brakowało trudnych momentów. A do tych należy zaliczyć m.in. początek roku 2010, kiedy mrozy dochodziły do -20 stopni, a mimo to prace nie zostały przerwane (choć temperatury spowodowały opóźnienie). "Nie ukrywam, że były to bardzo ciężkie miesiące. Tym większe słowa uznania należą się wszystkim ludziom, którzy pracowali i pracują przy budowie stadionu" - mówi Życiu Warszawy Drabczyk.

Działacze Legii są zadowoleni z kolorystyki krzesełek, której wybór pozostawili kibicom. "Początkowo trochę się baliśmy jak będzie wyglądać oryginalny wzór kolorystyczny wybrany przez naszych fanów. Dziś - gdy krzesełka są już zamontowane - wiemy, że był to strzał w dziesiątkę. Mamy jeden z najpiękniejszych pod tym względem stadionów w Europie" - przekonuje Marek Drabczyk.


Pogoń to My
Owczarek
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3652 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2010 11:47
To się nazywa pomysłowość na stadion (32 tys.)


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 5703 dni

****
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2010 12:28

  Owczarek Kaukaski napisał:  hmm.... ale że niby co??? i jaki związek z Naszym tematem ma to związek???

Wracajać do wrzutki Poinformowanego, to faktycznie, "magia stadionu" w Warszawie jak na razie działa.
Frekwencja chyba zaskakuje wszystkich in plus, były już komplety, na wszystkich spotkaniach ponad 15 000 - 17 000 widzów, na każdym meczu biletów na Żyletę nie ma już na kilka dni przed meczem. Karnetów koło 10 000 poszło. Na wiosnę derby przy 32 000. Za stadionem idą i inne rzeczy, Legia planuje wynajmować ośrodek w Sulejówku, który stara się o bazę pobytową na Euro i tak to dzis wygląda.

Z drugiej strony można pokazać przykład stadionu Cracovii, gdzie Filipiak narzekał, że ludzi coraz mniej a i loże nie sprzedają się tak jakby chciał. Szczecin nawet nie daje sobie szansy na znalezienie się w nowej rzeczywistości...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Lemon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3796 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 19/11/2010 17:22

  Ambasador napisał:  

  Owczarek Kaukaski napisał:  Z drugiej strony można pokazać przykład stadionu Cracovii, gdzie Filipiak narzekał, że ludzi coraz mniej a i loże nie sprzedają się tak jakby chciał. Szczecin nawet nie daje sobie szansy na znalezienie się w nowej rzeczywistości...Tylko że akurat przykład cracovii ma to do siebie, że tam jest jeszcze wisła. A gdzie pójdą kibice sukcesu? Odpowiedź gotowa, dlaczego taka a nie inna frekwencja tam jest. U nas też jest kilka klubów, ale jeden o zasięgu krajowym.


RJP.
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3602 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 08:01
cisza przed wyborcza :D


Granatowo - Bordowa Emigracja!
Gryfsz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6587 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 12:37
Ze stadionem Filipiaka to nie jest zaden argument. Craxa jest na ostatnim miejscu z 5 punktami a po drugiej stronie bloni gra Wisla. Wiadomo ze tych nawierniejszych kibicow jest wszedzie jak na lakarstwo. Zapewne czesc kibicoe woli teraz wybrac sie na Wisle a czesc poczekac w domu kiedy craxa wyjdzie z dolka. Zadna nowosc...tak bylo zawsze i wszedzie.


Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 14:09

  Lemon napisał:  

  Ambasador napisał:  

  Owczarek Kaukaski napisał:  Z drugiej strony można pokazać przykład stadionu Cracovii, gdzie Filipiak narzekał, że ludzi coraz mniej a i loże nie sprzedają się tak jakby chciał. Szczecin nawet nie daje sobie szansy na znalezienie się w nowej rzeczywistości...Tylko że akurat przykład cracovii ma to do siebie, że tam jest jeszcze wisła. A gdzie pójdą kibice sukcesu? Odpowiedź gotowa, dlaczego taka a nie inna frekwencja tam jest. U nas też jest kilka klubów, ale jeden o zasięgu krajowym.Sadze, ze my tez w razie budowy stadionu nawet na 30 tys miejsc, mieli bysmy problem z jego zapelnieniem. Mozliwe bylo by to tylko wtedy, kiedy grali bysmy o najwyzsze miejsca w ekstraklasie, a na to sie nie zanosi przed najblizsze kila(nascie) lat. U nas w razie gry w Ekstraklasie na w miare dobrym poziomie mozna liczyc na 20 tys ludzi na nowoczesnym obiekcie. Na Lechu tez na lidze polowa miejsc swieci pustkami. Co innego, szlagiery ligowe czy pucharowe, gdzie komplet maja murowany. Jednak Poznan jest wiekszym miastem, a marketingowo sa lata swietlne za nami. Warszawa tez ma calkiem inny potencjal, jednak Legia tez bedzie miala problem z kompletem po otwarciu czwartej trybuny, chyba ze beda sie liczyc w walce o mistrzostwo. Nie podwazam, ze sa mecze, gdzie te stadiony sie zapelnia, ale w razie pilkarskiej miernoty z automatu frekwencja maleje o 30-50%.
Jesli liczycie na stadion na wiecej niz 30 tys miejsc, to mozecie sie mocno zdziwic. Na moj nos, to za k2-3 lata zaczniemy budowac 25-28 tysiecznik, trzeba bedzie sie z tego cieszyc i konkretnie ruszyc z dzialaniami, ktore pozwola go nam zapelnic. Na razie mamy maksmalny kibel, z ktorego musimy sie wydostac, bo bez decyzji o budowie stadionu do 2012 roku nie mamy szans na wybicie sie z tego marazmu, w ktorym tkwimy od kilku lat.


1948
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6038 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 18:04
Również nie rozumiem kompletnie tego cisnienia z naszej strony na 35 tysieczny stadion, po chuj?


Z daleka nie będzie widać.
harD
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3543 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 18:45

  Dostojny kocur napisał:  
Również nie rozumiem kompletnie tego cisnienia z naszej strony na 35 tysieczny stadion, po chuj?max 25. tyś z możliwością rozbudowy do klasy Elite i tyle na ten temat


..Prawa Strona Miasta..
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4417 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 19:07

  harD napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
Również nie rozumiem kompletnie tego cisnienia z naszej strony na 35 tysieczny stadion, po chuj?max 25. tyś z możliwością rozbudowy do klasy Elite i tyle na ten tematjeśli zrobią nam stadion "z możliwością rozbudowy" to wierz mi, że takowej nigdy nie doczekamy. Od razu budować Elite i spokój na 100 lat.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Sampaio
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6023 dni

*
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 19:25

  mastah86 napisał:  
jeśli zrobią nam stadion "z możliwością rozbudowy" to wierz mi, że takowej nigdy nie doczekamy. Od razu budować Elite i spokój na 100 lat.Z tym stadionem Elite to skończy się mniej więcej tak, że poczekamy sobie do kolejnych wyborów i jeszcze do kolejnych i po tych wszystkich zmarnowanych kilkunastu latach w końcu ktoś zrozumie, że można było a nawet trzeba było zbudować po prostu coś skromniejszego. No ale jak to mówią "nadzieja umiera ostatnia" więc możemy sobie dalej pomarzyć o tym i o tamtym.


Statystycznie gołąb żyje tylko kilka lat (choroby, wypadki i ogólnie "ciężkie życie")
harD
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3543 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 20:04

  mastah86 napisał:  

  harD napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
Również nie rozumiem kompletnie tego cisnienia z naszej strony na 35 tysieczny stadion, po chuj?max 25. tyś z możliwością rozbudowy do klasy Elite i tyle na ten tematjeśli zrobią nam stadion "z możliwością rozbudowy" to wierz mi, że takowej nigdy nie doczekamy. Od razu budować Elite i spokój na 100 lat.a myślisz że sie zapełni?? na standardowym meczu w Poznaniu to widac... a My jesteśmy zagrożeni spadkiem;d


..Prawa Strona Miasta..
Steryd
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6706 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 20:06

  mastah86 napisał:  

  harD napisał:  

  Dostojny kocur napisał:  
Również nie rozumiem kompletnie tego cisnienia z naszej strony na 35 tysieczny stadion, po chuj?max 25. tyś z możliwością rozbudowy do klasy Elite i tyle na ten tematjeśli zrobią nam stadion "z możliwością rozbudowy" to wierz mi, że takowej nigdy nie doczekamy. Od razu budować Elite i spokój na 100 lat.Ale dla kogo ten Elite? Kto go zapelni? Kto go pozniej utrzyma? Krzystek bajek naopowiadal, a Wy powtarzacie.


1948
goral1982
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5595 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 20:25

  harD napisał:  

a myślisz że sie zapełni?? na standardowym meczu w Poznaniu to widac... a My jesteśmy zagrożeni spadkiem;d


Do rozpoczecia budowy nie bedziemy chyba zagrozeni spadkiem :) .
A stadion w Poznaniu i frekwencje bedzie mozna oceniac za iles tam lat , a nie pol roku po zakonczeniu budowy (na zewnatrz chyba nawet jeszcze cos robia). To samo odnosi sie do innych nowych stadionow.


Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6038 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 21:29
Ktoś wspominał, że my potrzebujemy stadionu na 35 tyś bo takie wymogi UEFA będą chyba od 2015 względem naszej aglomeracji która ma ileś tam tysięcy, więc ja pytam jakim cudem ktoś w Warszawie marnuje tyle kasy i buduje stadion na 31 tyś. ?!


Z daleka nie będzie widać.
mastah86
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4417 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 21:34

  Steryd napisał:  
Ale dla kogo ten Elite? Kto go zapelni? Kto go pozniej utrzyma? Krzystek bajek naopowiadal, a Wy powtarzacie.dla 700-tysięcznej aglomeracji. "kto go zapełni i utrzyma?" o to samo mogę spytać w sprawie 25-tysięcznika. I tak będziemy zjeżdżać aż dojedziemy do 5 tysięcy. I nie patrzmy tylko i wyłącznie na tą chwilę. Czasy Bekdasa nie były aż tak dawno temu i gdybyśmy wtedy mieli stadion nawet na 40k to bez problemu by się zapełniał. Skoro Białystok i Zabrze mogą sobie pozwolić na pojemność rzędu 25k to my nie możemy na 30k? Wiem, że teraz to jest tylko gdybanie i pobożne życzenie, ale uważam, że jak coś robić to porządnie.


  Dostojny kocur napisał:  
Ktoś wspominał, że my potrzebujemy stadionu na 35 tyś bo takie wymogi UEFA będą chyba od 2015 względem naszej aglomeracji która ma ileś tam tysięcy, więc ja pytam jakim cudem ktoś w Warszawie marnuje tyle kasy i buduje stadion na 31 tyś. ?!przecież mają narodowy na 55k. a ten wymóg ueafa z tego co pamiętam to 30k dla 500-tysięcznej aglomeracji.


Ból przemija, chwała pozostaje!

Szczecin - niezwykłe miasto, niezwykła historia
Z daleka nie będzie widać
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6038 dni

**
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 22:15
Ale nie Legia raczej nie będzie grać na narodowym, bo po co.

Takie rzeczy na pewno można obejść ugodowo i jak znam UEFE to im bardziej zależy na lożach vipowskich aniżeli na miejscach dla kibiców.


Z daleka nie będzie widać.
harD
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3543 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 22:21
gadamy gadamy a Wizja Stadionu Marna... Trzeba zacząć coś z tym robić a nie na stronie się skończyło...


..Prawa Strona Miasta..
Rauliki
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4547 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 22:34
Loże generują (czy też będą generowały) połowę zysków ze stadionu Legii. Mogę zrozumieć 30 tysięczny stadion ale tylko i wyłącznie klasy Elite. Budując mniejszy i gorszej klasy za 15 lat będziemy musieli go przerabiać, a taką decyzję to znowu będą kolejne 15 lat politycy odkładać.
To ma być obiekt reprezentacyjny Szczecina, jeśli ma być budowany byle jak byle był to może lepiej grajmy na Twardowskiego.


ManeS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3832 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 20/11/2010 23:07
na dzień dzisiejszy to tak czy siak będzie stadion na Twardowskiego skoro kandydaci, którzy deklarują budowę nowego stadionu, chcą go budować tylko tutaj to o innych lokalizacjach możemy zapomnieć.


"Racja jest jak dupa, każdy ma swoją" "Panie Marszałku a jaki program tej partii? - Najprostszy z możliwych, bić kurwy i złodziei, mości hrabio" J Piłsudski
"W sferze sportowej mam całkowite zaufanie do Grzegorza Smolnego [wiceprezesa Pogoni]. Uważam, że jest jednym z najlepszych dyrektorów sportowych w Polsce."
 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.06 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005