Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 14/12/2018 19:16
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.

Ostatnio edytowany przez: pogoniarz96, 14 grudnia 2018, 22:46 [1 raz(y)]


ROJ
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6816 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 01:59
Nie inni tak robią; tylko praktycznie wszyscy tak robią.
Daj mi przykład poza WB gdzie jest inaczej.

Zdarza się, że jest inaczej, ale tylko dlatego, ze np. państwo Katar (albo Tajlandia) inwestuje nie w swojej tylko w obcej lidze (czy to jest ta normalność). Teraz region z Meksyku np. inwestuje w Arkę; a możliwe, że Indonezyjska (państwowa) firma zainwestuje w Lechii.
Też uważam, że jest to nie normalne tak jak i dotację dla rolników. Jednak to jest problem globalny i miasto Szczecin, a nawet Polska jest za mała; żeby z tym walczyć. Duże kraje (firmy) nie mają w tym interesu, żeby z tym walczyć. W ich interesie jest to, żeby tak dalej było.
Gdyby nie ta patologia to Argentyna czy Belgia już dawno byłyby bankrutami. Czy jest w ich interesie, żeby tak było; czy jest to w interesie tych którzy tam swoje pieniądze utopili.
Gdyby nie pomoc to już dawno nie byłoby wielkich firm jak Citroen, Bayer, Goldman, Airbus czy Eni.. Czy nie chciałbyś takiej firmy w Polsce ?
Nie masz, bo oni też chcą mieć. Jak są zawirowania to zawsze w jakiś sposób pomogą (najczęściej rządowymi zleceniami, zmianą prawa, kasą na badania albo pomocą w budowie infrastruktury).
Tak samo z poszczególnymi branżami. Jak Niemcy chcą mieć koncerny motoryzacyjne to im pomagają (np. w kryzysie dają dopłatę do zakupu auta, albo dopłatę za bardziej ekologiczne). Przecież bez dotacji rolnictwo i w USA i w Europie praktycznie nie ma sensu. Zostałyby tylko drogie marki (np. szampan czy sery) i hodowle przemysłowe i to nie większość.
Jedni to nazywają patologia, a np. rządy wspieraniem biznesu.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 13:07

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 15:14
Podobno Mroczek kombinuje coś po cichu z jakimś inwestorem. Jednym z warunków ma być budowa stadionu czyt. musi ruszyć. Twiterowy Janek tak twierdzi.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 19:04

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.



Jaki cel publiczny tu widzisz? Bo ja widze realizacje interesow prywatnych za publiczne pieniadze, a to juz jest patologia.


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3884 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 20:08

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.



Jaki cel publiczny tu widzisz? Bo ja widze realizacje interesow prywatnych za publiczne pieniadze, a to juz jest patologia.



Przecież Prezes Mroczek nie ma z tego hajsu. W statucie klubu masz zapewnione, że Mroczek nie może brać kasy z klubu na swoje zachcianki. Pogoń to dobro Szczecina, to dobro regionalne. Pogoń to Szczecin, Szczecin to Pogoń. Widzisz tutaj prywatę? Czy ty na pewno jesteś kibicem Pogoni? Bo po twoich postach naprawdę ciężko w to uwierzyć. Gdzie tutaj patologia?


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 20:47

  Icar napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.



Jaki cel publiczny tu widzisz? Bo ja widze realizacje interesow prywatnych za publiczne pieniadze, a to juz jest patologia.



Przecież Prezes Mroczek nie ma z tego hajsu. W statucie klubu masz zapewnione, że Mroczek nie może brać kasy z klubu na swoje zachcianki. Pogoń to dobro Szczecina, to dobro regionalne. Pogoń to Szczecin, Szczecin to Pogoń. Widzisz tutaj prywatę? Czy ty na pewno jesteś kibicem Pogoni? Bo po twoich postach naprawdę ciężko w to uwierzyć. Gdzie tutaj patologia?



Jestem kibicem Pogoni, dlatego nie chce zeby kazdy z nas skladal sie na stadion, chociaz Pogon gra bardzo srednio, a hajs bedzie zbijal z tego ktos inny. Serio? Widziales statut na oczy? Byles w Sądzie rejestrowym i przegladales akta Pogoni Szczecin SA? Tak oczywiscie Pogon jest zwiazana z regionem Szczecinem jest w moim sercu, ale kaske czerpie z niej wlasciciel, a nie jego mieszkancy. Serio uwazasz, ze czlowiek, ktory ma udzialy w Pogoni jest w zarzadzie, nie ma zadnej umowy zlecenia/menadzerskiej i nie bierze z tego kasy? Naprawde jestes tak naiwny?


chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 21:11

  pogoniarz96 napisał:  

Jestem kibicem Pogoni, dlatego nie chce zeby kazdy z nas skladal sie na stadion, chociaz Pogon gra bardzo srednio, a hajs bedzie zbijal z tego ktos inny. Serio? Widziales statut na oczy? Byles w Sądzie rejestrowym i przegladales akta Pogoni Szczecin SA? Tak oczywiscie Pogon jest zwiazana z regionem Szczecinem jest w moim sercu, ale kaske czerpie z niej wlasciciel, a nie jego mieszkancy. Serio uwazasz, ze czlowiek, ktory ma udzialy w Pogoni jest w zarzadzie, nie ma zadnej umowy zlecenia/menadzerskiej i nie bierze z tego kasy? Naprawde jestes tak naiwny?


Ok, zakładamy, ze Mroczek kupuje teren i buduje stadion za swoje. Co w sytuacji gdy Arkonia awansuje do ekstraklasy? Też buduje? Kolejny stadion? No a potem jakiś bardzo znany zespół chce dać koncert w Szczecinie. Mroczek sobie zaśpiewa za wynajem cenę zaporową i co? Tak, teraz już miasto buduje 3 stadion. Potem odradza się Stocznia Szczecin i awansuje do ekstraklasy więc buduje 4 stadion. Świetnie! Idźmy dalej. Każdy klub "halowy" buduje swoją halę. Każdy klub lekkoatletyczny buduje swój stadion lekkoatletyczny. No i oczywiście jak będzie drużyna żużlowa to też musi sobie postawić obiekt.
Człowieku ogarnij się. To normalne, że takie obiekty buduje miasto. One będą służyć mieszkańcom przez dziesięciolecia. Wtedy gdy nawet już Pana Mroczka nie będzie na tym świecie. Klub jest nasz, szczeciński. Prezesi się zmieniają.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 22:32

  chase napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

Jestem kibicem Pogoni, dlatego nie chce zeby kazdy z nas skladal sie na stadion, chociaz Pogon gra bardzo srednio, a hajs bedzie zbijal z tego ktos inny. Serio? Widziales statut na oczy? Byles w Sądzie rejestrowym i przegladales akta Pogoni Szczecin SA? Tak oczywiscie Pogon jest zwiazana z regionem Szczecinem jest w moim sercu, ale kaske czerpie z niej wlasciciel, a nie jego mieszkancy. Serio uwazasz, ze czlowiek, ktory ma udzialy w Pogoni jest w zarzadzie, nie ma zadnej umowy zlecenia/menadzerskiej i nie bierze z tego kasy? Naprawde jestes tak naiwny?


Ok, zakładamy, ze Mroczek kupuje teren i buduje stadion za swoje. Co w sytuacji gdy Arkonia awansuje do ekstraklasy? Też buduje? Kolejny stadion? No a potem jakiś bardzo znany zespół chce dać koncert w Szczecinie. Mroczek sobie zaśpiewa za wynajem cenę zaporową i co? Tak, teraz już miasto buduje 3 stadion. Potem odradza się Stocznia Szczecin i awansuje do ekstraklasy więc buduje 4 stadion. Świetnie! Idźmy dalej. Każdy klub "halowy" buduje swoją halę. Każdy klub lekkoatletyczny buduje swój stadion lekkoatletyczny. No i oczywiście jak będzie drużyna żużlowa to też musi sobie postawić obiekt.
Człowieku ogarnij się. To normalne, że takie obiekty buduje miasto. One będą służyć mieszkańcom przez dziesięciolecia. Wtedy gdy nawet już Pana Mroczka nie będzie na tym świecie. Klub jest nasz, szczeciński. Prezesi się zmieniają.



No to jak jest taki popyt, to Mroczek powinien juz budowac stadion. Bedzie go dzierzawil Arkonii, Stali Szczecin, moze Switowi Skolwin, Chemikowi Police, ktory tak jak Arkonia i Stal pukaja do ekstraklasy. No i oczywiscie druzynie zuzlowej i na eventy kulturalne, bo w Szczecinie to co pol roku jest koncert Metaliki.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 22:59

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.



Jaki cel publiczny tu widzisz? Bo ja widze realizacje interesow prywatnych za publiczne pieniadze, a to juz jest patologia.



Ja rozumiem ze gimnazja i generalnie podsuwanie wszystkiego pod nos mlodemu pokoleniu skutkuje brakiem jakiejkolwiek inwencji ale kurwa choc na chwile rusz swoim baniakiem i sam sobie odpowiedz jaka funkcje pelni klub Pogon Szczecin w tym miescie i regionie. Koniec rozmowy z mojej strony. Szkoda czasu.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2018 23:19

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.



Jaki cel publiczny tu widzisz? Bo ja widze realizacje interesow prywatnych za publiczne pieniadze, a to juz jest patologia.



Ja rozumiem ze gimnazja i generalnie podsuwanie wszystkiego pod nos mlodemu pokoleniu skutkuje brakiem jakiejkolwiek inwencji ale kurwa choc na chwile rusz swoim baniakiem i sam sobie odpowiedz jaka funkcje pelni klub Pogon Szczecin w tym miescie i regionie. Koniec rozmowy z mojej strony. Szkoda czasu.



Inwencji? Wybacz, ale inwencji to brakuje osobie, ktora zamiast odniesc sie rzeczowo do dyskusji i argumentow drugiej strony, potrafi uzywac argumentum ad personam.


Pyrgol
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5129 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 08:24

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.



Jaki cel publiczny tu widzisz? Bo ja widze realizacje interesow prywatnych za publiczne pieniadze, a to juz jest patologia.



Ja rozumiem ze gimnazja i generalnie podsuwanie wszystkiego pod nos mlodemu pokoleniu skutkuje brakiem jakiejkolwiek inwencji ale kurwa choc na chwile rusz swoim baniakiem i sam sobie odpowiedz jaka funkcje pelni klub Pogon Szczecin w tym miescie i regionie. Koniec rozmowy z mojej strony. Szkoda czasu.



Inwencji? Wybacz, ale inwencji to brakuje osobie, ktora zamiast odniesc sie rzeczowo do dyskusji i argumentow drugiej strony, potrafi uzywac argumentum ad personam.



Polecam zastanowić się w jakim Państwie mieszkasz. Wszyscy płacimy podatki : cło, akcyza, PIT, Cit. .. itp. I teraz dochodzimy do sedna podatki mają być przeznaczone również na zaspokojenie potrzeb społecznych i gospodarczych (w tym np stadiony) radzą uzupełnić wiedzę na temat Ustroju w jakim żyjesz.


s3
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2488 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 09:02
a ja bym go uciszył. Wywołał gównoburze, a nie ma w tym żadnej merytoryki i argumentów. Mało tego, tak jak on to by mógł pisać wróg Pogoni, a nie kibic.


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 09:36

  Pyrgol napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  

  cfan napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Ok macie racje, kultywujmy patologiczne sytuacje koniec kropka bo inni tak robia. A wyniki jak wyniki nadal srednie, ale za to stadion bedziemy mieli ladny za nasze pieniadze.



Jeśli liczba w Twojej nazwie użytkownika jest rokiem urodzenia to zrozumiałe że Twój obraz świata jest oderwana od rzeczywistości. Życie sprowadzi Cię na ziemię... Gorzej jak taka retorykę przedstawia osoba dorosła - chyba że robi to świadomie, we własnym określonym celu...

Szczecinowi są potrzebne inwestycje celu publicznego i stadion jest jedna z nich. Jak widać w Polsce w wielu miastach ten temat jest rozwiązany. Szkoda, że nie u nas.



Jaki cel publiczny tu widzisz? Bo ja widze realizacje interesow prywatnych za publiczne pieniadze, a to juz jest patologia.



Ja rozumiem ze gimnazja i generalnie podsuwanie wszystkiego pod nos mlodemu pokoleniu skutkuje brakiem jakiejkolwiek inwencji ale kurwa choc na chwile rusz swoim baniakiem i sam sobie odpowiedz jaka funkcje pelni klub Pogon Szczecin w tym miescie i regionie. Koniec rozmowy z mojej strony. Szkoda czasu.



Inwencji? Wybacz, ale inwencji to brakuje osobie, ktora zamiast odniesc sie rzeczowo do dyskusji i argumentow drugiej strony, potrafi uzywac argumentum ad personam.



Polecam zastanowić się w jakim Państwie mieszkasz. Wszyscy płacimy podatki : cło, akcyza, PIT, Cit. .. itp. I teraz dochodzimy do sedna podatki mają być przeznaczone również na zaspokojenie potrzeb społecznych i gospodarczych (w tym np stadiony) radzą uzupełnić wiedzę na temat Ustroju w jakim żyjesz.



Od kiedy wszyscy placimy cit? Placone przez nas podatki powinny sluzyc interesowi publicznemu, a nie prywatnemu tyle razy juz to mowilem. Plus stadion jest potrzeba gospodarcza, spoleczna? Od kiedy?


chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 10:00

  pogoniarz96 napisał:  
Od kiedy wszyscy placimy cit? Placone przez nas podatki powinny sluzyc interesowi publicznemu, a nie prywatnemu tyle razy juz to mowilem. Plus stadion jest potrzeba gospodarcza, spoleczna? Od kiedy?


CIT to był przykład podatku jaki MOŻNA płacić - nie zrozumiałeś?. Chodzi o to, że każdy płaci jakieś tam podatki. Stadion będzie służył interesowi publicznemu. Każdy klub regionu będzie mógł ten stadion wynająć jeśli będzie miał na to środki i taką potrzebę. Dodatkowo będzie można zorganizować tam jakiś koncert czy festyn. Albo w okresie świąteczno-noworocznym np lodowisko tak jak na Narodowym. To że Pogoń najwięcej na tym skorzysta to tylko i wyłącznie pokłosie tego, że ma największą grupę kibiców. Ty się do tej grupy nie zaliczasz (uwzględniłem to w obliczeniach). Skorzystają też na tym dzieci i młodzież ze Szczecina i regionu - pewnie kilka tysięcy, a na pewno kilkaset. Bo to nowy obiekt i całe zaplecze (boiska, szatnie, siłownie itp.) będzie tym dzieciakom służyć (w obliczeniach nie uwzględniam Twoich dzieci, bo Ty ich tam nie puścisz).


pogoniarz96
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4866 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 10:17

  chase napisał:  

  pogoniarz96 napisał:  
Od kiedy wszyscy placimy cit? Placone przez nas podatki powinny sluzyc interesowi publicznemu, a nie prywatnemu tyle razy juz to mowilem. Plus stadion jest potrzeba gospodarcza, spoleczna? Od kiedy?


CIT to był przykład podatku jaki MOŻNA płacić - nie zrozumiałeś?. Chodzi o to, że każdy płaci jakieś tam podatki. Stadion będzie służył interesowi publicznemu. Każdy klub regionu będzie mógł ten stadion wynająć jeśli będzie miał na to środki i taką potrzebę. Dodatkowo będzie można zorganizować tam jakiś koncert czy festyn. Albo w okresie świąteczno-noworocznym np lodowisko tak jak na Narodowym. To że Pogoń najwięcej na tym skorzysta to tylko i wyłącznie pokłosie tego, że ma największą grupę kibiców. Ty się do tej grupy nie zaliczasz (uwzględniłem to w obliczeniach). Skorzystają też na tym dzieci i młodzież ze Szczecina i regionu - pewnie kilka tysięcy, a na pewno kilkaset. Bo to nowy obiekt i całe zaplecze (boiska, szatnie, siłownie itp.) będzie tym dzieciakom służyć (w obliczeniach nie uwzględniam Twoich dzieci, bo Ty ich tam nie puścisz).



No to jak to jest taka wspaniala inwestycja, to ja nie wiem czemu to złe miasto nie chce tego stadionu wybudowac ani zaden prywatny inwestor? Plus wstawki, o tym ze nie jestem kibicem Pogoni mogłes sobie darowac, bo to, ze mamy inne zdanie nie oznacza, ze nie jestem kibicem Pogoni.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6809 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 10:24
Co za tępy typ z Ciebie. To nie są wycieczki personalne dzieciaku tylko fakty. Skoro nie potrafisz zrozumieć jaka rolę pełni Pogon w życiu mieszkańców Szczecina i dalej powtarzasz to pierdolenie o prywatnym interesie to najwyraźniej żyjesz za krótko. Powtarzasz opinię kogoś całkowicie oderwanego od realiow nie mającego zielonego pojęcia o działalności klubów sportowych. Po tym co piszesz wątpię że znasz odpowiedź na to jedno pytanie które skierowalem do Ciebie. Nikt nie potrzebuje twoich wynurzeń tu jeśli nie rozumiesz podstaw. Zabieranie głosu bez elementarnej wiedzy, jest jak ty to lubisz napisac patologią.


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3194 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 11:15
Kiedy otwarcie kopert? Dziś czy jutro?


POGOŃ SZCZECIN
Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4090 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 11:48

  galon napisał:  
Kiedy otwarcie kopert? Dziś czy jutro?



Oferty można składać do godz. 12.00, 17 grudnia 2018 r. w siedzibie spółki Inwestycje Miejskie Stadion, przy ul. Twardowskiego 8, 71-100 Szczecin.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
chase
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7180 dni

**




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2018 15:55

  pogoniarz96 napisał:  

No to jak to jest taka wspaniala inwestycja, to ja nie wiem czemu to złe miasto nie chce tego stadionu wybudowac ani zaden prywatny inwestor? Plus wstawki, o tym ze nie jestem kibicem Pogoni mogłes sobie darowac, bo to, ze mamy inne zdanie nie oznacza, ze nie jestem kibicem Pogoni.


Dlaczego piszesz, że miasto nie chce stadionu wybudować? Miasto od dawna chce. A teraz to już nawet są tego namacalne dowody (przetarg). To, że przetarg się przeciąga wynika tylko z tego, że miasto chce wybudować stadion w najlepszej możliwej cenie. To, że nie jesteś kibicem Pogoni jest dla mnie już oczywiste. Nie znam kibica, który nie chce nowego obiektu. Znam za to wielu mieszkańców Szczecina, którzy nie będąc kibicami też uważają, że nowy stadion jest potrzebny. Nie ma obecnie innej opcji żeby powstał nowy obiekt bez udziału miasta. Proste.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.3 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005