Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2679 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 11/12/2014 16:57
To specjalnie dla DL i zwolenników ekipy Krzystka z kim mamy doczynienia.
Dawno nie słyszałem takiego chamskiego i bufonowego tonu .Soska w rozmowach pod krawatem


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Lukasz84
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 1916 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 12/12/2014 12:32
U nas buc soska i korzystek mają wszystkich w dupie, tymczasem w Chorzowie:
http://www.12zawodnik.pl/aktualnosci/kibice-ruchu-chca-wiekszego-stadionu/id:548ab2ea719ac


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2542 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 12/12/2014 15:15
No ku... serce się kraje. Piękny stadion w Chorzowie się będzie budował i to za 100 mln i tak właśnie jaki potrzebujemy my czyli na 16 tys. Czy ten kurwa buc wkońcu rozumie żę można coś zrobić i może to wyglądać zajebiście?? To tak jak ktoś napisał tam się buduje STADION a u nas SZKLARNIE która i tak nie wiadaomo czy powstanie. Zróbmy coś wkońcu, tam prezydent spotkał się z kibicami i rozmawiał a u Nas kurwa nawet nie chce prowadić żadnego dialogu.


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
BadBoy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5655 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 12/12/2014 15:38
To już na prawdę przestaje być śmieszne.. Nawet Chorzów nas "wydymał" w kwestii stadionu.. Nie chce się powtarzać, ale czy ktoś z decyzyjnych przedstawicieli kibiców, mógłby odpowiedzieć mi na pytanie z poprzedniej strony? Interesuje mnie czy jest w ogóle możliwe zorganizowanie jakiejś manifestacji, z czym to się wiąże i od czego zależy. Dzięki za odpowiedź.


No One Like Us....We don't Care...
haszimoto
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2895 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/12/2014 10:17
Niezły tekst w dzisiejszej wyborczej nt stadionu. Dobry i rozsądny.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3471 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/12/2014 15:12

  haszimoto napisał:  
Niezły tekst w dzisiejszej wyborczej nt stadionu. Dobry i rozsądny.Wklej jak możesz. Pozdro


giepe
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2694 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/12/2014 17:42
Tylko nie wklejaj linka żeby tym komuchom nie nabijać wejść.

Nie ma się co dziwić że u nas nie będzie nowego stadionu skoro przy temacie NOWY STADION krzystek mówi o 600 mln zł. To mało kogo byloby stać, ale.. jakoś inne miasta potrafią się zmieścić w cenach od 80-200 mln i mają co by nie mówić - piękne obiekty. Ehhh 75% poparcia taki przebieraniec.


londoner
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 13/12/2014 18:54
Stadion dla Szczecina to jeden z najważniejszych tematów debaty publicznej w Szczecinie. I nie chodzi o to, że kibiców futbolu zawsze będzie więcej niż koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej razem wziętych (hala widowiskowo-sportowa przy ul. Szafera kosztowała 190 mln zł). Albo że fanów Pogoni jest znacznie więcej niż melomanów, którzy cieszą się z pięknej filharmonii (110 mln zł). Lobbując za nowym obiektem piłkarskim, nie trzeba antagonizować środowiska sportowego z ludźmi (wysokiej) kultury. Tak samo jak budując ścieżki rowerowe, nie należy skłócać kierowców z rowerzystami. Zapewne wielu szczecinian dwa kółka lubi tak samo jak cztery. A spora cześć kibiców przynajmniej raz na jakiś czas bywa w teatrze, operze, na koncercie.

Nieracjonalna przebudowa stadionu

Co powinno być kluczowe w dyskusji o stadionie? Pieniądze. Trudno ten wątek pominąć, gdy w grę wchodzą wydatki na poziomie co najmniej 200 mln zł. Ale koszty też chyba nie są najważniejsze. Więc co? Wizja Szczecina! Zbyt górnolotnie? No to niech będzie "sposób zarządzania miastem". Co chcemy osiągnąć? Jaką drogą? Jakimi środkami? Dla kogo?

Proponowaną przez miasto przebudowę stadionu, szacowaną na 100 mln zł, uważam za nieracjonalną. Powstanie obiekt, który nie jest ani nowoczesny, ani funkcjonalny, ani miastotwórczy. Będzie to prostu bardzo drogi remont. Jak drogi? Tak naprawdę nie wiadomo, bo - przypomnę - na etapie wyboru koncepcji architektonicznej miasto wyznaczyło limit 50 mln zł. Odrzucając z tego powodu kilka projektów. A teraz prezydent Piotr Krzystek mówi, że 100 mln zł "uwzględnia dodatkowe prace", czyli budowę od nowa tzw. wysokiej trybuny i łuku. Pomijając już to, że UM w ten sposób "ominął" kryteria, które sam ustalił, chciałbym zapytać: co gmina zrobi, jeśli okaże się, że "dodatkowych prac" jest więcej? I koszty wzrosną np. do 150 mln zł. - Zapłacimy. Zapłacimy - przypomina się scena z kultowego "Misia".

Nie stać nas? Odpuśćmy

Urzędnicy przekonują, że za kilka lat (prace mają trwać w latach 2016-2019) Pogoń i jej kibice będą korzystać z obiektu, który można nazwać nowym, a nie przebudowanym. Zgoda. Równanie kolejnych trybun z ziemią i wznoszenie ich od nowa to nie jest przebudowa. Więc jeśli budujemy od nowa - zróbmy to mądrze. Wykorzystajmy szansę. Nie róbmy "pergoli" zamiast czwartej trybuny. Nie sadzajmy kibiców na łuku oddalonym 40 m od bramki! Nie montujmy dachu, który na wizualizacjach może wygląda nie najgorzej, tylko że nie będzie chronił przed wiatrem i deszczem.

A jeśli nas nie stać na coś lepszego - odpuśćmy. Może za dwa-trzy lata będzie nas stać. Może klimat między UM a Pogonią się poprawi. Ostatnio Piotr Krzystek i prezes Jarosław Mroczek rozmawiają za pośrednictwem mediów. Ewentualnie swoich współpracowników. Trudno się dziwić, jeśli Mroczek mówi, że "Szczecin spada do trzeciej ligi miast". A z drugiej strony magistrat ignoruje sugestie, prośby, apele włodarzy klubu.

Wstyd za 100 mln zł

Oby ten impas udało się przełamać. Na początek proponuję spokojną, merytoryczną rozmowę o stadionach, które powstają (powstały) w innych polskich miastach. Lublin (ma drużynę w II lidze) kończy budować obiekt z 15,5 tys. miejsc. Za 140 mln zł. Tychy mają mieć stadion tej samej wielkości. Za 130 mln zł. Nowy obiekt Widzewa Łódź (dla 18 tys. kibiców) ma kosztować 137 mln zł. Mimo że każdemu z tych miast daleko do ekstraklasy. Także tej piłkarskiej.

Na pytanie, gdzie jest Szczecin, Krzystek i Mroczek odpowiedzi powinni szukać razem. Bo gdzie jest napisane, że stadion trzeba budować tylko za pieniądze miejskie? Albo że nie można ogłosić nowego konkursu? Na projekt. Na lokalizację.

Postarajmy się nie wydać 100 mln (lub więcej) na coś wstydliwego.


pit26
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6095 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 14/12/2014 15:08
w jutrzejszym (poniedzialek 15/12/14) papierowym wydaniu Kuriera bedzie rozmowa z Soska na temat satadionu i tej calej modenizacji. Jestem za granica i nie mam dostepu do polskiej prasy, moze ktos wrzucic skan? Z gory dzieki!

tu jest fragment tegj rozmowy:
http://24kurier.pl/Aktualnosci/Sport/Pilka-nozna--Zmian-juz-nie-bedzie


Vi kommer sammen!
Danske liv... Odense...
Ijon_Tichy
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3937 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2014 11:22
Jeszcze w nawiązaniu do szczecińskich inwestycji:
"Delegatura Najwyższej Izby Kontroli w Szczecinie zakończyła sprawdzanie, czy na najważniejszych budowach doszło do nieprawidłowości. Szczegóły kontroli miejskich inwestycji poznamy najwcześniej za kilka tygodni.
Chodziło o budowę Centrum Żeglarskiego przy ul. Przestrzennej (wciąż niedokończona), kąpieliska Arkonka (kosztowała prawie dziesięć milionów złotych więcej nie planowano) oraz cmentarza przy ul. Bronowickiej, bulwarów nad Odrą, spalarni odpadów, hali widowiskowo-sportowej, technoparku, filharmonii...
- Z tymi inwestycjami miasto miało lub ma kłopoty. Sprawdzimy, czy to z powodu błędów przy nadzorze lub przetargach. Najczęstsze nieprawidłowości to przedłużanie terminów, zlecanie dodatkowych robót albo rezygnacja z dokończenia prac przez wykonawców. Ta seria porażek nie może być przypadkiem. W którymś miejscu szwankuje system prowadzenia inwestycji w mieście - mówił Jarosław Staniszewski."
źródło: "gs24.pl"
Nie dziwię się więc że nowy stadion dla Szczecina to wyzwanie ponad możliwości ekipy kłamczuszka. A remont za 100 - 150mln na niefunkcjonalny obiekt? Nie taka niegospodarność przechodziła więc jeśli w ogóle do jakiegokolwiek remontu dojdzie to też to przejdzie.


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2141 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2014 12:00
Budynek VIP ma zostać przeniesiony na stadion Świtu Skolwin


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2542 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/12/2014 16:32
Wszystko jest to trochę dziwne. Mroczek walczy o stadion, Pinokio i jego giermek mówią, że najważniejsze jest dla nich zdanie kibiców na temat staionu i chcę robić po swojemu a my kibicie jak nie reagowaliśmy tak dalej stoimy w miejscu. Może mi ktoś pwiedzieć dlaczego?

Petycja

Ostatnio edytowany przez: Mazii, 17 grudnia 2014, 18:56 [1 raz(y)]


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Artur_PS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2014 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.plWs Ulica - 17/12/2014 19:42
edit

Ostatnio edytowany przez: Artur_PS, 18 grudnia 2014, 07:13 [1 raz(y)]


Gonzalez13
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2141 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 17/12/2014 22:43

  Artur_PS napisał:  
Fajnie.

Mobilizacja ok. Teraz dziwki są na Krygera.

Ale akcja zajebista, gratuluję. Taka amerykańska.

Debile.Zastanów się co piszesz. Nazywasz ludzi debilami, jednocześnie nie znając nazwiska Mistrza Floriana. Tylko Ci bić brawo.


Omnislash
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2004 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/12/2014 07:58

  Mazii napisał:  
Wszystko jest to trochę dziwne. Mroczek walczy o stadion, Pinokio i jego giermek mówią, że najważniejsze jest dla nich zdanie kibiców na temat staionu i chcę robić po swojemu a my kibicie jak nie reagowaliśmy tak dalej stoimy w miejscu. Może mi ktoś pwiedzieć dlaczego?

Petycja


błędy w tej petycji, nie poważni jesteście dając pisać to analfabetom.


cfan
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5261 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/12/2014 11:53

  Omnislash napisał:  

  Mazii napisał:  
Wszystko jest to trochę dziwne. Mroczek walczy o stadion, Pinokio i jego giermek mówią, że najważniejsze jest dla nich zdanie kibiców na temat staionu i chcę robić po swojemu a my kibicie jak nie reagowaliśmy tak dalej stoimy w miejscu. Może mi ktoś pwiedzieć dlaczego?

Petycja


błędy w tej petycji, nie poważni jesteście dając pisać to analfabetom.Omnislash dojebales sie do chlopakow niczym pies do naklejki na gasnicy. Jaka wartosc stylistyczna tej petycji by nie byla to chyba nie miales problemu zrozumiec o co zainteresowane osoby sie w niej zwracaja?
W mojej opinii przy obecnym prezydencie temat nowego stadionu nie istnieje, bo chocby ktos za swoja kase chcial postawic najnowoczesniejszy stadion to mu sie to nie uda, a rzadzacy tym miastem beda za wszelka cene stawiac na swoim, czego wyrazem sa dzialania z ostatnich lat w tej kwestii. Temat wrecz dramatyczny dla Pogoni, ale z takim ''potencjalem'', ktory juz dawno wyemigrowal lub odszedl do historii poki co , Pogon nie ma startu w negocjacjach z opozycyjnym do klubu prezydentem.


Durex1985
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2888 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/12/2014 21:13
Mroczek - list o stadionie


Nowy stadion dla Szczecina!!!
kibicMKS
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2891 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/12/2014 22:31
zastanawiam sie ile jeszcze Mroczek będzie miał siły kopać się z koniem(Krzystkiem i jego świtą).już dawno nie mieliśmy właściciela klubu,który tak walczy o nowy stadion.moim zdaniem powinniśmy jako kibice go wesprzeć i zrobić przed meczem z lechem manifestację pod UM.potem spacer(ok.3 km) na mecz nikomu nie zaszkodził,bo odległość jes nieduża.wyobrażam sobie tysiace policjantów do ,,naszej opieki" a my spokojna manifestacja i na mecz .... tvn ch.... by strzelił jakby obyło się bez incydentów ;) i o to właśnie chodzi.przecież można to zorganizować.czasu jest dużo.wiadomo,że na meczu z lechem bedzie niezła frekwencja więc i jakby 1000 kibiców przyjdzie na manifestację to i tak będzie niezły efekt pod warunkiem,że nie damy się sprowokować i będzie spokojnie.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 2542 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/12/2014 23:11

  kibicMKS napisał:  
zastanawiam sie ile jeszcze Mroczek będzie miał siły kopać się z koniem(Krzystkiem i jego świtą).już dawno nie mieliśmy właściciela klubu,który tak walczy o nowy stadion.moim zdaniem powinniśmy jako kibice go wesprzeć i zrobić przed meczem z lechem manifestację pod UM.potem spacer(ok.3 km) na mecz nikomu nie zaszkodził,bo odległość jes nieduża.wyobrażam sobie tysiace policjantów do ,,naszej opieki" a my spokojna manifestacja i na mecz .... tvn ch.... by strzelił jakby obyło się bez incydentów ;) i o to właśnie chodzi.przecież można to zorganizować.czasu jest dużo.wiadomo,że na meczu z lechem bedzie niezła frekwencja więc i jakby 1000 kibiców przyjdzie na manifestację to i tak będzie niezły efekt pod warunkiem,że nie damy się sprowokować i będzie spokojnie.Brawo kolego trzeba wkońcu coś zdziałać. Nie wiadomo jak zareaguje Krzystek jak takie manifestacje by się odbywały. No k... zróbmy coś wkońcu!


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3466 dni
Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 18/12/2014 23:17
kibicMKS, wydaję mi się to nie realne. Dlaczego ? Dlatego, że SKPS zrobiło akcje zbierania cukierków dla dzieciaków pod hasłem "Krzystek..." I chyba akcja nie wyszła za dobrze, bo nie było żadnego podsumowania, czy nawet zdjęcia tych mentosów. Wydaje mi sie, że gdyby było ich dużo, to byłoby się czym chwalić...

I dlatego sądze, że ludziom by się nie chciało zrealizować Twojego pomysłu.


  Cytat:  
tvn ch.... by strzelił jakby obyło się bez incydentówO czym mówisz ? wszystkie media w Polsce olewają Szczecin np. przy wyborach ani słowa, jesteśmy dla nich zaściankiem i pewnie leżymy nad morzem... tvn do propagandy ma swoją Stolice, gdzie i kibiców pełno, i manifestacji, i organizacji narodowych których tvn wręcz nienawidzi. To samo polsat, radio zet i reszta medialnej szajki.


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.1 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005