Autor
Wiadomość
   Pogoń Szczecin -> www.StadiondlaSzczecina.pl << początek   < poprzednia   l   następna >   ostatnia >>     idź na dół   
Wierny Pogoni
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4068 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2015 18:25
Musimy zrobić manifestacje. Kibice chodzmy na ulice pod UM i prostestujmy. Walczmy o nasz nowy stadion dla Pogoni.


Duma i Honor nasz "Pogoń Szczecin".
FL2
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5057 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2015 18:33

  Wierny Pogoni napisał:  
Musimy zrobić manifestacje. Kibice chodzmy na ulice pod UM i prostestujmy. Walczmy o nasz nowy stadion dla Pogoni.



To niech się ktoś zajmie ogarnięciem tego


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5754 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2015 22:52
Kuźwa to się w głowie nie mieści, nowy stadion Korony kosztował coś ponad 40mln, Podbeskidzia niecałe 100, Zagłębia 130mln, nawet sracovii niecałe 160 a te pojebańce chcą wydać przynajmniej 150 baniek na pudrowanie trupa!! Przecież nie można być aż takim debilem, nie ma opcji żeby za tym nie stały grube wałki! Gdzie jest CBA ja się pytam!? Serio to wszystko nie nosi znamion przestępstwa!? Niegospodarne wydatkowanie pieniędzy publicznych czy coś w ten deseń?!


szpadel*
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 6064 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2015 23:08
A ja coraz bardziej skłaniam się do opinii Epsona. Wiele lat temu zaczęło się już od giełdy. Wystarczy zobaczyć na prezentacje, którą każdy z nas w 5 min. zrobi taką w paincie. Za 150 baniek mają powstać 3 trybuny bez zaplecza komercyjnego z czego nie dam głowy, ale dwie może będą na starych wałach, gdzie wymieniliby wylewkę, krzesła i postawili wiatę przystankową. Będą przeciągać, będą wychodzić haczyki, ptaszki a Pogoń gdzie będą coraz mniejsze wpływy meczowe, Azoty się zawiną ... a wole nie kończyć. Pamiętajmy, że teren tam jest bardzo atrakcyjny dla wielu. Nie wierzę w tą modernizację, odpalili Begdasa, odpalą i Azoty. Jeśli coś nie zrobimy - to już nie chodzi o sam stadion - to za parę lat Pogoń będziemy mieli we wspomnieniach.


Ambasador
Moderator**
IP: zapisany
Na forum od 7158 dni

****




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 15/12/2015 23:28

  (P)ogoniarz napisał:  
Kuźwa to się w głowie nie mieści, nowy stadion Korony kosztował coś ponad 40mln, Podbeskidzia niecałe 100, Zagłębia 130mln, nawet sracovii niecałe 160 a te pojebańce chcą wydać przynajmniej 150 baniek na pudrowanie trupa!! Przecież nie można być aż takim debilem, nie ma opcji żeby za tym nie stały grube wałki! Gdzie jest CBA ja się pytam!? Serio to wszystko nie nosi znamion przestępstwa!? Niegospodarne wydatkowanie pieniędzy publicznych czy coś w ten deseń?!



Porównywanie kosztu stadionu Korony mija się z celem, bo ten stadion powstał prawie... 10 lat temu!!!

Co do miejskich inwestycji - wychodzi na to, żeśmy bogaci...


Szczecin moim miastem, Pogoń moim życiem!
Forza Pogoń !
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4992 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 00:08
te inwestycje miejskie to jak ktos sledzi to ma obraz jak to wyglada...z jednej strony w spiski ktore tu piszecie mi sie nie chce wierzyc choc niczego nie wykluczam, ale w tym miescie to po prostu nic nie mozna zrobic dobrze a stadion to kolejna inwestycja którą zrobią byle jak

hala sportowa projekt z przed 40 lat z wieloma wadami - bubel
tramwaj na prawobrzeze - kary dla wykonawcow, opoznienia, usterki caly czas - bubel
system kasownikow i tych innych do tramwajow/autobusów za miliony - kurwa to jest bubel dziesięciolecia, niespojne ze sobą kasowniki, systemy, automaty itd, mialo dzialac juz chyba z rok temu nie dziala do dzis
muzeum dzialogu przełomy - obsuwa w otwarciu chyba z dwa lata
dworzec - oczywiscie mial byc skonczony teraz, ale dzis tam bylem i to wyglada ze z pół roku beda go jeszcze robic nie mowiac juz o tym ze to bedzie gówno za ponad 100 milionow (kładka wyglada jak w jakims radomiu a perony jak w sosnowcu)


takze to chyba taka nasza szczecinska przypadlosc, ze chce sie rozwijac, rozbudowywac itd. ale robi sie to nieudolnie, slabo i z problemami...


(P)ogoniarz
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 5754 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 00:08

  Ambasador napisał:  

  (P)ogoniarz napisał:  
Kuźwa to się w głowie nie mieści, nowy stadion Korony kosztował coś ponad 40mln, Podbeskidzia niecałe 100, Zagłębia 130mln, nawet sracovii niecałe 160 a te pojebańce chcą wydać przynajmniej 150 baniek na pudrowanie trupa!! Przecież nie można być aż takim debilem, nie ma opcji żeby za tym nie stały grube wałki! Gdzie jest CBA ja się pytam!? Serio to wszystko nie nosi znamion przestępstwa!? Niegospodarne wydatkowanie pieniędzy publicznych czy coś w ten deseń?!



Porównywanie kosztu stadionu Korony mija się z celem, bo ten stadion powstał prawie... 10 lat temu!!!

Co do miejskich inwestycji - wychodzi na to, żeśmy bogaci...



Zdaję sobie z tego sprawę ale o ile koszty mogły wzrosnąć przez ten czas? Nawet dwukrotność wydaje mi się sporą przesadą ale nawet czterokrotność co jest absurdalne jest mniej absurdalne niż pomysł modernizacji za 150mln...


spagetti
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 7476 dni

*




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 06:09
A do tego dochodzi obecna moda na Pogon z frekwencja 3 tys wiec Krzystek zaciera rece.Beda przeciagac wszystko tak dlugo zeby sie wszyscy sami zawineli...chyba na to liczy.


,,Vi är överallt,,- POGON
EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 08:05

  spagetti napisał:  
A do tego dochodzi obecna moda na Pogon z frekwencja 3 tys wiec Krzystek zaciera rece.Beda przeciagac wszystko tak dlugo zeby sie wszyscy sami zawineli...chyba na to liczy.



a ja tylko przypomnę cytat z Krzystka z okresu kiedy coś niby jeszcze chciał zrobić przed ME w Polsce (budowa stadionu elite na Pogoni)
"Przekleństwem tego klubu jest jego położenie"
Wypalił to w Kronice .
Teorie spiskowe powstają tam gdzie niby inteligentni ludzie brną z uporem maniaka w coś co dla każdego wydaje się bezsensowne.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 12:36
Rozmowy pod krawatem z prezesem Mroczkiem. Między innymi Prezydent mówi do Mroczka ze jak na 4 kolejnych meczach w Szczecinie będzie 15 tys ludzi to zbuduje nowy stadion. To chyba rzucił nam wyzwanie skurwysyn !!!


Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 12:49
Już kiedyś coś podobnego było z jego strony. I jakoś udało się to spełnić i chuja zrobił, i tak parę razy. Za takie teksty to powinien w ryj dostać, bo ewidentnie sobie w żywe oczy kpi.

Pierwszy raz dzisiaj słyszałem, jak Mroczek był potulny jak baranek w kierunku Krzystka. Ba, nawet już nie krytykował braku perspektyw nowego stadionu, a starał się pozytywnie wypowiadać o modernizacji, z nadzieją na jeszcze parę zmian (kolejnych po usunięciu łuku).
Skoro nawet on zmienił ton, to zapomnijcie o nowym stadionie.


galon
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3172 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 13:25
Parę zmian czyli dobuduje 4 trybunę i sprawi że słońce będzie wschodziło na na południu a zachodziło na północy.


POGOŃ SZCZECIN
wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8133 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 14:08
Icar, idąc takim tokiem rozumowania, że udaje się zorganizować czwartą trybunę, co konkretnie jest nie tak w przypadku takiego układu stadionu, o którym rozmawiamy dzisiaj?

I drugie pytanie. Odpowiedz konkretnie, co zrobisz, aby doprowadzić do wybudowania zupełnie nowego stadionu.


kto z nas przegrał to pokaże czas...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 15:07

  wild napisał:  
Icar, idąc takim tokiem rozumowania, że udaje się zorganizować czwartą trybunę, co konkretnie jest nie tak w przypadku takiego układu stadionu, o którym rozmawiamy dzisiaj?

I drugie pytanie. Odpowiedz konkretnie, co zrobisz, aby doprowadzić do wybudowania zupełnie nowego stadionu.



To, że z tego co pamiętam, ten stadion nie będzie posiadał ścian i wiatr będzie swobodnie sobie hulał ? A nawet jeśli powstaną plastykowe (czy coś tego typu) przezroczyste ściany, to nie będzie to za fajnie wyglądać ? Ale to akurat kwestia najmniej ważna.

Wolałbym aby nie było nasypów, a pod trybunami znajdowały się normalne pomieszczenia, przestrzenie, które klub mógłby wykorzystać komercyjnie. A nie , pójście po najmniejszej linii oporu...

Poza tym jest to pudrowanie trupa, który tylko będzie pochłaniał kolejne miliony w czasie modernizacji. Po cholerę wydawać worki pieniędzy, na prowizorkę ? Nie jesteśmy zadupiem, małym miastem, żebyśmy mieli zadowalać się "remontem". Wcale się nie zdziwię, jak modernizacja pochłonie więcej pieniędzy niż nowy stadion. Więc po cholera jest nam ona potrzebna ? Dlaczego nie postawić nowego stadionu, od podstaw ? Inne miasta za mniejsze kwoty stawiały ładniejsze stadiony, niż ten z projektu ... Już nie wspominając o innych mankamentach tego stadionu. A poza tym dziwne pytanie, wystarczy śledzić ten temat by poznać odpowiedź bez zadania tego pytania.

A co zrobiłem ? co zrobię ? co to za pytanie ? mam go wybudować za własne pieniądze (nie, żeby mnie było stać), czy wziąć łopatę i samemu zacząć budować go ? Jeśli stowarzyszenie zrobi manifestację, w dniu w którym będą ważyły się losy nowego stadionu w głosowaniu, to na pewno się tam pojawię.
Do tej pory mało okazji było, aby cokolwiek zrobić, w kwestii budowy nowego stadionu, oprócz podpisywania list, namawiania ludzi, czy chodzenia na mecz i dbając o argument frekwencyjny (co akurat u nas jest żałośnie słabym argumentem za budową, a wręcz anty-argumentem).

Ostatnio edytowany przez: Icar, 16 grudnia 2015, 15:12 [1 raz(y)]


EPSON
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4205 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 15:19

  Łukasz85 napisał:  
Rozmowy pod krawatem z prezesem Mroczkiem. Między innymi Prezydent mówi do Mroczka ze jak na 4 kolejnych meczach w Szczecinie będzie 15 tys ludzi to zbuduje nowy stadion. To chyba rzucił nam wyzwanie skurwysyn !!!



Bezczelny typ jakich mało.Mroczek powinien mu powiedzieć ze jak zbuduje nowy to na pierwszych czterech meczach będzie miał nawet więcej.Szczyt buty i prostactwa.Ja niestety nie mam już wątpliwości do czego to wszystko zmierza.


POGOŃ-WISŁA PŁOCK 3:1
(Stelmasiak*3)
wild
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 8133 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 15:34

  Icar napisał:  
To, że z tego co pamiętam, ten stadion nie będzie posiadał ścian i wiatr będzie swobodnie sobie hulał ? A nawet jeśli powstaną plastykowe (czy coś tego typu) przezroczyste ściany, to nie będzie to za fajnie wyglądać ? Ale to akurat kwestia najmniej ważna.


Ważna. Ale zgoda, są rzeczy ważniejsze.

  Icar napisał:  
Wolałbym aby nie było nasypów, a pod trybunami znajdowały się normalne pomieszczenia, przestrzenie, które klub mógłby wykorzystać komercyjnie. A nie , pójście po najmniejszej linii oporu...


Klub wolałby znacznie bardziej od Ciebie i mnie razem wziętych. Ale skoro okazuje się, że oni są skłonni pójść na jakieś odstepstwa to akurat ani Ty ani ja nie mamy o co bić piany. Owszem, nie zmniejsza to ani na milimetr niebezpieczeństwa problemów na etapie realizacji - ale to ani nie Twój, ani mój ani Mroczka problem. Tylko problem magistratu, które można następnie przerzucić na projektanta.
I jeszcze jedno. Posadowienie trybyn na wale ziemnym jest ułatwieniem, wykorzystującym ukształtowanei terenu. Skoro ma to zmniejszyć koszty to...


  Icar napisał:  
Poza tym jest to pudrowanie trupa, który tylko będzie pochłaniał kolejne miliony w czasie modernizacji. Po cholerę wydawać worki pieniędzy, na prowizorkę ? Nie jesteśmy zadupiem, małym miastem, żebyśmy mieli zadowalać się "remontem". Wcale się nie zdziwię, jak modernizacja pochłonie więcej pieniędzy niż nowy stadion. Więc po cholera jest nam ona potrzebna ? Dlaczego nie postawić nowego stadionu, od podstaw ? Inne miasta za mniejsze kwoty stawiały ładniejsze stadiony, niż ten z projektu ... Już nie wspominając o innych mankamentach tego stadionu. A poza tym dziwne pytanie, wystarczy śledzić ten temat by poznać odpowiedź bez zadania tego pytania.



Odpowiem Ci pytaniami, którymi zamęczamy prezydenta i radnych. Tyle, że wymagając rozmowy, dialogu i "odrobienia przez nich lekcji" takie same wymagania stawiajmy sobie. Odpowiedz też na te pytania.

1. Co konkretnie, w wypadku wybudowania nowych trybun, tyle, że zamiast o nowej konstrukcji to wykorzystującej to nieszczęsne ukształtowanie terenu i wrzucone na wał ziemny jest tym pudrowaniem trupa?

2. Co rozumiesz przez remont, modernizację i przebudowę.

3. Podaj kwoty, za które budowano te stadiony i co na nich było. Pokaż, ile konkretnie kosztowało zagospodarowanie terenu, ile sama konstrukcja stadionu.

  Icar napisał:  
A co zrobiłem ? co zrobię ? co to za pytanie ? mam go wybudować za własne pieniądze (nie, żeby mnie było stać), czy wziąć łopatę i samemu zacząć budować go ? Jeśli stowarzyszenie zrobi manifestację, w dniu w którym będą ważyły się losy nowego stadionu w głosowaniu, to na pewno się tam pojawię.
Do tej pory mało okazji było, aby cokolwiek zrobić, w kwestii budowy nowego stadionu, oprócz podpisywania list, namawiania ludzi, czy chodzenia na mecz i dbając o argument frekwencyjny (co akurat u nas jest żałośnie słabym argumentem za budową, a wręcz anty-argumentem).


Jako osoba z SKPS mam prawo takie pytanie zadać i jest bardzo uzasadnione. Pominę już demagogię o tym, czy masz go budować z własnych pieniędzy i takie podobne. Piszesz, że jak KTOŚ COŚ zorganizuje to Ty wtedy... Zorganizuj coś sam. Rusz dupę sprzed kompa i pomóż temu stowarzyszeniu.


kto z nas przegrał to pokaże czas...
Icar
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 3862 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 16:47
@wild - akurat co do tego, to się zgadzam, że nie ma co bić piany. W ostatnim poście przed Twoim pytaniem, napisałem, że raczej możemy już zapomnieć o budowie nowego stadionu, skoro nawet Mroczek zaczął w pozytywnym sensie mówić o tej modernizacji, więc raczej jest po ptokach. Inna sprawa to wkurwienie, gdy Krzystek sobie ewidentnie drwi z ludzi.

"Piszesz, że jak KTOŚ COŚ zorganizuje to Ty wtedy... Zorganizuj coś sam. Rusz dupę sprzed kompa i pomóż temu stowarzyszeniu."

Wiesz, to Wy jesteście naszym głosem, naszym reprezentantem w tych sprawach. Ja i jak widać było choćby w tym temacie i inne osoby, oczekują od was działania, z prostego powodu. My jesteśmy zieloni, jestesmy zwykłymi ludźmi. Doskonale sobie zdaję sprawę, jak wam trudno jest zmobilizować ludzi do zrobienia czegokolwiek, a co dopiero nam zwykłym szarakom. To was się prędzej posłuchają ludzie, niż pojedynczo, kogokolwiek od nas. My za to możemy was wesprzeć w waszych pomysłach/działaniach.


Łukasz85
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4997 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 17:05

  Icar napisał:  
@wild - akurat co do tego, to się zgadzam, że nie ma co bić piany. W ostatnim poście przed Twoim pytaniem, napisałem, że raczej możemy już zapomnieć o budowie nowego stadionu, skoro nawet Mroczek zaczął w pozytywnym sensie mówić o tej modernizacji, więc raczej jest po ptokach. Inna sprawa to wkurwienie, gdy Krzystek sobie ewidentnie drwi z ludzi.

"Piszesz, że jak KTOŚ COŚ zorganizuje to Ty wtedy... Zorganizuj coś sam. Rusz dupę sprzed kompa i pomóż temu stowarzyszeniu."

Wiesz, to Wy jesteście naszym głosem, naszym reprezentantem w tych sprawach. Ja i jak widać było choćby w tym temacie i inne osoby, oczekują od was działania, z prostego powodu. My jesteśmy zieloni, jestesmy zwykłymi ludźmi. Doskonale sobie zdaję sprawę, jak wam trudno jest zmobilizować ludzi do zrobienia czegokolwiek, a co dopiero nam zwykłym szarakom. To was się prędzej posłuchają ludzie, niż pojedynczo, kogokolwiek od nas. My za to możemy was wesprzeć w waszych pomysłach/działaniach.



Dokładnie to samo miałem pisać. Czy zwykly kibic może od tak sobie coś zorganizować i ludzie za nim pójdą ? Nie ma takiego przebicia żebym tu napisał dzień i godzinę i ludzie tam przyjdą. Poproś tu nikt mnie nie zna i się nie liczy z moim zdaniem. Ludzie Was proszą o zorganizowanie tego.


Mazii
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4068 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 18:19
@wild - To ja mam do Ciebie jedno pytanie. To o jakie zmiany Wam dokładnie chodzi w tym projekcie krzystkowym?


Jedno serce, jeden klub...
POGOŃ SZCZECIN!!!

"Mam tatuaż z herbem Pogoni na sercu. W ten sposób pokazuję swoje przywiązanie do tej drużyny, tych kibiców i granatowo-bordowych barw." - R. Majdan
serdi
Kibic
IP: zapisany
Na forum od 4474 dni




Odp: www.StadiondlaSzczecina.pl - 16/12/2015 20:33

  Łukasz85 napisał:  
Rozmowy pod krawatem z prezesem Mroczkiem. Między innymi Prezydent mówi do Mroczka ze jak na 4 kolejnych meczach w Szczecinie będzie 15 tys ludzi to zbuduje nowy stadion. To chyba rzucił nam wyzwanie skurwysyn !!!



To trzeba się sprężyć, przyjąć wyzwanie, i utrzeć mu nosa.
Mamy 2 miesiące, na Koronie stawiamy się w min 15 000.
WOJNA !!!


 - 1  - 2  - 3  - 4  - 5  - 6  - 7  - 8  - 9  - 10  - 11  - 12  - 13  - 14  - 15  - 16  - 17  - 18  - 19  - 20  - 21  - 22  - 23  - 24  - 25  - 26  - 27  - 28  - 29  - 30  - 31  - 32  - 33  - 34  - 35  - 36  - 37  - 38  - 39  - 40  - 41  - 42  - 43  - 44  - 45  - 46  - 47  - 48  - 49  - 50  - 51  - 52  - 53  - 54  - 55  - 56  - 57  - 58  - 59  - 60  - 61  - 62  - 63  - 64  - 65  - 66  - 67  - 68  - 69  - 70  - 71  - 72  - 73  - 74  - 75  - 76  - 77  - 78  - 79  - 80  - 81  - 82  - 83  - 84  - 85  - 86  - 87  - 88  - 89  - 90  - 91  - 92  - 93  - 94  - 95  - 96  - 97  - 98  - 99  - 100  - 101  - 102  - 103  - 104  - 105  - 106  - 107  - 108  - 109  - 110  - 111  - 112  - 113  - 114  - 115  - 116  - 117  - 118  - 119  - 120  - 121  - 122  - 123  - 124  - 125  - 126  - 127  - 128  - 129  - 130  - 131  - 132  - 133  - 134  - 135  - 136  - 137  - 138  - 139  - 140  - 141  - 142  - 143  - 144  - 145  - 146  - 147  - 148  - 149  - 150  - 151  - 152  - 153  - 154  - 155  - 156  - 157  - 158  - 159  - 160  - 161  - 162  - 163  - 164  - 165  - 166  - 167  - 168  - 169  - 170  - 171  - 172  - 173  - 174  - 175  - 176  - 177  - 178  - 179  - 180  - 181  - 182  - 183  - 184  - 185  - 186  - 187  - 188  - 189  - 190  - 191  - 192  - 193  - 194  - 195  - 196  - 197  - 198  - 199  - 200  - 201  - 202  - 203  - 204  - 205  - 206  - 207  - 208  - 209  - 210  - 211  - 212  - 213  - 214  - 215  - 216  - 217  - 218  - 219  - 220  - 221  - 222  - 223  - 224  - 225  - 226  - 227  - 228  - 229  - 230  - 231  - 232  - 233  - 234  - 235  - 236  - 237  - 238  - 239  - 240  - 241  - 242  - 243  - 244  - 245  - 246  - 247  - 248  - 249  - 250  - 251  - 252  - 253  - 254  - 255  - 256  - 257  - 258  - 259  - 260  - 261  - 

idź do góry   
  Użytkownicy on-line: 0 - Rekord: 102 - 06/04/2010 21:51

 Nie jesteś zalogowany. Możesz czytać forum, jednak aby napisać wiadomość lub zmienić ustawienia musisz się zalogować.
 l: h:


czas wykonania skryptu: 0.09 s. | wersja forum: 2.0-dev [historia]

regulamin | ostrzeżenia użytkowników
Forum służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są w pełni odpowiedzialni za swoje wypowiedzi.
Serwis PogonOnLine.pl w żaden sposób nie odpowiada za opinie użytkowników.

© Pogoń On-Line 2000-2005